La Liga - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Villarreal - 10. února 2024   14:00

D. Alavés
25' Omorodion (Sola)
1:1
(1:1)
Villarreal
42' Cuenca  (Baena)
D. Alavés
Sivera – Gorosabel, Abqár, R. Marín (14. R. Duarte), J. López (68. Vicente) – Guevara, Blanco, Guridi (86. Hagi) – Sola, Omorodion, Rioja (C) (86. Rebbáš).
Owono – Alkain, K. García, Parada, T. Mendes, E. Muñoz, Panichelli, Simeone.
M. López – J. Martínez, J. García
Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz)
Villarreal
Jørgensen – Y. Mosquera, Albiol (C), Cuenca – Femenía, Coquelin (80. Capoue), Comesaña, Baena (80. A. Moreno), Akhomach (85. Morales) – G. Moreno (74. Go. Guedes), Sörloth.
Reina – Mándí, B. Traoré, Trigueros.

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 8:4. Rohy: 10:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 7:11.
Zápas mezi Deportivem Alavés a Villarrealem skončil nerozhodně remízou 1:1. Góly jsme viděli pouze v prvním poločase, nejprve se prosadil Samu Omorodion ve 25. minutě z voleje na zadní tyč a poté dokázal ve 42. minutě hlavou po rohu srovnat stoper Villarrealu Cuenca. Ve druhém poločase jsme mnoho šancí neviděli, ovšem jednalo se o velice ofenzivní utkání, které bavilo. S pohledem na statistiky se s vámi loučím a zase někdy u přenosu ze španělské ligy na počtenou!
90+3'
90+3'
Z rohového kopu nic nebylo a zápas končí remízou 1:1.
90+2'
Alexander Sörloth vybojoval ještě rohový kop pro Villarreal.
90+1'
Samu Omorodion našel míč od Hagiho, ovšem z první přestřelil branku soupeře.
90'
Rohový kop pro domácí.
89'
Alavés však rychle vybojoval míč a postupují dopředu.
88'
Dopředu může pokračovat Villarreal.
87'
Aut pro Alavés kousek od branky soupeře.
86'
Ještě přišel na hřiště Rebbáš místo Riojy.
86'
Místo Guridiho přichází na poslední minutky ještě Hagi.
85'
Morales ještě vystřídal Akhomache. Šlo o poslední střídání hostů.
85'
Po faulu na Duerteho může hrát Alavés.
82'
Aktuálně se nic zajímavého neděje a žádný z týmů se nežene do útoku.
80'
Střídání Villarrealu. Odchází Baena a Coquelin, přichází Moreno a Capoue.
78'
Přízemní centr do vápna nenašel adresáta a k míči se dostali hosté.
77'
Alavés se dostal k míči a míří dopředu.
76'
Villarreal se ubránil a bude vhazovat aut.
75'
Alavés má k dispozici aut kousek od vápna a vybojoval roh.
74'
Střídá Gerard Moreno, místo něj na hřiště přichází Goncalo Guedes.
73'
Roh pro Villarreal po bloku Duarteho.
72'
V ofsajdu byl přichycen Vicente a hrají hosté.
71'
Alexander Sörloth vidí žlutou kartu za šlapák.
69'
Obrovská šance Vicenteho, který mohl poslat hned po příchodu na hřiště svůj tým do vedení! Našel si hlavou centr na hranici malého vápna, ale přestřelil branku.
68'
Další vynucené střídání domácích. Ze hřiště odchází Javi López, místo něj přichází Carlos Vicente.
67'
Další obrovská šance hostů a skvělý zákrok Antonia Sivery! Alexander Sörloth vystřelil po krásném průniku Akhomache a brankář Sivera dokázal nohou dostat míč mimo branku.
66'
Centr dopředu končí jen v autu a hrají hosté.
65'
Deportivo zatím kombinuje pouze mezi obránci.
64'
Roh se nepovedlo zahrát nejlépe a hrají domácí.
63'
Villarreal se teď krásně dostal dopředu, zvláště Akhomachovým průchodem obranou, a akce skončila rohem pro hosty.
62'
Domácí si v klidu pohlídali míč mířící do zámezí a od branky může hrát Antonio Sivera.
61'
Tečovaná střela Gerarda Morena skončila málem vlastník gólem, ovšem míč vyletěl mimo branku a hosté mají k dispozici rohový kop.
60'
Dopředu se nyní dostávají hráči ve žlutém , kteří kombinují ze strany na stranu.
59'
Ve vápně šel k zemi Ilias Akhomach, ovšem nepíská se a hra může pokračovat.
58'
Ostrá střela Álexe Soly, která však trefila Jørgensena a ten vyrazil míč před sebe, poté už mu pomohla obrana.
56'
Pokračovat mohou domácí na polovině soupeře.
56'
Útočný faul Albiola a dopředu můžou modrobílí.
55'
Filip Jørgensen si došel pro míč do vápna a Villarreal může kombinovat.
54'
Dopředu znovu může Villarreal, ovšem aut byl zahrán tragicky a od branky hraje Sivera.
52'
K centru se opět dostal Sola, ale jeho centr nebyl přesný a míč mají v moci hosté.
51'
Alexander Sörloth byl čistě obrán o míč, ovšem centr dopředu končí u stoperů Villarrealu.
50'
Až teď se k míči pořádně dostali hráči ve žlutém a můžou dopředu.
50'
Mosquera odvrátil centr, ale u míče stále zůstává Alavés.
49'
Roh pro domácí, kteří začali velice dobře.
49'
Špatná práce s míčem od Baeny a pokračovat může Alavés.
48'
Filip Jørgensen musel ven z branky na centr Soly a k zemi po souboji s ním šel Samu Omorodion, ovšem nepíská se penalta.
47'
U míče začínají domácí a drží stále míč na svých kopačkách.
46'
Skončil nám velice záživný první poločas zápasu mezi Deportivem Alavés a Villarrealem. Viděli jsme dvě branky, první ve 25. minutě, kdy si míč na zadní tyči našel Samu Omorodion a zakončil krásně z voleje. Druhá branka, vyrovnávací padla ve 42. minutě po rohu Baeny. Míč si našel Cuenca a hlavou vyrovnal na 1:1. Viděli jsme spoustu dalších krásných a slibných šancí, ovšem z žádné z nich branka nepadla a skóre je tedy 1:1.
