La Liga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mallorca : Valencia - 7. října 2023   18:30

Mallorca
6' D. Rodríguez (Muriqi)
1:1
(1:1)
Valencia
45+3' Di. López  (Correia)
Mallorca
Rajković – G. González, Valjent, Nastasić, Lato (71. J. Costa) – Ant. Sánchez (71. Ndiaye), D. Rodríguez (C), S. Costa (75. Mascarell), Darder (75. Morlanes) – Muriqi, Prats (62. Larin).
Greif, Cuéllar – Copete, Llabrés, Lopez, Van der Heyden.
Maeso – Granado, Diapa
Estadi Mallorca Son Moix (Palma de Mallorca)
17659 diváků
Valencia
Mamardašvili – Correia (90+5. H. González), Paulista (C), Mosquera, Özkacar (72. Foulquier) – Di. López (72. Guillamón), Pepelu, Guerra, Amalláh – Duro, Jaremčuk (58. F. Pérez).
Doménech, Rivero – Dominguez, Gozálbez, Iranzo, Tárrega.

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit u dalšího Onlajnu.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 2:3. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 16:11.
V 9. kole Španělské LaLigy remizovala Mallorca s Valencií 1:1. Domácí otevřeli skóre v 5. minutě, kdy se po chybě v zadních řadách Valencie Prosadil kapitán Rodrígez. V nastaveném čase 1. poločasu srovnal po krásné akci Diego Lopez. 2. poločas byl velmi vyrovnaný s minimem šancí. Tu jedinou měl domácí Giovanni Gonzalez, který nastřelil z úhlu tyč. Utkání tak skončilo 1:1. Valencie zůstává na 9. místě ligové tabulky, Mallorca se posouvá na místo 13.
90+7'
Hlavní rozhodčí ukončil dnešní zápas.
90+6'
Vhazovat budou hosté.
90+5'
Střídání v týmu Valencia CF:
ze hřiště odchází Thierry Correia, přichází Hugo González.
90+3'
Na hřišti zůstal ležet Correia, který dostal křeče.
90+2'
Ndiaye vyslal spíše propagační střelu na bránu brankáře Mamardašviliho.
88'
Emoce na hřišti vzplály, když Amallah sestřelil domácího záložníka. Od rozhodčího vidí zdvižený varovný prst.
87'
Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal Ndiaye. Střela byla ale zablokovaná.
86'
Domácí mají k dispozici roh.
83'
Domácí se dožadují penalty, když po souboji zůstal ležet ve vápně Muriqi. Rozhodčí neodpískal.
81'
Hosté budou zahrávat volný přímý kop.
80'
Mascarell teď zachránil domácí, když z malého vápna odpálil míč před hostujícím Amallahem.
79'
Valencie bude zahrávat roh.
78'
Hugo Duro měl teď obrovskou příležitost, když si přebral míč od Guerry. Míč si špatně spracoval a střela byla zblokována.
77'
Domácí budou mít k dispozici outové vhazování.
75'
Střídání v týmu RCD Mallorca:
ze hřiště odchází Samuel Costa, přichází Omar Mascarell,
ze hřiště odchází Sergi Darder, přichází Manu Morlanes.
74'
Darder je aktuálně v péči lékařů. Drží se za sval a bude muset odstoupit.
72'
ze hřiště odchází Cenk Özkacar, přichází Dimitri Foulquier,
ze hřiště odchází Diego López, přichází Hugo Guillamón.
71'
ze hřiště odchází Antonio Sánchez, přichází Amath Ndiaye,
ze hřiště odchází Toni Lato, přichází Jaume Costa.
70'
K hlavičce po volném přímém kopu se dostal Larin, ale bránu minul.
70'
Fran Peréz tvrdě atakoval Lata. Za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
69'
Cyle Larin se probíjel dopředu, překonal tři obránce ale finální přihrávka byla hrubě nepřesná.
