Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Atlético - 12. března 2019   21:00

Juventus
27' Ronaldo (Bernardeschi) • 48' Ronaldo (Cancelo) • 86' Ronaldo
3:0
(1:0)
Juventus
Szczęsny – Cancelo, Bonucci, Chiellini (C), Spinazzola (67. Dybala) – Can, Pjanić, Matuidi – Bernardeschi, Mandžukić (80. Kean), Ronaldo.
Perin – Cáceres, Dybala, Kean, Rugani, Bentancur, Nicolussi Caviglia.
Kuipers – van Roekel, Zeinstra (NED)
Juventus Stadium, Turín
40 884 diváků
Atlético
Oblak – Arias (77. Vitolo), Godín (C), J. Giménez, Juanfran – Koke, Rodri, Saúl Ñíguez, Lemar (57. Á. Correa) – Griezmann, Morata.
Adán – N. Kalinić, Á. Correa, Savić, Vitolo, Montero, Carro.

SESTŘIH LM: Juventus - Atlético Madrid 3:0. Ronaldo hattrickem vystřelil čtvrtfinále

To už je z mé strany vše. Přeji hezký zbytek večera a někdy zase u skvělého fotbalu na počtenou!

Fauly: 12:17
Je konec! V Turíně propukla obrovská radost jak na hřišti, tak v hledišti. Tam se raduje i Pavel Nedvěd, který patří do nejužšího vedení Juventusu. Bianconeri se dokázali zmátořit z porážky 0:2 na půdě Atlética Madrid a domácí výhrou 3:0 si zajistit postup!

