To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno, hosté slaví výhru na trávníku Benfiky v závěrečném utkání skupiny Ligy mistrů, kterou také díky této výhře vyhrávají. Neapol byla dnes jasně lepší, svého soupeře převyšovala téměř ve všech herních činnostech, fotbalisté Benfiky působili místy hodně bezradně a výsledek je nakonec ještě pro ně milosrdný.
90+3
90+3
Zákroky brankáře Neapole Reiny: 2.
90+3
Zákroky brankáře Benfiky Lisabon – Edersona: 5.
90+3
Poslední minuta nastaveného času, domácí se již musí smířit s tím, že skupinu nevyhrají.
90+1
Rozhodčí nastavuje tři minuty, Neapol stále zkušeně na polovině soupeře.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, hosté zkušeně hlídají náskok.
89
Žlutou kartu dostává Pizzi (Benfica Lisabon).
87
Benfica právě vstřelila branku!
Neuvěřitelnou chybu, na této úrovni, vyrobil obránce Albiol, který míč doslova namazal RAÚLU JIMÉNEZOVI, ten mu pláchl a prostřelil i gólmana Reinu, domácí snižují na 1:2 ze svého pohledu.
86
Přímý kop domácích, ze střední vzdálenosti, bude rozehrávat Pizzi, který posílá míč do vápna, tam je ale odpískán útočný faul na bránícího Koulibalyho.
85
Za pískotu diváků se hosté dostávají do útoku, Piotr Zieliński se z levé strany dostává do šance, ale Ederson nyní podržel svůj tým.
84
Tentokrát rozehrál z levé strany André Carrillo, ale znovu se hosté v pohodě ubránili.
83
Pizzi rozehrál z pravé strany, míč končí znovu vedle branky Neapole, další roh pro Benfiku.
82
Rafa Silva se žene do vápna, ale míč mu uskakuje, nicméně je z toho roh.
82
Chaotická hra domácích nevede k úspěchu, byť zůstanou u míče, po faulu Roga.
81
Neapol udělal možná rozhodující krok k vítězství a k triumfu v základní skupině, Benfice se vůbec nedaří.
80
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Marko Rog.
80
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Eduardo Salvio, přichází Konstantinos Mitroglu.
79
Neapol právě vstřelila branku!
Kuželky nyní udělal z bránících hráčů DRIES MERTENS, který přelstil trojici bránících hráčů a střelou k tyči zvyšuje vedení Neapole.
78
Rohový kop pro Neapol, z levé strany rozehraje José María Callejón.
77
A nakonec to nebylo vůbec špatné, Pizzi to zkusil přímo na branku, kterou ale o zhruba metr netrefuje.
76
Neapol se nyní bude muset bránit, při volném kopu soupeře, Pizzi bude rozehrávat z nějakých sedmadvaceti metrů od branky Pepe Reiny.
75
Nélson Semedo místo centru z pravé strany vrací míč na střed, domácím chybí odvaha.
74
Benfika se ale až příliš spoléhá na nakopávané míče, chybí tam centry ze stran nebo individuální průniky středem.
73
Luisão fauluje na své polovině, míč získává Neapol, hosté ale nepřesně rozehrávají a hrát tak mohou zase domácí.
72
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází Piotr Zieliński.
71
Probíhá poslední dvacetiminutovka dnešního utkání, Neapol má vítězství v zápase, ale i v základní skupině, na dosah.
69
Lorenzo Insigne si nabíhá do vápna na pas, který ale nebyl přesný, míč končí v autu.
68
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Franco Emanuel Cervi, přichází André Carrillo.
68
José María Callejón rozehrál z pravé strany, míč se dostal k Insignemu, jehož lob Ederson chytá do svých rukavic.
67
José María Callejón je zpět na hřišti a hned se nabízí na pravé straně, kde ani ve skluzu nedokázal zasáhnout míč, po centru z levé strany.
66
Střelec jediného gólu utkání odchází s ledovým obkladem za postranní čáru, mezitím hra pokračuje.
65
José María Callejón inkasoval úder do zátylku a musí být ošetřován.
64
Eduardo Salvio posílá dlouhý aut do vápna soupeře, ale míč získávají hosté.
62
Hrají hosté, Koulibaly vrací z dálky až k Reinovi, ten poté rozehrává na levé křídlo.
