Liga mistrů - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atlético : Karabach - 31. října 2017   20:45

Atlético
56' Partey (Griezmann)
1:1
(0:1)
Karabach
Karabach
40' Míchel  (Guerrier)
Atlético
Oblak – Torres Juanfran, Luís, Godín, Savić – Gabi, Saúl Ñíguez, Partey (61. Gaitán), Gameiro (69. F. Torres) – Griezmann, Á. Correa.
Moyà – Vrsaljko, Vietto, F. Torres, Lucas Hernández, Gaitán, Augusto Fernández.
Aytekin – Kleve, Häcker (všichni Německo)
Estadio Metropolitano, Madrid
Karabach
Šehić – R. Sadygov, Agolli, Rzeźniczak, Medveděv – Míchel (90+2. Ismajilov), Garajev – R. Almeida, Guerrier (63. Junuszade), Henrique – Šejdajev (72. Quintana).

To je z mé strany již vše, příště na počtenou!
Je dobojováno. Atlético ani na druhý pokus nedokázalo Karabach porazit, po bezbrankové plichtě na ázerbájdžánské půdě svěřenci Diega Simeoneho hráli s agdamským celkem 1:1. V první půli byli hosté dokonce mírně lepší a po střele Španěla Míchela zaslouženě vedli. V poločase druhém bylo Atlético zcela dominantní, dokázalo ale proměnit jen jednu ze svých mnoha šancí, a Simeoneho parta si tak v konkurenci Chelsea a AS Řím pořádně zkomplikovalo situaci v boji o postup.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 11:0. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:13.
90+6'
90+5'
Nico Gaitán mohl (a měl) rozhodnout, jeho ránu z nějakých dvanácti metrů ale Ibrahim Šehić hrdinsky vyrazil!
90+4'
Někteří diváci už opouštějí své sedačky, Diego Simeone ale minutu před koncem nastavení bouřlivě popohání své svěřence kupředu.
90+3'
Fotbalisté Karabachu Agdam jsou do jednoho srovnáni ve vlastním pokutovém území a zuby-nehty drží nerozhodný stav.
90+2'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Míchel, přichází Afran Ismajilov.
90+1'
Po sérii odrazů se kulatý nesmysl odrazil do zámezí od domácího Juanfrana, Ibrahim Šehić tak bude mít k dispozici odkop od své branky.
90'
Už známe také délku nastavení, které bude hned pětiminutové!
89'
Juanfran našel povedeným centrem z pravé strany v šestnáctce stopera Godína, uruguayský reprezentant ale poté hlavičkoval přímo do Šehićovy náruče...
88'
Ani domácí navíc nedohrají zápas v plném počtu, Stefan Savić naprosto zbytečným šlapákem srovnal se zemí Garajeva a po druhé žluté kartě jde předčasně pod sprchu!
86'
Gabi si vyměnil míč s Filipem Luísem a poté přenesl hru na Juanfrana. Domácím nelze upřít snaha, do zakončení se ale v klíčové fázi zápasu Atlético ne a ne dostat.
85'
Gara Garajev připravil Juanfrana o míč ještě před půlící čárou a fotbalisté Karabachu se poté uchýlili ke kombinaci na polovině hřiště.
83'
Tlak Atlética teď poněkud ustal, hosté z Agdamu jsou s každou odehranou minutou blíže a blíže k zisku cenného bodu.
82'
Domácí kapitán Gabi napřáhl ke střele z dobrých dvaadvaceti metrů, Ibrahim Šehić ale jeho polovysokou ránu reflexivně vyrazil!
81'
Gaitánův značně přetažený centr z levé strany ještě zachránil na hrací ploše Ángel Correa a navíc se mu podařilo vytěžit z ničeho autové vhazování.
79'
Simeoneho parta vybojovala další roh, po němž se k hlavičce dostal veterán Fernando Torres, jeho nepříliš prudké zakončení si ale Šehić snadno pohlídal.
78'
Z této standardní situace ale Rojiblancos nezahrozili a kvůli útočnému faulu Gabiho nakonec o míč zcela přišli.
77'
Juanfranův prodloužil centr z levé strany ke Griezmannovi, který se sice do zakončení pořádně nedostal, Madridští však budou mít k dispozici rohový kop.
76'
Ázerbájdžánský celek se brání velmi srdnatě, Atléticu ale zbývá na vstřelení vedoucí trefy ještě zhruba čtvrthodinka.
75'
Ibrahim Šehić to teď pořádně schytal od napadajícího Torrese, který za svůj ostrý zákrok vyfasoval žlutou kartu.
74'
Richard Almeida zakopl míč jen na polovinu hřiště, svěřenci Diega Simeoneho už neohroženě míří zpět k soupeřově šestnáctce.
72'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Ramil Šejdajev, přichází Dani Quintana.
72'
Antoine Griezmann se provinil útočným faulem na Maxima Medveděva, hostující brankář Ibrahim Šehić tak bude mít spoustu času na rozehrávku.
71'
Zatímco v první půli jsme sledovali zcela vyrovnanou partii, po změně stran Atlético dominuje a hosté musejí být rádi za to, že stav je stále vyrovnaný.
70'