Ten Juventusu zajistil skvělý Cristiano Ronaldo, který zaznamenal hattrick. První dva góly vstřelil hlavou. Ten na 2:0 na začátku druhé půle mu navíc musela potvrdit až goalline technology, protože brankář Oblak míč vyškrábl těsně za brankovou čárou. I poté byli aktivnějším týmem domácí. Rozhodující moment pak přišel v 86. minutě, kdy byl Bernardeschi v šestnáctce faulován Correou a nařízenou penaltu Cristiano Ronaldo proměnil. Portugalský útočník dnes ukázal, proč byl do Juventusu před sezónou koupen.
90+5'
90+4'
Na zemi zůstává ležet domácí kapitán Giorgio Chiellini, kterého kontaktoval Ángel Correa. Pískán je útočný faul hráče Atlética.
90+3'
Juanfran na pravé straně špatně zpracoval míč. Domácí budou vhazovat.
90+3'
Další sekundy domácí ušetřili díky rohovému kopu. Teď už ale získali míč Atleti.
90+1'
Koke fauloval Ronalda. Žlutou kartu za řeči vyfasoval Vitolo.
90+1'
Rozhodčí Kuipers nastav ještě pět minut!
89'
Paulo Dybala udržel na útočné polovině míč a nechal se faulovat Saulem. Domácí rozehrávají, což jim teď bohatě stačí.
88'
Hotovo ale stále ještě není. Pokud by Atlético vstřelilo gól, tak by postoupilo.
86'
Juventus právě vstřelil branku!
CRISTIANO RONALDO penaltu proměnil a v tuto chvíli by stará dáma postupovala! Hvězdný útočník poslal Oblaka na druhou stranu, završil hattrick a rozplakal svého synka a přítelkyni, kteří jsou přítomni v hledišti.
86'
Žlutou kartu dostává José Giménez (Atlético Madrid).
84'
Federico Bernardeschi zatáhl po levé straně míč do pokutového území, kde mu brnknul o nohy Ángel Correa a domácí budou kopat penaltu!
84'
Hosté získali vhazování na polovině soupeře a mohou si trochu vydechnout.
82'
Moise Kean se mohl stát hrdinou! Po pasu Chielliniho postupoval sám na Oblaka, ale bohužel pro Juventus zamířil těsně vedle vzdálenější tyče!
81'
Zkusit to teď mohl třeba Ronaldo. Ten v šestnáctce opět číhal na centrovaný míč, ale obrana Atlética ho k němu tentokrát nepustila.
81'
Deset minut řádné hrací doby + nastavení nás dělí od prodloužení. Nebo ho dokáže některý z týmů odvrátit?
80'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Mario Mandžukić, přichází Moise Kean.
79'
Tu zahrával Griezmann, ale míč poslal jen do rukavic Szczęsného.
79'
Novic na hřišti Vitolo si došel pro faul. Hosté tak mají k dispozici standardní situaci.
78'
Domácí se dožadují odpískání nepřímého kopu za malou domů poté, co Juanfran odehrál míč na brankáře Oblaka. Podle sudího to však Juanfran takto zahrál neúmyslně.
77'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Santiago Arias, přichází Vitolo.
76'
Své centry neprotlačili do šestnáctky Cancelo s Dybalou. Už ale víme, že pokud balóny před bránu projdou, může z toho být velké nebezpečí pro Oblaka.
75'
Standardní situaci zahrávali také hosté. Míč trefil do hlavy Moratu, který ho ale odehrál k hráčům bianconeri.
74'
Standardní situaci rozehrával Pjanić. Na míč nedosáhl Mandžukić, Emre Can už ano, ale na zadní tyči ho neusměrnil směrem na bránu soupeře!
73'
Cristiano Ronaldo se teď přesunul na pravou stranu a jeho akci zastavil Juanfran jen faulem. Je z toho žlutá karta pro zkušeného obránce Atletů.
71'
Na kolmici Pjaniće si naběhl Cristiano Ronaldo. Ten se kličkou velmi dobře zbavil jednoho bránícího hráče, ale v rozhodující chvíli si dal míč příliš daleko od nohy a tak ho lapil Jan Oblak, který správně vyběhl ze své brány.
69'
Do křížku se dostali Giorgio Chiellini a Álvaro Morata. Chiellini spadl po přistrčení od Moraty na zem a hodně se rozčiluje. Zdá se, že sudí Kuipers si vystačí jen s osobní domluvou oběma hráčům.
68'
Zdá se, že na pozici levého beka se stáhl Federico Bernardeschi. Míč teď drží Atlético.
67'
Tohle je hodně zajímavé střídání, ke kterému sáhl Massimo Alegri! Ten ze hry stáhl levého obránce Leonarda Spinazzolu a na trávník poslal ofenzivního žolíka Paula Dybalu.
67'
K centru z pravé strany se dostal Cancelo. Hosté ho odvrátili.
66'
Domácí chystají své první střídání. Do hry půjde Paulo Dybala.
65'
Koke spadl na nohu Emremu Canovi, kterého určitě zabolelo koleno. Záložník Juventusu ale bude v pořádku, už je opět na nohou.
64'
První žlutou kartu v utkání uviděl domácí Federico Bernardeschi. Ten v souboji o míč udeřil Ariase a sudí Kuipers si toho dobře všiml.
63'
Bonucci adresoval Ronaldovi hodně složitou přihrávku. Domácí hráč tak hlavou prodloužil míč jen do míst, kde byli obránci Atlética.
62'
Ángel Correa zatáhl míč dopředu a z pravé strany zkusil vystřelit na domácí bránu. Tu však minul.
61'
