Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne.
Hráči Paris Saint-Germain si tímto vítězstvím zajistili postup ze skupiny do vyřazovacích částí! To Malmö se s postupem do vyřazovací části musí definitivně rozloučit.
Máme dobojováno, Paris Saint-Germain potvrdilo roli favorita a deklasovalo Malmö FF na jeho vlastní půdě 0:5! Ve druhém poločase jsme byli svědky ještě tří branek. Tu první přidal v padesáté minutě Zlatan Ibrahimović. Místní rodák a pro zdejší obyvatele naprostá legenda tak návrat na Swedbank Stadion oslavil gólem. Za dalších osmnáct minut skóroval podruhé v dnešním zápase Ángel Di María a bylo vymalováno. Ještě v 82. minutě přidal pátý gól po pohledném volném přímém kopu Lucas Moura, víc se toho už ale nestalo. Hráči Paris Saint-Germain na hřišti skutečně dominovali a vítězství si zasloužili, ovšem je třeba přiznat, že Malmö mělo dost šancí na to, aby také vstřelili gól.
90+2
Konec zápasu.
90+1
Nastavovat se budou dvě minuty nad rámec řádné hrací doby!
90
Rasmusovi Bengtssonovi se písknutí faulu nelíbilo. Za své protesty si vysloužil žlutou kartu.
90
Bengtsson hodně tvrdě zastavil soupeře, bude se kopat volný přímý kop. Dokáží z něj hráči Paris Saint-Germain přidat šestou branku?
89
Utkání už se opravdu jen dohrává. Na hřišti nic moc k vidění není a oba celky se akorát střídají v držení míče. Paris Saint-Germain k tomu občas přejde před branku, ovšem Johan Wiland si větší zákrok připisovat nemusel.
87
Z tribun místního stadionu se ozývá hlasitý support fotbalistů, fanoušci skáčou a i když prohrávají 0:5, tak si zápas užívají. I přesto jsou u míče hosté a na hřišti si de facto dělají jen to, co chtějí.
86
Utkání se už spíše dohrává. U míče je Paris Saint-Germain a naprosto si diktuje tempo hry.
85
Legenda Malmö a obávaný kanonýr Zlatan Ibrahimović střídá za obrovského aplausu z tribun Swedbank Stadionu. Na jeho místo přichází Jean-Kévin Augustin.
84
Domácí celek se na malinký moment dostal dopředu, ovšem nijak klec Trappa neohrozil. Vlastně ani nevystřelil, neboť veškeré snažení domácích eliminovala obrana Paris Saint-Germain.
83
Malmö už se definitivně vzdalo a působí dost odevzdaným dojmem, to PSG si aktuálně užívá každý moment na hřišti.
82
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
A už je tam další! U míče stál Zlatan Ibrahimović a zdálo se, že volný přímý kop bude kopat on. K míči se ale rozběhl LUCAS MOURA, který famózní ranou rozvlnil síť Malmö popáté – 0:5!
81
Lucas Moura se dral dopředu, dokud nenarazil na Bengtssona. Obránce Malmö záložníka PSG hodně uzemnil a tvrdě jej poslal k zemi. Následovat bude volný přímý kop.
80
Po delší době si na míč sáhl také Kevin Trapp, který vytěsnil projektil Kroona. Po jeho zákroku si míč vzali zadáci Paris Saint-Germain a ti už věděli, jak s míčem naložit.
79
A na konci té akce stál Benjamin Stambouli, který prošel až před Johana Wilanda a pálil! Nicméně jeho projektil jednak Johan Wiland zarazil, ale hlavně stál Stambouli v ofsajdu, tudíž by případný gól stejně neplatil.
78
Obránce van der Wiel výtečně přečetl hru a získal tak míč. Svým přechodem do útoku rozjel další útočnou akci hostujícího celku.
77
Paris Saint-Germain se přesunulo do útoku a zahájilo svou kombinační hru. Obránci Malmö zatím jen nečinně přihlížejí.
