Liga mistrů - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Real - 15. září 2021   21:00

0:1
(0:0)
Real
89' Rodrygo  (Camavinga)
Inter Milán
Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni – Darmian (55. Dumfries), Barella (84. Vecino), Brozović, Çalhanoğlu (65. Arturo Vidal), Perišić (55. Dimarco) – Džeko, Lautaro Martínez (65. Correa).
Siebert – Foltyn, Gittelman
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
37 082 diváků
Real
Courtois – Carvajal, Militao, Nacho Fernández, Alaba – Valverde, Casemiro, Modrić (80. Camavinga) – L. Vázquez (66. Rodrygo), Benzema (C), Vinícius Júnior (90+2. Asensio).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 8:10.
Je konec! Real Madrid nakonec vítězí na hřišti Interu Milán 1:0. Domácí Inter vlétl do duelu jako velká voda. Už v deváté minutě hrozil Martínez. O minutu později hlavičkoval Škriniar nad břevno. V 15. minutě odpovídal Casemiro, který také netrefil branku. Ve 20. minutě mohl otevřít skóre Lautaro Martínez, ale Courtois byl připraven. Deset minut před přestávkou mohl hlavou otevřít skóre Éder Militao, jenže ani on si neseřídil mířidla. Na opačné straně pak zahodili velké šance Džeko a Brozovič. Po změně stran dokázal Real srovnat obraz hry a zlepšil i defenzivu. Přesto měl v 54. minutě na hlavě úvodní branku Džeko, ale opět si vylámal zuby na hostujícícím brankáři. Rozhodnutí přišlo až v 89. minutě, kdy Camavinga našel Rodryga, který rozhodl o vítězném vstupu Realu Madrid do nového ročníku Ligy mistrů.
90+3'
90+3'
Inter ještě v samotném závěru nastavení zahrával přímý kop v blízkosti velkého vápna. Exekuce přímého kopu se ujal Dimarco, ale trefil jen záda spoluhráče.
90+2'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Marco Asensio.
90+1'
Casemiro na polovině hřiště zbrzdil akci svého celku a byl faulován. Real Madrid teď rozhodně nebude spěchat s rozehrávkou standardní situace.
90'
Nastavují se dvě minuty!
89'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Real Madrid se v samotném závěru dnešního souboje dostává do vedení! Úvodní branku dnešního souboje obstarali střídající fotbalisté. Eduardo Camavinga si naběhl na dloubáček do pokutového území, sklepl míč k malému vápnu a RODRYGO z voleje nedal Handanovičovi nárok!
89'
Carvajal svedl souboj s Bastonim a odnesl jej bolestivým šrámem. Domácí obránce ale ihned k soupeři přispěchal s omluvou. Jdeme do samotné koncovky.
88'
Karim Benzema po rychlém protiútoku připravil míč do pokutového území pro Viníciuse, ale jeho zakončení zastavil obětavým skluzem Milan Škriniar.
87'
Brozovič dostal přihrávku na pravou stranu, odkud chtěl odcentrovat do pokutového území, ale rychle proti němu vystoupil jeden ze soupeřů.
86'
Stefan de Vrij si zkušeně poradil s napaajícím Karimem Benzemou a pomohl si malou domů. Samir Handanovič nevolil dlouhý nákop, ale raději přihrál Dumfriesovi
85'
Edin Džeko si na polovině hřiště výborně pokryl míč a byl faulován. Militao navíc vůbec nešetřil na důrazu, takže bosenského útočníka to mohlo bolet.
84'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Nicoló Barella, přichází Matías Vecino.
83'
Valverde poslal přihrávku na střed hřiště, kam spěchal Casemiro, ale Denzel Dumfries byl u míče o krůček dříve. Casemiro to navíc odnesl nějakým šrámem.
82'
Vinícius Júnior si naběhl na centr z pravé strany, stačil si míč připravit na pravačku, ale jeho technický projektil zablokoval jeden z domácích obránců.
81'
Eduardo Camavinga se ihned po svém příchodu na hrací plochu zapojil do akce Realu Madrid. Domácí Inter ale hraje v dobře zatažené obraně.
80'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Eduardo Camavinga.
79'
Casemiro si naběhl na přihrávku Modriče a přenesl hru na pravou stranu. Valverde následně hledal Benzemu, ale ten byl skvěle bráněn.