61
Pískot diváků, domácí ale drží míč, nicméně nyní si neví rady.
60
Tento pas Mertense za obranu Benfiky se povedl! Akce na jeden dotek a JOSÉ MARÍA CALLEJÓN se ocitá za obranou soupeře, vyběhnuvšího Edersona překonal efektním lobem.
58
Nélson Semedo postupuje s míčem po pravé straně, míč jde poté před vápno Neapole, kde nedokázal vystřelil Franco Emanuel Cervi.
57
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Manolo Gabbiadini, přichází Dries Mertens.
57
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Gonçalo Guedes, přichází Rafa Silva.
56
Ke slovu se nyní dostávají i hosté, míč se ale vrací až ke Koulibalymu, čímž se útočná akce Neapole přerušila.
54
V posledních minutách je Benfika aktivnější, ale Neapol dobře brání prostor před vlastní šestnáctkou.
53
Statistika držení míče – 49% : 51%.
52
Autové vhazování domácích, z levé strany, ale nakonec se sami připravují o míč.
51
Až ke středovému kruhu směřuje nyní míč od pokutového území Neapole, domácí se i nadále drží na útočné polovině.
50
Benfika se nyní snaží dostat na dostřel branky Neapole, to se ale zatím nedaří, byť se domácí drží na polovině hostů.
49
Ale vzápětí je tentýž hráč v gólové šanci, kdy zakončuje na pravé straně, po parádním a přesném pasu Insigneho, ale branku netrefuje.
48
José María Callejón se zkoušel probojovat do vápna soupeře, ale proti přesile bránících hráčů neměl šanci uspět.
47
Manolo Gabbiadini se dostal ke střele na hranici vápna Benfiky, ale jeho střela byla zblokována, trochu se štěstím, z pohledu domácího týmu.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:48.
Rozhodčí Lahoz dokonce ukončil poločas ještě před vypršením pětačtyřiceti minut, nicméně jisté je, že gólu jsme se v prvním poločase nedočkali, byť k němu neměly oba týmy vůbec daleko, naopak. Na obou stranách jsme šance zaznamenali, ale ani jednu využít týmy nedokázaly, skóre je tak bezbrankové.
45
45
Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, hosté se nyní brání na vlastní polovině.
42
Hosté s míčem na polovině soupeře, Kalidou Koulibaly vrací míč zpět do obrany, následuje nákop na pravou stranu, který bránící André Almeida odhlavičkovává do autu.
41
Již se hraje, hosté mají míč, José María Callejón musel být také, po předchozím hlavičkovém souboji, ošetřován.
40
Posledních pět minut prvního poločasu, nyní se nehraje, po hlavičkovém souboji u půlící čáry, po němž domácí Luisão zůstává otřesen.
39
Jeden z útočících hráčů fauloval před brankou Neapole, míč tak získávají hosté.
38
Benfika vybojoval roh, který rozehraje z pravé strany.
37
V závěru poločasu jako by se oba týmy nadechovaly k náporu, nyní Hamšík centruje z levé strany, Ederson vyráží.
35
34
José María Callejón z první pálí zpoza vápna soupeře, ale Ederson byl na svém místě a chytá.
32
Domácí rozehrávali další rohový kop, tentokrát z pravé strany, ale ani tentokrát nemusel Pepe Reina řešit ošemetnou situaci ve svém brankovišti.
31
Celá akce Benfiky končí střelou Guedese zpoza vápna, která míří několik metrů vedle branky.
30
Rohový kop pro Benfiku, domácí budou rozehrávat z levé strany.
29
Marek Hamšík nyní pokazil zpětnou přihrávku do vápna Benfiky, míč získává obránce.
27
Parádní zákrok obránce domácího týmu, který nyní nenechal zakončit Lorenza Insigneho.
26
Neapolští nyní drží míč na své polovině, jako by chtěli trochu zklidnit hru.
24
Jenže hosté chybují a do zakončení se dostal, po parádním sprintu po pravé straně, Raúl Jiménez, jehož pokus reflexivním zákrokem vyrazil Reina na roh.
23
Neapol s míčem u půlící čáry, Marek Hamšík si netroufl na průnik a vrací míč zpět.
21
Střelu Hamšíka Ederson s vypětím všech sil vyrazil pouze před sebe, kde hlavičkoval do branky jeden z jeho spoluhráčů, ale gól neplatí pro ofsajd.
