La Liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valencia : Huesca - 26. září 2020   16:00

38' Wass
1:1
(1:0)
Huesca
63' Siovas  (Ferreiro)
Valencia
Doménech – Wass, Guillamón, Diakhaby, Gayá – Jason (64. Musah), Račić (90+4. Esquerdo), Kondogbia, Guedes (85. Lee Kang-in) – M. Vallejo (64. Gameiro), Gómez.
Munuera – Prieto, Baena
Estadio de Mestalla, Valencia
Huesca
Andrés Fernández – Pedro López (80. Luisinho), Pulido, Siovas, Galán – Carlos (62. B. García), Mosquera, Seoane – Mir (90. Escriche), Okazaki (80. Ontiveros), Ferreiro (90. Muñoz).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:20.
Dnešní utkání končí spravedlivou remízou a nováček Huescca tak obral další tým o body na jeho hřišti, po remíze v prvním kole na hřišti Villarrealu. Pro domácí jsou to samozřejmě ztrátové dva body, nad ligovým nováčkem by Valencia měla vyhrávat, nicméně více šancí měli hosté, kteří tak nebyli daleko ani od vítězství.
90+6'
90+4'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Uroš Račić, přichází Vicente Esquerdo.
90+3'
Nastavuje se pět minut, takže alespoň nějaký ten čas na vstřelení rozhodujícího gólu ještě je.
90+2'
Nepřesným centrem končí akce domácích, kteří se ale znovu snaží zabojovat o míč.
90+1'
Rohový kop pro Valencii, domácí rozehrají z levé strany.
90'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází David Ferreiro, přichází Joaquín Muñoz.
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Rafael Mir, přichází Dani Escriche.
88'
Kévin Gameiro (Valencia) se prodral s míčem do vápna a vypálil, ale míč poslal nad branku.
87'
Oba týmy se nyní soustředí na hlavně na defenzivu, nikdo nechce udělat chybu.
85'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Gonçalo Guedes, přichází Lee Kang-in.
84'
Valencia útočí po levé straně, odkud jde centr do vápna, jenže dobře zasáhli obránci soupeře.
83'
Javier Ontiveros (Huesca) hlavičkuje, po centru z levé strany, míč končí vysoko nad brankou Valencie.
82'
Huesca opět na polovině soupeře, domácí se musí pozorně brání.
81'
Andrés Fernández (Huesca) se zapojuje do rozehrávky, posílá míč až k půlící čáře, kde jeho spoluhráči vybojovali míč.
80'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Pedro López, přichází Luisinho.
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Šindži Okazaki, přichází Javier Ontiveros.
79'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře, míč ale vybojoval soupeř.
78'
Přestávka na osvěžení pro oba týmy.
77'
Statistika držení míče – 41% : 59%.
76'
Geoffrey Kondogbia (Valencia) zkusil pozornost gólmana soupeře, jeho střela ze střední vzdálenosti ale nenadělala problémy Fernándezovi.
75'
Mouctar Diakhaby (Valencia) zkouší dostat míč za půlící čáru, což se mu nepovedlo, o míč přišel.
73'
Hra po vyrovnání dostala konečně potřebný náboj a nyní se hra přelévá ze strany na stranu.
72'
Šindži Okazaki (Huesca) napálil ve vápně míč z voleje a trefil břevno, branka domácích se ještě nyní třese!
70'
Je tu poslední dvacetiminutovka zápasu, který se nyní vyvíjí již nerozhodně, strhne ještě některé z mužstev vedení na svou stranu?
68'
Gonçalo Guedes (Valencia) si vzal míč a rozehrál roh z levé strany, domácí zkusili variantu na krátko a teprve poté centr, každopádně to k ničemu v podstatě nevedlo.
67'
Valencia vybojovala rohový kop, domácí ho rozehrají z levé strany.
65'
Hosté se museli bránit při přímém kopu soupeře, sudí píská domácím faul, takže míč si bere gólman.
64'
Žlutou kartu dostává Javier Galán (SD Huesca).
64'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Jason, přichází Yunus Musah.
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Manu Vallejo, přichází Kévin Gameiro.
63'
Huesca právě vstřelila branku!
Tak poslední minuty jednoznačně patří hostům, kteří měli nějaké šance a nyní dokonce vyrovnávají, když se po rohovém kopu z pravé strany prosazuje hlavou DIMITRIS SIOVAS.
63'
David Ferreiro (Huesca) rozehrává roh z levé strany a registrujeme další gólovou šanci hostů, kdy Jaume Doménech (Valencia) reflexivně vyráží hlavičku jednoho z útočících hráčů z brankové čáry.
62'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Juan Carlos, přichází Borja García.
62'
Po rohovém kopu, respektive po následné útočné akci, musel opět Jaume Doménech (Valencia) zasahovat, když kontroloval dráhu míče, směřujícího nad branku.