78'
Inter po delší době zvýšil aktivitu a tlačí se do útoku. Hráči v modročerných dresech dostávají soupeře pod tlak a nutí jej k chybám.
77'
Aktivní Federico Dimarco opět centroval do pokutového území. Další akci pro změnu zastavil útočný faul jednoho z domácích fotbalistů.
76'
Federico Dimarco z levé strany centroval z voleje do pokutového území, jenže trefil prvního soupeře v dresu Realu. Pokračující akce pak skončila ofsajdem Edina Džeka.
75'
Karim Benzema poslal přihrávku do pokutového území, kam spěchal Vinícius Júnior, ale Dumfries před ním odkopl míč vysoko na tribunu.
74'
Jenže Real nesehrál dobře ani následný rohový kop. Hosté se rozhodli pro rozehrávku do kombinace, která skončila nepřesnou přihrávkou na Rodryga.
73'
Nacho na levé straně našel Viníciuse, který utekl Škriniarovi a dostal se až do pokutového území. Takový polocentr poté srazil de Vrij na rohový kop.
72'
Vinícius Junior se krásně prosmýkl do velkého vápna, kde si chtěl míč připravit ke střele, ale obětavý obránce mu na poslední chvíli zamezil v zakončení.
71'
Real Madrid měl k dispozici rozehrávku dalšího přímého kopu na polovině soupeře. Exekuce se opět ujal Modrič, ale přetažený centr odhlavičkoval Škriniar.
70'
Následný rohový kop se domácím vůbec nepovedl. Federico Dimarco kroutil míč na malé vápno, kam si pro něj s přehledem došel Courtois.
69'
Denzel Dumfries šikovně prošel do pokutového území, kde umotal svého strážce a vyslal přízemní centr na malé vápno. Před Džekem hasil pozář David Alaba.
68'
Real Madrid zahrával další rohový kop. Centrovaný míč vyslal do vápna Luka Modrič, ale jeho příliš krátký centr odkopl Brozovič do bezpečí.
67'
David Alaba po změně stran zlepšil svůj výkon. Hostující stoper znovu skvěle vykryl oblouček za obranu španělského mužstva.
66'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Lucas Vázquez, přichází Rodrygo.
65'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Arturo Vidal.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Joaquín Correa.
65'
Dani Carvajal nyní propadl při návratu na vlastní polovinu. Inter ale nakonec útočil z pravé strany, ale Dumfries si míč předkopl až do autu.
64'
Valverde ve středu pole skvěle vystoupil před Martízenem a odehrál míč na Luku Modriče. Chorvatský záložník poté rozehrál na pravou stranu.
63'
Také Milan Škriniar dnes hraje skvěle. Slovenský obránce si dal pozor na centr z pravé strany a hrudí sklepl míč do rukavic připraveného Samira Handanoviče.
62'
Lucas Vázquez si chtěl narazit s Benzemou, jenže krátce po odehrání míče po souboji s de Vrijem upadl. Německý rozhodčí ale nechává pokračovat ve hře.
61'
Brozovič chtěl přenést hru na pravou stranu, kde operoval Milan Škriniar. Slovenský stoper rozehrávku opět zvládl na podtrženou jedničku.
60'
David Alaba na poslední chvíli fauloval Džeka a vidí žlutou kartu.
60'
Je za námi hodina hry a obraz dění na trávníku se po změně stran vyrovnal. Real Madrid zatím potvrzuje, že se mu lépe daří ve druhých poločasech.
59'
Modrič kombinoval před velkým vápnem s Benzemou. K odcentrování se nakonec dostal Militao, ale Handanovič jeho pobídku vyboxoval ven ze šestnáctky.
58'
Samir Handanovič musel hasit první horkou situaci! Benzema předal míč do vápna Carvajalovi, který vypálil, ale domácí brankář s přehledem zasáhl!
57'
Střídající Federico Dimarco centroval z levé strany na malé vápno. Edin Džeko tentokrát číhal u zadní tyče, ale ještě před ním odehrál míč do bezpečí Alaba.
56'
Luka Modrič chtěl zrychlit hru přihrávkou na rozběhnutého Vázqueze, ale jeho pobídku vyčíhl jeden z domácích hráčů. Inter se opět dostává do tempa.
