Liga mistrů - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Tiraspol : Inter Milán - 3. listopadu 2021   21:00

Tiraspol
Tiraspol
90+2' Traore (S. Thill)
1:3
(0:0)
Inter Milán
54' Brozović  (Arturo Vidal) • 66' Škriniar   • 82' Alexis Sánchez
Tiraspol
G. Athanasiadis – Costanza, D. Arboleda, Dulanto (C), Cristiano – S. Thill, Addo (62. Radeljić) – Traore, Kolovos (73. Bruno), Castañeda – Jachšibojev (81. Julien).
D. Celeadnic, Pașcenco – Radeljić, Belousov, Julien, Cojocari, Bruno, Cojocaru.
Zwayer – Foltyn, Achmüller (všichni GER)
Balšaja Sportivnaja Arena, Tiraspol
Inter Milán
Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij (85. Ranocchia), Bastoni – Darmian (46. Dumfries), Barella, Brozović, Arturo Vidal, Dimarco (64. Perišić) – Džeko (81. Correa), Lautaro Martínez (81. Alexis Sánchez).

Děkuji vám za pozornost, přeji dobrou noc a krásný zbytek prvního listopadového týdne!
Držení míče: 35 % : 65 %
Střely na branku: 2:8
Střely mimo: 5:9
Rohy: 2:5
Ofsajdy: 3:1
Fauly: 13:11
Na góly jsme si museli počkat až do druhého poločasu, ale nakonec jich bylo víc než dost. Inter v něm byl jednoznačně lepším týmem, a tak jsou tři vstřelené branky rozhodně zasloužené. Působivě se uvedl především Alexis Sánchez, který sice strávil na hřišti jen něco přes 10 minut, ovšem hned během té první vstřelil gól. Pro domácí fanoušky může být alespoň malou útěchou závěrečný gól Adamy Traoreho, na víc jejich hráči zkrátka neměli.
90+3'
90+2'
Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
Tak se domácí alespoň symbolicky prosadili, když ADAMA TRAORE hlavičkou krásně zakončil centr, který z volného přímého kopu vyslal Thill. Asistence: Sebastien Thill.
90'
Hosté se ve velkém počtu rozestavili kolem soupeřova pokutového území, kde trpělivě kombinují. Vidalova hlavička se snesla Athanasiadisovi do rukou.
89'
Sánchez uvnitř šestnáctky prohazoval nabíhajícímu Perišićovi, pro něj to ale bylo příliš dlouhé, takže míč končí v zámezí.
88'
Alexis Sánchez hezkým obloučkem přehodil obranu Tiraspolu, míč dopadnul přesně k Barellovi, ten však levačkou přestřelil.
87'
Ivan Perišić si u levé čáry místo s Correou narazil s domácím obráncem, po faulu se ovšem míč vrátí Interu.
86'
Costanza dobře vystihl odkop hostů, jenže byl v jeho blízkosti Vidal, a ten skutečně neměl zábrany proti faulování domácího beka.
85'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Stefan de Vrij, přichází Andrea Ranocchia.
82'
Inter Milán právě vstřelil branku!
To je nástup na hřiště, jak má být! ALEXIS SÁNCHEZ to vzal ze střídačky rovnou do branky, nenechal se před ní zastavit Dulantem, naopak z pravé strany prostřelil Athanasiadise a definitivně rozhoduje o osudu dnešního utkání. Bez asistence.
81'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Edin Džeko, přichází Joaquín Correa.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Alexis Sánchez.
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Džasurbek Jachšibojev, přichází Keston Julien.
81'
Castañeda se neodvážil vystřelit, takže posunul Costanzovi, jenže ten byl v ještě horší pozici, takže přihrávku zblokoval obránce.
79'
I když domácí hrají chvíli s míčem, nedostávají se blízko k Handanovičovi. Brozović se s přehledem vypořádal s náporem jednoho z útočníků Tiraspolu.
78'
Podobně nyní ztroskotal Perišić na Costanzovi na levé straně z pohledu Interu.
77'
Lautaro Martínez ztratil míč, protiútok ale skončil, když chtěl Bruno přihrát přes Bastoniho.
76'
De Vrij proběhl celkem hluboko na útočnou polovinu, ale když se žádná ofenzivní možnost nenabízela, tak neriskoval a vrátil hru zase zpět.
75'
Domácí se nemohou ani dostat k míči a skutečně to nevypadá, že by se ještě dnes na něco zmohli.
74'
Perišić chtěl prodloužit přihrávku jediným dotekem a poslat tak Džeka do úniku, ten ale úmysl nepochopil
73'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Dimitrios Kolovos, přichází Bruno.
72'
Sám Vidal teď zůstal ležet na zemi, vyžádal si i ošetření. Nevypadá to však na nic vážného.
71'
Inter hraje najednou v mnohem větší pohodě a nepouští soupeře do šancí, které by mohly zdramatizovat zápas.
70'
Arturo Vidal poslal vzal u postranní čáry Kolovose nepěkně přes nohy, sudí nechává karty v kapse.