Na konci další akce Atlética stál znovu Filipe Luís, jeho střela z levého okraje pokutového území ale o pár metrů minula vzdálenější tyč.
69'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Fernando Torres.
68'
Velmi aktivní Filipe Luís měl na kopačce vedoucí branku Atlética, z hranice malého vápna se ale ukopl a poslal balon mimo!
66'
Saúl Ñíguez mohl poslat Atlético do vedení, jeho hlavičku ale na brankové čáře obětavě zblokoval Rašad Sadygov!
65'
Correův centr z pravé strany Griezmann uvnitř pokutového území sklepl pro Gaitána, argentinský legionář ale nedokázal vůbec vystřelit.
64'
Hráči madridského celku neohroženě kombinují na útočné polovině a hosty z Agdamu teď vůbec nepouštějí k míči.
63'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Wilde-Donald Guerrier, přichází Eľvin Junuszade.
61'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Thomas Partey, přichází Nicolás Gaitán.
60'
Hodina hry je za námi a během pár minut se situace na hřišti zcela otočila. Náskok Karabachu je tytam a hosté teď navíc budou hrát bez vyloučené opory.
59'
Další komplikace pro Karabach: Pedro Henrique naprosto nepochopitelně kopl karatistickým způsobem Godína do obličeje a sudí Aytekin mu ukázal rovnou červenou kartu!
57'
Rojiblancos vybojovali rohový kop, po této standardní situaci ale skončil míč bezpečně ukryt v náruči Ibrahima Šehiće.
56'
Atlético právě vstřelilo branku!
Domácí se dočkali, deset minut po začátku druhé půle máme vyrovnáno. Correovu zadovku z hranice pokutového území Antoine Griezmann prodloužil k THOMASOVI PARTEYMU, který vypálil z voleje a přesně vymetl levou šibenici!
54'
Svěřenci Diega Simeoneho se nastěhovali na útočnou polovinu a postupně si klestí cestu do pokutového území.
53'
Obrana Atlética teď totálně zaspala a Pedro Henrique následně poslal nebezpečný centr do předbrankového prostoru, tam ale naštěstí pro domácí nebyl nikdo v dresu Karabachu.
51'
Kolmice Richarda Almeidu na Albánce Agolliho byla příliš prudká, účastník loňského EURA ve Francii neměl nárok na míč dosáhnout.
50'
Trenér Diego Simeone bouřlivými gesty nabádá domácí k aktivitě, zatímco celek z města Agdam se po změně stran brání v deseti hráčích.
49'
Na tribunách to teď pořádně zahučelo. Correovu střelu z hranice šestnáctky Ibrahim Šehić vyrazil jen před sebe, dorážející Gameiro ale nedokázal dorazit míč do sítě!
48'
Juanfran na pravé straně hřiště šikovně obral o míč Pedra Henriqueho, načež se Atleti uchýlili ke kombinaci na polovině hřiště.
47'
Dá se předpokládat, že s přibývajícím časem bude nervozita na straně Atlética stoupat, nechme se překvapit, jak se tento nečekaně se vyvíjející duel nakonec vyvine.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:46.
Minutové nastavení vypršelo a Deniz Aytekin okamžitě poté ukončil první poločas, po kterém se jde do kabin zcela překvapivě za stavu 1:0 pro Karabach. Ázerbájdžánský celek s jediným bodem na kontě hraje s Atléticem zcela vyrovnanou partii a je dokonce mírně aktivnější, co se držení míče týče. Svěřenci Diega Simeoneho si nevytvořili žádnou gólovou šanci, a v kabinách tak budou muset zpytovat svědomí.
45+1'
45+1'
Gameiro si sice nerozuměl s Juanfranem, hosté ale o míč zase přišli, a akce Atlética tak ještě může pokračovat.
45'
Na Estadio Metropolitano už se rozběhla poslední minuta prvního poločasu a Filipe Luís teď zakládá jednu z posledních akcí této pětačtyřicetiminutovky.
44'
Tentokrát se Correa ze střelecké pozice rozhodl ještě přihrát míč do předbrankového prostoru, tam ale nestál nikdo v červenobílém dresu a hosté poté zakopli míč do bezpečí.
43'
Ángel Correa se dostal ke střele zpoza hranice pokutového území, zakončení mu ale nevyšlo podle představ a Šehić si připsal snadný zákrok.
41'
Vstřelená branka domácí pobídla k ještě větší aktivitě. Autor úvodního gólu Míchel teď zavezl míč hluboko na útočnou polovinu, nakonec o něj ale přišel.
40'
FK Karabach právě vstřelil branku!
To je panečku šok, Ázerbájdžánci jdou do vedení! Wilde-Donald Guerrier našel přesným centrem od rohového praporku hlavu MÍCHELA a španělský záložník prudkou hlavičkou překonal bezmocného Oblaka!
39'
Na držení míče je to 57% ku 43% ve prospěch otloukánka z Ázerbájdžánu, i to dokládá, že Atlético se v posledních týdnech opravdu nepotkalo s dobrou formou.