68'
Dnešní utkání sleduje 17659 diváků.
67'
S volným přímým kopem Daniela Rodrígeze si hostující brankář poradil.
66'
Hugo Duro se řítil jeden na jednoho vůči Giovannimu Gonzalezovi. Ten ho ale čistě odzbrojil.
64'
Rodrígez nebezpečně vypálil. Brankář Mamadrašvili jeho pokus konečky prstů vyškrábl na roh.
64'
S dlouhým outem Lata si hostující obrana poradila.
62'
ze hřiště odchází Abdón Prats, přichází Cyle Larin.
61'
Giovanni Gonzalez si přebral přihrávku ze středu hřiště a tvrdě z úhlu vypálil. Brankáře hostí zastoupila tyč.
60'
Antonio Sánchez teď výborně odzbrojil unikajícího Lopéze.
58'
ze hřiště odchází Roman Jaremčuk, přichází Francisco Pérez.
57'
Daniel Rodríguez kličkoval mezi hostujícími hráči, až se objevil na zemi a dožadoval se odpískání faulu. Ten ale rozhodčí neodpískal.
56'
Vedat Muriqi měl na hlavě gól. Po skvělém centru se ocitl sám před bránou, ale jeho hlavička šla jen doprostřed brány. Brankář Mamardašvili si s ní poradil.
55'
Hra je aktuálně pozastavena, neboť Paulista si vyžádal ošetření.
54'
Nepřesnou kombinaci předvedli hráči Valencie.
52'
Domácí útočník Muriqi si nepohlídal postavení. Asistent rozhodčího odmával offside.
50'
Domácí budou mít k dispozici outové vhazování na útočné polovině.
48'
Domácí vytáhly útočný pressing a hostující brankář poslal míč jen do outu.
46'
Domácí začali 2, poločas velmi nepřesným centrem.
46'
Začátek 2. poločasu se očekává v 19:35.
Máme za sebou 1. poločas, po kterém je skóre nerozhodné 1:1. Hned zpočátku hry šla Mallorca do vedení, když se prosadil domácí kapitán Daniel Rodríguez. Většinu poločasu se hra odehrávala ve středu hřiště s minimem šancí. Jedinou šanci Valencie měl Popelu, který z volného přímého kopu trefil tyč. V nastaveném čase vyrovnal Diego Lopez.
45+5'
45+3'
Valencia právě vstřelila branku!
Autorem branky je DIEGO LÓPEZ. Asistence: Thierry Correia.
44'
Ozkacar se hodně zlobí. Domníval se, že Gonzalez zahrál ve vápně rukou. Hlavní rozhodčí i s posvěcením VARu pokutový kop nenařizuje.
43'
Muriqi prováhal nadějnou šanci. Pozdě přihrával míč směrem na Sáncheza. Hostující obránci se stihli vrátit a akci přerušit.
41'
Sánchez posílal centr do pokutového území. S jeho centrem si hostující obránci poradili.
40'
Útočný faul předvedl Mosquera. Od rozhodčího dostává poslední varování.
37'
Samu Costa teď předvedl surový zákrok. Přišlápl nohu hostujícího kapitána Gabriela Paulisty a zároveň ho sejmul loktem. Od rozhodčího nemůže vidět nic jiného než žlutou kartu. Hostující kapitán si vyžádal ošetření.
36'
Selim Amallah předvedl velmi špatnou rozehrávku. Míč se dostal až k domácímu gólmanovi.
35'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
34'
Vedat Muriqi si naběhl na výbornou přihrávku ze středu pole, utekl obraně a vsítil gól. Bohužel pro něj si nepohlídat své postavení a byl nachytán v offsidu.
33'
Domácí teď kombinují kolem půlící čáry a hledají skulinu v obraně hostů.
31'
Drobný útočný faul předvedl Lato.
31'
S rohovým kopem si domácí obrana poradila.
30'
Další roh budou zahrávat hosté.
