To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 7:8. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:4.
Máme za sebou duel třetího kola základní skupiny B Ligy mistrů a Wolfsburg si v něm poradil s Eindhovenem v poměru 2:0. Domácí vstoupili do druhé půle jako velká voda a hned v úvodní minutě se z dorážky prosadil Dost. Tento gól pomohl zápasu, Wolfsburg vycítil, že je soupeř nalomený a hodlal jej dorazit. Druhý gól přišel v 58. minutě, to se hlavou trefil Kruse. Tento úspěch srazil šance Eindhovenu k modu mrazu a domácí v poklidu bránili svůj náskok. Ten se mohl v úplném závěru smrsknout na jeden gól, jenže Locadia neproměnil pokutový kop. Hosté tak odjíždí s prázdnou a propadli se na poslední místo v tabulce. Výhra 2:0 Wolfsburg naopak katapultovala do čela se šesti body.
90+3
90+3
Guardado sice zeď zvládl překonat, Benagliovu bránu ale netrefil.
90+2
Další standardní situace pro hosty, nyní se jedná o přímý kop.
90+1
Benaglio svou chybu odčinil a prudkou, ale špatně umístěnou Locadiovu střelu vyrazil na roh! Domácí i nadále vedou 2:0.
90
Diego Benaglio za svůj faul obdržel navíc žlutou kartu.
90
Tak ještě možné drama, neboť je tu penalta pro PSV! Benaglio si vyběhl na vyražený míč, chtěl jej odvrátit před dotírajícím Locadiou, jenže jej trefil na nohu a nedal tak sudímu jinou možnost.
90
Budou se nastavovat tři minuty.
89
PVS rozehrálo roh, centr byl domácími celkem v poklidu a bez problémů odvrácen.
88
Pomalu, ale jistě se nám blíží závěr utkání, fanoušci Wolfsburgu už pějí oslavné chorály.
86
Centr na Locadiu odvracel Dante, nakonec vše dopadlo nedovoleným zákrokem Breneta.
85
Poslední změna v dresu Wolfsburgu, Josuu Guilavoguiho nahradil Maximilian Arnold.
84
Rychlý brejk Wolfsburgu, na přízemní centr z pravé strany si naběhl Kruse, byl ve velice dobré pozici, jenže trochu nepochopitelně přestřelil!
84
Na přihrávku za obranu si naběhl Locadia, jenže Benaglio něco podobného předpokládal, vyběhl z brankové čáry a byl u míče dřív!
83
Danteho faul, Guardado rozehrává do šířky.
81
Poslední změna hostujícího týmu, Luuk de Jong dohrál, na závěrečné minuty nastoupil Gastón Pereiro.
80
Je zde už zmiňovaná změna, za potlesku tribun odešel Julian Draxler, místo něj si zahraje André Schürrle.
79
Ještě předtím se hostující dvojice drala do pokutového území, jenže de Jong při zpracovávání neposedného míče zahrál rukou.
78
Domácí chystají další změnu, do hry půjde Schürrle.
77
Neuspěl ani de Jong se svou hlavičkou, jeho slabý pokus skončil v Benagliově náruči.
76
Hosté se ještě snaží s nepříznivým stavem něco udělat, zatím je to ale marné...
74
A vzápětí přišla druhá změna hostů, Simon Poulsen byl stažen, novou tváří se stal Jordy De Wijs.
73
Změnu udělali i hosté, Jorrit Hendrix má dnes odehráno, na trávníku se objevil Jurgen Locadia.
73
Wolfsburg vystřídal, Daniel Caligiuri zamířil na lavičku a do hry vstoupil Vierinha.
71
Domácí jej rozehráli opravdu v rychlém tempu, poté přilétl centr na Dosta, před ním však odhlavičkoval Bruma.
71
Rohový kop pro Wolfsburg.
70
Nevyšla ani Draxlerova akce, ten byl uvnitř vápna čistě odzbrojen hned dvojicí obránců.
69
Kruse si nabíhal na prudkou přihrávku, na hranici pokutového území upadl, o faul se však nejednalo.
68
Hosté nemají kudy, Morenovi s Brumou nevyšel úmysl o dlouhý nákop kupředu.
66
No, tohle vypadalo slibně. Hosté podnikli rychlý brejk, přízemní přihrávka putovala na levou stranu, kde se do míče v plném běhu opřel Guardado, jeho dělovka ale prosvištěla nad brankou VfL.
65
Utkání sleduje 23 375 diváků.
64
Dante zakládá další postupný útok Wolfsburgu, vše je v naprostém poklidu, domácí nikam nespěchají.
62
Ofsajd hostů, v něm se objevil Narsingh.
61
Hodina hry za námi, byla ukončena nepřesnou střelou Guilavoguie.
59
Domácí jsou po dvou vstřelených gólech v naprosté pohodě, PSV je naopak v hlubokém útlumu.
57
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Hostům se skórovat nepodařilo, tak udeřil Wolfsburg. Zoet sice zvládl vyrazit Draxlerovu střelu, jenže opět pouze na nohu domácího fotbalisty. Caligiuri pak přesným centrem našel MAXE KRUSEHO a ten hlavou uklidil míč k tyči.
55
Míč se dostal na střed k Pröpperovi, jeho okamžitá střela však byla sražena Naldem a před možným rohovým kopem míč krotil připravený Benaglio.
54
Kruse si dělal prostor na levé straně, snažil se proniknout do pokutového území, jenže se dostal do střetu s Hendrixem a upadl, Sudí v tom všem ale nedovolený zákrok neviděl.
53
Hosté v náznaku útočné akce, centr z pravé strany se ale stal pohotovou kořistí gólmana Benaglii.
51
Dost je už zpět ve hře a ihned se natlačil do zakončení. Naběhl si na Träschův centr, hlavičku ale poslal nad břevno.
49
Ve vzdušném souboji schytal úder do obličeje zatím jediný střelec večera, Dost je nyní v péči lékařů.
49
Benaglio v poklidu rozehrává od vlastní branky.
48
Hosté se snaží o rychlou odpověď, jenže Guardado přehnal svůj a v pokutovém území fauloval.
46
No tak to je pro domácí naprosto parádní úvod druhé půle! Po rychlé akci a přiklepnutí na hranici vápna pálil Guilavogui, jeho ránu Zoet vyrazil před sebe, kde ale číhal BAS DOST a zblízka pohodlně zakončil – 1:0!