75
Po odkopu domácího brankáře se k míči dostali opětovně hostující hráči, kteří si hledají skulinku v záloze hostů, kudy by šlo projít k brance Johana Wilanda.
74
PSG se mohlo těšit z dalšího útoku, jelikož Lucas Moura rozehrával rohový kop. Střídající hráč rozehrál roh hodně nakrátko a ihned z toho byla menší šance pro hosty, s tou si ale Johan Wiland poradil.
73
Na tvrdou hru Zlatana Ibrahimoviće bude mít dlouho vzpomínky Tinnerholm, který v souboji s legendárním Švédem neobstál úplně bez šrámu, navíc skončil na zemi.
72
Adrien Rabiot zarazil útok domácího celku a svým pasem na Zlatana Ibrahimoviće okamžitě přesouvá hru blíže k brance Johana Wilanda, který už se připravuje na další zákrok.
71
Paris Saint-Germain nyní naprosto kontroluje dění na hřišti, o vítězi už je prakticky rozhodnuto. Fanoušci Malmö ovšem stále podporují svůj tým a doufají alespoň v čestný gól.
70
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Thiago Motta, přichází Benjamin Stambouli.
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Nikola Durdič, přichází Simon Kroon.
70
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Thiago Motta, přichází Benjamin Stambouli.
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Nikola Durdič, přichází Simon Kroon.
69
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Lucas Moura.
68
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
A už je tam další branka! Na centr Maxwella si naskočil ÁNGEL DI MARÍA, který přesnou hlavičkou přidává již čtvrtou branku do sítě Malmö – 0:4!
67
Edinson Cavani si skvěle obehrál Ada a okamžitě se dral dopředu k pokutovému území Malmö. Zde však tvrdě narazil na bránícího Bengtssona, který Uruguayce zastavil.
65
Malmö se po delší sérii bránění rozhodlo vypravit do útoku. Zde však domácí moc dlouho nevydrželi, neboť je ihned obral o míč Marquinhos.
64
Konkrétně Zlatan Ibrahimović nyní obdržel míč od Edinsona Cavaniho v šestnáctce domácího celku a mohl pálit. Švédský matador si jej však nestihl řádně zpracovat a svou šanci tak promrhal.
63
Domácímu Malmö se tímto neproměněním pokutového kopu hodně snížila šance na bodový zisk. PSG dost zpevnilo obranu a navíc rozjíždí jeden útok za druhým.
61
Markus Rosenberg se postavil k penaltovému puntíku a pálil! Kevin Trapp sice směr nevystihl, ovšem mohl velmi děkovat brankové konstrukci, jelikož Rosenberg napálil tyčku!
60
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Vladimir Rodić, přichází Magnus Wolff Eikrem.
60
Markus Rosenberg bude kopat pokutový kop po faulu Maxwella!
60
Nikola Durdič se toho vyloženě nebál a z veliké vzdálenosti se do míče opřel seč to jen šlo. Jeho tvrdá rána ovšem letěla mimo 3 tyče zaskočeného Kevina Trappa.
59
Domácí celek se po chvilkovém ataku Paříže dostal k míči a přesunul svou hru na polovinu PSG, kde rozjíždí kombinace. Nicméně zatím nedokázal Trappa nijak ohrozit.
58
Zlatan Ibrahimović svým pasem našel Edinsona Cavaniho, který už si však s míčem nevěděl moc rady. Zkoušel nalézt Di Maríu, ovšem tento pas neprošel přes obránce Malmö.
56
Po jeho odkopu zakládá PSG útočné kombinace na polovině domácího Malmö. V posledních minutách ovšem Johan Wiland zasahovat nemusel, obrana Malmö si se vším zatím poradila.
55
Druhý rohový kop nepředstavoval pro gólmana Paris Saint-Germain už žádné ohrožení. Míč se Trappovi akorát vznesl do náruče a posléze jej německý gólman dlouhým odkopem poslal pryč.