67'
Žlutou kartu dostává Milan Škriniar (Inter Milán).
66'
De Vrijovu prudkou hlavičku sice Athanasiadis pokryl, jenže míč spadl k nohám MILANA ŠKRINIARA, který měl dost času na to nadvakrát dorazit do brány. Bez asistence.
65'
Dumfries měl na pravé straně spoustu prostoru, centr ovšem napálil do prvního clonícího hráče, od kterého se míč odrazil na rohový kop.
64'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Federico Dimarco, přichází Ivan Perišić.
63'
Žlutou kartu dostává Fernando Costanza (FC Šeriff Tiraspol).
62'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Edmund Addo, přichází Stjepan Radeljić.
61'
Žlutou kartu dostává Dimitrios Kolovos (FC Šeriff Tiraspol).
61'
Edmund Addo zastavil Martíneze tvrdým faulem, což nebylo úplně taktické vzhledem k tomu, že už má žlutou kartu.
60'
Sebastien Thill viděl příležitost při rychlém protiútoku, odhodlal se tedy ke střele z dálky, která se nebezpečně kroutila, ale nakonec se nevešla mezi tyče.
59'
Vidal byl v souboji u půlící čáry příliš agresivní, takže Šeriff dostane možnost založit útok dlouhým nákopem.
58'
Castañeda zakončoval rychlý protiútok střelou z hranice pokutového území. Handanovič s jistotou skryl míč v náručí.
57'
Hosté pokračují v náporu i po prvním vstřeleném gólu, Tiraspol se ale nevzdává a pořád věří v bodový zisk.
54'
Hosté se konečně dočkali a dostávají se do zaslouženého vedení! Šeriff si inkasovanou branku nakonec zavinil víceméně sám, protože přišel o míč při rozehrávce. Následnou akci zakončoval z hranice šestnáctky MARCELO BROZOVIĆ, který se trefil přesně k levé tyči. Asistence: Arturo Vidal.
53'
Samir Handanovič se poprvé ve druhé půli zapojil do hry, hned ale chyboval při rozehrávce, čímž soupeři daroval autové vhazování.
51'
Denzel Dumfries už se chystal na další vzdušný míč, Cristiano ho však k němu nechtěl pustit, takže sáhl po faulu, po kterém navíc vidí žlutou kartu.
50'
Hosté si nerozuměli při kombinaci na útočné polovině, nakonec míč zakopli jen mimo hrací plochu a musí o něj tedy znovu bojovat.
49'
Další centr vymyslel Arturo Vidal, i jeho pokus si však domácí bez problémů pohlídali a vzápětí získali míč pod kontrolu.
48'
Lautaro Martínez vytvářel první příležitost svého týmu ve druhém poločase, jeho pokus o centr ale skončil pouze v rukavicích domácího brankáře.
46'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matteo Darmian, přichází Denzel Dumfries.
46'
V prvním poločase byl podle očekávání aktivnější Inter Milán, ale ten se překvapivě nenachází vedení, a to zejména proto, že nedokáže využít své příležitosti. Těch si sice vytvořil celkem málo kvůli výborné defenzivě Šeriffu, ale aspoň jednu branku určitě mohl vsítit. Tiraspol však díky tomu pořád může myslet minimálně na jeden bod.
Druhý poločas začne přibližně ve 22:02.
45+1'
45'
Hosté zkouší založit jeden z posledních útoků první půle. Lautaro Martínez si tak nadějně nabíhal, ale následným pasem z první žádného kolegu nenašel.
44'
Domácí dostali míč do pokutového území vzduchem, tam ale žádný z útočících hráčů nebyl v ideální pozici, kvůli čemuž zakončení nemohlo následovat.
43'
Inter musel po delší době do defenzivy a hned je z toho žlutá karta. Tu si vysloužil Matteo Darmian, který byl při bránění své strany příliš tvrdý.
42'
Milán ale toto nechce dopustit a každým okamžikem je aktivnější. Nicoló Barella ale nyní útočnou akci pokazil nepřesným pasem.
41'
Šeriff už je na pokraji svých sil, bezbrankový stav ale chce za každou cenu udržet alespoň do přestávky. Pak určitě probere, jak se podívat i do útoku.
39'
Nicoló Barella svým individuálním pokusem o průnik jen přišel o balón, společně se spoluhráči ho ale rychle získal zpět za pomoci aktivního napadání.
38'
Inter pokračuje v náporu, avšak s vytvořením šance to má pořád neskutečně složité. Protivníka alespoň nepouští do žádných brejků.
36'
Federico Dimarco rozehrával i další standardku. Tentokrát šel do přímého zakončení, které se mu ale příliš nepovedlo, protože skončilo jen ve zdi.
35'
Edmund Addo se vysloužil první žlutou kartu utkání za faul na Lautara Martíneze, který byl ale taktický a zabránil potenciální gólové příležitosti.
34'