Fauly: 5:2
První půle je za námi a hráči míří do kabin za stavu 0:0. Úvod patřil domácím, kteří hned od úvodu prověřovali schopnosti gólmana Zoeta. Ten odolal a postupem času došlo i na jeho kolegu v brance Wolfsburgu. Jenže útok PSV zatím trpí nepřesností, zajímavá šance končívají mimo Benagliovu bránu. Snad se po přestávce dočkáme zlepšení v koncovce obou týmů a také gólů.
45+2
45+1
Je to tak, Dante už mizí ze hry, bude se asi šít.
45
Na trávníku leží domácí Dante a je tam dokonce krev. Tohle si vyžádá větší lékařský zákrok.
45
Po rohovém kopu Guardada zakončoval Hendrix, opět mimo...
44
Hosté poté okamžitě rozehráli přímý kop, prudký centr nakonec skončil rohovým kopem. PSV pokračuje v náporu.
43
První žlutá karta utkání, za faul na Pröppera ji dostal domácí Naldo.
42
Hosté byli poměrně blízko úspěchu. Z levé strany přilétl vysoký centr, na který si naskočil Maher, jeho hlavička ale skončila těsně mimo. Velká šance!
41
Guardado poslal do vápna centr, ten ale domácí odvrátili na aut. Hosté reklamovali ruku a tím pádem penaltu, ovšem bez úspěchu
41
Faul na Narsingha, PSV rozehrává přímý kop z pravého křídla.
39
O pár vteřin později přišel rychlý brenk Wolfsburgu, na levé straně si na ideální pas naběhl Dost, vystřelil z první, jenže provedení bylo velmi špatné, míč prolétl o několik metrů vedle Zoetovy brány...
39
Po delší době přišla střela mezi tři tyče. Na ose hřiště se objevil Kruse, položil se do rány, jenže zamířil přesně doprostřed branky, kde stál připravený Zoet.
37
Do jedné se dostával hostující Maher, jeho rozlet však zastavil hlavní rozhodčí, takže následná střela byla zcela zbytečná.
35
Do konce první půle zbývá deset minut, stále čekáme na první gól, který by zápas mohl rozpohybovat. Schází i dobré šance.
34
Na pravé straně se mezi třemi hráči proháčkoval Guilavogui, posunul na Luiza Gustava, ten ale nedokázal dobrou pozici využít a z hranice vápna poslal míč nad bránu.
32
Z velké dálky to zkusil Naldo, jenže míč mu nesedl na kopačku a byl zblokován prvním bránícím hráčem.
31
Draxler se po levé šance nedostal, po čistém skluzu totiž přišel o míč, před Mahera se pak nedostal ani Kruse.
29
K tomu se postavil Narsingh, rozehra ovšem k zakončení, či jinému ohrožení branky Wolfsburgu nevedla.
28
Hendrixova rána byla sražena a míč skončil na horní síti Benagliovy branky. Roh pro PSV.
28
Moreno zatím v pokutovém území svého týmu dává najevo, že pŕes néj se bude útočit velice těžce, nyní hlavou odvrátil centr z pravé strany.
26
Hendrix přihrál na levé křídlo, kde byl chvíli volný Guardado, jeho přízemní střela ovšem nemohla Benaglia jakkoliv překvapit.
25
Ve hře je hodně nepřesností a to na obou stranách.
23
Středem podnikl průnik domácí Kruse, zkusil zpoza vápna vystřelit, jeho rána ale letěla o notný kus nad břevno.
22
Jenže přichází ostrý zákrok i na druhé straně, v rozletu byl zastaven Dost.
22
Faul domácích, u postranní čáry se nedovoleně projevil Caligiuri.
21
Hosté v útoku, de Jong posunul na Mahera, jeho pokus o technickou ránu skončil mimo Benagliovo hájemství.
20
Zoet rozehrává od vlastní branky, dlouhý výkop ovšem skončil u domácích hráčů.
17
Kruse dostával pas za hostující obranu, jenže míč byl o něco prudší, než bylo v reálu potřeba a přihrávka tak skončila u Zoeta.
16
Domácí vhazují u středu hřiště, volí poklidnou rozehrávku až z hloubi vlastni poloviny.
13
Ani standardka na druhé straně zatím úspěch nepřinesla, obrany pracují výborně.
12
Narsingh cpal z pravé strany centr do vápna, obranným zákrokem se blýskl Naldo a odhlavičkoval na roh.
10
Hosté se trochu zlobí, měli pocit, že Dante kousek od vápna fauloval, španělský rozhodčí ale jasně ukazuje, ať se pokračuje ve hře.
9
K míči se postavil Narsingh, poslal do vápna lehký oblouček, celá akce ale skončila ofsajdem, ve kterém se zapomněl Bruma.
8
Faul na Mahera, provinil se Guilavogui. Uvidíme tak zajímavý přímý kop z levé strany.
7
Hosté poprvé v delším útoku, snaží se probojovat k pokutovému území.
6
Po jeho rozehrávce pálil z dálky Caligiuri a Zoet jen vyrazil dlaněmi před sebe. K následné dorážce se dostal Draxler a jeho přízemní ránu definitivně kryl gólman Eindhovenu.
5
Další šance domácích! Zleva přilétl centr na Dosta, před ním uklízel míč Moreno. Další roh pro Wolfsburg.
4
Domácí Guilavohui si skvěle pokryl míč před dotírajícím Guardadem a nechal jej dokutálet za brankovou čáru. Hosté sice reklamovali roh, bude se však rozehrávat od Benagliovy brány.
3
PSV se v útoku moc dlouho neohřálo, jenže na druhé straně neuspěl ani Luiz Gustavo.
2
Draxlerův roh už pro hosty nebezpečný nebyl.
1
Domácí se ihned v první minutě dostali do šance, zaútočili z pravého křídla a Zoet musel hned ze startu předvést své umění. Roh pro Wolfsburg.
1

