Liga mistrů - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karabach : AS Řím - 27. září 2017   18:00

Karabach
Karabach
29' Henrique (Ndlovu)
1:2
(1:2)
AS Řím
7' Manolas  (Pellegrini) • 15' Džeko  (El Shaarawy)
Karabach
Šehić – Medveděv, B. Gusejnov, R. Sadygov, Agolli – Garajev, R. Almeida – Henrique (76. T. Elyounoussi), Míchel (88. Quintana), Madatov (82. Guerrier) – Ndlovu.
A. S. Dias – R. L. Tavares, P. Soares
Tofig Bahramov Stadium, Baku
AS Řím
Alisson – Peres, Manolas, Juan Jesus, Kolarov – Pellegrini (82. Strootman), Gonalons (67. De Rossi), Nainggolan – Defrel (58. Florenzi), Džeko, El Shaarawy.
Skorupski – Fazio, De Rossi, Florenzi, Gerson, Ünder, Strootman.

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Druhý poločas branku nepřinesl a nebyla to ani zdaleka tak rychlá a pohledná podívaná, jako v prvním poločase. Aktivnější byli domácí, avšak obrana hostů to dnes svému brankáři hodně ulehčila, největší šanci na srovnání v samém závěru nevyužil Ndlovu.
90+4'
90+3'
Florenzi se dral před brankáře, o míč v rozhodující chvíli přišel, hlavní arbitr poté ani nenechává rozehrát roh.
90+2'
Do další šance se domácí nedostali, přihrávku na střed stačili hosté zastavit a nadále brání svůj těsný náskok.
90+1'
Tři minuty se budou nastavovat.
90'
Ndlovu byl blízko srovnání, jeho hlavičkový pokus těsně minul levou tyč soupeřovy svatyně, míč ji možná i trochu olízl.
88'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Míchel, přichází Dani Quintana.
87'
Florenzi po dlouhé době pořádně prověřil pozornost hostujícího brankáře, jeho tvrdá rána z hranice pokutového území skončila přímo v náruči Šehiće. Mohlo být definitivně rozhodnuto.
83'
Elyounoussi střílel v dobré šanci pouze nad soupeřovy svatyni, teď si mohli hostující hráči i fanoušci hodně oddechnout.
82'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Lorenzo Pellegrini, přichází Kevin Strootman.
82'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Mahir Madatov, přichází Wilde-Donald Guerrier.
81'
Džeko po přihrávce na střed míč špatně trefil a místo do brány mířil mimo ni.
80'
Už to vypadalo, že se po dlouhé době dočkáme nějaké šance, nebo aspoň střely, Madatovi se ale nepodařilo vystřelit, ani přihrát lépe postavenému spoluhráči.
76'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Pedro Henrique, přichází Tarik Elyounoussi.
75'
Hosté si dlouho přihrávali jen tak mezi sebou a nakonec míč poslali jen k domácímu gólmanovi.
72'
Znovu drží míč v rukou brankář Karabachu, jakoby už hráči ani nechtěli hrát a spíš se soustředili pouze na obranu.
70'
Hra se trochu zklidnila, nepřesná přihrávka hráče hostů končí u Šehiće, čas domácímu mužstvu nezadržitelně ubíhá.
67'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Maxime Gonalons, přichází Daniele De Rossi.
66'
Pellegrini si dlouho rozmýšlel rozehrávku přímého kopu, nakonec volil centr před bránu, ale ten nebyl zrovna přesný, míče se zmocnili domácí.
63'
Garajev střílel odražený míč z voleje mimo tři tyče. Za tohle pochvalu zřejmě nedostane.
61'
Peres v obrovské šanci nedává, když sám před brankářem na pravé straně pokutového území mířil do horní části brány, ale Šehić míč stačil doslova vyškrábnou nad břevno.
60'
Stejný hráč byl o chvíli později čistě odstaven od míče, poté se podíval vyčítavě k hlavnímu arbitrovi, jenž zůstal klidný.
59'
Kolarov z dobré pozice na levé straně střílel pouze nad bránu.
58'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Alessandro Florenzi.
57'
Džeko střílel pouze do protihráče před sebou.
56'
Alisson si nebyl při svém zákroku moc jistý, míč ale přeci jen udržel v rukavicích.
53'
Hosté si dávali přednost při střele, ale nakonec přeci jen ohrozili domácího gólmana, Pellegrini napřáhl z dálky ke vzdálenější tyči a Šehić výtečně míč vyrazil.
51'
Domácí jsou od začátku druhé půle velice aktivní a hosté mají co dělat, aby jejich nebezpečné centry odvraceli.
50'
Míchel střílel z hranice pokutového území asi metr nad bránu Říma.
49'
Další zblokovaný pas domácího celku, v pokutovém území už byl připraven jeden z hráčů na střelu.
48'
Přihrávka na levou stranu byla zastavena a hosté vyráží do útoku.
46'
Velice pohledný fotbal sledujeme v podání obou týmů. Hosté dali dva poměrně rychlé góly a ujali se dvoubrankového vedení, domácí však zbraně nesložili a po půl hodině hry snížili. Dokážou vyrovnat? Nebo si Řím svůj náskok už pohlídá?
45+2'
45+1'
Dva hráči v bílém dresu se zjevili před domácím brankářem, ani jeden však na míč nedosáhl.
45+1'
Nastavuje se ještě minuta.
44'
Faulem se provinil i domácí tým, obejde se to bez karty, avšak hráči Karabachu musí odevzdat míč soupeři a veškeré útočné snahy zatím zanechat.
43'
Žlutou kartu dostává Maxime Gonalons (AS Řím).
42'
Šahić musel rychle vyběhnout z brány, aby míč skluzem včas odehrál do bezpečí. Jinak hrozilo, že jeden z protihráčů se dostane do samostatného úniku.
41'
Žlutou kartu dostává Pedro Henrique (FK Karabach).
40'
Kolarov přehodil zeď a mířil do dolní části brány, ale Šehić se včas položil na zem a míč vyrazil, poté odkopl balón do bezpečí jeden ze spoluhráčů.
39'
Garajev svým faulem postavil svůj tým před nebezpečnou standardku hostů a ještě vyfasoval žlutý trest.
37'
Hra je na chvíli přerušena, na trávníku zůstal ležet jeden z hráčů Karabachu.
36'
Na druhé straně mohl jít Defrel sám na brankáře, ale zastavil jej ofsajd.
35'
Rychlý útočný přechod Karabachu nevyšel, míč končí v autu.
33'
El Shaarawy hlavičkoval k bližší tyči, ovšem Šehić byl připraven a míč vytěsnil mimo tři tyče.
32'
Pellegriniho centr proletěl pokutovým územím, nikdo z jeho spoluhráčů se k němu nedostal.
31'
Jeden z hráčů Říma upadl v pokutovém území, ale hra pokračuje dál.
29'
FK Karabach právě vstřelil branku!
Velice dobře to udělal Ndlovu, který prokličkoval mezi protihráči, na pravé straně vyslal do šance svého spoluhráče a PEDRO HENRIQUE osamocen před brankářem zamířil ze svého pohledu k pravé tyči.
26'
Ofsajd zastavuje útočnou snahu Karabachu.
25'
Gonalons se dostal k hlavičce a jen těsně minul vzdálenější tyč domácí brány. Už to mohlo být 3:0.
24'
Garajev to udělal v obranné hře velice dobře, jeho tým bude čelit dalšímu rohovému kopu.
23'
Po faulu domácí přichází o míč a italský celek tak může zkusit znovu zahrozit.
22'
Nyní rozehraje rohový kop.
21'
Karabach zatím marně hledá recept na obranný val před sebou a spíš si jen přihrává.
20'
El Shaarawy zkoušel patičkou překvapit domácího brankáře, ten byl ale připraven a balón vyrazil.
19'
Šehić trochu nejistě vyboxoval míč jen k protihráči, ten byl ale tak překvapen, že jej nestačil zpracovat a nezakončil.
15'
AS Řím právě vstřelil branku!
EDIN DŽEKO sice byl tísněn, přesto si dokázal míč zpracovat na prsa a poté vypálit směrem pod horní tyč, od ní se míč odrazil za brankovou čáru.
12'
Madatov vystihl přihrávku hostů a předvedl ukázkový sprint, nakonec vybojoval pro své barvy rohový kop.
12'
Nepřímý volný kop hostů končí míčem za brankovou čárou a rohovým kopem.
9'
Pellegrini se snažil individuálně projít k brankáři, ale míč mu utekl od kopačky.
7'
Velice hezký gól. Šehic letící míč vyboxoval, ten se dostal k Pellegrinimu, který jej rychle nastřelil zpět před bránu, kde balón hlavou tečoval za čáru KONSTANTINOS MANOLAS. Zde byl domácí brankář zcela bez šance.
6'
Rohový kop pro hostující tým.
6'
Džeko se snažil obejít kolem protihráče, ale nepodařilo se.
4'
Míchel střílel z dálky, ale trefil jen protihráče.
2'
Domácí vyrazili do rychlého brejku, ale po špatné přihrávce o míč přichází.
1'

