Máme za sebou zápas dvou různých poločasů. V tom prvním byla ofenzivnější Braga, která měla spoustu příležitostí, ale hodně střel šlo mimo branku a když nějaký pokus směřoval do brány, De Gea ho zlikvidoval. Ve druhém poločase však přišla kanonáda a viděli jsme hned čtyři góly. Ve čtyřicáté deváté minutě poslal Bragu do vedení Alan, jenž proměnil pokutový kop. Sir Alex Ferguson zareagoval střídáním a jedno se mu určitě vyplatilo. Van Persie se dostal do gólové situace a s přehledem ji proměnil. O čtyři minuty později proměnil bezpečně pokutový kop Rooney, který dostal Rudé ďábly do vedení. V prodloužení se ještě prosadil excelentním gólem Hernández, a Manchester United si tak připisuje důležité tři body a zůstává stoprocentní. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
90+2
Manchester United právě vstřelil branku!
Valencia nacentroval balon do velkého vápna, kde jej Rooney prodloužil patičkou pro HERNÁNDEZE, ten si chytře počkal, až brankář vyběhne a udělal kličku. JAVIER HERNÁNDEZ pak vystřelil, ale jeden z bránících protihráčů míč na brankové čáře odkopl. Nicméně pozorný HERNÁNDEZ jej nakonec dopravil v leže přesnou trefou do brány.
90+1
Na hřiště se podívá také Zé Luis, který nahradí Eldersona.
90
Sudí Brych přidává tři minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Rooney vybojoval míč a United zakládají protiútok.
89
Braga kombinuje na soupeřově polovině, ale hosté už svého soupeře do žádné situace pustit nechtějí.
88
Valencia vybojoval autové vhazování.
86
A odchází také Viana, kterého nahrazuje Mossoro.
85
Domácí využívají prvního střídání. Ze hřiště odchází Amorim, kterého nahrazuje Barbosa.
83
Manchester United bude zahrávat pokutový kop!
84
WAYNE ROONEY bezpečně proměňuje pokutový kop a šest minut před koncem řádné hrací doby posílá svůj tým do vedení.
83
Hernández se ocitl v gólové šanci, ale Beto jeho pokus vychytal.
80
ROBIN VAN PERSIE srovnává přesnou trefou na 1:1. Deset minut před koncem řádné hrací doby je tak skóre opět nerozhodné.
77
Ke střele se dostal Rafael, ale jeho pokus zablokoval Alan.
77
Giggs bude zahrávat rohový kop.
76
Ke střele se dostal Rooney, ale skóre se nemění.
74
Valencia adresoval do pokutového území nadýchaný centr, ale nikdo ze spoluhráčů se k míči nedostal. Na malém vápně úřadoval připravený Beto.
73
Hosté využívají posledního střídání. Ze hřiště odchází zraněný Nani, nahrazuje ho Rafael.
72
Nani musí střídat.
71
Sudí přerušil hru, ošetřit potřebuje Nani.
70
Za faul na van Persieho vyfasoval žlutou kartu Custódio.
69
V ofsajdové pasti teď uvízl Elderson.
68
Manchester United je u míče a kombinuje na soupeřově polovině. Braga ale prozatím velmi dobře vykrývá prostor a svého soupeře k ničemu nepouští.
66
Éder obdržel žlutou kartu za faul na Andersona.
65
Hosté se před touto standardní situací ubránili.
65
Braga bude zahrávat rohový kop.
64
Ze hřiště odchází Welbeck, nahrazuje ho van Persie.
63
K odraženému míči měl nejblíže Micael, který okamžitě vystřelil, ale i tentokrát byl De Gea ve své činnosti stoprocentní.
63
Coelho se postavil k míči a napálil jej k bližší tyči, kde všímavý De Gea balon vyrazil.
62
Anderson fauloval a Braga bude zahrávat volný přímý kop.
60
Valencia poslal do pokutového území nadýchaný centr, ale Braga se ubránila.
57
Hra po přerušení pokračuje.
57
Hosté udělali změnu v sestavě. Evanse nahrazuje Ferdinand.