54
Onen rohový kop stačil svými rukami vytěsnit nahoru na horní síť gólman Kevin Trapp, který tak bude čelit další palbě.
53
Po delší odmlce se dopředu podívali taktéž domácí fotbalisté, kteří ze své akce vytěžili rohový kop. Do vápna Paris Saint-Germain se tak sbíhají všichni fotbalisté na hřišti.
51
Nyní pro změnu pálil Edinson Cavani, ovšem Cavani už mířil mimo tři tyče klece klubu Malmö FF.
50
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Moment, který všichni očekávali nastal. Po nepřesné rozehrávce Švédského celku se k míči dostal ZLATAN IBRAHIMOVIĆ, který nic nevymýšlel a pálil. Střelou z ostrého úhlu propálil místní rodák Wilanda potřetí – 0:3!
49
Díky tomuto se tak domácí dostali opět ke klece Kevina Trappa, kde se momentálně snaží o snížení skóre na rozdíl jediné branky.
48
Tento druhý rohový kop si už domácí pohlídali. Johan Wiland míč vyrazil přímo před sebe, odkud jej domácí obrana odkopla daleko až ke kleci Kevina Trappa.
47
Ángel Di María se ujal exekuce rohového kopu, který se však od těla Brorssona odrazil na další rohový kop pro PSG.
46
Druhý poločas rozehrál pařížský celek, který okamžitě přesouvá všechny své síly do útoku a rozjíždí další akci.
46
Začal druhý poločas.
Rozhodčí nenastavoval ani sekundu, poločas je u konce! Paris Saint-Germain po něm zaslouženě vede 0:2. Hned ve třetí minutě poslal hosty do vedení Adrien Rabito, za dalších 11 minut přidal druhou branku Ángel Di María. Malmö poté sice mělo nějakou tu šanci, ovšem to Paris Saint-Germain taktéž. Hosté zatím na hřišti dominují a Malmö bude muset hodně zabrat, chce-li urvat nějaký bod.
45
První poločas skončil.
45
Poločas se už spíše dohrává. U míče jsou fotbalisté Paris Saint-Germain. Ti se sice pomalu sunou do útoku, ovšem nikam moc nespěchají a spíš si zatím vychutnávají hru.
44
Následoval rohový kop svěřenců Laurenta Blanca. Centrujícímu míči se do cesty postavil Rasmus Bengtsson, který jej rázným stylem odkopl daleko od klece Johana Wilanda.
43
Po volném přímém kopu se Paříž pomalým tempem přesouvá k brance švédského Malmö, všichni domácí hráči se akorát stahují a přesouvají své síly do defenzivní činnosti.
42
A už se nám tu žlutí. Markus Rosenberg je prvním žlutě označeným hráčem v tomto duelu za svůj faul na Rabiota.
41
Zbývá nám zhruba posledních 5 minut v tomto poločase. U míče je domácí Malmö FF, které se snaží prodrat do zakončení přes ukázkovou obranu Paris Saint-Germain.
40
Rohový kop nakonec pro Francouze nepředstavoval žádné ohrožení. Pro míč si vyskočil Kevin Trapp a do rukavic jej s klidem na duši uklidil.
39
Tak toto zamrzí! Markus Rosenberg se dostal do výtečné šance a mohl pálit, jenže na poslední moment mu míč z nohy vypíchl ukázkovým skluzem Thiago Silva. Paris Saint-Germain se nyní bude muset bránit rohovému kopu.
38
Thiago Silva nyní svým odkopem do autu odvrátil rozjíždějící se útočnou akci domácího celku, na jejímž konci měl stát Markus Rosenberg. Útočník Malmö ovšem nestihl doběhnout míč.
37
Do akce se dostal místní rodák Zlatan Ibrahimović! Tomu zatím gól není přán, neboť z bezprostřední blízkosti mířil pouze do zakročujícího Johana Wilanda. Zlatan i tak sklidil potlesk z domácích tribun.