45+3'
45+3'
Střela Riojy trefila jen spoluhráče a první poločas tak končí výsledkem 1:1.
45+3'
Autové vhazování pro Alavés a ještě jeden centr do vápna, ovšem opět se Villarreal ubránil a ještě jeden roh pro Deportivo. Velký tlak domácích na konci poločasu.
45+2'
Po rozehrávce krásný centr pod sebe odvrátil Albiol a ještě roh pro domácí.
45+1'
Ruka Cuency a další standardka pro domácí.
45'
Centr Alavése do vápna končí rohem pro domácí.
44'
Ostrý faul skluzem od střelce branky Villarrealu a Cuenca tak vidí žlutou kartu.
42'
Villarreal právě vstřelil branku!
JORGE CUENCA se dostal k centru z rohu a hlavou poslal míč do protipohybu brankáře a srovnává na 1:1.
42'
Gerard Moreno se dostal ke skvělému zakončení po nahrávce podél zdi a hráč domácích vykopával míč až z malého vápna na roh.
41'
Špatná rozehrávka rohu, po které dopředu běžel Akhomach, byl faulován a hrát může Villarreal.
40'
Rychlý průnik Alavésu, po kterém budou domácí mít možnost zahrávat rohový kop.
39'
Odkop od branky pro Alavés po špatné přihrávce Baeny.
38'
Samu Omorodion, který zatím hraje výborně vybojoval další aut a k míči se dostali domácí.
37'
Faul Guevary a hrát můžou hosté na polovině Alavésu.
36'
Střela Soly končí vysoko nad brankou Filipa Jørgensena.
35'
Samu Omorodion vybojoval alespoň aut po dobrém presinku.
34'
Alexander Sörloth se dostal do obrovské šance, ovšem Antonio Sivera vytáhl skvělý zákrok a dostal míč mimo branku, ovšem případný gól by stejně neplatil kvůli ofsajdu.
33'
Faul Omorodiona na Mosqueru, po kterém hrají hráči ve žlutém.
32'
Pokračují modrobílí. Postupným útokem se dostávají dopředu.
31'
Po rychlém protiútoku Baena nastřelil ruku Duerteho, ovšem mimo vápno a rozhodčí si toho nevšiml, takže se hraje dále.
31'
Sola se opět dostal k centru, ten však teď nešel na hrací plochu.
30'
Deportivo pokračuje u míče, snaží se roztahovat hráče ve žlutých tak, aby si vytvořili prostor pro kombinaci.
29'
Díky dlouhému centru dopředu získal Alavés autové vhazování kousek od vápna hostů.
28'
Centr Akhomacha do vápna nenašel adresáta a pro míč si došel Sivera.
27'
Deportivo se ubránilo a znovu může dopředu.
26'
Teď však roh pro hosty.
25'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Domácí rychle vyrazili do protiútoku, Sola poslal centr na zadní tyč, kde byl SAMU OMORODION a ten uklidil míč z voleje na zadní tyč.
24'
Další blok! Tentokrát po střele Gerarda Moreny.
23'
Skvělé bloky obránců Alavésiu, kteří skáčou do střel skoro jako v hokeji.
22'
Rioja se snažil dostat míč mezi tři tyče, ale netrefil branku.
22'
Zbytečná ztráta a znova pokračuje dopředu Deportivo.
21'
Villarreal kombinuje na polovině soupeře a snaží se dostat do vápna domácích.
20'
Centr Guridiho prošel vápnem a hrají hosté.
20'
Samu Omorodion dobře dvakrát po sobě vypíchl míč soupeři a Alavés může pokračovat na polovině soupeře.
19'
Další roh po bloku Mosquery.
18'
Míč z nohy Luise Riojy našel Duarteho, ten však hlavičkovasl vedle.
18'
Roh po zblokovaném centru pro domácí.
17'
Faulován byl Andoni Gorosabel a hraje nadále Deportivo.
17'
Míč se dostal až k Filipu Jørgensenovi, který poslal míč dopředu a tím o něj Villarreal přišel.
16'
Na polovině soupeře kombinují hráči Villarrealu.
14'
Vynucené střídání Deportiva Alavés! Ze hřiště musí odejít Rafa Marín a přichází Rubén Duarte, který také přebírá kapitánskou pásku, která mu náleží, když je na hřišti.
13'
Zakončení Akhomache se vytočila hodně daleko od branky. Zápas je zatím velice divoký a na vysoké úrovni.
11'
Filip Jørgensen teď musel během jediné minuty předvést 3 skvělé zákroky! Nejprve střílel Roja, poté Álex Sola a ten ještě dobíhal svoji střelu. Filip Jørgensen tak teď zachránil Villarreal.
10'
Velká šance i pro Villarreal! Po špatné rozehrávce rohu se k míči dostal Gerard Moreno, který běžel sám na branku, dával pod sebe na Kika, ale ten ztratil míč.
9'
Roh pro domácí tým.
8'
Obrovská šance Deportiva Alavés! Po krásné kombinaci se k zakončení dostal Samu Omorodion, ovšem patičkou netrefil míč, ten se však dostal ke Guridimu a ten nastřelil levou tyč branky Filipa Jørgensena.
7'
Na přední tyči našel Baena Mosqueru, ten hlavou zakončil do boční sítě.
7'
Roh pro hosty.
6'
Baena poslal centr do vápna, Moreno dokázal zakončit hlavou, ale míč skončil jen v rukavicích brankáře.
5'
Odkop od branky pro hosty po sprinterském souboji Cuency a Riojy.
4'
Abdelkabír Abqár byl faulován Sörlothem a u míče může pokračovat Alavés.
3'
Dlouhý centr na Akhomacha a kombinovat můžou domácí.
3'
První zakončení zápasu přišlo z nohy Iliase Akhomacha, ovšem střela neudělala brankáři Siverovi problémy.
2'
Rychlá ztráta a míč je opět u hráčů "Žluté ponorky".
2'
Špatně rozehraný roh na krátko a Alavés může dopředu.
1'
Villarreal hned vybojoval rohový kop.
1'
Zápas právě začal a u míče začali hosté.
1'
Hráči už nastupují na hrací plochu a za chvíli zápas začne.

