Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Real - 3. dubna 2018   20:45

0:3
(0:1)
Real
3' Ronaldo  (Isco) • 64' Ronaldo  (Carvajal) • 72' Marcelo  (Ronaldo)
Juventus
Buffon – De Sciglio, Barzagli, Chiellini, Sandro – Costa (69. Matuidi), Bentancur, S. Khedira (75. Cuadrado), Asamoah (69. Mandžukić) – Dybala, Higuaín.
Szczęsny – Cuadrado, Marchisio, Matuidi, Mandžukić, Rugani, Lichtsteiner.
Allianz Stadium, Turín
Real
Navas – Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo – Modrić (82. Kovačić), Casemiro, Kroos – Benzema (59. L. Vázquez), Isco (75. Asensio), Ronaldo.
Casilla – Vallejo, Bale, Hernández, L. Vázquez, Asensio, Kovačić.

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne.
Máme dobojováno. Po prvním poločase přidal Cristiano Ronaldo ještě jeden gól v 64. minutě, který ovšem opravdu stál za to! Famózní nůžky Portugalce pak spolu s červenou kartou Paula Dybaly celkem ukončil zápas pro Juventus. Potvrdil to v 72. minutě Marcelo, který upravil na 3:0 pro Real Madrid. Ten měl posléze ještě několik gólovek a Juventus tak může být rád, že rozdíl ve skóre není větší, ač před druhým gólem Bílého baletu hrál dost rovnocenný fotbal a příležitostí na vyrovnání taktéž neměl moc málo. Tak uvidíme, jestli odveta na Santiago Bernabéu bude jen formalitou, nebo ne.
90+2'
90+2'
Další gólovka Cristiana Ronalda! Ten však přihrávku Lucase Vázqueze nedokázal usměrnit mezi tři tyče. Na druhé straně pak nedokázal Gonzalo Higuaín propálit Keylora Navase.
90+1'
Další ránu Marca Asensia, až delší dobu po nepovedeném rohovém kopu, zachytil Gianluigi Buffon.
90'
Dnes ofenzivně laděného Chielliniho musel zastavovat až Sergio Ramos, který však hned přenesl hru dopředu k brance Buffona. Zde vytlačil na rohový kop ránu Cristiana Ronalda Gianluigi Buffon.
89'
Žlutou kartu si nyní připsal Mateo Kovačić za faul na Giorgia Chielliniho.
88'
Další břevno! Po pasu Cristiana Ronalda pálil ostrými Mateo Kovačić, který taktéž orazítkoval horní konstrukci branky!
87'
Dlouhý centr Carvajala nikoho nenašel a míč pokojně odehrál na Cuadrada Mattia De Sciglio.
86'
Opět to mohl být hattrick pro Ronalda! Barzagli si nerozuměl s Buffonem a do šance šel opět Cristiano Ronaldo, který ovšem svým pokusem přehodil jak Buffona, tak jeho svatyni.
85'
Dlouhý centr na po hattricku hladovém Cristiana Ronalda si ovšem schoval do náruče Gianluigi Buffon, který balón hned poslal co nejdále od branky jen mohl.
84'
Stále sledujeme kombinační hru Realu Madrid, které vévodí Toni Kroos s Asensiem. Juventus se už jen pouze brání.
83'
Juan Cuadrado moc nesouhlasil s výrokem rozhodčího, který přidělil autové vhazování Realu Madrid. Ten však i přes jeho nesouhlas Marcelo vhodil.
82'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Mateo Kovačić.
82'
Z veliké dálky to zkoušel Luka Modrić, jenže hrubě přestřelil.
81'
Rohový kop Realu Madrid odhlavičkoval pryč Mario Mandžukić, jenže pouze na Marcela. Tomu se ovšem nepovedlo přes Juana Cuadrada založit nový útok Realu.
80'
Fanoušci Juventusu už taktéž nejsou moc slyšet, byť druhému gólu Cristiana Ronalda hodně tleskali. Do poslední desetiminutovky vstupujeme s pohledem na Real v ofenzivní akci.
79'
Bílý balet stále kombinuje na polovině Juventusu. Konkrétně Marco Asensio si nabíhal na pas od Marcela, jenže jej nestihl doběhnout přes Alexe Sandra.
78'
Giorgio Chiellini dlouhým během přenesl balón dopředu ve snaze dostat jej na Mandžukiće s Higuaínem, jenže v tom mu stála obrana Realu Madrid.
77'
Zápas už je prakticky dohrán, u míče je stále více a více Real Madrid a hravě kombinuje na polovině Juventusu.
75'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Marco Asensio.
