La Liga - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atlético : Valladolid - 21. ledna 2023   18:30

Atlético
18' Morata (Griezmann) • 24' Griezmann (Molina) • 28' Hermoso (Griezmann)
3:0
(3:0)
Atlético
Oblak – Molina, Witsel, Hermoso, Reinildo – Koke (75. Saúl) – Llorente (56. de Paul), Griezmann (56. Carrasco), Lemar (59. Kondogbia), Correa – Morata (75. Depay).
Gomis Aleman, Grbić – Diez, Felipe, M. Moreno, Barrios.
De Burgos – R. Díaz, Núñez
Estadio Wanda Metropolitano, Madrid
Valladolid
Masip – D. Torres, al-Jámiq, J. Sánchez (68. Rosa) – L. Pérez (60. Fresneda), Aguado, K. Pérez (75. Guardiola), Olaza (60. Plata) – León (75. Mesa), Plano, Weissman.
Asenjo – Narváez, Feddal, Malsa, I. Sánchez.

Dnešní zápas byl rozhodnutý již po prvním poločase, v tom druhém jsme již žádné góly neviděli. Naopak navýšit skóre mohli domácí, kteří si, zejména v závěru zápasu, ještě nějaké ty šance vytvořili.
Valladolid byl dnes naprosto neškodný a po zásluze odjíždí bez bodu.
90+3'
90+3'
Utkání spěje ke konci, domácí drží míč a čeká se na závěrečný hvizd.
89'
Na druhé straně se domácí dostali do šance, hlavně průnik Depaye byl velice pohledný, jeho střela ale byla zblokovaná.
87'
Valladolid útočí středem, následuje přihrávka na pravou stranu, odkud chce dostat míč do vápna Atlética Fresneda, ale opět další nepřesnost.
84'
Druhý roh rozehrávají domácí z levé strany, je to na krátko, takže domácí nyní zkouší něco vymyslet u vápna Valladolidu.
83'
Jordi Masip (Valladolid) vyráží střelu Depaye na roh.
82'
Memphis Depay (Atlético Madrid) nebyl daleko od gólu, v souboji s gólmanem Masipem sice uspěl, ale poté ho obral o míč Óscar Plano.
81'
Gonzalo Plata (Valladolid) nepřešel na levé straně přes bránícího Molinu.
80'
Další nedovolený zákrok domácích, Atlético ale i tak v poklidu dohrává zápas.
77'
Po pravé straně postupují hosté, je z toho nedovolený zákrok na pronikajícího Aguarda, Valladolid tak zůstane u míče.
75'
Střídání v týmu Atlético Madrid:
ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Memphis Depay,
ze hřiště odchází Koke, přichází Saúl.
75'
Střídání v týmu Real Valladolid:
ze hřiště odchází Kike Pérez, přichází Sergi Guardiola,
ze hřiště odchází Sergio León, přichází Roque Mesa.
74'
Jenže ve hře Valladolidu je hodně nepřesností a není divu, že jeho černá série proher bude tak pokračovat.
73'
Jordi Masip (Valladolid) se zapojuje do rozehrávky, hosté nyní usilují alespoň o čestný úspěch.
72'
Následně se ale Pérezovi povedl centr z pravé strany, na vzdálenější tyči si seběhl Shon Zalman Weissman, který ale nakonec na míč nedosáhl.
71'
Kike Pérez (Valladolid) dostal míč u vápna soupeře, zkoušel odcentrovat z pravé strany, ale trefil pouze před sebou stojícího protihráče.
68'
ze hřiště odchází Javier Sánchez, přichází Lucas Rosa.
67'
Ángel Correa (Atlético Madrid) mohl zvýšit náskok domácích, když z pravé strany trefil nejprve vzdálenější tyč, od které se míč odrazil na bližší tyč a poté ven z branky!
66'
Álvaro Morata (Atlético Madrid) znovu hrozí, když si naběhl za obranu, ve vápně ho ale zastavil vracející se Javier Sánchez.
65'
Álvaro Morata (Atlético Madrid) si navedl míč k vápnu a pravačkou přestřeluje branku Valladolidu.
64'
Statistika držení míče – 47% : 53%.
63'
Valladolid s míčem na své polovině, hosté marně hledají cestu k vápnu soupeře
61'
Je před námi závěrečná půl hodina zápasu, který je již v podstatě od 28. minuty rozhodnutý, domácí v poklidu hlídají svůj náskok.
60'
ze hřiště odchází Lucas Olaza, přichází Gonzalo Plata,
ze hřiště odchází Luis Pérez, přichází Ivan Fresneda.
59'
ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází Geoffrey Kondogbia.
58'
Rodrigo de Paul (Atlético Madrid) se ale k míči nedostal, takže hrají hosté.
57'
Jan Oblak (Atlético Madrid) vykopává od své branky, míč získávají jeho spoluhráči a mohou tak zaútočit.
56'
ze hřiště odchází Marcos Llorente, přichází Rodrigo de Paul,
ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Yannick Carrasco.
55'
Álvaro Morata (Atlético Madrid) sbíhal do vápna, upadl v souboji s bránícím al-Jámiqem, ale není to penalta, hrají hosté.
54'
Statistika držení míče – 51% : 49%.
52'
Nehraje se, nyní Javier Sánchez těžce rozchází souboj u půlící čáry.
51'
Odkop od branky Atlética, následuje faul na Moratu u půlící čáry, kterého hlavou zasáhl Džawád al-Jámiq.
50'
Álvaro Aguado (Valladolid) to zkusil zpoza vápna a nebyla to vůbec špatná střela, nicméně i tak skončila zhruba metr vedle branky Atlética.
49'
Až nyní se hosté dostávají také na míč, Pérez ale pokazil centr z pravé strany do vápna Atlética.
48'
Atlético zatím v úvodu druhé půle nepůjčuje míč soupeři.
47'
Do druhého poločasu vstoupily oba týmy v totožném složení, v jakém začaly tento zápas.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:35.