55'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ivan Perišić, přichází Federico Dimarco.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matteo Darmian, přichází Denzel Dumfries.
54'
Domácím dnes zkrátka není přáno! Na parádní centr od rohového praporku si naskočil Edin Džeko, který hlavičkoval z malého vápna, ale Courtois dnes skutečně kouzlí!
54'
Po delší době se do útoku vydal také domácí Inter Milán. Calhanoglu centroval z pravé strany, ale hned první obránce jeho pobídku srazil na roh.
53'
Vinícius Júnior znovu rozkmital své hbité nohy na levém křídle. Do vápna poté přiletěl vysoký centr, na který nedoskočil ani ve skvěle formě hrající Karim Benzema.
52'
Real Madrid zahrával svůj první roh během druhého poločasu. Na centr Luky Modriče si brousil zuby Vázquez, ale po souboji s obráncem upadl.
51'
Vinícius Júnior spěchal za nákopem na polovinu Interu, ale pozorný Milan Škriniar další situaci ustál a hlavou sklepl míč na svého spoluhráče.
50'
Samir Handanovič se musel zapojit do rozehrávky domácího Interu Milán. Gólman italského celku si dal pozor na Viníciuse a rozehrál na levou stranu.
49'
David Alaba dostal kousek prostoru na levé straně a poslal centr na hranici velkého vápna, kde byl Karim Benzema. Druhému jmenovanému chyběl krok.
48'
De Vrij na malém vápně blokoval centr z pravé strany a pořádně zahrál na nervy domácím fanouškům. Domácího stopera zastoupil Darmian.
47'
Stefan de Vrij dostal přihrávku na pravou stranu, ale raději si pomohl rozehrávkou na Milana Škriniara. Slovenský stoper při rozehrávce zachoval klid.
46'
Inter Milán obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Domácí celek bude chtít během druhého poločasu navázat na aktivní výkon z první půle.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali zajímavou podívanou. Domácí Inter vlétl do duelu jako velká voda. Už v deváté minutě hrozil Martínez. O minutu později hlavičkoval Škriniar nad břevno. V 15. minutě odpovídal Casemiro, který také netrefil branku. Ve 20. minutě mohl otevřít skóre Lautaro Martínez, ale Courtois byl připraven. Deset minut před přestávkou mohl hlavou otevřít skóre Éder Militao, jenže ani on si neseřídil mířidla. Na opačné straně pak zahodili velké šance Džeko a Brozovič.
45+1'
45+1'
Žlutou kartu dostává Lautaro Martínez (Inter Milán).
45'
V závěru prvního poločasu se do útoku naopak vydal Real Madrid. Nacho Fernández byl faulován Brozovičem. Real tak bude zahrávat ještě jeden přímý kop.
44'
Domácí následně zahrávali rohový kop. Do odraženého míče se z velké vzdálenosti položil Marcelo Brozovič, jehož projektil zastavil obětavý hráč v bílém dresu.
43'
Inter v prvním poločase zahazuje opravdu vyložené šance! V pokutovém území se do koncovky dostal Edin Džeko, ale opět si vylámal zuby na Courtoisovi!
42'
Agilní Brozovič vybojoval míč na polovině hrací plochy a sklepl míč do zadních řad na Bastoniho. Také hráči Interu nyní uklidňují hru a drží míč.
41'
Právě Valverde si v blízkosti pokutového území přehodil míč na levačku a tvrdě zakončil. Jeho ránu ale obětavě zablokoval skvěle hrající Milan Škriniar.
40'
Real se po kratší pauze znovu dostal k míči a hráči v bílém jej chtějí podržet na svých kopačkách. Valverde se proto nevydal vpřed a raději přihrál do zadních řad.
39'
Perišič dostal přihrávku do pokutového území, kde si chtěl přehodit míč na pravačku, ale jeden z dobře postavených obránců Realu mu zamezil v zakončení.
38'
Inter je směrem vpřed hodně aktivní! Po sklepnutí Edina Džeka střílel z hranice velkého vápna Marcelo Brozović, ale jeho přízemní střela těsně minula branku!
37'
Zakončení přišlo i na opačné straně! Barella z levé strany našel centrem prostor, kde byl Lautaro Martínez, ale hlavou líznul míč jen vedle zadní tyče!