Osvětlení už funguje, a tak se za chvíli bude pokračovat ve hře.
Zápas byl přerušen, protože na stadionu vypadl elektrický proud.
55
Valencia vybojoval ve středu hřiště míč a následně si střihl sólo až k pokutovému území, kde hledal centrem Welbecka, ale ten si pomohl rukou, a tak celá akce skončila.
53
United z této standardní situace svého soupeře neohrozili.
53
Manchester United bude zahrávat rohový kop.
52
Míč na střelu si přichystal Nani, ale jeho pokus zablokovala pozorná obrana.
52
Teď jsou u míče hosté a domácí fanoušci reagují pískotem.
51
Braga si vstřelený gól za aktivitu v první půli zasloužila. Evans si tento moment za rámeček určitě nedá.
49
Braga právě vstřelila branku!
ALAN OSÓRIO DA COSTA SILVA bezpečně proměňuje pokutový kop, a posílá tak Bragu do vedení.
48
Evans fauloval a SC Braga bude zahrávat pokutový kop!
48
Braga zahrávala volný přímý kop, ale soupeřovu branku neohrozila.
47
Braga bude zahrávat autové vhazování na soupeřově polovině.
46
Braga vybojovala balon na své kopačky.
46
Míč do hry uvedli ve druhém poločase hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
46
Druhý poločas začne za malý okamžik.
Máme za sebou první poločas, ve kterém byla ofenzivnější SC Braga, která se dostala do slibných situací. Manchester United měl sice balon častěji na kopačkách, ale žádné nebezpečí svému soupeři nepřichystal.
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
45
Centrovaný míč adresoval do malého vápna Alan, ale pozorný De Gea si pro něj došel.
45
Evans špatně přihrával, a míče se tak zmocnili domácí hráči.
44
Valencia nacentroval balon do velkého vápna, kde se k hlavičce dostal Nani, ale brankáře tento pokus nijak nevystrašil.
43
Střely na bránu: SC Braga 3 - 1 Manchester United.
42
Střely celkem: SC Braga 8 - 1 Manchester United.
39
Centrovaný míč, který adresoval do pokutového území Éder, skončil v rukavicích hostujícího brankáře.
39
Braga dostane výhodu volného přímého kopu.
38
Smalling vyfasoval žlutou kartu.
38
Držení míče: SC Braga 40% - 60% Manchester United.
36
Hernández si nabíhal pro přihrávku, ale ta byla příliš dlouhá. Míč do hry uvede odkopem Beto.
31
Alan si zpracoval míč a přichystal si jej na střelu, ale De Gea jeho pokus uklidil do své náruče.
30
Nani nacentroval míč do pokutového území, kde se dostal do zakončení hlavou Evans, ale Beto jeho pokus zlikvidoval.
30
Manchester United dostane výhodu rohového kopu.
27
Giggs nacentroval balon na bližší tyč, ale obrana domácích se ubránila, a zabránila tak hrozícímu nebezpečí.
26
25
Míč na střelu z větší vzdálenosti si přichystal Viana, ale branku netrefil.
23
Braga zahrávala rohový kop, ale žádné nebezpečí nepřichystala.
23
Micael orazítkoval brankovou konstrukci.
22
De Gea si připisuje velmi důležitý zákrok! K centrovanému míči se probojoval Éder, ale jeho pokus hlavou vytěsnil De Gea.
21
Ke střele z první se dostal Micael, ale jeho pokus se do branky nevešel. Smalling už je po ošetření na hřišti.
20
Hra pokračuje, ale zatím bez Smallinga.
20
Ošetřit potřebuje Smalling.
20
Právě se rozběhla dvacátá minuta a Manchester United ještě ani jednou nevystřelil.
19
Alan uvízl v ofsajdu.
16
Alan našel přesnou přihrávkou Micaela, jenž si přichystal balon na střelu, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
16
Evra kombinoval na levém křídle s Rooneym a následně nacentroval balon do pokutového území, ale pozorný Beto uklidil míč do své náruče.
14
V ofsajdové pasti uvízl Alan.
