Olympiacos ve druhé půli předvedl skvělý obrat a zcela zaslouženě vítězí v tomto zápase 2:1. Arsenal nemusí smutnit, protože postupuje do jarní části Ligy mistrů z druhé příčky. Pro řecký celek pouť evropskými soutěžemi taktéž nekončí - ze třetího místa postupují domácí do Evropské ligy.

S informací, že Olympiacos porazil Arsenal 2:1 se s Vámi loučím a budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
90+2
Chamakh viděl žlutou kartu za úmyslnou hru rukou.
90+2
První minuta nastavení je pryč a utkání se již pouze dohrává.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty!
90
Pouze rukou zpracovat Gervinho míč a tak Arsenal přišel o míč.
90
Začala plynout poslední minuta řádné hrací doby!
89
Rozhodčí píská proti domácícm, poté co v pokutovém území Fuster přifilmovat svůj pád.
88
Szczesny stáhl míč ze vzduchu a může tak rozehrát akci Arsenalu.
87
Coquelin fauloval a u míče tak opět domácí.
85
Angha se prezentoval nedovoleným zákrokem na Ibagazu. Čas se Arsenalu krátí a vypadá to, že do jarní části postoupí londýnský celek z druhého místa skupiny B.
83
V dresu Arsenalu se představí Angha, který nahradil Meadeho.
82
Závěrečné střídání domácích, hřiště opoustil Djebbour, místo kterého si zahraje Ibagaza.
80
Tentokrát zahrával roh Ramsey, ale ani on nedokázal najít nikoho ze spoluhráčů.
80
Oxiade-Chmberlain rozehrál rohový kop a celou situaci si Arsenal zopakuje z druhé strany.
80
Arshavin si rovnal míč na pravačku, ale v poslední chvíli mu jeho střelu zblokoval obránce.
77
Snaha o vybojování pokutového kopu Arsenalu nevyšla. Hlavní rozhodčí situaci dobře posoudil a nechal ve hře pokračovat.
75
Tento výsledek nejvíce nahráva Schalke, které za tohoto stavu postupuje bez ohledu na svůj zápas z prvního místa.
73
Olympiacos právě vstřelil branku!

Obrat je dokonán a domácí trenér si může spokojeně lebedit na střídačce. Podařilo se mu totiž poslat na hřiště autora branky, který se po pouhé minutě pobytu na hřišti raduje. KOSTAS MITROGLOU si poslal míč více do středu a svou pravačkou zatočil míč tak šikovně, že na něj nestačil ani Szczesny.
72
Na domácí straně dochází ke změně. Hřiště opouští Abdoun, kterého nahradil Mitroglou.
70
Obrovská šance domácích, do centrovaného míče od Machada se krásně položil Djebbour, ale z bezprostřední blízkosti poslal míč hlavičkou pouze vedle tyče.
69
Na obou stranách ofsajdové postavení.
67
Machadova dobrá střela brankou nekončí díky pozornému brankáři Arsenalu.
67
Žlutou kartu viděl za protesty i brankář Arsenalu Szczesny.
66
Žlutou kartu uviděl Sebastien Squillaci.
64

Tlak domácích se vyplácí a je srovnáno! Greco zahrával rohový kop, po kterém ještě žádné nebezpečí nezvniklo, ale po následném centru už bylo před Szczesnym zle nedobře. Potom co mu míř přiťukl Ramsey neměl GIANNIS MANIATIS žádný problém s propálením všeho, co mu stálo v cestě.
63
Dlouho Olympiacos tlačil hosty až se dostal k hlavičce Paulo Machado a jeho výborně umístěný pokus vyrazil na poslední chvíli Szczesny alespoň na roh.
61
Arshavin si nechal míč hezky spadnout a okamžitě vypálil nebezpečný projektil na Carrolla, který však drží domácí ve hře.
61
Nový hráč na hřišti se okamžitě pokusil o střelu, ale tu v pohodě ztlumil v rukavicích Szczesny.
60
Po hodině hry dochází v dresu Olympiacosu k prvnímu střídání. Hřiště opustil právě poslední střelec Fejsa, kterého nahradil David Fuster.
59
Nádherná přihrávka na Fejsu, který dokázal pod tlakem vystřelit, ale jeho střela sice rozvlnila síť, ale pouze z vnějšku.
56
Narážečka v pokutovém území domácím nevyšla. Machado dělal co mohl, ale na přihrávku svého spoluhráče prostě nedosáhl.
54
První žlutá karta i pro Arsenal, vidí ji Coquelin za faul na Greca.
54
Ashavin se dostal ke střele, ale svou střelou brankáře Carrolla neohrozil.
51
První žlutá karta zápasu pro Ljubomira Fejsu, který si přidržel Gervinha.
50
Chamakh naskočil na centrovaný míč a posílal hlavou balón k tyči, ale Carroll byl pozorný.
49
Druhý poločas je plný nedovolených zákroků, díky kterým je hra nepříjemně kouskována. Ten poslední si připsal Fejsa, který poslal k zemi Oxlade-Chamberlaina.
47
Squillaci si v souboji s brankářem Carrolim pomohl nedovoleně.
46
Byl zahájen druhý poločas, ale ten už bude bez českého zastoupení. Autor prozatím jediné branky Tomáš Rosický byl vystřídán Arshavinem
46
Máme za sebou úvodních pětačtyřicet minut a v těch měli více šancí domácí fotbalisté, ale zásluhou Tomáše Rosického je stav po prvním poločase 0:1 pro Arsenal. Český reprezentant se v 38. minutě skvěle opřel do míče a nedal domácímu brankáři žádnou šanci.
45
Torossidis fauloval Jenkinsona a hodně se rozhodnutí diví.
45
Začala plynout poslední řádné hrací doby, uvidíme kolik rozhodčí v první půli nastaví.
43
Szczesny naprosto v klidu schovává míč v rukavicích.
43
Rohový kop, který zahraje Abdoun.
41
Domácí publikum se zdá být mírně opařeno z inkasované branky, ale co je důležitější, tak domácí fotbalisté se ihned snaží dotírat na bránu Arsenalu a bojují o co nejrychlejší vyrovnání.
39
Křižný pas do pokutového území Arsenalu nenašel nikoho v červeno-bílém.
38
Arsenal právě vstřelil branku!

