Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám dobrou noc a těším u dalších onlajn přenosů.
Máme za sebou zajímavé utkání mezi Arsenalem a Montpellierem, který nakonec vyhráli domácí po zásluze 2:0. Po poměrně nudném prvním poločase se diváci dočkali branky hned v úvodu druhé půle, kdy se trefil Wilshere. To však nebylo ze strany Arsenalu vše, druhou branku ještě přidal Podolski a na Emirates Stadium se tak může slavit postup do dalších bojů, jelikož Olympiakos venku podlehl Schalke těsně 1:0.
90+3
Herrerův pokus branku polského brankáře minul.
90+2
Podolski se ještě snažil zakombinovat se svými spoluhráči, vše ale překazil El Kaoutari.
88
Utkání se již v poklidu dohrává, oba celky dobře vědí, že o vítězi je dnes rozhodnuto.
84
A vzápětí i poslední změna dnes, Gervinho vbíhá na hřiště místo Girouda.
84
Druhou změnu v zápase předvádí Arséne Wenger, hřiště opouští Santi Cazorla a nahradí jej Coquelin.
82
Žlutou kartu za faul na Cazorlu vidí Deplagne. Další standardní situace pro Arsenal, který je teď velmi aktivní!
80
A mohlo být s Montpellier ještě hůř! Giroud se ocitl sám před brankářem, kterého ale trestuhodně trefil!
79
Poslední změna v sestavě hostů, Estrada opouští hřiště nahradí jej Marveaux.
77
Tu Estrada nezahrál vůbec špatně, ale zakončení Belhandy bylo zablokováno Sagnou.
77
Žlutou kartu za zákrok zezadu vidí Koscielny, navíc je tu standardka pro hosty.
76
Po něm se již fotbalisté Montpellieru ubránili a míč je u branky soupeře.
75
Sám Cazorla se také dostal po různých odrazech k zakončení, jeho pokus jen s obtíži vyrazil Jourdren na další rohový kop!
74
Cazorlův centr zblokoval jeden z obránců na roh.
73
Domácí mají zápas pod kontrolou a krátkými přihrávky nepůjčují hostům míč.
70
Tak nakonec budou střídat i domácí, pro dnešek už dohrál Oxlade-Chamberlain, místo něj nastupuje Ramsey.
69
Dvojí střídání předvede hostující lavička, Cabellu nahradí Herrera a místo Charbonniera nastoupí Martin.
69
68
A znovu si s ním bez problémů poradila obrana hostí.
67
Rohový kop budou zahrávat domácí.
66
Ten ale nebyl dobře rozehrán a dopředu se hnal Vermaelen, na kterém visel Bedimo vánoční ozdoba a po zásluze vidí žlutou kartu.
65
Na zemi se ne vlastní vinou ocitl hostující kapitán a je tu standardní situace pro Montpellier.
63
Arsenal právě vstřelil branku!
Tak to byla fotbalová nádhera v podání německého útočníka! LUKAS PODOLSKI si skvěle narazil vzduchem s Giroudem, a střelou z halfvoleje nedal žádnou šanci Jourdrenovi! Domácí jdou do dvoubrankového vedení!
63
Rohové kopy nejsou dnes ani pro jeden celek výhodou.
62
Velmi obětavý obranný zákrok předvedl Giroud, který zablokoval ve skluzu míč na rohový kop.
60
Praporek pomezního rozhodčího vlaje ve vzduchu, v offsidu se ocitl Giroud.
59
Cazorla je po střetu s Yanga-Mbiwou ošetřován, vypadá to ale, že se nejedná o nic vážného.
58
Cabella se odhodlal ke střele z 30 metrů, ta však nemohla Szczesnyho vůbec ohrozit.
57
Dalším faulem se prezentoval Giroud, když se až příliš opřel do Congrého.
56
Hra Arsenalu se po vstřelené brance dost zklidnila a domácí se již neženou tolik dopředu.
53
Žlutou kartu vidí Giroud za loket v obličeji Estrady.
52
Ten se však hrubě nepovedl a nakonec je odmáván offside Charbonnierovi.
51
Po chybě Sagny budou hosté zahrávat rohový kop.
49
Domácí jdou zkraje druhého poločasu do vedení! Vermaelena centr hlavičkoval Giroud k volnému WILSHEROVI, který překonal hostujícího gólmana!
46
Rozhodčí zahájil druhý poločas, oba celky nastoupily beze změn.
46
V Londýně je již vše připraveno na druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
Máme za sebou první poločas pátého kola Ligy mistrů mezi Arsenalem a francouzským Montpellier. Po pětačtyřiceti minutách jsme na Emirates Stadium branku neviděli. Za zmínku stojí Koscielnyho hlavička, která trefila břevno. O dvacet minut později se do šance dostal Podolski, branku ovšem netrefil. Uvidíme, jestli se branky v druhém poločase dočkáme.
45
V první půli se bude nastavovat jedna minuta nad rámec hrací doby.
45
Na konci první půle se ke střele dostal Belhanda, jeho pokus mířil dost nad branku.
44
Nebezpečný centr mířil do vápna hostů, obrana si ale poradila.
43
Bedimův nepřesný centr už má v náručí Szczesny.
41
Centr z pravé strany si v klidu pohlídal Szczesny.
40
Za ostrý zákrok zezadu dostal žlutou kartu Cazorla.
40
Ani ten ale nepřinesl domácím výraznější šanci.
39
Po Sagnově centru je tu další rohový kop pro domácí.
36
Další velká šance a v ní znovu Podolski! Ten se dostal do vápna po narážečce s dvěma spoluhráči a tísněn obráncem branku o kousek minul!
34
Belhanda se dostal ke střele, kterou ale naštěstí pro domácí zblokoval Koscielny.
31
Po vcelku nudném úseku přišla největší šance zápasu! Po chybě obránce se ke střele dostal Podolski, jehož střela jen těsně minula pravou tyč Jourdrenovy branky!
29
Sám na branku mohl běžet Charbonnier, to by ovšem nemohl být v offsidu.
27
Po něm se ke střele z odraženého balonu dostal Chamberlain, který mířil jen doprostřed branky a Jourdren neměl žádný problém.
26
Bedimo obral Chamberlaina o míč jen za cenu rohového kopu.
26
Po špatné rozehře hostů se ke střele dostal Giroud, ta mu ale vůbec nesedla a míč končí daleko mimo branku.
25
Centr Chamberlaina zblokoval Bedimo do autu.
24
Yanga-Mbiwa poslal k zemi Cazorlu, žlutit se ale nebude.
22
V offsidové pozici byl nachytán Podolski.
21
Cazorla se snažil dlouhým pasem najít Girouda, míč dostal ovšem velkou razanci a končí tak v zámezí.
20
Faul ve středu hřiště, kterým se provinil Mertesacker.
19
Zápas se zatím hraje ve velmi pomalém tempu a k vidění nejsou ani žádné útočné akce.
17
Z kterého si ovšem hosté vůbec nic nevytvořili a míč je daleko od branky domácích.
16
Standardku rozehrával Yanga-Mbiwa, který trefil ale pouze zeď a následuje rohový kop.
14
Cabella byl kousek před vápnem soupeře faulován a je tu zajímavá standardní situace pro hosty!
11
Po rohovém kopu se míč odrazil ven z vápna, a následně ho zpět vracel Cazorla, po jeho centru trefil Koscielny břevno!
10
Chamberlainův centr zablokován na roh.
8
Dlouhý pas doleva nezastihl na hřišti Podolski, zatím je to od Arsenalu příliš kostrbaté.
6
Rychlou akci na jeden dotek předvedli teď hosté, na konci akce byl zakončující Charbonnier, který ale trefil obránce před sebou.
4
Yanga-Mbiwa zatáhl míč po pravé straně a centroval do vápna, jeho centr ale nenašel nikoho v modrém.
3
Mertesacker rozehrával útočnou akci Arsenalu, ta ale brzy skončila po nepřesné přihrávce na Podolskiho.
2
Od začátku utkání mají míč na svých kopačkách domácí, kupředu se ale zatím moc neženou.
1
Oba dnešní soupeři jsou již na hrací ploše připraveni na dnešní utkání, které za malý okamžik začne.