36
Následoval rohový kop domácího celku, na jeho konci stál Markus Rosenberg. Útočník Malmö se sice k hlavičce dostal, ovšem její směr už nedokázal patřičně promyslet a mířil přímo do připraveného Kevina Trappa.
35
Další hlavička, tentokrát hlavičkoval Nikola Durdič. Hrotový útočník Malmö FF ovšem stál v ofsajdu, čehož si pomezní sudí všiml a pohotově jej odpískal.
34
Volný přímý kop se kopal zhruba z hranice poslední čtvrtiny hřiště, odkud se branka dá ohrozit jen těžce. Lewicki se proto rozhodl pro centr, kterým ovšem našel pouze připravené zadáky PSG.
33
Jo Berget se rozhodl pro kličku přes Rabiota, což, jak se ukázalo, nebyl nejrozumnější nápad. Nicméně Adrien Rabiot nechtěně fauloval Bergeta a domácí si tak kopnou volný přímý kop.
32
Paris Saint-Germain si ovšem ihned vzalo míč nazpět a opět se snaží se od své branky prodrat až ke kleci Johana Wilanda, který si dnes evidentně neodpočine.
31
Thiago Motta opět rozjel další útočnou akci, na jejímž konci stál Ángel Di María. Autor druhé branky ovšem nedokázal projít přes posledního hráče, jímž byl Brorsson. Celá akce PSG tak končí bez branky.
30
Malmö krapet uzavřelo zadní vrátka a PSG už tolik nepouští před Wilanda, který má tak alespoň chvíli na zregenerování po hektických minutách.
29
Paris Saint-Germain ovšem nepolevuje a neustále to zkouší více a více. Padne ještě nějaký gól? Hosté k němu nemají vůbec daleko.
28
Zlatan Ibrahimović našel svým pasem zcela volného Edinsona Cavaniho, který se dostal do stoprocentní šance. Tváří v tvář Johanovi Wilandovi však nastřelil pouze tyč švédské branky.
27
Do následné akce zkoušel Zlatana Ibrahimoviće poslat Thiago Motta. Švédský matador ovšem neprošel přes výtečně bránícího Bengtssona, který se legendě Malmö v dresu PSG postavil a obral ji o míč.
26
Přechod k Trappově brance se domácím však moc nepovedl. Defenzíva Paříže předvedla výborné čtení hry a nyní naprosto zrušila jakékoliv domácí naděje na snížení skóre.
25
Enormně hlasitá podpora domácích fanoušků se zatím stále stupňuje. To samé se dá říci i o výkonu domácího Malmö. Švédové se nyní skvěle ubránili hostujícímu útoku a okamžitě přenáší hru na druhou stranu.
24
Onen rohový kop si už hostující celek pohlídal a nedovolil Švédům nijak ohrozit klec Kevina Trappa, který si nyní pořádně oddychl.
23
Neskutečné! Jo Berget se dostal do ohromné šance, když stál zcela sám tváří v tvář před Kevinem Trappem. Projektil domácího záložníka ovšem stihl německý gólman naprosto senzačním zákrokem vyrazit na rohový kop!
21
Ve středu hřiště momentálně kombinuje domácí švédský celek, kterému se ovšem nedaří propasírovat se přes zálohu pařížského mužstva. Pokud chtějí domácí vyhrát, budou muset hodně přidat.
20
A další rozjíždějící se útok Malmö skončil faulem na pařížského hráče. Nyní to odnesl Thiago Motta, který skončil na zemi po srážce s Lewickim.
19
K další střele se odhodlal Blaise Matuidi, který tentokrát obdržel pas od Ángela Di Maríy. Projektil nahrávače na druhý gól ovšem letěl vysoko nad klec domácího celku.
18
Nyní se ovšem hrálo krapet mimo mez pravidel, jelikož Markus Rosenberg v souboji s Marquinhosem použil nepřiměřeně ruce, čehož si hlavní rozhodčí všiml a píská tak faul.
17
To Paris Saint-Germain je ve veliké pohodě a nyní se tak jako na půl plynu brání ataku domácího celku.