FK Karabach: Šehić – Medveděv, B. Gusejnov, R. Sadygov "C", Agolli – Garajev, R. Almeida – Henrique, Míchel, Madatov – Ndlovu.
Náhradníci: Kanibolockij – Rzeźniczak, Amirgulijev, Guerrier, Quintana, Dinijev, T. Elyounoussi.

AS Řím: Alisson – Peres, Manolas, Juan Jesus, Kolarov – Pellegrini, Gonalons, Nainggolan "C" – Defrel, Džeko, El Shaarawy.
Náhradníci: Skorupski – Fazio, De Rossi, Florenzi, Gerson, Ünder, Strootman.

Rozhodčí: A. S. Dias – R. L. Tavares, P. Soares.
Duel mezi Karabachem a AS začíná už v 18:00 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte duel ujít.
AS Řím se chce v této skupině porvat o postup, protože podle odborníků z této skupiny postoupí Chelsea a Atlético, ale uvidíme. AS v prvním utkání hostilo právě Atlético a vyrovnaný duel nakonec branku nenabídl a skončil 0:0. Dnes musí italský celek zabrat a vybojovat všechny tři body. Na trávníku se nepředstaví český útočník Patrik Schick, který je stále zraněný.
FK Karabach je jasným outsiderem této skupiny, která je velmi těžká. Už v prvním utkání ukázal Karabach, že jen těžko bude vzdorovat evropským gigantům a na hřišti Chelsea nakonec utrpěl debakl, protože v Londýně prohrál vysoko 0:6. Dnes tedy mají domácí co napravovat, ale je jasné, že lehké to mít nebudou.
Skupina C

1. Chelsea 6:0 3 body
2. AS 0:0 1 bod
-------------------------------------
3. Atlético 0:0 1 bod
4. Karabach 0:6 0 bodů
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Liga mistrů má na programu další zápasy základních skupin a my budeme sledovat duel mezi Karabachem a AS Řim. Jasným favoritem tohoto zápasu je celek z Itálie, ale lehké to mít rozhodně nebude.