První poločas vyšel náramně domácím, kteří hned v první půl hodině, pravděpodobně, rozhodli o osudu tohoto zápasu, kdy soupeře pokořili hned třemi brankami.
Valladolid se dostal do zápasu až po této strašidelné půl hodině, kdy domácí viditelně ubrali a nechali hrát také soupeře. Nicméně alespoň snížit se hostům nepovedlo, což není divu, když hosté si nevypracovali ani šanci.
45+2'
45+1'
Jan Oblak (Atlético Madrid) si křikl a sebral míč, po centru soupeře na Leóna, který nebyl přesný.
44'
Domácí rozehráli roh z pravé strany, je to vůbec první roh pro domácí, ale nebyl dobře rozehraný.
43'
Marcos Llorente (Atlético Madrid) vybojoval roh pro svůj tým.
42'
Sledujeme rychlý protiútok, který vede Morata po levé straně... v souboji s dvojicí bránících hráčů ale neuspěl a přišel o míč.
41'
Valladolid má prostor ke kombinaci po levé strany, odkud se také míč dostal do vápna, tam se ale nedokázal Kike Pérez prosadit.
40'
Je před námi poslední pětiminutovka první půle, Atlético viditelně ubralo na tempu.
38'
Svůj první roh rozehrávají hosté z levé strany, jmenovitě Lucas Olaza, jehož centr ale končí pouze na hlavě bránícího Hermosa.
38'
Žlutá karta pro tým Real Valladolid (Kike Pérez).
37'
Kike Pérez (Valladolid) poslal centr z pravé strany na vzdálenější tyč, je z toho roh pro Valladolid.
36'
Vypadalo to na první roh pro Valladolid, ale místo toho hosté získávají standardku také ze strany, nedaleko vápna soupeře.
36'
Žlutá karta pro tým Atlético Madrid (Reinildo).
35'
Jordi Masip (Valladolid) rozehrává po zemi, na pravou stranu.
34'
Hostům se zatím vůbec nic nedaří a opět se pouze brání, střela domácího Moraty končí vedle jejich branky.
33'
Valladolid se zkouší prosadit po pravé straně, míč ale získávají domácí.
31'
Za první půl hodinu dokázali domácí nasázet soupeři hned tři branky, dnes to vypadá na debakl Valladolidu.
30'
A gól platí!
29'
Celou situaci ještě posuzuje VAR.
28'
Atlético právě vstřelilo branku!
Antoine Griezmann rozehrál standardku, na centr si ve vápně naběhl MARIO HERMOSO, který nadvákrát dokázal překonat Jordi Masipa.
28'
Álvaro Morata (Atlético Madrid) končí na trávníku, po faulu bránícího Péreze, standardka pro domácí, nedaleko od vápna soupeře.
27'
Nahuel Molina (Atlético Madrid) posílá nadýchaný centr do vápna, který odhlavičkovává obránce Realu Valladolid.
26'
Marcos Llorente (Atlético Madrid) vysílá na pravé křídlo Molinu, následně si Llorente nabíhá k vápnu, tím ale celá akce domácích končí.
25'
Pro Real Valladolid hodně špatný začátek, s tímto skóre se bude, proti takovému soupeři, již hodně těžko hrát.
24'
Tlak Atlética je drtivý, není divu, že je tu další domácí gól! Molina z pravé strany poslal míč před branku, kde se v malém vápně dokázal prosadit ANTOINE GRIEZMANN.
23'
Marcos Llorente (Atlético Madrid) nepřešel přes obránce al-Jámiqa, ale domácí zůstávají v útoku.
21'
Atlético se znovu tlačí do zakončení, Álvaro Morata se ale tentokrát do koncovky nedostal.
20'
Hosté nakonec volí nákop dopředu, jenže tím pouze odevzdávají míč soupeři.
19'
Javier Sánchez (Valladolid) si netroufl na průnik po pravé straně a vrací míč zpět.
18'
Domácí otevírají skóre, kdy Antoine Griezmann parádní patičkou vyslal do šance ÁLVARA MORATU, který si poté pohrál s bránícím al-Jámiqem a neomylně skóroval.
16'
A nakonec David Torres (Valladolid) vrací míč až k brance, Jordi Masip se zapojuje do kombinace svého týmu.
15'
Až na vlastní polovinu zacouvali hosté s míčem u nohy, domácí zatím nedávají soupeři příliš prostoru ke kombinaci.
14'
K míči se dostávají hosté, kteří u něho také zůstanou i nadále, po faulu Axela Witsela.
13'
David Torres (Valladolid) ztrácí míč v souboji s Correou, míč ale končí v autu, domácí vhazují.
12'
Každopádně už i hosté o sobě dali vědět, byť zatím mají viditelnou převahu domácí.
11'
Sergio León (Valladolid) dostal přihrávku do vápna Atlética, ale místo střely z první si ještě míč zkoušel připravit na střelu, až o něj přišel.
10'
Marcos Llorente (Atlético Madrid) zkouší přihrát z pravé strany před branku Realu, ale jeho přihrávku dokázal zastavit bránící hráč.
9'
Thomas Lemar (Atlético Madrid) vybojoval míč a domácí mohou zaútočit.
7'
Ani domácí Antoine Griezmann nebyl úspěšný a o míč přišel na půlící čáře.
6'
Luis Pérez (Valladolid) nezpracoval míč na útočné polovině a přišel o něj.
5'
Álvaro Morata (Atlético Madrid) si zaběhl za obranu a z levé strany i zakončil, ale byl v ofsajdu, navíc Jordi Masip střelu dokázal zneškodnit.
4'
Antoine Griezmann (Atlético Madrid) končí na trávníku, po souboji s Javierem Sánchezem.
3'
Hned ve třetí minutě zápasu první šance zápasu, kdy Ángel Correa (Atlético Madrid) přiťukl míč Moratovi, ten ale branku netrefil.
1'

