La Liga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Getafe - 16. února 2024   21:00

Villarreal
56' A. Moreno
1:1
(0:1)
Getafe
24' Maksimović
Villarreal
Jørgensen – Femenía, Albiol (C), Y. Mosquera, A. Moreno (72. Cuenca) – Akhomach (60. Morales), Comesaña (71. Capoue), Coquelin (72. Parejo), Baena (84. B. Traoré) – G. Moreno, Go. Guedes.
Reina – Sörloth, Mándí, Bailly, Trigueros.
Alberola – Rodríguez, García
Estadio de la Cerámica, Villarreal
16 869 diváků
Getafe
Soria – Dakonam (C), Alderete, Rico – J. Iglesias (60. G. Álvarez), Maksimović, Milla, Jor. Martín (31. Aleñá) – Greenwood, Mata (60. Moriba) – Mayoral (86. Latasa).
Benito, Fuzato – Santiago, Ó. Rodríguez, Herranz, Carmona, D. Duarte.

Utkání je u konce a vítěze jsme nepoznali. Villarreal se i po přestávce snažil o tlak, budoval si šance a v 56. minutě se domácí celek dočkal. Comesañova střela byla sražena na levou stranu k Alberto Morenovi a ten prudkou ranou k první tyči překonal gólmana Soriu. Poté ale hra upadla do průměru a šancí ubylo. Remízový stav více vyhovoval hostům a nakonec zápas i plichtou skončil. Po výsledku 1:1 je Villarreal s 26 body na 13. místě, Getafe je na desátém místě s 34 body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 13:13.
90+5'
90+4'
Rozháraný závěr duelu, tohle už skutečně vypadá na dělbu bodů.
90+3'
Přímý kop hostů, do vápna poslal centr Milla, zakončení ale skončilo velký kus vedle Jørgensenovy branky.
90+2'
Nákop na polovinu domácího celku, hráči ve žlutém odvrátili na autové vhazování.
90+1'
Na trávníku se ocitl hostující Milla, faul se ale na něj nepískal, naopak dopředu jde Villarreal.
89'
Obrana hostů pracuje výborně, už to vypadá, že se dnes vítěze nedočkáme...
88'
Getafe drží míč na útočné polovině, ale zároveň se nijak netlačí do bezhlavého útočení.
87'
Utkání sleduje 16 869 diváků.
86'
Střídání v týmu Getafe CF:
ze hřiště odchází Borja Mayoral, přichází Juan Latasa.
85'
Střídat se bude i na straně Getafe, do hry půjde útočník Juan Latasa.
84'
Střídání v týmu Villarreal CF:
ze hřiště odchází Alejandro Baena, přichází Bertrand Traoré.
83'
Rozkouskované okamžiky, tohle bude více vyhovovat hostujícímu celku.
82'
Samotný roh už nebezpečný nebyl, Getafe už míří do protiútoku.
81'
Guedes přenesl hru na pravou stranu, zpracoval si Gerard Moreno, ale jeho střelu pak zablokoval Alderete a míč skončil nad brankou. Roh pro Villarreal.
80'
Z tohoto ale nezahřmělo, Jørgensen v ohrožení nebyl.
79'
Přitvrzuje se nám, po Capoueho faulu budou hosté rozehrávat z levé strany.
77'
Gerard Moreno si při svém útoku pomohl nedovoleným zákrokem, rozehrávat bude gólman Soria. A nebude s tím pospíchat.
77'
Centr na první tyč odvracel Albiol, Getafe má standardní situace rozhodně nebezpečnější, než soupeř.
76'
Greenwood táhne útok Getafe, rozděluje přihrávky i zakončuje, nyní vybojoval další rohový kop.
74'
Na centr od rohového praporku si naskakoval Gastón Álvarez, jeho hlavička zblízka letěla kousek nad Jørgensenovu branku.
74'
Na opačné straně zahrozil Greenwood, z levé strany vápna vystřelil, jeho pokus byl tečován a oblouček skončil těsně vedle branky. Je z toho roh pro Getafe.
72'
Po prostrčení se do vápna dostal domácí Morales, jeho střelu zblízka dokázal Soria vykopnout před sebe.
72'
ze hřiště odchází Alberto Moreno, přichází Jorge Cuenca.
72'
ze hřiště odchází Francis Coquelin, přichází Dani Parejo.
71'
ze hřiště odchází Santi Comesaña, přichází Étienne Capoue.
70'
Villarreal dobývá vápno soupeře, opět to ale skřípe v přesnosti.
68'
Greenwood však svou ranou trefil jen zeď a Rico z dorážky zcela minul.
67'
Přímý kop po faulu na Greenwooda, tohle je dobrá vzdálenost i úhel na ohrožení branky.
67'
Hosté se celou situací nenechali rozhodit a je to teď právě Getafe, kdo se snaží budovat hru a ohrožuje vápno Villarrealu.
65'
Hra pokračovala, mezitím se u videa kontrolovala celá situace, verdikt se ale neměnil.
64'
V pokutovém území domácích došlo ke střetu a pádu Greenwooda, sudí však hned ukazoval, že tohle penalta nebude.
62'
Je tu menší uklidnění tempa, sledujeme teď hru převážně ve středu hrací plochy.
60'
ze hřiště odchází Jaime Mata, přichází Ilaix Moriba.
60'
ze hřiště odchází Juan Iglesias, přichází Gastón Álvarez.
60'
ze hřiště odchází Ilias Akhomach, přichází José Luis Morales.
59'
Hosté málem zase vedli, když se po zmatcích odrazil míč ke Greenwoodovi, ten koníčkem překonal vyběhnutého gólmana, ale na brankové čáře zakročil Raúl Albiol.
57'
Celá situace se ještě rychle kontrolovala u videa, zda se nejednalo o ofsajd, už je ale definitivně potvrzeno vyrovnání.
56'
Villarreal právě vstřelil branku!
Je srovnáno! Domácí se udrželi u vápna, Comesaña ještě neuspěl, když jeho pokus srazil Dakonam, míč se ale odrazil na levý kout šestnáctky, kde stál nepokrytý ALBERTO MORENO a ten svou ranou trefil prostor mezi gólmanem a jeho tyčí – 1:1.
54'
Hra se přesunula na opačnou stranu, kde střílel Guedes. Jeho rána byla sražena na roh.
54'
Zprava se k centru probil Greenwood, jeho pas srážel Albiol a to přesné k rukám gólmana Jørgensena.