Ani domácí neudrželi míč na hrací ploše. Vhazovat bude Juanfran.
60'
Giménez odkopl míč jen do autu. Na koni je určitě Juventus.
58'
Standardku rozehrál sám Ronaldo, který nastřelil pouze zeď. Do brejku se pak hnal Ángel Correa, který si však pomohl při převzetí míče rukou.
57'
José Giménez poslal kousek před šestnáctkou k zemi Cristiana Ronalda. Tohle je dobrá pozice pro přímý kop...
57'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází Ángel Correa.
55'
Další akci Juventusu zastavil útočný faul Cristiana Ronalda.
54'
Federico Bernardeschi měl na hlavě třetí gól Juve! Míč ale pouze lízl a neusměrnil ho mezi tyče.
53'
Do šestnáctky Atlética létá jeden centr za druhým. Hostující obrana je přetížená!
51'
Domácí jsou při chuti. Ke střele napřáhl João Cancelo, který netrefil bránu.
50'
Za tohoto stavu by se prodlužovalo. Do konce zápasu však ještě zbývá hodně času a každý další gól mu zase může dát zcela jiný ráz.
48'
Tak přesně proto Juventus CRISTIANA RONALDA kupoval! Portugalský fotbalista se trefuje podruhé v zápase a maže manko staré dámy z prvního zápasu! João Cancelo našel přesným centrem Ronalda, jehož hlavičku sice Oblak vyškrábl, ale rozhodčí Kuipers dostal od příslušné technologie signál, že se tak stalo až těsně za brankovou čarou!
47'
Bernardeschi prostrčil míč do šestnáctky na Ronalda, který hledal Mandžukiće. Těsně před ním uklidil balón do bezpečí Arias. Pokud by přihrávka prošla, byl by chorvatský útočník už ve velké příležitosti!
46'
Statistiky po 1. poločase:
Držení míče – 62 % : 38 %
Střely na bránu – 2:0
Střely mimo – 4:2
Rohy – 4:0
První půle nabídla hodně zajímavou podívanou! Juventus začal zápas velkým náporem a už ve 4. minutě dostal Chiellini míč do sítě. Tento gól ale nebyl uznán kvůli faulu Ronalda na brankáře Oblaka. Radovat se tak zaplněný Juventus Stadium mohl až ve 27. minutě, kdy se po Bernardeschiho centru hlavou prosadil Cristiano Ronaldo. Domácí si pak vytvořili ještě několik nadějných situací, ale definitivně vymazat manko z prvního zápasu zatím nedokázali. Atlético si připravilo šanci až těsně před přestávkou, kdy hlavičkoval nad bránu Morata.
45'
45+2'
Tak nakonec ještě centr, po němž se dostal k hlavičce Álvaro Morata. Ta skončila těsně nad!
45+2'
Hosté se dostávají s míčem na útočnou polovinu a zřejmě ho tam budou chtít podržet až do závěrečného hvizdu první půle.
45+1'
Diego Godín dokázal ve vzduchu ubránit Christiana Ronalda, který před bránou vyčkával na další centr.
45+1'
Rozhodčí nastaví první poločas o dvě minuty.
45'
Po dalším Pjanićově rohu už hosté dostali míč do bezpečí.
45'
A byla z toho šance! Na Pjanićův centr si naběhl Giorgio Chiellini, jehož hlavičku vytáhl nad břevno Oblak!
44'
Aktivní Bernardeschi zkusil vystřelit a jeho tečovaný pokus skončil nad bránou. Rohový kop pro Juve.
43'
Cristiano Ronaldo přeskočil Juanfrana a dostal se k nebezpečné hlavičce. Tu však nasměroval vedle brány.
43'
Bernardeschi nahrál míč do šestnáctky Mariovi Mandžukićovi. Ten ho přebíral zády k bráně a nedokázal s ním nic udělat.
42'
Hosté zaskočili soupeře vysunutým napadáním a hráčům Juventusu se dlouho nedařilo vymanit z blízkosti vlastního pokutového území. Až teď stará dáma přechází dopředu.
41'
Emre Can se netrefil ideálně do odkopu. Jeho chybu nenapravil ani Chiellini, jenž balón hlavu posunul nazpět hostům.
40'
Na levé straně operoval Thomas Lemar, který ale nedokázal obehrát Cancela. Hosté budou alespoň vhazovat.
39'
Hráči Atlética se teď na delší dobu usadili u šestnáctky soupeře. Vypadá to, že se jim daří otupit nápor Juventusu.
38'
Miralem Pjanić zahrával standardní situaci. Jeho centr směřoval na zadní tyč, kde byli jen hráči v modrém.
36'
Saúl Ñíguez fauloval bránícího Cancela. Z ofenzivní snahy Atlética tak nic nebylo.
34'
Tohle byla fotbalová paráda! Do centru Spinazzoly se položil Federico Bernardeschi nůžkami. K dokonalosti chybělo jediné, aby své zakončení stlačil níže.
33'
Hosté jsou pod velkým tlakem. Diego Simeone hecuje své svěřence, ví, že Juventus má ještě hodně času na to, aby vývoj dvojzápasu otočil.
32'
Federico Bernardeschi nezahrál přímý kop vůbec špatně! Levačkou poslal míč přes zeď těsně nad břevno!
31'
Rodri fauloval Bernardeschiho. Domácí budou zahrávat přímý kop z pozice, ze které asi můžeme čekat přímou střelu.
29'
Standardní situace hostí. Tu zahrával Griezmann, míč však končí jen v náručí Szczęsného, který si pro centrovaný míč vyběhl.
27'