20
Ani jednomu týmu se zatím nedaří dostat do šance, je to urputná bitva ve středu hřiště.
19
Míč směřuje k Edersonovi, ten se tak zapojuje do rozehrávky v pozici falešného libera.
18
Míč končí v autu, domácí rychle vhazují na své polovině, z pravé strany.
17
Vypadalo to, že střela Jiméneze, zpoza vápna Neapole, byla zblokována na roh, ale sudí je jiného názoru, odkop od branky hostů.
16
Od Edersona začíná další akce domácích, která ale končí ztrátou míče, zahraje si Reina.
15
Žlutou kartu dostává Kalidou Koulibaly (SSC Neapol) za faul na Guedese, kterého zastavil u půlící čáry, při zastavování nebezpečné útočné akce domácích.
14
Rychlý přechod domácích do útoku, hosté s vypětím všech sil zastavili rodící se brejk Benfiky.
12
Raúl Jiménez hlavičkuje uvnitř vápna Neapole, ale pouze vedle branky Pepe Reiny.
11
Pizzi posílá míč z levé strany před branku, kde si ho ze vzduchu stahuje Pepe Reina.
10
Domácí zaznamenali alespoň dílčí úspěch – budou zahrávat roh z levé strany.
9
Raúl Jiménez vybojoval autové vhazování na polovině soupeře, z levé strany, v blízkosti rohového praporku.
8
Benfika se také odvažuje s míčem na polovinu Neapole, domácí však vlastní chybou přichází o míč.
6
Faouzi Ghoulam rozehrál, z dálky to zkusil přímo na branku, kterou ale vysoko přestřelil.
5
A Neapol zůstane na polovině Benfiky, hosté mají výhodu dalšího volného kopu.
4
Další akce hostů končí špatným pasem na Gabbiadiniho.
3
Neapol je opět na útočné polovině, ale ve hře obou mužstev zatím poměrně dost nepřesností.
2
Akci Neapole přerušil odpískaný ofsajd.
2
Obrana Benfiky odvrací míč do autu, hosté vhazují z pravé strany.
1
Hned v první minutě utkání mají hosté volný kop na polovině soupeře.
1
Také před tímto utkáním je na programu minuta ticha za oběti letecké tragédie brazilského letadla nad Kolumbií.
Oba týmy právě nastupují na trávník.

Benfica Lisabon: Ederson – Semedo, Luisão, Lindelöf, A. Almeida – Pizzi, Fejsa – Salvio, Cervi – Jiménez, Guedes.
Náhradníci: César – Samaris, Mitroglu, Carrillo, R. Silva, Celis, Jardel.

SSC Neapol: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam – Allan, Diawara, Hamšík – Callejón, Gabbiadini, L. Insigne.
Náhradníci: Rafael Cabral – Jorginho, Ch. Maggio, D. Mertens, Maksimović, Piotr Zieliński, Rog.

Rozhodčí: Lahoz – del Palomar, Devís (vš. ESP).
SSC NEAPOL
Napol cestuje do Portugalska s jasným cílem – udržet si aktuální první místo a postoupit do dalších bojů z pozice vítěze skupiny. Neapol má formu, o čemž svědčí víkendové ligové vítězství 3:0 nad Interem Milán! V rámci Ligy mistrů mohla být o něco klidnější, kdyby v minulém kole neztratila dva body za domácí bezbrankovou remízu s Dynamem Kyjev, nebude nakonec toto zaváhání stát Neapol konečné první místo?
BENFICA LISABON
Portugalský tým musel o víkendu přetrpět první ligovou porážku v sezóně, když nestačil na domácí Marítimu, jemuž podlehl 1:2. A to i poté, co předtím, přesněji osm dní před tímto duelem, stejného soupeře doma Benfica rozstřílela v utkání 4. kola ligového poháru výsledkem 6:0! V závěrečném duelu skupiny bude chtít Benfica vytěžit maximum z domácího prostředí a italského soupeře porazit, čímž by si Benfica zajistila vítězství ve skupině.
Vítejte u závěrečného utkání základní skupiny B fotbalové Ligy mistrů, v němž se porugalská BENFICA LISABON utká v souboji o první místo s vedoucí italskou SSC NEAPOLÍ.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.