61'
Šindži Okazaki (Huesca) opět v akci, tentokrát jeho střela měla potřebné parametry, Jaume Doménech (Valencia) parádním zákrokem vyráží na roh.
60'
Hodina hry za námi, domácí stále vedou o gól a v dosavadním průběhu druhé půle celkem v klidu své vedení hájí.
58'
Šindži Okazaki (Huesca) to zkusil zpoza vápna, z levé strany, ale střela mu vůbec nesedla, míč letí úplně jinam, než kde stojí branka.
57'
Maxi Gómez (Valencia) nezachytil pas od vlastních obránců, míč tak končí u branky soupeře, Andrés Fernández bude rozehrávat.
56'
Útočným faulem končí akce hostů, míč tak vybojovali domácí.
55'
Hostům tak nezbývá moc prostoru, kudy se dostat do vápna, pevná defenziva Valencie je nad síly soupeře.
54'
Po pravé straně útočí hosté, ale domácí se bleskově formují zpět před vlastní šestnáctku.
52'
Jenže sami se hosté vyhnali z poloviny Valencie a dostali se až k vlastní brance, takže začínat musí znovu.
51'
Pedro Mosquera (Huesca) vybojoval míč pro svůj tým, hosté tak mohou živit naději na útočnou akci.
50'
Hosté řeší situaci nákopem dopředu, kdy ale míč končí u soupeře.
49'
Gonçalo Guedes (Valencia) dostal trochu naloženo od Pulida a drží se za záda.
48'
Do druhé půle nastoupily oba týmy ve stejném složení, v jakém zápas zahájily.
47'
Dnešní zápase se hraje za letní teploty 27°C, znatelný rozdíl, oproti počasí ve střední Evropě.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:02.
První poločas končí vítězstvím domácí Valencie, která ale téměř v celém průběhu poločasu nebyla lepší... Hosté měli výtečný vstup do zápasu, byli častěji na míči a před vápnem soupeře, naproti tomu útočné akce domácích se dlouhou dobu daly spočítat na prstech jedné ruky. Nicméně domácí přečkali nápor soupeře a poté se prosadili ze standardní situace, kdy se to asi moc nečekalo, ale Daniel Wass dokázal z levé strany poslat míč až do branky.
45+2'
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45'
Jaime Seoane (Huesca) vyzkoušel střelecké štěstí ze střední vzdálenosti, své střele dal ale opačnou faleš a míč se stočil od branky.
44'
Valencia s míčem u půlící čáry, domácí nespěchají.
43'
José Gayá (Valencia) odvedl dobrou práci při plnění defenzivních úkolů, kdy zastavil útočnou akci soupeře.
42'
Statistika držení míče – 40% : 60%.
40'
Tak vida, Valencia nebyla lepší, než soupeř, vůbec ne, ovšem důležité je, že domácí již vedou.
38'
Valencia právě vstřelila branku!
Přímý kop z levé strany rozehrál DANIEL WASS, který nakonec poslal míč přímo do branky. Obrovskou práci udělal ve vápně Geoffrey Kondogbia, který svým pohybem zmátl všechny a míč pustil pod svýma nohama a ten skončil v brance.
38'
Hosté zastavili útočné akce soupeře pouze za cenu faulu, standardní situace pro domácí, z levé strany, od postranní čáry.
37'
Útočnou akci zakončili domácí spíše odfláknutým centrem z pravé strany, následoval centr Geoffrey Kondogbii z levé strany, který už měl odpovídající parametry.
36'
Rafael Mir (Huesca) opravdu rozehrál, zkusil to přímo, ale trefil jen bránícího Uroše Račiće, ten navíc bojuje s bolesti, neboť dostal míčem do míst, kde to každého muže nesmírně bolí.
35'
Bude to přímý kop, který pravděpodobně rozehraje Rafael Mir (Huesca) ze vzdálenosti 34 metrů.
34'
Huesca opět na polovině soupeře, hosté se celkem snadno dostávají do blízkosti vápna soupeře, kde navíc fauluje Uroš Račić (Valencia), takže hosté získávají volný kop.
33'
Rozhodčí dává oběma týmům přestávku na osvěžení.
31'
Svůj první rohový kop v zápase rozehráli domácí z pravé strany, ale centr odvrací na bližší tyči první bránící hráč Huescy.
30'
Hodně nepovedená standardka domácích, kteří však ještě zabojovali o míč a získali rohový kop.
29'
Valencie po levé straně útočí, následuje faul bránícího Mosquery a domácí tak budou moci dál útočit.
28'
Uroš Račić (Valencia) faulován ve středu hřiště, míč pro domácí.
27'
Manu Vallejo (Valencia) táhne po levé straně hodně útočných akcí domácích, ale zatím bez velkého úspěchu.
25'
Hraje se ve středu hřiště, zdá se, že aktivita hostů již opadla a nyní se více do hry dostávají i domácí.
23'
Valencia zkouší další útočnou akci, opět to domácí táhnou po levé straně... následuje pád Manu Valleja, uvnitř vápna soupeře, ale bylo to viditelně nafilmované.