36'
Real po dlouhé době zahrával rohový kop a hned z toho byla šance! Na Modričův centr si naskočil Éder Militao, ale prudkou hlavičkou minul branku!
35'
Vinícius Júnior se po levém křídle tlačil do pokutového území. Ještě před šestnáctkou se po souboji s de Vrijem poroučel k zemi. Sudí ale nechává pokračovat ve hře.
34'
Hakan Çalhanoğlu využil volného prostoru na polovině hřiště a přenesl hru na pravou stranu. Osamocený Darmian ale narazil a pokazil přihrávku.
33'
Luka Modrič si v blízkosti velkého vápna předkopl míč daleko před sebe a už se k němu nedostal. Před chorvatským hráčem uklidnil hru de Vrij.
32'
Carvajal centroval vnějším nártem z pravé strany. Jeho pobídka přilétla na malé vápno, jenže aktivní Karim Benzema měl k míči o něco dál než Handanovič.
31'
Luka Modrič diriguje rozehrávku Realu Madrid na polovině soupeře. Chorvatský záložník následně našel Vázqueze, který se až do vápna nedostal.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního šlágru a zatím sledujeme parádní fotbal. Domácí Inter chce Realu vrátit loňské porážky a od úvodu se tlačí do útoku.
29'
Vinícius Júnior vlétl z pravé strany do pokutového území, jenže neměl dostatečnou podporu svých spoluhráčů. Real ale udržel míč a nadále kombinuje.
28'
Dani Carvajal vletěl do souboje s Barellou na polovině Interu Milán. Hostující obránce šel do souboje šlapákem a může být rád, že nedostal kartu.
27'
Dani Carvajal se výborně vrátil do pokutového území, kde se natlačil před Darmiana a vybojoval pro Real Madrid odkop od branky.
26'
Realu se v posledních minutách podařilo lehce zmírnit tlak domácího mužstva. Hráči v bílém se ale jen velmi těžko dostávají ke kombinaci.
25'
Hostující stoper David Alaba nyní uklidňuje rozehrávku Realu Madrid na polovině hřiště. Ani útočníci Interu Milán teď rozehrávku Realu neatakují.
24'
Darmian dostal přihrávku na pravou stranu a okamžitě sklepl míč na Barellu. U druhého jmenovaného číhal důrazný David Alaba, který míč odkopl.
23'
Vinícius Junior má v prvním poločase velké problémy s Milanem Škriniarem. Slovenský stoper mu šel znovu do těla a potřetí odstavil Viníciuse od míče.
22'
Domácí sice kombinují s míčem na polovině Realu Madrid, nicméně hráči v bílém se teď skvěle pohybují a nenechávají domácím moc prostoru.
21'
Bastoni podpořil ofenzivu Interu náběhem po levé straně. Domácí obránce místo centru zvolil přihrávku do zadních řad, kde našel Škriniara.
20'
Inter zahodil dosud největší šanci dnešního souboje! Po rychlém přechodu do útoku si na parádní centr naskočil Lautaro Martínez, ale Courtois jeho hlavičku fantasticky vyrazil!
19'
Lucas Vázquez píchl míč na hranici velkého vápna, kde o něj bojoval Casemiro, ale vynikající de Vrij mu míč špičkou kopačky vypíchl.
18'
Po další zajímavé akci Realu dostal přihrávku do velkého vápna Karim Benzema, který si ale nepřipravil míč ideálně a střelou trefil obránce.
17'
Domácí Inter zahrával další přímý kop. Hakan Çalhanoğlu odcentroval na malé vápno, odkud míč přizvedl vysoko nad břevno hostující svatyně Perišič.
16'
Vinícius svedl další souboj s Milanem Škriniarem. Slovenský obránce brazilského hráče skvěle předskočil a ve skluzu odehrál míč do autu.
15'
Po další akci už si Real vypracoval první zajímavou možnost! Zpoza velkého vápna vypálil Casemiro, ale jeho skákavý pokus skončil vedle zadní tyčky.
14'
Nacho Fernández dostal přihrávku na levou stranu, kde si vyměnil míč s Modričem, ale nikdo v bílém dresu Realu Madrid nakonec nezakončil.
13'
Další zakončení domácího celku! Na přetažený centr si u zadní tyče naběhl Perišič, který musel zakončovat hodně krkolomně a netrefil branku.