29'
Ozkacar vyslal velmi nepovedený centr. Ten zamířil na bánu a brankář domácích jej raději odpálil na roh.
27'
Cristhian Mosquera prověřil pozornost brankáře Rajkoviče. Jeho střela ale byla spíše propagační.
26'
Sanchez se dostal do nadějné pozice, ale zbytečnými kličkami přišel o balón.
25'
Giovanni Gonález si nepohlídal offside. Rozehrávat budou hosté.
24'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
23'
Nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Valencie.
21'
Hugo Duro se teď velmi rozčiluje, neboť si myslí, že by se měl kopat rohový kop. Rozhodčí Maeso je však opačného názoru.
19'
Po sérii odrazů se k míči dostal Abdou Prats, který těsně minul branku hostů.
17'
Popelu z volného přímého kopu vyslal nádhernou střelu. Bohužel pro něj skončila na tyči.
16'
Hostující Hugo Duro bežel vstříc brance. Giovanni González zatáhl za záchrannou brzdu a vidí žlutou kartu.
14'
Hugo Duro pálil z volného přímého kopu. Jeho pokus domácí zeď odvrátila na roh,
13'
Correia se snažil najít dlouhým centrem některého ze svých spoluhráčů. Centr ale byl velmi nepřesný.
11'
Hra je teď plná nepřesností. Hosté budou mít k dispozici out.
10'
Abdou Prats srdnatě bojoval u outové čáry o míč, který nakonec vybojoval pro své spoluhráče.
6'
Po skvělé průnikové přihrávce Antonia Sancheze centroval před bránu, kde míč ještě prodloužil Vedat Muriqi k DANIELU RODRÍGUEZOVI, který prostřelil hostujícího brankáře.
4'
Dobré napadání předváděli hosté.
3'
Nepřesnou rozehrávku předvedl Diego Lopez.
2'
Útočným faulem se presentovali hosté.
1'
Po úvodním nákopu budou na útočné polovině vhazovat hráči Valencie.
1'
Hlavní rozhodčí přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu.

RCD Mallorca: Rajković – G. González, Valjent, Nastasić, Lato – Ant. Sánchez, D. Rodríguez (C), S. Costa, Darder – Muriqi, Prats.
Náhradníci: Greif, Cuéllar – Copete, J. Costa, Larin, Llabrés, Lopez, Mascarell, Morlanes, Ndiaye, Van der Heyden.
Trenér: Aguirre J.

Valencia CF: Mamardašvili – Correia, Paulista (C), Mosquera, Özkacar – Di. López, Pepelu, Guerra, Amalláh – Duro, Jaremčuk.
Náhradníci: Doménech, Rivero – Dominguez, Foulquier, H. González, Gozálbez, Guillamón, Iranzo, F. Pérez, Tárrega.
Trenér: Baraja R.
Nejlepším střelcem domácích je se 4 brankami Vedet Muriqi.
Nejvíce gólů za hosty nastřílel Hugo Duro, který se trefil 3x.
Hosté z Valencie vstoupili do letošního ročníku o poznání lépe. Za 8 odehraných zápasů stihly nasbírat 10 bodů za 3 výhry, 1 remízu a 4 porážky. I přestože se nachází na 9. místě, nastříleli prozatím pouze 9 gólů.
V minulém kole padli na hřišti Betisu 3:0.
Domácí RCD Mallorca, hrající své domácí zápasy na stadionu Estadi Mallorca Son Moix, který se nachází ve městě Palma de Mallorca, nezahájili letoční ročník LaLigy vůbec dobře. Po 8 odehraných utkáních mají na svém kontě pouze 7 bodů, jen 1 výhru, 4 remízy, 3 porážky a pasivní skóre 11:14. Nachází se na místě 16., dva body nad sestupovými pozicemi. V minulém kole remizovali s Vallecanem 2:2.
V rámci 9. kola španělské nejvyšší soutěže RCD Mallorca hostí Valencii FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.