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Sami Khedira, přichází Juan Cuadrado.
74'
Raphaël Varane srazil k zemi Gonzala Higuaína a míč tak bude mít Juventus. Předtím ale ještě střídání.
72'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Tohle bude pro Juventus už velmi těžké. Cristiano Ronaldo před šestnáctkou Juventusu skvěle vrátil zpátky míč MARCELOVI, který jej efektivně protlačil za záda Gianluigiho Buffona – 0:3!
71'
Odkopnutý balón získal Sami Khedira, který ještě hledal Gonzala Higuaína. Ten však neprošel obranou Realu Madrid.
70'
U míče je stále více Real Madrid. Cristiano Ronaldo přenechával balón dopředu na Vázqueze, který se však neprosadil proti přesile.
69'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Kwadwo Asamoah, přichází Mario Mandžukić.
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Douglas Costa, přichází Blaise Matuidi.
68'
V zápase se již pokračuje. Juventus se po obdrženém gólu a vyloučení Dybaly dost sesypal a již nehraje tak agresivně.
66'
Paulo Dybala tvrdě fauloval Carvajala nohou při odehrávání balónu a míří do sprch. Není ještě úplně jasné, jestli dostal druhou žlutou, nebo přímo červenou.
65'
Cristiano Ronaldo tak dává čtrnáctý gól v posledních devíti zápasech. Neskutečné...
64'
Neskutečné! Po tristní chybě Juventusu před brankou se dostal před prakticky prázdnou branku CRISTIANO RONALDO, který z ostrého úhlu nahrával raději Vázquezovi. Tomu se však rána nepovedla, nicméně z dalšího pokusu se právě Portugalský sniper odhodlal vystřihnout neskutečné nůžky a posílá Real Madrid do dvoubrankového vedení famózní brankou – 0:2!
62'
Rodrigo Bentacur odcentroval do šestnáctky Realu Madrid, zde si však balón sebral Marcelo a odkopl jej pryč.
61'
Raphaël Varane dlouhým centrem rozehrával útok Realu Madrid přes Lucase Vázqueze. Střídající hráč se však tváří v tvář obraně Juventusu Turín moc neprosadil.
60'
Kwadwo Asamoah akrobaticky ve skluzu zkoušel zachytit centr Paula Dybalu, to se mu však moc nepovedlo. Nicméně za svůj kousek si alespoň poslechl potlesk z tribun.
59'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Lucas Vázquez.
58'
Keylor Navas si dával chvíli načas s výkopem, nakonec však přenesl hru až na Carvajala na druhé straně hřiště, kterého však zbavil míče Asamoah a rozehrál na Dybalu, který opět sletěl k zemi.
57'
Isco vybojoval balón pro Cristiana Ronalda, když obral o míč Bentacura. Jednalo se však o faul a balón tak zůstal Juventusu.
56'
Paulo Dybala zahrával volný přímý kop a ostrý balón poslal opět do zdi, nicméně tentokrát zeď balón tečovala do protisměru Navase a mohl z toho být gól! Balón však letěl poněkud vedle.
55'
Chiellini si rychle všiml Dybaly a přenechal mu balón, Argentinec však byl ostře faulován těsně před hranicí šestnáctky a zahrávat se tak bude volný přímý kop. Žlutou kartu ještě dostal Sergio Ramos, který si příští zápas taktéž nekopne.
53'
Keylor Navas však při vyboxovávání míče trefil do hlavy Sergia Ramose, který zůstal chvíli ležet na zemi.
52'
Daniel Carvajal složil k zemi Gonzala Higuaína a Juventus tak měl možnost volného přímého kopu z veliké dálky. Ten zahrával centrovaným balónem, se kterým si však španělská obrana poradila.
51'
Ve veliké šanci se netrefil Cristiano Ronaldo! Následně se konal rychlý protiútok, zde však Keylor Navas zachytil Higuaínův balón.
50'
Balón je aktuálně více na kopačkách Bílého baletu, který momentálně nikam moc nespěchá.
49'
Centr Douglase Costy nechal Sergio Ramos být a mohl se tak do zakončení dostat Gonzalo Higuaín! Ten však překvapivý centr nechal taktéž být díky nabíhajícímu si Sandrovi.
48'
Luka Modrić špatně zpracoval míč a daroval tak Juventusu možnost dostat se dopředu. Tu využil Sami Khedira, který přenechal balón Gonzalu Higuaínovi.