12'
Domácí opět hrají s míčem na vlastní polovině a vyčkávají na skulinku v zadních řadách Realu Madrid. Bílý balet v posledních minutách zmenšil presink.
11'
Vinícius dostal přihrávku do pokutového území, ale stáhl se k němu Bastoni, který míč stačil odehrát do bezpečí a ještě pro Inter získal vhazování.
10'
Po následném rohovém kopu měl Inter další zajímavou příležitost! Na povedený centr si naskočil Milan Škriniar, jehož hlavička prolétla nad břevnem.
9'
Domácí Inter se dostal do první vyložené šance dnešního souboje! Edin Džeko dostal přihrávku do velkého vápna, ale Courtois jeho ránu na zadní tyč vyrazil!
8'
Calhanoglu táhl protiútok Interu Milán středem hrací plochy, ale skvěle se k němu stáhl rychlonohý Eder Militao, který odkopl míč do bezpečí.
7'
Vinícius Júnior spěchal za přihrávkou na levou stranu, ale Bastoni se k němu výborně stáhl a nepustil rychlonohého Brazilce do první vyložené šance.
6'
Karim Benzema si všiml nepřesné přihrávky na jednoho z domácích stoperů a ihned se jej vydal napadat. Pozorný Milan Škriniar situaci ustál.
5'
Nacho Fernández patičkou přenechal míč spoluhráči na levé straně, jenže Real Madrid zatím kombinuje daleko od pokutového území. Inter navíc drží kompaktní blok.
4'
Éder Militao si pohlídal přihrávku směřující na Martineze a nechal míč proskákat do autu. Real Madrid tak bude vhazovat na vlastní polovině.
3'
Stefan de Vrij prošel s míčem u nohy středem hřiště na polovinu soupeře, ale nedokázal přesně přihrát. Real vstoupil do dnešního souboje o něco lépe.
2'
Do rozehrávky Interu Milán se hned v úvodu musel zapojit kapitán Samir Handanovič, který míč odkopával pod tlakem a poslal jej do autu.
1'
Hostující Real Madrid obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Real se ihned vydal do útoku, ale Lucas Vázquez dostal nepřesnou přihrávku.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Inter bude hrát v černomodrém, zatímco Real Madrid oblékne bílé dresy.

Inter Milán: Handanovič – Škriniar, de Vrij, Bastoni – Darmian, Barella, Brozović, Çalhanoğlu, Perišić – Džeko, Lautaro Martínez.
Náhradníci: Cordaz, I. Radu – Gagliardini, Arturo Vidal, Ranocchia, Dumfries, Alexis Sánchez, D'Ambrosio, Vecino, Kolarov, Dimarco, Correa.

Real Madrid CF: Courtois – Carvajal, Militao, Nacho Fernández, Alaba – Valverde, Casemiro, Modrić – L. Vázquez, Benzema, Vinícius Júnior.
Náhradníci: Fuidias, Lunin – M. Díaz, Rodrygo, J. Vallejo, Isco, Jović, Gutiérrez, Asensio, E. Hazard, Camavinga, Blanco.

Rozhodčí: Siebert – Foltyn, Gittelman.
Inter Milán

Domácí Inter Milán vstupuje do této sezóny Ligy mistrů jako úřadující šampion italské Serie A. Do domácí soutěže Inter také vstoupil solidně, když ze tří duelů získal sedm bodů. Jedinou ztrátu si připsal v posledním kole, ve kterém remizoval 2:2 na půdě Sampdorie. V posledním vydání Ligy mistrů skončil Inter až na poslední čtvrté pozici ve skupině s Realem Madrid, Šachtarem Doněck a Borussií Monchengladbach.
Real Madrid CF

Real Madrid chce v letošní sezóně útočit na trofeje. Španělskou ligu rozjel Real Madrid velmi dobře. Ze čtyř duelů vybojoval deset bodů a drží se na čele spolu s dalšími konkurenty v boji o titul. V loňském vydání Ligy mistrů vypadl Real Madrid v semifinále s Chelsea. Před sezónou ale ztratil kapitána Sergia Ramose, který odešel do PSG. V neděli se Real vrátil na San Bernabeu, kde přehrál 5:2 Celtu Vigo.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Ligy mistrů mezi Interem Milán a Realem Madrid.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.