Je tu kontaktní gól, který domácí potřebovali v první půli vstřelit! Federico Bernardeschi poslal perfektní centr na vzdálenější tyč, kde CRISTIANO RONALDO přeskočil bránící hráče a hlavou otevírá skóre zápasu.
26'
Spinazzola vybojoval pro domácí rohový kop. Po něm si domácí vytvořili u šestnáctky závar, ale míč až k Oblakovi přes obranný val Atletů neprošel.
24'
Antoine Griezmann prověřil nepříjemnou střelou ze střední vzdálenosti Wojciecha Szczęsného. Ten musel míč boxovat, ale vzrušení bylo zbytečné, jelikož pomezní odmával ofsajd Moratovi, který domácímu gólmanovi clonil a snažil se letící balón hlavou tečovat.
24'
A hráči Atlética mohou hrát nadále na polovině Juventusu. Domácí totiž pokazili rozehrávku.
23'
Hosté u míče a zase se snaží hrát trpělivě. Chtějí ho podržet a nechat uběhnout cenný čas, kdy se nehraje na jejich polovině.
22'
Ronaldův centr z levé strany nebyl úplně povedený. Míč se snesl do náruče Jana Oblaka.
22'
Celou kombinaci zakončil ranou z dálky Koke. Míč prolétl nad břevnem.
21'
Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a vymaňují se z tlaku soupeře. Obrana Atlética tak může vydechnout.
21'
Máme za sebou úvodních dvacet minut. Domácí mají výraznou územní převahu, ze které však zatím vytěžili jen neuznaný gól Chielliniho.
20'
I Antoine Griezmann dnes poctivě vypomáhá obraně! Teď v souboji největších hvězd týmu obral o míč Ronalda.
19'
Hodně tvrdým zákrokem na Mandzukiće se prezentoval Santiago Arias. Rozhodčí Kuipers jeho počínání ohodnotil jako čisté. Fanoušci Juventusu se zlobí.
18'
Álvaro Morata stáhl k zemi Emreho Cana. Domácí tak budou pokračovat v kombinaci na útočné polovině.
18'
Arias obstál také proti Ronaldovi. Balón mu urazil do autu.
17'
Spinazzola na levé straně nepřehrál Santiaga Ariase. Bude se kopat od brány Atlética.
16'
Federico Bernardeschi to vzal na sebe a zkusil vystřelit. Byl to ale slabý pokus, který Oblak bez problému chytil.
16'
Hráči Juventusu se snaží vyzrát na obranu soupeře centry. Další poslal do pokutového území Pjanić, míč končí na hlavě Josého Giméneze.
15'
Hosté jsou zataženi v hlubokém obranném bloku. Jejich taktika je jasná, hlavně neinkasovat.
15'
Další centrovaný míč, tentokrát z kopačky Spinazzoly. Obrana Atlética si opět poradila.
14'
Domácí zakládají další akci, publikum je žene dopředu.
14'
Miralem Pjanić se prodral k centru z pravé strany. Hosté dokázali míč odklidit do bezpečí.
12'
Cancelo se opět neprosadil. V šestnáctce se ocitl proti Juanfranovi, který v souboji zvítězil. Bude se tak kopat od Oblakovy brány.
11'
Pokus o přenesení na pravé křídlo na Joãa Cancela nebyl úspěšný. Přihrávka by byla dobrá, ale portugalský obránce nedokázal míč zpracovat.
10'
Na druhé straně se prezentoval hodně nepovedeným centrem Arias. Míč končí v zámezí. Vykopávat tak bude Wojciech Szczęsny.
10'
K centru z pravé strany se dostal João Cancelo. Míč sebral ze vzduchu brankář Jan Oblak.
9'
Ronaldo v kombinaci s Blaisem Matuidim. Toho v šestnáctce obral o míč obránce José Giménez.
8'
Emre Can fauloval Moratu a vzápětí vystartoval na rozhodčího Kuiperse. Naštěstí se rychle zklidnil, sudímu se omluvil a unikl tak žluté kartě.
7'
Můžeme konstatovat, že Juventus vlétl do zápasu hodně aktivně. Domácí by chtěli vstřelit gól co nejrychleji.
6'
Je to tak. Rozhodčí si trval na svém a gól neuznal. Pískáno už navíc bylo v momentě Chielliniho dorážky. Hra pokračuje za stavu 0:0.
5'
Domácí hráči ještě protestují u sudího. Ten ale své rozhodnutí asi měnit nebude.
4'
Domácí po rohu skórovali! Dorážkou z bezprostřední blízkosti napálil míč do sítě Giorgio Chiellini. Rozhodčí Kuipers ale viděl faul Cristiana Ronalda na brankáře Oblaka!
3'
První náznak šance pro Juve! Spinazzola to tentokrát udělal dobře, když našel zpětnou přihrávkou Matuidiho. Jeho střelu zablokoval před Oblakem Godín.
2'
Po levé straně postupoval dopředu Spinazzola. Jeho centr však skončil na prvním bránícím hráči.
1'
Domácí se hned vrhli do útoku a v šestnáctce si rovnal míč ke střele Blaise Matuidi. Obrana madridského týmu mu ale neumožnila ohrozit brankáře Oblaka.
1'
Utkání rozehráli fotbalisté staré dámy, tedy domácí. Ti hrají v tradiční bíločerné kombinaci. Atlético zvolilo modrou.
1'
Oba kapitáni, kterými jsou Giorgio Chiellini a Diego Godín, se pozdravili a teď už se vše chystá na úvodní výkop.
Nizozemští rozhodčí již přivádějí hráče na hrací plochu. Juventus čeká zápas o vše, právě kvůli takovýmto zápasům klub před sezónou získal Cristiana Ronalda. Svěřenci Diega Simeoneho ale budou chtít zužitkoval dvougólový náskok z domácího utkání.

