To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu.
Real Madrid vítězí v Malmö 2:0 zásluhou dvou branek Cristiana Ronalda! Hosté se prezentovali poněkud profesorskou hrou a jejich fotbal v některých momentech doslova uspával, ale důležitý je výsledek, o nějž se dvěma zásahy postaral kapitán Bílého baletu. Ronaldo se poslal Real do vedení ve 29. minutě, kdy chladnokrevně zakončil rychlý protiútok a v samém závěru zápasu, již proti oslabenému soupeři, pojistil druhou brankou výhru španělského velkoklubu. Malmö se i přes prohru nemusí za svůj výkon stydět, po další dvougólové porážce však nadále zůstává ve skupině A bez jediného bodu. Stejně je na tom ovšem Šachtar Doněck, který je navíc kvůli horšímu skóre na poslední místě.
90+3
90+2
Hosté kontrolují závěr zápasu a utkání nezadržitelně spěje ke svému konci.
90+1
Rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec normální hrací doby.
90
Real právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Carvajal přihrál do šestnáctky Vázquezovi, který mezi nohama bránícího hráče posunul balón do malého vápna na CRISTIANA RONALDA, jehož neuhlídal obránce a kapitán Realu dal zblízka snadno svou druhou branku v zápase. Asistence: Lucas Vázquez.
90
Běží poslední minuta normální hrací doby a u míče jsou hráči Realu.
89
Čeryšev našel ve vápně Ronalda, který se položil do balónu, ale jeho volej skončil jen v náručí dobře chytajícího Wilanda.
88
Čeryšev se dostal ve vápně do zakončení, ale z úhlu zamířil jen vedle vzdálenější tyče. Realu se teď otevírá hodně prostoru pro rychlé protiútoky, jelikož Malmö se i v deseti snaží hnát dopředu.
87
Malmö sympaticky bojuje i bez vyloučeného Yotúna a má ještě pár minut na to, aby se pokusilo o vyrovnání.
85
Ronaldo dostal dobrou přihrávku do šestnáctky a pravačkou se snažil uklidit míč k zadní tyči, ale Wiland předvedl perfektní zákrok a míč vyrazil na roh.
84
Real měl k dispozici rohový kop, jenže z nich se mu dnes nedaří vytvářet nic nebezpečného, což potvrdil i v tuto chvíli. U míče jsou hráči Malmö.
84
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Denis Čeryšev.
82
Tinnerholm se dostal s míčem do šestnáctky, ale tam se mu nakonec nepodařilo ohrozit Navasovu bránu.
81
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Nikola Durdič, přichází Felipe Carvalho.
80
Ronaldo se ve vápně dostal do zakončení a Wiland musel být hodně pohotový, aby jeho dobře mířenou střelu vytěsnil na roh.
79
Pro domácí tým je to velká škoda, protože Malmö bylo v posledních minutách hodně aktivní, ale nyní bude mít cestu za vyrovnáním o poznání těžší.
78
Yotúnovi se teď hodně nevyplácí zbytečná žlutá karta z prvního poločasu, protože po faulu na Vázqueze vidí domácí hráč žlutý kartonek podruhé, což neznamená nic jiného než předčasný odchod ze hřiště. Malmö bude dohrávat zápas v desíti.
76
Navas teď musel rychle z brány, aby vyboxoval míč před dotírajícím Rosenbergem. Malmö je v těchto chvílích hodně aktivní!
75
Žlutou kartu dostává Isco (Real Madrid CF).
74
Tinnerholm odcentroval do šestnáctky, kde se k hlavičce dostal Rosenberg, který zakončil jen těsně vedle tyče! Tohle byla první gólovka domácího týmu.
73
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Mateo Kovačić, přichází Lucas Vázquez.
71
Real skutečně nikam neuhání, což dokládají časté zpětné přihrávky, přičemž nyní byl do hry zapojen i brankář Navas.
69
Arbeola nezastihl míč na hrací ploše a rozehrávat budou domácí. Real má sice většinu času územní převahu, ale stále vede pouze o jeden gól, což slibuje zajímavý závěr zápasu.
67
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Luka Modrić.
67
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Vladimir Rodić, přichází Magnus Wolff Eikrem.
67
Isco si ve vápně vyměnil míč s Benzemou a poté vypálil z úhlu jen nad Wilandovu bránu.
65
Hosté se pokusili o rychlý brejk, ale Wiland dobře přečetl hru a vyběhl až mimo vápno, aby odkopl míč na útočnou polovinu.
65
Nebezpečný centr nakonec prolétl hostující šestnáctkou a domácí jsou nadále u míče.
64
Malmö bude zahrávat svůj první rohový kop v zápase a domácí fanoušci jsou z této příležitosti nadšení.