38'
Tuto standardní situaci ale Karabaští bez potíží ubránili a teď navíc mohou hosté založit další protiútok.
37'
Dalekonosnou ránu Saúla Ñígueze tečoval jeden z hráčů Karabachu, Atlético tak bude mít k dispozici další rohový kop.
36'
Francouzský reprezentant to nemyslel špatně, jeho střela ale byla značně nepřesná a míč proletěl vysoko nad břevnem.
35'
Svěřenci Diega Simeoneho budou mít k dispozici velmi zajímavou standardní situaci nedaleko hranice pokutového území, k jejíž exekuci se postaví Antoine Griezmann.
34'
Polský legionář Jakub Rzeźniczak nemotorně povalil k zemi Gameira, za což mu německý sudí Aytekin udělil žlutou kartu.
33'
Napadající Antoine Griezmann vytlačil hosty až k jejich vlastnímu gólmanovi, ten ale poté zakopl balon opět do bezpečného území.
32'
Exekuce nařízeného přímého kopu se ujal Guerrier, který ale napálil míč přímo do zdi a madridští fotbalisté poté zakopli míč až na útočnou polovinu.
31'
Žlutou kartu dostává Stefan Savić (Atlético Madrid).
30'
Wilde-Donald Guerrier nepřesným přenesením hry dostal svého spoluhráče Richarda Almeidu pod tlak, zkušený středopolař Karabachu si ale nakonec poradil.
29'
Půlhodina hry je téměř za námi a po velmi aktivním vstupu do utkání jako by Atlético přestalo hrát, na trávníku se teď nic moc zajímavého neděje.
27'
Filipe Luís nic nevymýšlel a opřel se do míče z dobrých pětadvaceti metrů, jeho značně nepřesný projektil ale Šehiće vůbec neohrozil.
26'
Garajevův centr do šestnáctky Atlética ani nedoletěl, svěřenci Diega Simeoneho už zakládají další protiútok.
25'
Hra je teď hodně rozkouskovaná a plná nepřesností na obou stranách, což pochopitelně vyhovuje spíše ázerbájdžánskému celku.
23'
Gabi na polovině hřiště fauloval Richarda Almeidu, Karabach tak bude mít čas a klid na rozehrávku.
22'
Po Medveděvově centru se ke střele dostal Pedro Henrique, Oblak si však s tímto pokusem snadno poradil.
21'
Griezmannův centr na vzdálenější tyč našel kopačku úplně volného Thomase Parteye, ten se ale ukopl a vysoko přestřelil.
19'
Rychlík Gameiro teď utekl po pravém křídle a ačkoliv mu následná střela nevyšla podle představ, Atleti budou mít díky obrannému zákroku Sadygova k dispozici rohový kop.
18'
Z tribun nové arény Atlética se ozývá pískot, domácím se totiž nedaří dostat se k souvislé kombinaci a defenzivní hra Karabachu dělá madridskému celku očividně problémy.
17'
Po nepřesném Luísově nákopu na útočnou polovinu se míče ujali opět hosté.
16'
Kévin Gameiro vyslal na Šehiće další nebezpečnou střelu, se kterou si ovšem brankář Karabachu poradil!
14'
Po velmi aktivním vstupu Atlética se hra uklidnila, hosté teď mají míč pod kontrolou navzdory tomu, že s vybojovaným rohovým kopem před chvilkou naložili prachbídně.
13'
Domácí se teď museli mít poprvé na pozoru, Stefan Savić ale bez potíží zblokoval Henriqueho centr z pravé strany do zámezí.
12'
Richard Almeida povedenou zadovkou uklidnil hru, ázerbájdžánský šampion teď v poklidu kombinuje na vlastní polovině.
10'
Gabi poté našel povedeným centrem v šestnáctce vytáhlého Godína, uruguayského beka ale defenzíva Karabachu ke střele nepustila.
9'
Karabašský kapitán Rašad Sadygov nedovoleně zajel do Correy a za svůj zákrok si vykoledoval žlutou kartu.
8'
Atleti teď přeci jen trochu povolili a pustili hosty ke kombinaci, hráči v červených dresech se ale daleko nedostali a na opačnou stranu vyráží Godín.
7'
Svěřenci Diega Simeoneho jsou jasně lepším týmem a hosty prakticky nepouštějí k míči, Karabach se ještě nedostal na útočnou polovinu.
6'
Juanfranův centr z pravé strany do pokutového území nedoletěl a o chvilku později se ještě k míči dostal Ángel Correa, který bez váhání vypálil, trefil ale jen prvního hráče Karabachu.
5'
Z následného rohového kopu další nebezpečí pro Karabach nepramenilo a Saúl Ñíguez se navíc provinil útočným faulem na Guerriera.
4'
Tribunami to jen zahučelo. Antoine Griezmann napřáhl z hranice pokutového území a Ibrahim Šehić jeho ránu vyrazil do zámezí!
3'
Po další nepříliš povedené akce Atlética skončil míč bezpečně skryt v náruči gólmana Karabachu.
2'
Před Šehićem bylo poprvé rušno, o což se centrem do předbrankového prostoru postaral Ángel Correa, defenzíva ázerského celku si ale nakonec poradila.
1'