Juventus FC: Szczęsny – Cancelo, Bonucci, Chiellini (C), Spinazzola – Can, Pjanić, Matuidi – Bernardeschi, Mandžukić, Ronaldo.
Náhradníci: Perin – Cáceres, Dybala, Kean, Rugani, Bentancur, Nicolussi Caviglia.

Atlético Madrid: Oblak – Arias, Godín (C), J. Giménez, Juanfran – Koke, Rodri, Saúl Ñíguez, Lemar – Griezmann, Morata.
Náhradníci: Adán – N. Kalinić, Á. Correa, Savić, Vitolo, Montero, Carro.

Rozhodčí: Kuipers – van Roekel, Zeinstra (NED).
Utkání budou řídit nizozemští rozhodčí. Jako hlavní byl delegován zkušený Björn Kuipers, kterému budou asistovat Sander van Roekel a Erwin Zeinstra. Obsluhu systému VAR obstarají další Nizozemci. Dannymu Makkeliemu bude pomáhat Pol van Boekel.
První zápas

V úvodním duelu na půdě Atlética Madrid se zrodil překvapivý výsledek. Domácí obrana dokázala vynulovat Ronalda. Naopak ve druhém poločase se prosadili stopeři Gimenéz a Godín, který celku ze španělské metropole zajistili skvělou pozici pro odvetu.
Juventus FC

Juventus si v letošním ročníku po příchodu Cristiana Ronalda dělá zálusk na obrovský úspěch v Lize mistrů. Italský celek se dostal do nepříjemné skupiny, kde ho čekal Manchester United, Valencia a Young Boys. Italský celek nakonec naplnil roli favorita celé skupiny, logicky tak postoupil z prvního místa, k čemuž mu stačily i dvě porážky z posledních tří zápasů. Nejprve Juventus nestačil na Manchester United (1:2), posléze pak v posledním kole podlehl švýcarskému Young Boys poměrem 1:2. V domácí Serii A Juventus suverénně kraluje. V pátek navíc přehrál Udinese vysoko 4:1.
Atlético Madrid

Španělský celek si ve skupinové fázi vedl celkem sympaticky, nakonec se umístil na druhé pozici, přičemž vedoucí Dortmund vyhrál skupinu díky lepšímu skóre. Atlético prohrálo pouze v jediném případě, a sice právě proti německému celku, v posledním skupinovém zápase se zrodila bezbranková remíza proti Bruggám. Ve španělské nejvyšší soutěži navíc patří Simeoneho svěřencům druhá pozice za vedoucí Barcelonou. O víkendu Atlético na svém hřišti přehrálo 1:0 Leganés.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z osmifinále Ligy mistrů mezi Juventusem FC a Atléticem Madrid. Výkop je stanoven na 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.