16
Malmö je dost v šoku po těchto obdržených gólech a jen marně hledá styl hry, kterým by se mohlo svému pařížskému oponentovi vyrovnat.
14
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
A už to je o dvě branky! Blaise Matuidi obdržel míč a dlouhým pasem našel na hranici pokutového území ÁNGELA DI MARÍU. Argentinec se do míče opřel a vypálil. Míč se od tyčky odrazil přesně za záda bezmocného Wilanda – 0:2!
13
Adrien Rabiot byl znovu u další akce, když tentokrát obral Bergeta o míč a ukončil tak útočné snažení domácího Malmö. Svým následným odkopem přesouvá jediný střelec dnešního utkání míč na druhou stranu.
12
Kevin Trapp měl málem potíže! Markus Rosenberg nestihl na poslední moment projít skrze skvěle bránícího Marquinhose, kterému může gólman Trapp jen a jen děkovat.
11
Hra se přesunula vesměs do středu hřiště, kde fotbalisté Malmö FF kombinují a snaží se nalézt skulinku v obraně Paris Saint-Germain, kudy by se dalo projít do zakončení.
10
Centr Tinnerholma stihla hostující obrana na poslední chvíli odvrátit. Po následném pasu od Marquinhose tak vzniká nový útok v podání hráčů PSG.
9
Rodić vyslal nádherný dlouhý pas přímo Rosenbergovi do běhu! Bohužel pro domácí byla přihrávka vytlačena Thiagem Silvou na autové vhazování.
8
Domácí fotbalisté si nyní drží míč na svých kopačkách a snaží se unavit hostující PSG přesnými kombinacemi. Z ochozů zní hlasitá podpora domácího celku, bude to ovšem stačit na pařížský brankostroj?
6
Po delší odmlce se dopředu taktéž dostává Malmö. Z útoku domácích vzešla pouze hlavička Durdiče, který ovšem mířil hodně nepřesně a kulatý nesmysl poslal akorát tak do Kevina Trappa.
5
Nyní mohl navýšit vedení hostů Edinson Cavani, jenže uruguayský útočník byl nachytán v ofsajdu. Paříž se už dostala do svého klasického tempa a soupeře přehrává.
3
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Tak to byl rychlý gól hned z první vážnější akce PSG! Zlatan Ibrahimović místo střely z dálky posunul míč na van der Wiela, který svým centrem našel přesně hlavu ADRIENA RABIOTA. Mladý Francouz poslal hlavičkou míč přesně k protější tyči – 0:1!
3
Po prvním volném přímém kopu ze středu hřiště se dopředu hnala Paříž. Obrana Malmö si ovšem skvostně poradila s nátlaky hostů a nepustila je k brance Johana Wilanda ani na krok.
2
Onen rohový kop se vznesl přímo na hlavičku Ada, který poprvé v tomto duelu zaměstnal pařížského Kevina Trappa! Bývalý gólman Eintrachtu Frankfurt ovšem předvedl pozorný zákrok.
1
Úvodní útok rozehráli fotbalisté švédského Malmö FF, kteří se okamžitě hrnou dopředu k brance Kevina Trappa. Hned z první akce vytěžili domácí rohový kop.
1
Utkání právě začalo.
Hráči obou celků vstupují na trávník zaplněného Swebank Stadionu. Fotbalisté Paris Saint-Germain nastupují s nápisem „Je suis Paris“ na hrudi vzhledem k nedávným teroristickým útokům ve francouzské metropoli.
Úvodní sestavy:

Malmö FF: Wiland – Tinnerholm, Brorsson, Bengtsson, Konate – Rodić, Lewicki, Adu, Berget – Rosenberg, Durdič.
Náhradníci: Andersson – Rakip, Kroon, Yotún, Eikrem, Felipe Carvalho, Vindheim.

Paris Saint-Germain: Trapp – van der Wiel, Silva, Marquinhos, Maxwell – Rabiot, Motta, Matuidi – Di María, Ibrahimović, Cavani.