Atlético Madrid: Oblak – Molina, Witsel, Hermoso, Reinildo – Koke – Llorente, Griezmann, Lemar, Correa – Morata.
Náhradníci: Gomis Aleman, Grbić – Diez, Kondogbia, Depay, Felipe, Carrasco, M. Moreno, de Paul, Barrios, Saúl.
Trenér: D. Simeone

Real Valladolid: Masip – D. Torres, al-Jámiq, J. Sánchez – L. Pérez, Aguado, K. Pérez, Olaza – León, Plano, Weissman.
Náhradníci: Asenjo – Guardiola, Plata, Mesa, Fresneda, Narváez, Feddal, Malsa, Rosa, I. Sánchez.
Trenér: Pacheta

Rozhodčí: De Burgos – R. Díaz, Núñez.
Domácí Atlético bude chtít napravit dojem ze dvou posledních ligových kol, v nichž ztrácel body, když nejprve prohrálo doma s Barelonou 0:1, aby poté v Almeríi vybojovalo pouze bod za remízu 1:1. Těmito prohrami ztratilo Atlético kontakt s čelem ligy, kde je na prvním místě Barcelona, následována Realem Madrid a Realem Sociedad. Odstup Atlética je již poměrně velký, minimálně na boj o titul.
To Valladolid trápí úplně jiné problémy, kdy se místo boje o titul musí strachovat o udržení ligové účasti i pro příští rok. Real totiž aktuálně dělí pouhý bod od sestupu! A není divu, v posledních čtyřech předchozích kolech nebodoval, pokaždé prohrál a klesl tak v tabulce těsně nad hranici sestupu.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 18. kola španělské LaLigy, v němž ATLÉTICO MADRID přivítá na svém stadionu REAL VALLADOLID.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.