La Liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sevilla : Levante - 1. října 2020   19:00

Sevilla
90+2' Nasjrí (Navas)
1:0
(0:0)
Sevilla
Bunú – Navas, Koundé, Diego Carlos, Escudero – Rakitić (61. Suso), Fernando, Jordán (86. Óscar Rodríguez) – Ocampos (86. F. Vázquez), L. de Jong (71. Nasjrí), Munir (71. Ó. Torres).
Estrada – Alonso, Porras
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla
Levante
Aitor Fernández – Son (90+1. Miramón), Vezo, Ó. Duarte, Toňo – Campaña, Radoja (63. Malsa), N. Vukčević, E. Bardhi (62. De Frutos) – Melero (77. Postigo), Morales (77. Martí).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 14:2. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:17.
Utkání končí vítězstvím favorita, Sevilla se dnes ale na tři body neskutečně natrápila a rozhodla o svém triumfu až v nastaveném čase. Pro Levante je to sice kruté, inkasovat v nastavení, ovšem vzhledem k tomu, že hosté se dnes v podstatě jen bránili, si o inkasování již dlouho dopředu říkali.
Sevilla slaví tři body a i ve svém (zatím) druhém ligovém zápase sezóny 2020/2021 získává plný počet bodů.
90+5'
90+5'
Statistika držení míče – 63% : 37%.
90+4'
Vzhledem k tomu, že bylo signalizováno nastavení pěti minut, se zápas velice rychle chýlí ke svému konci.
90+2'
Sevilla právě vstřelila branku!
Jesús Navas (Sevilla) poslal skvělý centr z pravé strany a ve vápně se, i přes snahu hned dvojice bránících hráčů Levante, dokázal hlavou prosadit JÚSUF NASJRÍ, který míč jen tak lehce lízl hlavou, ale i tak ho poslat nechytatelně do branky.
90+1'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Son, přichází Jorge Miramón.
90+1'
Domácí kouč Julen Lopetegui dostává červenou kartu a vyloučen z lavičky Sevilly.
90'
Žlutou kartu dostává Diego Carlos (Sevilla FC).
88'
Zmar nyní demonstrovali domácí při volném kopu na polovině soupeře, kdy šel míč do míst, kde nebyl vůbec nikdo.. to se pak góly dávají opravdu těžko.
86'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Joan Jordán, přichází Óscar Rodríguez.
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Lucas Ocampos, přichází Franco Vázquez.
85'
Tentokrát se Son posouvá s míčem blíže k půlící čáře, ale hosté znovu o míč přišli.
84'
Son (Levante) vhazuje z pravé strany na vlastní polovině... míč zahrál jeden z domácích borců opět do autu.
83'
Žlutou kartu dostává Fernando (Sevilla FC).
82'
Žlutou kartu dostává Jules Koundé (Sevilla FC).
82'
Tak ani tentokrát hosté branku neohrozí, odpískán je jim útočný faul, míč získávají domácí.
81'
Uvidíme co nyní, kdy hosté vybojovali roh, který rozehrají z levé strany.
80'
Čeká nás poslední desetiminutovka tohoto zápasu, v němž stále čekáme na první gól, respektive na první platný gól, kterého jsme se zatím nedočkali.
78'
Žlutou kartu dostává Lucas Ocampos (Sevilla FC).
78'
Aitor Fernández (Levante) vyčkává s rozehrávkou od své branky, volí přihrávkou na pravou stranu.
77'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Roger Martí.
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Gonzalo Melero, přichází Sergio Postigo.
76'
Žlutou kartu dostává Son (Levante UD).
75'
Hraje se ve středu hřiště, kde se hosté snaží dostat k míči.
74'
Sevilla tradičně nastěhovaná na polovině Levante, které je v pevném defenzivním bloku.
73'
Rozhodný odkop obránce Levante, kdy míč míří až na polovinu Sevilly, hosté získávají čas.
72'
Nicméně domácí ukázali, jak jsou silní v koncovce, pro Levante je stávající skóre zatím velmi příznivé.
71'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Munir, přichází Óliver Torres.
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Luuk de Jong, přichází Júsuf Nasjrí.
70'
A gól neplatí, neboť Jules Koundé (Sevilla) před gólovou situací fauloval bránícího de Frutose!
69'
Celou situaci ještě posuzuje rozhodčí s VARem... a nakonec se jde sudí sám podívat na záznam, tak uvidíme, zda bude gól platit.
67'
Domácí s přehledem ubránili roh a sami podnikli brek, který končí gólem, když bránící Jorge De Frutos upadl, navíc předtím přihrál doleva, odkud MUNIR s přehledem překonává gólmana.
67'
José Campaña (Levante) rozehrává roh z levé strany, sledujeme přetažený centr do míst, kde je jako první bránící hráč Sevilly.
66'
Rohový kop pro Levante, hosté budou rozehrávat z levé strany.
65'
Hosté s míčem na polovině Sevilly, kde se jim docela daří kombinace... ale k vápnu se i tak nedostali.