Z čista jasna se Arsenal dostává do vedení a nám velkou radost udělal TOMÁŠ ROSICKÝ, který po dlouhé době naskočil do zápasu od začátku a tato branka mu jistě hodně pomůže. Rosický dostal výborný pas na hranici šestnáctky a propálil vše co mu stálo v cestě. Zásluhu na této brance má i Gervinho, který českého reprezentanta našel v této výhodné pozici.
35
Diakité si počínal nedovoleně v souboji s Chamakhem.
34
Djamel Abdoun se odhodlal ke střele a jeho pokus skončil těsně mimo.
33
Ramsey měl míč na kopačce a rovnal si ho na střelu, jenže tento čas využila domácí obrana donutila Ramseyho ke zpětné přihrávce, která byla navíc nepřesná.
31
Míč u Szczesného, který si v pohodě došel pro nepovednou přihrávku.
30
Rosický založil další útočnou akci, ale Arsenal se s míčem vrátil až na vlastní polovinu a zkusil štěstí dlouhým nákopem - neúspěšně.
26
I obránce domácích Torossidis se dostal ke střele, jenže neměl příliš volného prostoru a jeho střela pod tlakem obránce skončila mimo tři tyče.
24
A i rohový kop přinesl velkou šanci Djebboura, jehož hlavička mířila přesně do náruče hostujícího brankáře, který zatím drží Arsenal nad vodou.
24
Obrana Arsenalu dává domácícm až moc prostoru a toho využil Abdoun, který si naběhl do volného prostoru, dostal přihrávku a okamžitě pálil. V bráně však byl opět připraven Szczesny, který míč vyrazil na rohový kop.
23
Hosté se dostali s míčem až do pokutového území, ale k přímému ohrožení Carrolla se nedostali.
22
Szczesny opět nenechává nic na náhodě a raději se prolétl vzduchem, aby vyrazil centr mířící do pokutového území.
20
Torossidis vyskočil nejvýše, ale jeho pohotovou hlavičku vyrazil výborným zákrokem Szczesny.
20
Machadův centr zblokován Varmaelenem na roh.
17
Dobrá šance Arsenalu! Ramseymu nesedla střela v pokutovém území, ale přesto dokázal udržet míč ve své moci a pouze nešťastné zpracování ho připravilo o další možnost vystřelit. Míč se těsně, ale přece jenom dostal za mimo hřiště.
15
Rosický byl atakován na hranici pokutového území, ale podle rozhodčích bylo vše v pořádku a tak se pokračuje dál ve hře.
15
Manolasův centr do pokutového území skončil na hlavičce kapitána Arsenalu Vermaelena.
14
Coquelin fauloval a domácí tak mohou zahrávat standartní situaci.
13
Těsný ofsajd Chamakha, kterému se rozhodnutí rozhodčích vůbec nelíbí.
11
První větší šance domácích, po pravé straně přišel průnik Abdouna až do pokutového území, ale jeho přihrávku včas překazila pozorná obrana Arsenalu a poslala míč alespoň na rohový kop.
10
Abdoun rozehrál rohový kop, ale ten příliš vzrušení nepřinesl.
9
Domácí vybojovali první rohový kop.
7
Z rychlého protiútoku zahrozil Arsenal, ale z přečíslení hosté nedokázali vytěžit víc než nepřesnou střelu Oxlade-Chamberlaina.
6
Z pětadvaceti metrů se do míče opřel jeden z domácích, ale jeho střela byla zblokována obráncem a tak měl brankář Arsenalu pohodlnou úlohu.
6
Míč se dostal až za brankovou čáru a tak může Szczesny v klidu odkopávat od vlastní brány.
4
Djebbour se ocitl v ofsajdu a rozhodčím jeho počínání neuniklo.
3
Domácí zahráli raději až na brankáře Carrolla, který měl dostatek času na rozehrávku.
1
Hned v první minutě se hosté dostali až do pokutového území a Gervinho se dokonce dostal k zakončení, ale jeho střela letěla mimo tři tyče.
1
Utkání zahájili výkopem hráči Arsenalu, kteří drží míč na svých kopačkách.
1
Na domácí lavičce budou připraveni zasáhnout do hry tito hráči: Ibagaza, Fetfatzidis, David Fuster, Siovas, Pantelič, Mitroglou a brankář Megyeri.