63
Yotún centroval do vápna Realu, ale tam si pro míč v klidu došel Navas.
63
Kroos poslal míč doprava na nabíhajícího Ronalda, který centroval před bránu, kde však dobře zakročil Árnason, který odklidil míč hlavou pryč z vápna.
62
Rohový kop opět nebyl nebezpečný, ale Real pokračuje v postupném útoku.
61
Real se v posledních minutách drží u domácího pokutového území a zvyšuje svůj tlak. Nyní bude Malmö čelit dalšímu rohovému kopu.
60
Z následného rohového kopu hosté nezahrozili, ale nadále však zůstávají u balónu.
59
Ronaldo dobře centroval do domácí šestnáctky a Árnason raději odklidil míč do zámezí.
57
Ronaldo měl k dispozici přímý kop, ale stejně jako v prvním poločase nastřelil pouze zeď.
56
Real teď předvádí doslova nudný fotbal plný přihrávek daleko od domácí šestnáctky, ale hostům to za současného stavu stačí.
55
Lewickiho centr doletěl pouze do náruče brankáře Navase. Malmö se snaží zvýšit svou aktivitu směrem dopředu.
53
Tinnerholm posílal míč z pravé strany do vápna, kde zakročil jeden z bránících hráčů Realu.
51
Isco sklepl míč hrudí ke Kovačićovi, který před vápnem tvrdě vypálil z halfvoleje, ale míč prolétl jen vedle bližší tyče Wilandovy brány.
50
Tinnerholm byl zahnán k rohovému praporku, odkud odcentroval jen přímo na brankáře Navase.
49
Casemiro si teď až moc hrál s míčem, o který byl následně připraven. Domácí mohou jít dopředu.
48
Real dlouze kombinuje ve středu hřiště a Malmö se snaží napadat, ale zatím neúspěšně.
47
Durdič se ve vápně dostal do zakončení, ale jeho hlavička mířila jen přímo doprostřed brány na připraveného Navase.
46
Oba týmy nastoupily do druhé půle ve stejné sestavě, v jaké odehrály první poločas.
46
Real Madrid vede po prvním poločase 1:0 zásluhou Cristiana Ronalda, který se prosadil po rychlém protiútoku. Hosté mají velkou převahu v držení míče a většinu času kontrolují hru. Malmö v úvodu dobře bránilo, ale Real poté dostal jednou prostor pro útok a dokonale toho využil. Druhý poločas začne přibližně ve 21:46.
45
45
Durdič padá v pokutovém území, ale jednalo se o čistý souboj a rozhodčí následně píská konec prvního poločasu.
44
Jenže portugalská superstar trefuje pouze připravenou zeď a obrana Malmö následně poslala míč daleko od svého pokutového území.
43
Ronaldo si chystá balón k přímému kopu z velmi nebezpečné pozice.
42
Carvajal se opřel z voleje do odraženého míče a jeho povedená střela skončila na zadní tyči Wilandovy brány!
39
Real drží míč na útočné polovině, ale dopředu se teď zatím příliš nežene.
37
Durdič se dostával do nebezpečného protiútoku, a tak ho i za cenu žluté karty nedovoleně zastavil Casemiro.
36
Berget vidí žlutou kartu za jasný faul u postranní čáry a za následné diskuze je kartou téže barvy "odměněn" i Yotún.
36
34
Isco opět vybíhal pro kolmý balón z ofsajdové pozice, což ani tentokrát neušlo pozornosti pomezního.
33
Následnou útočnou akci hostů zastavil odpískaný ofsajd a rozehrávky se ujme Wiland.
33
Real je uklidněn úvodní brankou a momentálně v poklidu kombinuje na polovině hřiště.
31
Ronaldo se snažil na útočné polovině odstavit protihráče tělem, ale podle rozhodčího si pomohl nedovoleně.
29
Real udeřil z rychlého protiútoku! Isco si na útočné polovině zpracoval dlouhý kolmý balón a poté mezi nohama obránce přihrál doprava na volného CRISTIANA RONALDA, který ve vyložené šanci nezaváhal a střelou k zadní tyči překonal Wilanda. Asistence: Isco.
27
Hosté zaváhali při rozehrávce a Durdič uháněl s míčem k bráně, ale dostal se mezi dva obránce a nedokázal včas posunout míč na nabíhajícího spoluhráče.
25
Lewicki odvrátil nebezpečný centr do vápna, ale Real pokračuje v útočné snaze.
24
Přímého kopu se ujal sám Berget, který zkusil střelu na bližší tyč, u níž byl ovšem Navas včas.