22'
Další neúspěšná útočná akce domácích, kdy se nedokázali prosadit po levé strany, míč končí v autu.
21'
Valencii se ale vůbec nedaří vyhrávat souboje ve středu hřiště, kde zatím domácí doslova propadají.
20'
Jaume Doménech (Valencia) bude opět rozehrávat od své branky, dlouhý výkop, až na polovinu soupeře.
18'
Míč nakonec končí v rukavicích gólmana Valencie, Jaume Doménech rozehrává na pravou stranu.
17'
Rychlá útočná akce hostů, zakončená hned dvěma centry, jeden z pravé a druhý z levé strany, ale ani jednou hosté zakončit nedokázali.
16'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.
14'
Ani tato akce domácích nebyla úspěšná, centr do vápna soupeř v pohodě odvrací.
13'
Jason (Valencia) se skácel na trávník, po souboji s bránícím Galánem, volný kop pro domácí tým, z pravé strany, je to také na centr do vápna.
12'
Po faulu domácích rozehrávají hosté volný kop, daleký centr do vápna Valencie, kde si prostor udělal Jaume Doménech.
11'
Valencia a její druhá útočná akce v zápase... vše končí špatnou přihrávkou za půlící čárou.
10'
První desetiminutovka byla jednoznačně v moci hostů, Huesca zatím podává velmi dobrý výkon.
9'
Útočnou snahu hostů přerušuje odpískaný ofsajd, míč získávají domácí.
8'
Huesca má na svém kontě již dva střelecké pokusy, domácí ani jeden.
7'
Maxi Gómez (Valencia) sprintuje za obranu soupeře, na nakopávaný míč, který končí u gólmana Andrése Fernándeze.
6'
Na druhé straně hlavičkuje, po dlouhém centru z levé strany, Rafael Mir, který ale branku Valencie minul.
5'
Teprve v páté minutě zápasu je k vidění první útočná akce domácích, kterou ale Daniel Wass nezvládl, po sprintu po pravé lajně poslal hodně nepovedený centr.
4'
Byl by z toho další roh pro Huescu, kdyby tomu ale všemu nepředcházel útočný faul jednoho z útočících borců.
3'
Odměnou aktivity hostů je rohový kop, vůbec první roh v zápase, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
2'
Huesca od úvodního výkopu aktivní a hosté se drží na polovině soupeře.
1'

Valencia CF: Doménech – Wass, Guillamón, Diakhaby, Gayá – Jason, Račić, Kondogbia, Guedes – M. Vallejo, Gómez.
Náhradníci: Rivero – Esquerdo, Koindredi, Molina, Gameiro, Sobrino, Lato, Lee Kang-in, A. Blanco, Centelles, Musah, T. Correia.

SD Huesca: Andrés Fernández – Pedro López, Pulido, Siovas, Galán – Carlos, Mosquera, Seoane – Mir, Okazaki, Ferreiro.
Náhradníci: Fernández – Ontiveros, Muñoz, Valderrama Doménech, Insua, Luisinho, Gómez, Escriche, B. García.

Rozhodčí: Munuera – Prieto, Baena.
Utkáním, které se odehraje na valencijské Mestalle, provede jako hlavní sudí José Munuera, kterému budou na čarách asistovat Iñigo Prieto a Alfonso Baena.
SD HUESCA
Huesca kralovala minulé sezóně druhé ligy, kterou vyhrála a do nejvyšší soutěže tak postupovala z prvního místa a byl to tak bleskový návrat do LaLigy, kterou Huesca opustila v ročníku 2018/2019. Do tohoto ligového ročníku vstoupila parádně, když dokázala vybojovat nesmírně cennou remízu 1:1 na hřišti silného Villarrealu, který alespoň bod zachraňoval až proměněnou penaltou v 68. minutě. Huescu dostal do vedení v první půli Pablo Maffeo. Ve druhém kole se pak, v souboji dvou prvoligových nováčků, utkala doma s Cádizem a nebyl to vydařený zápas. Hosté si totiž ze stadionu El Alcoraz odvezli výhru 2:0!
VALENCIA CF
Valencijští budou chtít v utkání s ligovým nováčkem navázat na úvodní ligový duel tohoto ročníku, kdy doma přivítala Levante. Důležitý duel domácí zvládli, když dokázali vyhrát 4:2, byť zápas se pro ně nevyvíjel zrovna dle představ. Totéž platí i pro následující duel na hřišti Celty Vigo, kde chtěla Valencia určitě bodovat. Jenže po nevýrazné první půli prohrávala o gól a byť se hostům podařilo v úvodu druhé půle Maxi Gómezem srovnat, na konečných 2:1 pro Celtu upravil v 57. minutě Iago Aspas, který zaznamenal svou druhou branku v tomto zápase.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 3. kola španělské LaLigy, v němž VALENCIA CF přivítá na svém stadionu SD HUESCU.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.