Edin Džeko si výborně sklepl centr před bránu, avšak bosenský útočník nejspíš příliš nemířil, protože míč napálil jen do Giorgose Athanasiadise!
33'
Tiraspol se po delší době dostal na útočnou polovinu a zoufale hledá cestu k zakončení. Směrem dopředu se mu ale vůbec nedaří.
31'
Po úvodních třiceti minutách tedy pořád platí bezbrankový stav, což je vzhledem k průběhu utkání celkem překvapivé. Inter je totiž jasně aktivnější a už si vytvořil několik příležitostí, stále ale nic neproměnil.
29'
Edmund Addo šel za míčem příliš tvrdě, dopustil se tedy nedovoleného zákroku, kvůli čemuž útok hostů i nadále trvá.
28'
Giorgos Athanasiadis výborným zákrokem vyboxoval nebezpečný centr, následně ještě hosté usilovali o dorážku, ale tu už zablokoval obránci.
27'
Milán už začíná sebevědomě kontrolovat hru, potřebuje se ale uklidnit vstřelenou branku. Tomu Šeriff zatím úspěšně zabraňuje.
26'
Edin Džeko dostal ideální centr na nůžky, k nim ale nenašel odvahu. Nepovedlo se mu ani zpracování, kvůli kterému přišel o balón.
25'
Inter vzápětí vybojoval míč zpět pod svou kontrolu, následně se ale nemůže přiblížit k šestnáctce soupeře, protože ten se na vlastní půlce brání ve všech jedenácti hráčích.
24'
Sebastien Thill a Arturo Vidal se dost tvrdě střetli, nakonec fauloval hráč italského týmu, kterému se to ani trochu nelíbí.
22'
Sebastien Thill vymýšlel průnikovou přihrávku, ale ta skončila jen v náruči Samira Handanoviče, který tedy mohl v klidu rozehrávat.
21'
Tiraspol má po delší době míč pod pevnou kontrolou, což si náležitě užívá. V klidu tedy kombinuje na vlastní polovině.
20'
Edin Džeko zůstává při střelecké chuti, tentokrát zkoušel štěstí z velké vzdálenosti, ale ani to mu gólovou radost nepřineslo.
18'
Po rohovém kopu také nebezpečně zakončoval Edin Džeko, který pálil hlavou u zadní tyče, ale ani on se netrefil do sítě.
17'
Inter má výhodu nebezpečné standardní situace, kterou si bere na starost Federico Dimarco. Ten svým centrem umožnil další hlavičku, které ale také byla nepřesná.
15'
Nicoló Barella z pravé strany vymyslel parádní centr na Lautara Martíneze, ten sice nebyl v ideální pozici, ale i přesto šel do zakončení hlavou, které se jen těsně nevešlo mezi tyče!
14'
Inter po delší době zpomaluje hru na své polovině, neustálými výpady směrem dopředu se přece jen už trochu unavil.
13'
Edin Džeko dostal šikovnou přihrávku do běhu, díky čemuž mohl míč servírovat před bránu, ale tam si to moldavský celek pohlídal.
12'
Cristiano rozehrává aut na levé straně vlastní poloviny, přičemž společně se spoluhráči to má velmi složité, protože soupeř aktivně napadá. Domácí to ale zatím zvládají.
10'
Inter měl v úvodních minutách o něco málo navrch, celkově ale sledujeme velmi vyrovnané utkání. Šeriff výbornou obranou ukazuje svou formu.
8'
Souboj ve středu hřiště dopadl lépe pro hosty, ti se díky tomu dostali až do šestnáctky, kde však Lautaro Martínez prováhal ideální střeleckou pozici.
6'
Tiraspol však ještě mohl rozehrávat rohový kop, který ale italský celek bez problémů ubránil a hned se přesouvá na útočnou polovinu.
5'
Hosté si nerozuměli při kombinaci na útočné polovině, Frank Castañeda tedy rozjel protiútok, při kterém nepřišel nebezpečný centr, ale poté už byla na vidění pouze nepřesná hlavička.
3'
Šeriff obranu zatím bez problémů zvládá, díky čemuž nyní může rozehrávat Giorgos Athanasiadis. Ten svým nákopem ale donutil spoluhráče k nedovolenému zákroku.
1'
Úvodní výkop obstaral Inter, který rozhodně nikam nepospíchá a zápas zahajuje klidnou kombinací na vlastní půlce.
1'

FC Šeriff Tiraspol: G. Athanasiadis – Costanza, D. Arboleda, Dulanto (C), Cristiano – S. Thill, Addo – Traore, Kolovos, Castañeda – Jachšibojev.
Náhradníci: D. Celeadnic, Pașcenco – Radeljić, Belousov, Julien, Cojocari, Bruno, Cojocaru.

Inter Milán: Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni – Darmian, Barella, Brozović, Arturo Vidal, Dimarco – Džeko, Lautaro Martínez.
Náhradníci: I. Radu – Dumfries, Gagliardini, Alexis Sánchez, Vecino, Kolarov, Sensi, Ranocchia, Perišić, Correa, Çalhanoğlu, D'Ambrosio.

Rozhodčí: Zwayer – Foltyn, Achmüller (všichni GER).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.