47'
Na zemi nyní skončil Isco po zákroku Douglase Costy a pískal se tak faul. Po rozehrávce se dopředu dostává tedy Real Madrid.
46'
Druhý poločas pak rozehrál Juventus Turín, který se ihned přesouvá dopředu a zakládá ofenzivní akci s jednoduchým cílem – vyrovnat.
46'
Je za námi první poločas. Real Madrid vede na hřišti Juventusu Turín 0:1 po gólu Cristiana Ronalda ze třetí minuty. Obrovskou šanci měl taktéž Toni Kroos, který raketovou ránou napálil břevno. Nutno ale podotknout, že dost šancí na srovnání měl i Juventus, který nehraje vůbec zataženě. Uvidíme tak, jak se vyvine druhý poločas.
45+1'
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta nad rámec řádné hrací doby.
45'
Paulo Dybala nyní upadl ve vápně Realu, nutno podotknout, že svému pádu dostatečně přidal, čehož si Cüneyt Çakιr všiml a udělil Argentinci žlutou kartu.
44'
Ostrý míč však v dobré pozici ze standardní situace trefil pouze zeď. Posléze poté zahrál Casemiro pravděpodobně rukou ve vápně a domácí se dožadovali penalty, tu však turecký rozhodčí nenařídil.
43'
Paulo Dybala si nyní mne ruce, jelikož byl faulován Modrićem ve velmi výhodné pozici a bude zahrávat volný přímý kop!
42'
Marcelo zamezil svým tělem Juventusu pokročit v útoku a hra se tak lehce vrátila zpátky ke středovému kruhu, kde ovšem drží balón celek z Itálie.
41'
Asamoah špatnou přihrávkou nechal Alexe Sandra docela proběhnout. Ten nakonec však balón doběhl a poslal balón na Rodriga Bentacura, který ovšem nepředvedl nejlepší střelecký pokus.
40'
Zde se však zatím Realu Madrid nepodařilo založit nikterak nebezpečnou ofenzivní akci a Gianluigi Buffon si tak balón momentálně zatím nesáhl.
39'
Alex Sandro zahrál rukou a rozhodčí tak hru přerušil. Rozehrávka Realu Madrid následně přesunula hru k brance Gianluigiho Buffona.
38'
V obrovské šanci nepochopitelně špatně hlavičkoval Giorgio Chiellini! Veliká škoda pro Starou dámu, která mohla před poločasem vyrovnat.
37'
Cristiano Ronaldo z ostrého úhlu hledal centrem Karima Benzemu, ten však nikde. Balón si tak vzala připravená obrana Juventusu Turín.
36'
Toni Kroos se dostal k odraženému míči a střelou zpoza vápna orazítkoval břevno! Veliká šance pro Bílý balet.
35'
Paulo Dybala fauloval Marcela zásahem do obličeje a rozhodčí tak musel přerušit hru, což se domácím příznivcům moc nelíbilo. Karta však udělena nebyla.
34'
Mattia De Sciglio poslal přízemní střelu k protější tyči, kterou mohl tečovat Paulo Dybala! Pro argentinského mladíka se však jednalo o smolnou situaci, jelikož balón nestihl a ten tak letěl o něco kousek vedle od branky Keylora Navase.
32'
Asamoah poněkud tvrdě srazil k zemi Daniela Carvajala, který zůstal ležet v pokutovém území a držel se za obličej. Podle rozhodčího se však o faul nejednalo a penalta se tak nenařídila.
31'
Marcelo lehce zbrzdil rozjezd Realu Madrid vstříc brance Buffona zpětnou přihrávkou a Real tak momentálně spíše kombinuje ve středu hřiště.
30'
Toni Kroos zahrával další rohový kop, který však skončil velmi rychle. Při pohybu ve vápně totiž Sergio Ramos fauloval Chielliniho a míč tak získává ve vlastním vápně Juventus.
29'
Z útočné akce Juventusu nakonec sešlo, Luka Modrić přenesl totiž hru dopředu. Zde se zkoušel prosadit Benzema s Iscem, nicméně jejich závěrečná přihrávka, pravděpodobně na Cristiana Ronalda, byla blokována.
28'
Asamoah se rozhodl míč vrátit zpátky na Alexe Sandra, který z obrany zakládá nový útok domácích. Rozhodně nyní sledujeme vyrovnanější část utkání.
27'
Rodrigo Bentacur dostává žlutou kartu za skluz na Casemira a přijde tak o odvetu. Nutno podotknout, že se nejednalo o zrovna enormně hrubý faul.
26'