Na lavičce Arsenalu jsou tito hráči: Angha, Hajrovic, Monteiro, Arshavin, Ansah, Akpom a brankář Shea.
-3
Aktéři dnešního duelu právě přichází na hrací plochu. Domácí nastoupí v červeno-bílé kombinaci, hosté z Arsenalu v modrých dresech.

Olympiacos FC: Carroll - Torossidis (C), Contreras, Manolas, Diakité - Fejsa, Maniatis, Machado - Abdoun, Greco - Djebbour

Arsenal FC: Szczesny - Jenkinson, Squillaci, Vermaelen (C), Meade - Coquelin, Rosický, Ramsey - Oxlade-Chamberlain, Gervinho, Chamakh

Rozhodčí: Mallenco - Pérez del Palomar, Guadamuro.
Utkání bude mít zvláštní příchuť pro trenéra Arsenalu Arsena Wengera, pro kterého půjde o 150. zápas v Lize mistrů a určitě bude chtít případným vítězstvím omluvit vystoupení svého celku v posledních ligových zápasech.
Zápas bude řídit jako hlavní Alberto Undiano Mallenco ze Španělska, na čarách mu budou asistovat jeho kolegové Roberto Díaz Pérez del Palomar a Jesús Calvo Guadamuro.

Do zápasu zasáhne také čtvrtý rozhodčí Juan Carlos Yuste Jiménez a brankový rozhodčí Fernando Teixeira a Javier Estrada Fernandez.
Skupina B:

Ve skupině B se kromě těchto dvou celků utkávali ještě Schalke a Montpelier, po pěti odehraných zápasech vypadá tabulka následovně:

1. FC Schalke 04 - 11 bodů
2. Arsenal FC - 10 bodů
3. Olympiacos FC - 6 bodů
4. Montpellier HSC - 1 bod
Arsenal FC:

Na druhé straně příznivci londýnského klubu se mohou radovat z postupu do vyřazovací fáze Ligy mistrů a navíc dnes bude Arsenal na dálku bojovat s Schalke o první místo v tabulce, na které Arsenal ztrácí pouhý jeden bod.

K jistotě postupu dospěl Arsenal po poslední domácí výhře 2:0 s Montpelier, když se o branky podělili Jack Wilshere a Lukas Podolski.

Jenže není vše tak růžové, jak by se mohlo zdát. Arsenal se totiž velmi trápí na ligové scéně, kde mu patří až 10. příčka a a navíc v posledním kole doma nestačili svěřenci Arsena Wengera na Swanseu, které podlehli 0:2 a mnoho příznivců Arsenalu dokonce volá právě po odvolání trenéra.
Olympiacos FC:

Řeckému klubu již v tomto klání o nic podstatného nejde, ale přesto nebudou chtít domácí před vlastním publikem jistě odejít s prázdnou. Ve skupině B patří Olympiacosu třetí příčka se čtyřbodovou ztrátou na druhý Arsenal. Domácí již nemohou být sesazení ani ze své třetí pozice a tak si v jarní části evropských soutěží zahrají alespoň v Evropské lize.

Definitivně přišel řecký celek o možnost postupu v posledním utkání, když prohrál 1:0 na hřišti německého Schalke.

Řekům se však mnohem lépe daří v lize, kde již po třinácti odehraných kolech má náskok neuvěřetelných deseti bodů a v lize Olympiacos stále nenašel přemožitele a pouze dvakrát remizoval.
Hezký den, vítám Vás při sledování onlajn přenosu z nejprestižnější evropské fotbalové soutěže - Ligy mistrů. V tomto zápase se na domácím hřišti představí Olympiacos proti Arsenalu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.