Náhradníci: Sirigu – Kimpembe, Stambouli, Moura, Kurzawa, Augustin, Ongenda.

Rozhodčí: William Collum (Skotsko) – Damiem McGraith (Irsko), Francis Connor, Alastair Mather (oba Skotsko).
Utkání bude řídit pan William Collum ze Skotska, jako čárový rozhodčí nastoupí Damien McGraith z Irska a Francis Connor, který je opět ze Skotska. Jako čtvrtého rozhodčího uvidíme Alastaira Mathera ze Skotska.
Co se domácí ligy týče, tak zde si zatím úspěšněji vede Paris Saint-Germain.

Švédům právě skončila sezóna, jenže ne tolik úspěšně. Po mistrovské sezóně 2013 a 2014 se příští rok Malmö do Evropy nepodívá. Po třiceti zápasech mají totiž domácí na kontě 54 bodů, což je dostalo na pátou příčku celkové tabulky. Na první IFK Norrköping ztráceli švédští fotbalisté 12 bodů, což nebylo k dostižení. IFK Norrköping tak oslavil titul, Malmö si příští rok zahraje pouze Allsvenskan.

To Paris Saint-Germain se po čtrnácti duelech nachází na prvním místě s velikým náskokem. Na druhý Lyon si PSG drží náskok třinácti bodů, což je dost slušné! Celkově se pařížskému celku daří, ze všech nastřílel nejvíce gólů (33), z nichž 9 vsítil Zlatan Ibrahimović, který je tak druhým nejlepším střelcem celé Ligue 1. Potvrdí svou formu Zlatan i dnes ve svém rodném městě?
Tento samotný duel bude velmi pikantní pro švédského fotbalistu Zlatana Ibrahimoviće, který ve švédském Malmö vyrostl do velkého fotbalu. Po přestupech do Ajaxu a dále se zatím do Švédska jako hráč nevrátil v soutěžním zápase, až nyní. Se svým pařížským celkem zavítá do Malmö v rámci fotbalové Ligy mistrů. Rozhodně se tedy máme na co těšit!

Samotné Malmö si v Lize mistrů nevede nejhůře. Po čtyřech odehraných zápasech se sice nachází na posledním místě, ovšem má shodně 3 body s Doněckem, který je před švédským celkem jen díky lepšímu skóre. V prvním zápase zavítalo Malmö právě do Paříže, kde však svému dnešnímu soupeři podlehlo 2:0. Následně čekali Švédy dva domácí duely. Nejprve s Realem Madrid, ten si odvezl ze Swedbank Stadionu vítězství 2:0. Později sem přijel Šachtar Doněck, ukrajinský celek však podlehl 1:0. Následovala odveta na Ukrajině, odsud si ovšem Malmö odvezlo výprask 4:0.

To Paris Saint-Germain se pere s madridským Realem o první místo. Nyní sice ztrácí na Bílý balet 3 body, ovšem do konce stále zbývají 2 zápasy a šancí je tedy dost. V prvním duelu si PSG poradilo s dnešním soupeřem 2:0 v Paříži, poté následovaly duely v Doněcku a v Madridu. Z Ukrajiny si Pařížané přivezli vítězství 3:0, ze Španělska zase 1:0. Ve Francii s Realem remizovalo PSG 0:0. Pokud chtějí pařížští fotbalisté postoupit z prvního místa, dnes by měli ve Švédsku rozhodně vyhrát. Jak se k duelu postaví Zlatan Ibrahimović, pro kterého jde o návrat domů? Do tribun, kde vyrůstal a hrál své první zápasy?
Příjemný středeční večer u sledování toho nejlepšího fotbalu – Liga mistrů! Velmi pikantní duel se odehraje ve Švédsku, kde místní Malmö FF přivítá Paris Saint-Germain. Tímto zápasem vás provede Karel Janeba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
Skupina H
Články odjinud