Paulo Dybala přenechal Khedirovi, který ještě zkoušel poslat míč na Douglase Costu. Ten by byl ve výborné šanci, kdyby mu míč nešel na paty. Brazilský fotbalista tak přišel o hypoteticky gólovou akci.
25'
Na zemi skončil Luka Modrić a Real tak musel ze své poloviny rozehrávat volný přímý kop. Ten však Varane rozehrál přihrávkou na Keylora Navase, který se už do pořádného centru opřel.
24'
Zatím se zdá, že ano, jelikož Juventus zakládá novou útočnou akci a dere se dopředu.
23'
Paulo Dybala vyslal z volného přímého kopu centr do šestnáctky na Gonzala Higuaína, kterého však z bezprostřední blízkosti skvěle vychytal Keylor Navas! Probudí toto Juventus?
21'
Douglas Costa přenechal Higuaínovi, který ještě posílal do akce Paula Dybalu. Ten byl ovšem zastaven Raphaëlem Varanem a z celé akce Bianconeri tak sešlo.
20'
De Scigliova rozehrávka na Asamoaha neslavila úplně úspěch. Míč se dostal až ke Keyloru Navasovi, který rychle vyslal do útoku své spoluhráče.
19'
Real Madrid stále momentálně kontroluje dění na hřišti. Konkrétně Cristiano Ronaldo vysílal do akce Isca, který však u rohového praporku o míč přišel.
18'
To se málem povedlo Karimu Benzemovi, kterého poslal do šance Isco. V této akci si však hrotový útočník Realu Madrid nevedl nejlépe.
17'
Fotbal na hřišti na sebe aktuálně nabral lehce kombinační podobu. U míče je momentálně Real Madrid a snaží se si vytvořit gólovou šanci.
14'
Balón se pak zpětně dostal opět až k Buffonovi, který pomalu rozehrál a zakládá další ofenzivní akci ve snaze vyrovnat. Nutno vyzdvihnout zlepšený výkon Staré dámy.
13'
Gonzalo Higuaín skvěle vrátil balón na Bentacura, který však nestačil s poskytnutou šancí naložit dobře.
12'
Po rozehrávce Gianluigiho Buffona se dopředu snažili prodrat jeho spoluhráči. Míč však zatím zůstává spíše okolo středu hřiště.
11'
Rohový kop Realu Madrid zahraný Tonim Kroosem se vznesl až na Raphaëla Varaneho, kterému byl poskytnut poněkud velký prostor v šestnáctce. Jeho hlavička však nakonec letěla nad.
10'
Sami Khedira hledal v pokutovém území Gonzala Higuaína, nicméně na ostrostřelce v barvách Juventusu nebyl poslán přesný balón. Z následného protiútoku Realu taktéž nic nevzešlo, jelikož balón odkopl pryč Barzagli.
9'
Varane rozehrával nový útok Bílého baletu přes Isca, ten však ztroskotal na záloze Juventusu. Domácím se však nepodařilo nabídnuté šance využít a založit protiakci.
8'
Giorgio Chiellini si vzal míč a dostal se s ním až do pokutového území Realu, neb mu soupeř nabídl otevřený prostor. Tato akce však skončila u Carvajala, který Chielliniho čistě zastavil a obral o balón.
7'
A rázem mohlo být srovnáno! Sami Khedira vyslal do akce opět Paula Dybalu, jehož ostrá rána byla sražena na rohový kop pro Juventus! Ten se však Staré dámě nepovedl.
6'
Hned poté však Alex Sandro našel Paula Dybalu, který ovšem nebyl v ideální střelecké pozici a byl tak nucen poslat míč zpátky.
5'
Juventus aktuálně působí ještě více pasivně a nedaří se mu prorazit střed hřiště přes zálohu Bílého baletu.
3'
Tak to je rychlá branka v podání Realu Madrid! Isco obdržel přihrávku od Marcela a vyslal přízemní pas do šestnáctky, na který si naběhl CRISTIANO RONALDO a trefil se přesně k protější tyči. Portugalský sniper tak jen potvrdil svoji skvělou formu – 0:1!
3'
Průnik Douglase Costy po pravé straně zastavil Casemiro, který hned přenesl hru dopředu. Zde se rozhodl odcentrovat Cristiano Ronaldo, jeho centr však odhlavičkoval pryč Giorgio Chiellini.
2'
Nakopnutý míč Giorgia Chielliniho zachytil Varane, který přes Keylora Navase rozehrával nový útok Realu Madrid vedený Cristianem Ronaldem.
1'
O výkop se postarali fotbalisté Realu Madrid, kteří začínají ze zajištěné obrany.
1'
Hráči právě vcházejí na trávník za zvuku hymny Ligy mistrů, samotné utkání začne co nevidět.