52'
Mayoralův tečovaný centr mířil na malé vápno, kde si nabíhal Mata, ale před ním vyboxoval pozorný Jørgensen.
51'
A střídat se bude zřejmě bude i na opačné straně vehementně se rozcvičuje Ilaix Moriba.
49'
Z hlediště se už ozývá nespokojený pískot fanoušků. A na lavičce Villarrealu se chystá změna.
48'
Domácí i do druhé půle vstoupil s aktivitou a vybojovali si standardku. Z té ovšem nic nevytěžili.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:02.
Je za námi první poločas, který přinesl územní převahu domácích fotbalistů, aktivitou hýřil zejména Gonçalo Guedes, kterému nebyl dokonce pro ofsajd uznán gól, ale nakonec jsou spokojenější hosté. Ti ve 24. minutě rozehráli přímý kop, odražený míč se dostal na nohu Nemanji Maksimoviće a ten z první překonal překvapeného Jørgensena. Do šaten se tak odešlo za stavu 0:1.
45+2'
45+2'
Urputné souboje u středové čáry, domácí Akhomach se marně snažil probojovat blíže k brance Getafe.
45'
Tentokrát z toho byla střela Masona Greenwooda, tou však pouze trefil jednoho z obránců.
44'
Faul domácích, z toho bude zajímavý přímý kop z levé strany. A víme, jak to dopadlo před několika málo minutami...
43'
Přehnaný důraz hostujícího Maty při souboji o míč, k zemi doslova srazil Akhomacha.
41'
Do vápna se dostal Guedes, při zakončení byl ovšem zablokován. Platí však, že je tím nejaktivnějším plejerem Villarrealu.
40'
Villarreal pokračuje v nátlakové hře, jenže drtivá většina akcí končí na hranici vápna.
38'
Je tu první žlutá karta utkání, za přišlápnutí soupeře byl potrestán hostující Juan Iglesias.
37'
Soria drží svému celku těsný náskok, nyní se blýskl proti nepříjemné Guedesově střele.
35'
Rychlá akce Getafe po levé straně, vše skončilo nepřesnou finální příhrou, ale i kdyby z toho byl gól, tak by neplatil pro Mayoralův ofsajd.
34'
Po celé akci zůstal na chvíli ležet domácí Albiol, držel se za hlavu, ale nakonec nebylo potřeba ani ošetření.
33'
Po rohovém kopu se míč odrážel ve vápně, až jej zblízka sklepával Comesaña. Soria zakročil na brankové čáře!
32'
Ve vápně hostů se míč odrazil k Baenovi, ale ten, než se stačil připravit na střelu, byl u něj obránce a míč ukopl.
31'
ze hřiště odchází Jordi Martín, přichází Carles Aleñá.
30'
Hosté budou muset vynuceně střídat, nějaké zranění nedovoluje pokračovat Martínovi. Na lavičce se už chystá rychlá změna.
28'
Srovnání měl na kopačce Alejandro Baena, když k němu doputovala akce na levé křídlo, střelu po zemi mu ale brankář Soria vyrazil před sebe.
27'
Trenér Marcelino popohání své svěřence do útoku, hráči ve žlutém ale nyní kombinují na půlce.
25'
Rázem tak musí Villarreal reagovat a ještě více přidat směrem kupředu. A být hlavně důraznější.
24'
Getafe právě vstřelilo branku!
Hosté jdou do vedení! Po rozehrání přímého kopu letěl vysoký pas do vápna, Mosquera nedostatečně odhlavičkoval, míč přistál u NEMANJI MAKSIMOVIĆE, který se s tím nepáral a ranou z první překonal zkoprnělého Jørgensena – 0:1!
24'
A teď pozor, neboť po Coquelinově nedovoleném zákroku kousek od vápna je tu nebezpečný přímý kop pro Getafe.
23'
Guedes se špičkou kopačky pokoušel prostrčit míč na Morena, tohle ale obrana Getafe zvládla na poslední chvíli zastavit.
21'
Přímý kop domácích už vypadal lépe. Sice to bylo z dálky, ale Baena tvrdou ranou překonal zeď a donutil Soriu vyškrábnout míč nad břevno!
19'
Další rohový kop pro Villarreal, standardní situace však domácích zatím vůbec nevychází.
17'
Už je po rohovém kopu, tohle domácím moc nevyšlo a hra se přesunula na opačnou polovinu.
16'
Opět Guedes, nyní na pravé straně. Přiklepl na Akhomacha, jeho rána ale byla tečována a je z toho roh.
14'
Vše potvrdila i rychlá kontrola u videa, gólman Soria se už chystá k rozehrávce na půlku Villarrealu.
13'
Guedes se kousek za půlkou dostal do úniku, po sprintu obešel i gólmana a zakončil do odkryté branky, nicméně radost trvala jen krátce, neboť vybíhal z těsného ofsajdu.
11'
Villarreal začíná přebírat iniciativu na hrací ploše, Getafe je v posledních okamžicích pod tlakem.
10'
Akce levou stranou v podání domácích fotbalistů končí v náruči gólmana Sorii, ten se už chystá k rozehrávce.
9'
Docela dost se v úvodu bojuje, nyní to na svém těle pocítil hostující Luis Milla.
8'
Máme tu krátkou pauzu, neboť po jednom ze soubojů zůstal na trávníku ležet hostující Diego Rico. Jako faul to však oceněno nebylo.
7'
Po centru z pravé strany a nedůrazném odvrácení střílel z voleje hostující Jordi Martín, jeho dělovka ale byla zablokována.
6'
Útočný faul hostů, na levé straně se při pokusu o rychlou akci provinil Mayoral.
5'
Getafe se moc daleko nedostalo, po ztrátě tu máme zase postupnou akci domácích.
4'
První střela zápasu. Po rychlém průniku domácích skončil míč na levé straně, Morenova křížná rána ale letěla velký kus mimo.
3'
Santi Comesaña byl lehce pod tlakem, ale zvládl vše vyřešit malou domů na Jørgensena.
2'
Úvodní okamžiky zápasu patří domácímu celku, ti kombinují jak na útočné polovině, tak zvládají i rozehru z hloubi vlastní půlky.
1'