23
Berget se snažil obejít Casemira, který ho nedovoleně zastavil a ze situace vzejde zajímavý přímý kop pro Malmö.
22
Casemiro centroval z pravé strany do vápna, kde se k míči snažili dostat Ronaldo s Benzemou, ale obrana Malmö zapracovala dobře.
21
Domácí kapitán nakonec vidí za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu.
21
Rosenberg si na útočné polovině pomohl faulem proti Casemirovi a Malmö se bude muset opět bránit.
18
Ronaldo si nabíhal za obranu na centrovaný míč, ale naštěstí pro domácí nedosáhl na balón, který doletěl až k Wilandovi.
17
Další střela Ronalda! Kapitán Realu tentokrát střílel z úhlu a Wiland balón bez větších potíží vyrazil.
16
Benzema se dostal s míčem až k brankové čáře, odkud přihrál pod sebe na Ronalda, který vystřelil z patnácti metrů, ale Wiland na jeho přízemní pokus dosáhl.
15
Pro centr z pravé strany si bez potíží došel domácí brankář Wiland.
14
Další dobrá práce domácí obrany. Jakmile přijde od Realu přihrávka do nebezpečného prostoru, míč je zastaven hráčem v bledě modrém.
13
Malmö zatím velmi dobře brání vlastní polovinu hřiště. Domácím se daří nedovolit Realu výraznou herní převahu.
11
Kovačić poslal nedovoleně k zemi Tinnerholma, který se snažil založit rychlý brejk. Rozhodčí Çakιr ukazuje záložníkovi Realu první žlutou kartu zápasu.
11
Do odraženého míče se před šestnáctkou opřel z halfvoleje Kovačić, jehož sražená střela končí dalším rohovým kopem.
10
Isco získal pro Real první rohový kop utkání.
9
Domácí se poprvé dostali ke střele! Tinnerholm i Rosenberg však stříleli jen po zemi zpoza šestnáctky a Navas měl v obou případech snadnou práci.
8
Real se nyní snažil o postupný útok na útočné polovině, ale následná kolmá přihrávka na Isca skončila jen v zámezí.
7
Malmö zatím nepouští Real ke svému pokutovému území. Domácí dobře napadají, ale nedaří se jim podržet balón.
5
Casemiro se rozhodl vystřelit z dobrých třiceti metrů a jeho rána měla dobrou razanci, ale minula bránu o více než metr.
3
Malmö se snaží napadat na polovině hřiště, ale už dvakrát následovala po zisku míče rychlá ztráta.
2
Ani Realu se úvodní útočná akce nevydařila a Wiland může odkopávat od své brány.
1
Tinnerholm vyhrál u postranní čáry souboj s Ronaldem a domácí fanoušci hlasitě zajásali. O chvíli později byl Rosenbergovi odpískán ofsajd.
1

Malmö FF: Wiland – Tinnerholm, Árnason, Bengtsson, Yotún – Rodić, Lewicki, Adu, Berget – Rosenberg (C), Durdič.
Náhradníci: Andersson – Felipe Carvalho, Eikrem, Mehmeti, Rakip, Sana, Vindheim.

Real Madrid CF: Navas – Carvajal, Varane, Nacho Fernández, Arbeloa – Casemiro, Kroos, Isco – Kovačić, Benzema, Ronaldo (C).
Náhradníci: Casilla – Čeryšev, Jesé, Marcelo, Mayoral, Modrić, L. Vázquez.

Rozhodčí: C. Çakιr – B. Duran T. Ongun (všichni Turecko).
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Nejprestižnější fotbalová soutěž planety se po roce vrací do Švédska a opět to je zásluhou Malmö FF. Švédskému celku se v domácí soutěži příliš nedaří a čtyři kola před koncem okupuje až páté místo, ale ve třech předkolech si přesto dokázalo Malmö vybojovat základní skupinu Ligy mistrů, do níž vstoupilo před dvěma týdny zápasem v Paříži, kde prohrálo s tamním PSG 2:0. Dnes čeká švédský celek na domácím hřišti ještě věhlasnější soupeř v podobě Realu Madrid. Na jih Švédska zavítá španělský velkoklub se superhvězdou Cristianem Ronaldem, a domácí fanoušci se tak mohou těšit na skutečný fotbalový svátek. Real je v zápase jednoznačným favoritem, ale Malmö se nebude chtít vzdát bez boje a bude spoléhat zejména na zkušeného Markuse Rosenberga, který v sobotním zápase s Halmstadem šetřil síly a nastoupil až na druhý poločas. Dokáže jediný letošní severský účastník Ligy mistrů překvapit a obrat Bílý balet o body, nebo si snad Real po výhře 4:0 nad Šachtarem připíše další snadné vítězství?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.