Atlético Madrid: Oblak – Torres Juanfran, Luís, Godín, Savić – Gabi, Saúl Ñíguez, Partey, Gameiro – Griezmann, Á. Correa.
Náhradníci: Moyà – Vrsaljko, Vietto, F. Torres, Lucas Hernández, Gaitán, Augusto Fernández.

FK Karabach: Šehić – R. Sadygov, Agolli, Rzeźniczak, Medveděv – Míchel, Garajev, R. Almeida, Guerrier – Henrique, Šejdajev.
Náhradníci: Kanibolockij – Amirgulijev, Dinijev, Junuszade, Quintana, Ismajilov, Dašdemirov.

Rozhodčí: Aytekin – Kleve, Häcker (všichni Německo).
FK KARABACH

V neuvěřitelně nabité konkurenci Chelsea, AS Řím a Atlética patří ázerbájdžánskému outsiderovi poslední příčka ve skupině C, Karabach ale není vyloženě jen sparingpartnerem. Proti Chelsea sice celek ze státu na pomezí Evropy a Asie sice padl vysoko 0:6, poté ale podlehl AS Řím jen 1:2 a v minulém utkání dokonce uhrál remízu s Atléticem. To v domácí soutěži je to samozřejmě jiná káva, Karabachu patří v ázerbájdžánské Premyer lize vedoucí příčka s jednobodovým náskokem na druhou Ziru a utkáním k dobru.
ATLÉTICO MADRID

Vstup do letošního ročníku Atléticu příliš nevyšel, v Primera División patří madridskému celku čtvtrá příčka s osmibodovou ztrátou na vedoucí Barcelonu a ani v Lize mistrů to zatím žádná sláva není. Ze tří zápasů získali svěřenci Diega Simeoneho pouhé dva body a zvítězit nedokázali ani v prvním vzájemném měření sil s Karabachem, když na ázerbájždánské půdě uhráli pouze bezbrankovou remízu. Atletům příliš nevyšla ani generálka na toto utkání, Madridští o víkendu ztratili vedení 1:0 s Villarrealem a nakonec rovněž remizovali.
Vítám všechny příznivce dobrého fotbalu u sledování textového přenosu z duelu skupiny C Ligy mistrů, v němž Atlético Madrid přivítá ázerbážďánského soka FK Karabach. Tak si to od 20:45 nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.