Deportivo Alavés: Sivera – Gorosabel, Abqár, R. Marín, J. López – Guevara, Blanco, Guridi – Sola, Omorodion, Rioja (C).
Náhradníci: Owono – Alkain, R. Duarte, K. García, Parada, Hagi, T. Mendes, E. Muñoz, Panichelli, Rebbáš, Simeone, Vicente.
Trenér: L. Garcia

Villarreal CF: Jørgensen – Y. Mosquera, Albiol (C), Cuenca – Femenía, Coquelin, Comesaña, Baena, Akhomach – G. Moreno, Sörloth.
Náhradníci: Reina – Capoue, Go. Guedes, Mándí, Morales, A. Moreno, B. Traoré, Trigueros.
Trenér: G. Marcelino

Rozhodčí: M. López – J. Martínez, J. García.
Zdravím všechny fanoušky španělského fotbalu! V sobotu od 14:00 nás čeká zápas 24. kola španělské La Ligy mezi domácím Deportivem Alavés a hosty z Villarrealu. Jedná se o utkání mezi aktuálně jedenáctým a čtrnáctým týmem tabulky. Domácí jsou na tom o něco lépe než jejich soupeř, ovšem dělí je pouze 2 body. Deportivo vyhrálo 3 z posledních pěti utkání a to proti Almeríi, Cádizu a Seville, Naopak celek z města Vitoria-Gasteiz prohrál s Barcelonou v minulém kole, a také s Athleticem Bilbao v domácím poháru. Žlutá ponorka, jak se tomuto celku z východního Španělska přezdívá, dokázala v posledních pěti utkáních porazit pouze Barcelonu, ale zato remizovala s Cádizem a Mallorcou, prohrála s Las Palmas a v národním poháru také prohrála s Unionistas. První vzájemné střetnutí v téhle sezóně skončilo na půdě Villarrealu remízou 1:1. Uvidíme, co nám nabídne zítřejší zápas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.