64'
Son (Levante) si bere míč a bude vhazovat z pravé strany, na vlastní polovině, hosté se nikam neženou.
63'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Nemanja Radoja, přichází Mickaël Malsa.
62'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Enis Bardhi, přichází Jorge De Frutos.
61'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Ivan Rakitić, přichází Suso.
59'
Statistika držení míče – 60% : 40%.
58'
Po levé straně zkoušeli zaútočit také hosté, ale zase se sami připravují o míč, té nepřesnosti je ve hře Levante poměrně hodně.
57'
Lucas Ocampos (Sevilla) se dostal k hlavičce ve vápně Levantě, branku ale přestřeluje.
56'
Sevilla opět na polovině soupeře, Levante pokračuje v defenzivní hře z první půle, je to dobývání branky soupeře.
55'
Centr z pravé strany míří do vápna Levante, obránce Son odhlavičkovává pryč.
54'
A Levante se opět pokouší o rychlý protiútok, i s ním si však dokázali domácí poradit.
53'
Luuk de Jong (Sevilla) zkouší střelecké štěstí, branku Levante ale přestřeluje.
52'
Hosté ztrácejí míč u půlící čáry a hned se musí vracet zpět před vlastní vápno.
51'
Žlutou kartu dostává Jesús Navas (Sevilla FC).
50'
Levante předvedlo nacvičený signál, ale domácí se ubránili, roh pro Levante, hosté rozehráli z pravé strany, ale i tentokrát se soupeř ubránil.
49'
Pokus o rychlou útočnou akci Levante... hosté se dostávají dopředu, José Luis Morales je faulován Ivanem Rakitićem, volný kop pro Levante.
48'
Ale s touto standardkou domácí nenaložili podle svých představ, míč končí mimo hřiště.
47'
V úvodu druhé půle získávají domácí zajímavou standardku, nedaleko od vápna Levante.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:06.
Končí první poločas, který nenabídl gól, dokonce ani pohledný fotbal. Spíše to byl souboj, v němž se domácí snažili útočit, ale hosté, s pevnou defenzivou, dokázali útočné akce eliminovat. Sami poté podnikali útočné výpady, ovšem koncovka se zatím nikomu příliš nedaří.
45+2'
45'
Útočným faulem končí akce domácích, rozehrávat budou hosté, kteří již v tuto fázi nespěchají.
44'
Domácí rozehrávají z půlící čáry, místo dopředu šel míč dozadu a málem toho domácí litovali, když se soupeř dostal k míči a José Luis Morales minul střelou zpoza vápna branku.
43'
Marcos Acuňa (Sevilla) se již šel raději rozcvičovat... ale Sergio Escudero se vrátí do zápasu.
42'
Sergio Escudero musí být ošetřován, ten dopadl byl opravdu nepříjemně tvrdý...
41'
Sergio Escudero (Sevilla) šel odvážně do hlavičky ve vápně Levante, kde souboj vyhrál, ale míč poslal vedle branky. Navíc při tom upadl a nepříjemně dopadl na záda.
40'
Poslední pětiminutovka první půle, stále čekáme na první gól, blíže k němu měli domácí.
39'
Sevilla získává míč po faulu Vezy, rozehrávka od půlící čáry, ale domácí hned vzápětí míč ztrácejí.
38'
Žlutou kartu dostává Rúben Vezo (Levante UD).
37'
Další nabídka míří před branku Levante, z pravé strany šel míč před branku, kde se ale opět nikdo v bílém do zakončení nedostal.
36'
Munir (Sevilla) poslal míč z levé strany do vápna, hosté se ale ubránili. Následuje útočný faul na bránícího Vukčeviće.
35'
Jasín Bunú (Sevilla) se zapojuje do rozehrávky svého týmu, Sevilla má sice opticky převahu, ale zatím bez gólového efektu.
33'
Sergio Escudero (Sevilla) fauluje na polovině Levante, míč tak získávají hosté.
32'
Rúben Vezo (Levante) odvedl dobrou práci na levé straně, na své polovině, kde zastavil akci soupeře.
31'
Jesús Navas (Sevilla) vypálil zpoza vápna, branku Levante také míjí.
30'
Půl hodiny hry za námi, domácí hrají s Levante zatím nerozhodně, na první gól stále čekáme, zatím se hraje stále opatrný fotbal.
29'
Aitor Fernández (Levante) vykopává, u půlící čáry získává míč ale soupeř.
28'
Jasín Bunú (Sevilla) vykopává daleko od své branky, domácí zkouší zaútočit, po centru Rakitiće hlavičkuje Munir, ale ani on gólmana nepřekonal.
27'
Enis Bardhi (Levante) si navedl míč na střelu ze střední vzdálenosti, trefil ale jen náruč dobře postaveného gólmana Sevilly.
25'
Uvidíme, co nyní předvedou domácí, kteří se dostávají na polovinu Levante, Lucas Ocampos neuspěl v souboji s dvěma bránícími hráči a domácí ztrácí míč.