VfL Wolfsburg: Benaglio (C) – Träsch, Naldo, Dante, Ricardo Rodríguez – Gustavo, Guilavogui – D. Caligiuri, M. Kruse, Draxler – Dost.
Náhradníci: Casteels – Schäfer, Klose, S. Jung, Vieirinha, Schürrle, Arnold.

PSV Eindhoven: Zoet – Brenet, Bruma, H. Moreno, S. Poulsen – Pröpper, Hendrix, Guardado – L. Narsingh, L. de Jong (C), Maher.
Náhradníci: Pasveer – Isimat-Mirin, De Wijs, Pereiro, Schaars, Vloet, Locadia.

Rozhodčí: Alberto Undiano – Roberto Díaz, Raúl Cabañero (všichni ESP).
Oba týmy nastupují na hrací plochu, stadionem se nese znělka Ligy mistrů, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas uvidí Volkswagen Arena a výkop se uskuteční v tradičních 20:45. Rozhodně si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Zápas budou řídit pánové ze Španělska. Jako hlavní se představí Alberto Undiano, kterému budou na pomezí asistovat Roberto Díaz a Raúl Cabañero. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Miguel Martínez a u branek budou působit Carlos Gómez a Javier Estrada.
PSV Eindhoven

Hosté jsou na opačném pólu tabulky. Taktéž mají tři body, ale skóre 4:4. Jak vidno, v utkáních PSV góly prostě padají. V prvním kole na domácí půdě zdolal Manchester United 2:1, ale v tom druhém to tak slavné nebylo. Na půdě CSKA padl Eindhoven po výsledku 3:2. CSKA v první půli udeřilo hned třikrát, trefil se Musa a dvakrát Doumbia, jenže po pauze přišel tlak hostů a z néj pramenící dva góly Lestienneho. Na víc se už ale PSV nevzmohlo a nechalo body v Moskvě.
VfL Wolfsburg

Domácí jsou zatím v maximálně vyrovnané skupině na posledním místě, mají tři body a skóre 2:2. V prvním utkání letošního ročníku zdolal Wolfsburg CSKA Moskva 1:0, jenže v tom druhém i po výborném startu podlehl na půdě Manchesteru United. VfL vedlo po gólu Caligiuriho, jenže ještě do půle srovnal z penalty Mata a po pauze rozhodl o výsledku Smalling. Dnešní zápas je pro německý klub velmi důležitý, může ukázat, jestli to bude na postup do jarní fáze.
Dobrý večer u dalšího pokračování prestižní Ligy mistrů. Dnes se podíváme na duel skupiny B, v jehož třetím kole se střetnou týmy VfL Wolfsburg a PSV Eindhoven.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.