Villarreal CF: Jørgensen – Femenía, Albiol (C), Y. Mosquera, A. Moreno – Akhomach, Comesaña, Coquelin, Baena – G. Moreno, Go. Guedes.
Náhradníci: Reina – Sörloth, Mándí, Capoue, B. Traoré, Parejo, Morales, Bailly, Trigueros, Cuenca.
Trenér: Marcelino

Getafe CF: Soria – Dakonam (C), Alderete, Rico – J. Iglesias, Maksimović, Milla, Jor. Martín – Greenwood, Mata – Mayoral.
Náhradníci: Benito, Fuzato – Santiago, Ó. Rodríguez, Herranz, G. Álvarez, Moriba, Carmona, Latasa, Aleñá, D. Duarte.
Trenér: José Bordalás

Rozhodčí: Alberola – Rodríguez, García.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Estadio de la Cerámica začne ve 21:00, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Villarreal CF

El Submarino Amarillo je v tuto chvíli na 13. místě tabulky s 25 body a drží na první pohled dobrou, čtyřzápasovou sérii bez porážek. Jenže při druhém pohledu zjistíme, že tři z těchto duelů skončilo remízou. Platilo to i o posledním odehraném špílu, kdy Villarreal hrál na půdě Alavésu, skóroval Jorge Cuenca a srovnal na konečných 1:1.

Getafe CF

Azulones jsou na tom o něco lépe, na desátém místě mají 33 bodů a na šestý Real Betis ztrácí pouze pět bodů. Forma je u Getafe hodně kolísavá, nicméně po domácí porážce s Realem Madrid a venkovní remíze na Realu Betis tým zabral a doma udolal po výsledku 3:2 Celtu Vigo. Dvakrát se trefil Jaime Mata a jednou Borja Mayoral.
Dobrý večer u španělské LaLigy. Společně se podíváme na utkání 25 kola mezi týmy Villarreal CF a Getafe CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.