24'
Zatím je ve hře hodně nepřesností, platí to i pro střelecké pokusy...
22'
Munir (Sevilla) napřáhl ke střele zpoza vápna a vypálil, branku ale těsně míjí.
21'
Jesús Navas (Sevilla) vhazuje z pravé strany, na své polovině, hosté hned aktivně napadají rozehrávku.
20'
První dvacetiminutovka za námi, zatím to není kdovíjak pohledný fotbal, spíše opatrná taktická bitva.
19'
Rozehrávka od branky Levante, gólman Aitor Fernández si dává na čas.
18'
Statistika držení míče – 56% : 44%.
17'
Sevilla s míčem na polovině soupeře, sledujeme postupnou kombinaci, kdy se domácí dostávají z levé strany do vápna, ale chyběla tomu přesnější finální přihrávka.
16'
Ani tato standardka se domácím příliš nevyvedla, míč míří do míst, kde nikdo není.
15'
Nikola Vukčević (Levante) fauluje na své polovině, volný kop pro Sevillu, je to na centr do vápna.
13'
Útočným faulem končí akce hostů, míč tak získávají.
12'
Hodně nepovedený pas z levé strany, v podání Joana Jordána (Sevilla), míč končí v autu.
11'
Trochu kostrbatá rozehrávka domácích, kteří se dostávají po pravé straně na polovinu Levante.
10'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na vlastní polovině, hosté se snaží vybojovat míč.
9'
Byly z toho dva rohové kopy, ale ani jednou míč na branku Levante nešel.
8'
První rohový kop v zápase vybojovali také domácí, rozehrávat budou z pravé strany.
7'
Jules Koundé (Sevilla) rozehrává na pravou stranu, tudy ale cesta dopředu v tuto chvíli nevede.
6'
Nepovedená rozehrávka domácích, míče se chopil soupeř.
5'
Hosté chybovali v rozehrávce, kdy míč vybojovali domácí, akci zakončil střelou z hranice vápna Lucas Ocampos, který ale branku Levante těsně minul.
4'
Útočným faulem končí akce domácích, hosté vykopávají míč, který končí až na polovině Sevilly.
3'
První rohový kop v zápase rozehráli hosté z pravé strany, ale nijak se prosadit nedokázali, míč získávají domácí.
2'
Utkání se hraje za velmi příjemné teploty 25°C, sledujeme první rohový kop v zápase, který vybojovali hosté.
1'

Sevilla FC: Bunú – Navas, Koundé, Diego Carlos, Escudero – Rakitić, Fernando, Jordán – Ocampos, L. de Jong, Munir.
Náhradníci: Díaz, Vaclík – Nasjrí, Sergi Gómez, Gudelj, Pozo, Óscar Rodríguez, Suso, F. Vázquez, Acuňa, Ó. Torres.

Levante UD: Aitor Fernández – Son, Vezo, Ó. Duarte, Toňo – Campaña, Radoja, N. Vukčević, E. Bardhi – Melero, Morales.
Náhradníci: Cárdenas, Koke – De Frutos, Miramón, Postigo, C. Clerc, Goméz, Rober, Malsa, Coke, Martí.

Rozhodčí: Estrada – Alonso, Porras.
LEVANTE UD
Ani Levante nemá odehraná zatím všechna kola, z třech předchozích jednou nehrál, kdy utkání s madridským Atléticem bylo odloženo. Předtím se však Levante představilo v 1. kole na hřišti Valencie, kde začalo výborně, ovšem nadějně rozehraný duel nakonec ztratilo a prohrálo 2:4. V minulém kole hrálo Levante opět venku a tentokrát jako první inkasovalo. Nicméně ještě do konce první půle hosté zásluhou Melera vyrovnali a ve druhé půli dokonali obrat, když se v 77. minutě trefil Roger a v 81. Luis Morales, který stanovil výsledek na konečných 3:1 pro Levante.
Na hřišti Sevilly tak čeká Levante třetí venkovní utkání v řadě, budou z toho nějaké body?
SEVILLA FC
Pro Sevillu začal nový ligový ročník teprve ve 3. kole, kdy sehrála vůbec první ligové utkání. Předtím ještě ale dokázala statečně vzdorovat v Superpoháru, tedy v souboji vítěze Ligy mistrů s vítězem Evropské ligy, mnichovskému Bayernu, kterému podlehla 1:2 až v prodloužení.
Vraťme se ale k ligové premiéře, která následovala po Superpoháru. Sevilla cestovala do Cádizu, který měl za sebou již dvě odehraná ligový kola s bilancí jedné výhry a jedné prohry. Na stadionu Ramóna de Carranza se jako první radovali domácí, kteří šli ve druhé půli do vedení. Po hodině hry ale prostřídali, na hřiště přišli El Haddadi s Luukem de Jongem a oba dva se hned podepsali na dvou brankách. Konečnou výhru 3:1 na hřišti nováčka pečetil Ivan Rakitić.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 4. kola španělské LaLigy, v němž SEVILLA FC přivítá na svém stadionu LEVANTE UD.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.