Juventus FC: Buffon – De Sciglio, Barzagli, Chiellini, Sandro – Costa, Bentancur, S. Khedira, Asamoah – Dybala, Higuaín.
Náhradníci: Szczęsny – Cuadrado, Marchisio, Matuidi, Mandžukić, Rugani, Lichtsteiner.

Real Madrid CF: Navas – Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo – Modrić, Casemiro, Kroos – Benzema, Isco, Ronaldo.
Náhradníci: Casilla – Vallejo, Bale, Hernández, L. Vázquez, Asensio, Kovačić.

Rozhodčí: Cüneyt Çakιr – Bahattin Duran, Tarık Ongun, Mustafa Emre Eyisoy (všichni Turecko).
FINÁLE LIGY MISTRŮ 2016/2017

Poslední vzájemný zápas těchto dvou se odehrál v Cardiffu u příležitosti finále Ligy mistrů. Real Madrid tento zápas zvládl 4:1, když se dvakrát prosadil Cristiano Ronaldo a po jednom gólu si pak připsali Casemiro a Marco Asensio. Za Juventus skóroval pouze Mario Mandžukić, jednalo se však ovšem o naprosto výstavní gól. Uvidíme tedy, jak moc se tento zápas bude dnes opakovat.
REAL MADRID CF

Loni Bílý balet vyhrál Ligu mistrů podruhé za sebou jako jediný tým v novodobé historii na světě, letos tak útočí na pomyslný "treble". Nadupanou Skupinu H ovšem Real taktéž dokončil na druhém místě, když mu chybělu 3 body na první Tottenham, který vyřadil právě Juventus. Za Realem skončila Borussia Dortmund, která nyní nezažívá nejlepší období, a přemožitel SK Slavie Praha APOEL Nikósie. Do osmifinále dostal Real jako soupeře Paris Saint-Germain v čele s Neymarem a bylo zaděláno na krásný fotbal. Nakonec po výhře 3:1 na Santiagu Bernabéu a 1:2 v Parku princů postupoval španělský Real Madrid.

Co se domácí La Ligy týče, tak tam to už tak slavné není. Real nezačal sezónu vůbec dobře a ačkoliv nyní předvádí zlepšené výkony, tak stále ztrácí propastných 13 bodů na první FC Barcelonu a 4 body na druhé Atlético Madrid. O titulu si tak svěřenci Zinédina Zidaneho mohou nechat s největší pravděpodobností jen zdát a soustředit se tak na úspěch v Lize mistrů.
JUVENTUS FC

Juventus postoupil do vyřazovacích bojů z druhého místa ze Skupiny D, kde před ním o 3 body skončila letos rozjetá Barcelona. Hned v osmifinále čekal Italy těžký souboj, když jim los přidělil londýnský Tottenham. Po remíze v Itálii začal odvetu ve Wembley lépe Tottenham, nicméně Juventus dvěma slepenými góly ve třech minutách utkání otočil a postoupil.

Co se domácí Serie A týče, tak zde jsou Bianconeri zaslouženě na prvním místě. Juventus v lize prohrál naposledy na začátku listopadu a ač je jejich náskok na druhou Neapol pouze čtyřbodový, tak i tak předvádí v italské nejvyšší soutěži vyrovnané výkony a kráčí za titulem.
Pikantní souboj dnes bude k vidění v italském Turíně, kde si dáme reprízu loňského finále v podobě čtvrtfinále Ligy mistrů. Domácí Juventus FC přivítá španělský Real Madrid. Tímto utkáním vás provede Karel Janeba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.