Arsenal FC: Szczesny - Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Koscielny, Arteta, Wilshere, Oxlade-Chamberlain, Santi Cazorla, Podolski, Giroud

Montpellier HSC: Jourdren - Yanga-Mbiwa, Bedimo, Congré, El Kaoutari, Deplagne, Belhanda, Estrada, Cabella, Mounier, Charbonnier

Rozhodčí: Firat Aydinus (Turecko).
Montpellier HSC - To francouzský celek má v Lize mistrů úplně jiné starosti, když po čtyřech odehraných zápasech získali pouhý bod za remízu s Schalke 2:2. Na postup do další fáze chybí týmu z Montpellieru šest bodů a tak jejich šance na postup jsou již téměř ztracené.
Arsenal FC - Domácí družina je v dnešním utkání jasným favoritem. Po čtyřech odehraných utkáních mají svěřenci Arséna Wengera na svém kontě sedm bodů za dvě vítězství a jednu remízu. V posledním utkání se rozešli smírně s týmem z Německa Schalke 2:2. V případě dnešního vítězství a prohry Olympiakosu by si mohli hráči z Emirates Stadium zajistit postup do další fáze.
Příjemný fotbalový večer přeji všem příznivcům evropské kopané. Dnes je na programu 5. kolo základní fáze Ligy mistrů. Ve skupině B se spolu střetnou Arsenal s francouzským Montpellier.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.