12
Salino se dostal k odraženému míči a vystřelil, ale branku netrefil.
10
Manchester United ještě ani jednou nevystřelil, zatím hraje spíš kombinačně.
8
Micael vystřelil, ale jeho pokus úspěšně zablokoval Giggs.
6
Evans chyboval a do zakončení se dostal Éder, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
5
V ofsajdové pozici uvízl Nani.
3
Braga vybojovala balon na své kopačky. Teď se do kombinace zapojil také brankář Beto, který svým spoluhráčům vypomohl v defenzívě.
2
Braga rozehrávku svého soupeře napadá, ale zatím neúspěšně. Hosté jsou stále u míče.
2
Manchester United stále kombinuje na soupeřově polovině.
1
Nani vybojoval autové vhazování v blízkosti rohového praporku.
1
Hosté zvolili dresy modré s černými pruhy a černé trenýrky.
1
Výkop provedla domácí Braga, která oblékla pro dnešní utkání červené dresy a bílé trenýrky.
1
-3
Stadionem zní znělka Ligy Mistrů.
-4
Sudí Felix Brych přivádí obě základní jedenáctky na hrací plochu.
-5
Hráči jsou již nastoupení v tunelu.
-33
Hráči obou celků jsou na hrací ploše, kde absolvují předzápasovou rozcvičku.
Sázkové kanceláře vypsaly na výhru domácích kurs 3.4, na remízu pak kurs 3.45 a na výhru hostů kurs 2.32.

SC Braga: Beto - Salino, Coelho, Douglao, Elderson - Custódio, Viana - Alan, Micael, Amorim - Éder.

Manchester United: De Gea - Valencia, Smalling, Evans, Evra - Nani, Anderson, Giggs - Rooney - Hernández, Welbeck.

Rozhodčí: Felix Brych (GER) - Mark Borsch (GER), Stefan Lupp (GER).
Dnešní utkání bude řídit hlavní rozhodčí Felix Brych, na čarách mu budou asistovat pánové Mark Borsch a Stefan Lupp. Čtvrtým rozhodčím bude Mike Pickel. Budou pomáhat také brankoví rozhodčí Felix Zwayer a Guido Winkmann. Všichni pánové jsou z Německa.
Manchester United je po třech odehraných zápasech stoprocentní, a na svém kontě tak má tři výhry. Ve všech třech zápasech museli Rudí ďáblové pořádně zabojovat, ale vyplatilo se to. V úvodním duelu United porazili na domácí půdě Galatasaray 1:0, ve druhém utkání porazili v poměru 2:1 CFR Kluž a ve třetím utkání otočili nepříznivý stav právě s SC Bragou, která vedla 0:2, ale United se postarali o obrat a zvítězili 3:2.
SC Braga je v tabulce se ziskem tří bodů na třetí příčce. Celkové skóre je 4:5. V úvodním duelu podlehla na domácí půdě Kluži 0:2, ve druhém utkání porazila Galatasaray 2:0 a v třetím zápase podlehla 3:2 právě Manchesteru United. Nutno podotknout, že SC Braga si na Old Trafford vedla skvěle, dokonce vedla 2:0, ale toto skóre se jí nepodařilo udržet.
Dějištěm fotbalového dění dnes bude portugalský stadion Estádio Municipal de Braga. Stadion byl otevřen v roce 2003. Má dvě tribuny jelikož zbývající dvě strany uzavírají skály. Svým vzhledem a umístěním je považován za výjimečný stadion. Na stadionu se odehrály 2 zápasy základní skupiny Eura 2004.
SC Braga i Manchester United bojují o postup do čtvrtfinále ve skupině H, kde jim stojí v cestě také CFR Kluž a Galatasaray Istanbul.
Dobrý večer, vítám Vás u komentovaného přenosu prestižní a velmi sledované fotbalové soutěže na světě. Dnes máme na programu základní část Ligy mistrů, která odstartuje již čtvrté kolo. V rámci tohoto kola přivítá SC Braga na Estádio Municipal de Braga anglický tým, Manchester United. Komentářem fotbalového dění Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.