Liga mistrů - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atlético : Leverkusen - 26. října 2022   21:00

Atlético
22' Carrasco (Griezmann) • 50' de Paul (Carrasco)
2:2
(1:2)
Leverkusen
9' Diaby  (Hložek) • 29' Hudson-Odoi  (Amiri)
Atlético
Oblak – Molina, Giménez (87. Félix), Hermoso (46. Saúl), Reinildo – Á. Correa (46. de Paul), Kondogbia, Witsel, Carrasco – Morata (61. Cunha), Griezmann.
Grbić, Mestre – Savić, Felipe, Diez, Barrios.
Turpin – Danos, Gringore (FRA)
Estadio Wanda Metropolitano (Madrid)
Leverkusen
Hrádecký – Kossounou, Tapsoba (61. Tah), Hincapié – Frimpong, Andrich, Amiri, Bakker – Diaby (76. Paulinho), Hložek (88. Fosu-Mensah), Hudson-Odoi (61. Adli).
Lomb, Luňov – Schick, Azhil.

S konstatováním, že Atlético Madrid se doma po dramatické koncovce rozešlo smírně s Bayerem Leverkusen 2:2, takže oba týmy už nemohou postoupit do další fáze Ligy mistrů, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý.

FC Porto – Atlético Madrid
Vzhledem k tomu, že Porto vyhrálo v Bruggách 4:0 a dnešní zápas skončil remízou, je jasné, že ze skupiny postupují dále Club Bruggy a FC Porto. Naopak Atlético Madrid a Leverkusen budou bojovat v závěrečném kole o třetí příčku, která znamená přesun do Evropské ligy. Blíže k ní má Atlético, jenž získalo zatím o bod více než Bayer, avšak jede na hřiště Porta, zatímco Leverkusen bude hrát doma s Bruggami.
Bez vyloučení
Zápas s dramatickým koncem je minulostí. Leverkusen se v prvním poločasu dvakrát dostal do vedení. Nejprve po Hložkově přihrávce skóroval Moussa Diaby, po neméně hezkém vyrovnání střelou Yannicka Carrasca vrátil hostům náskok Callum Hudson-Odoi.

Ve druhé půlce se až na výjimky hrálo jen na jednu branku, nicméně domácí z tlaku vyprodukovali jen vyrovnání v padesáté minutě zásluhou Rodriga de Paula, který se trefil hezky zpoza vápna. Další šance likvidoval Atléticu jistý výkon brankáře Lukáše Hrádeckého.

A na něm si domácí vylámali zuby i v závěrečném nastavení. V šesté minutě nastaveného času si na roh naběhl brankář Atlética Jan Oblak, jelikož domácí potřebovali vyhrát, aby udrželi svou šanci na druhé místo a osmifinálovou fázi Ligy mistrů. Na něj šel skutečně míč, který ale zasáhl ramenem Piero Hincapie a sudí po prozkoumání videa nařídil penaltu. Yannick Carrasco svůj druhý gól nedal, pokutový kop střelou doprostřed branky neproměnil. Hrádecký vyrazil míč, ke kterému se dostal Saúl, jehož hlavička skončila na břevnu a dorážka Reinilda byla zblokována – 2:2.
90+9'
90+9'
Neuvěřitelné! Lukáš Hrádecký zneškodnil pokutový kop Yannicka Carrasca, který ho kopl doprostřed branky. Tím ale nic nekončilo! K dorážce a hlavičce se dostal střídající Saúl, který trefil břevno. A aby toho nebylo málo, tak další střelu Reinilda zblokovali hráči Leverkusenu. Ještě se řešilo, zda náhodou Hrádecký nevyběhl dříve, nicméně nestalo se tak a zápas končí.
90+7'
Za ruku Piera Hincapieho je skutečně nařízena penalta, jde jí copat Yannick Carrasco, jenž už dnes jednu branku dal.
90+6'
Při rohovém kopu si do vápna naběhl i brankář domácích Jan Oblak, na kterého šel míč. Ten byl nejenže lehce postrčen, ale ještě před jeho možným zakončením se balon otřel o ruku Hincapieho. Sudí jde kontrolovat celou situaci u videa, mezitím domácí kouč Diego Simenone vidí žlutou kartu za protesty.
90+5'
Centrovaný míč se z pravé strany snesl do vápna, kde se Cunha dostával k hlavičce, která byla ještě sražená na roh. Zahraje ho Carrasco.
90+5'
Atlético ještě bude mít alespoň aut na levé straně poblíž vápna.
90+5'
Poslední minuta nastaveného času se právě rozbíhá.
90+4'
Ani nyní se domácím nepodařilo dostat dále, než k velkému vápnu.
90+3'
Atlético se stále nemůže dostat do pořádného zakončení a zdá se, že oba celky budou na dálku bojovat jen o Evropskou ligu. Až nyní pokus de Paula bezpečně chytil Hrádecký.
90'
Ve druhém poločasu se bude hrát o pět minut více.
88'
Po rohovém kopu Bayeru jde z placu i Adam Hložek, kterého nahradí Timothy Fosu-Mensah. Český útočník podal slušný výkon.
87'
Střídání v týmu Atlético Madrid:
ze hřiště odchází José Giménez, přichází João Félix.
87'
Geoffrey Kondogbia zbytečně fauloval Jeremie Frimponga, navíc před vápnem Bayeru, a vidí žlutou kartu.
86'
Zničehonic mohli udeřit i hosté, nicméně Jan Oblak si věděl rady při zakončení Paulinha zblízka z levé strany malého vápna. Ten měl těžkou úlohu, musel dobře trefit centrovaný míč, což se mu podařilo tak nějak napůl.
86'
Poslední minuty jistě budou s napětím sledovat i v Portu, neboť remíza 2:2 dává FC Portu jistotu osmifinálové části Ligy mistrů.
84'
Paulinhovu střelu z levé strany zlikvidoval Lukáš Hrádecký, který se má ve druhém poločasu co otáčet a zapisuje již čtvrtý nebo pátý zákrok. Následný rohový kop šel přesně na José Giméneze, jehož hlavička opět nebyla přesná. Ke smutku Diega Simeoneho.
81'
V další akci už Griezmann zakončovat nemohl, byl přistižen v ofsajdu. Atlético ale opět utahuje šrouby.
80'
Antoine Griezmann se dostal do zakončení efektivními nůžkami, nicméně Lukáš Hrádecký zkazil domácím fanouškům na Wanda Metropolitano radost.
79'
Horké hlavy rychle uklidnil francouzský sudí žlutými kartami. José Maria Giménez jí vidí po své reakci na faul. Zkrátka nezůstal však ani Piero Hincapie, který si do potyčky naběhl taky a pro třetí žlutou kartu v posledním šestém utkání doma proti Bruggám bude sedět.
78'
Amiri naprosto zbytečně fauloval José Giméneze a rázem vzniká menší potyčka.
76'
Třetí střídání hostí. Moussa Diaby, dnes výborně hrající zejména v prvním poločasu, jde z placu. Místo něj si zahraje Paulinho.
75'
Před vápnem soupeře se už k zakončení dostával Geoffrey Kondogbia, byla ale zablokován. Leverkusen se tak ihned dostal na druhou stranu, kde Hincapie vyslal přesný pas na Moussu Diabyho, který řádně protáhl Jana Oblaka. Roh pro hosty.
74'
Hložek zkoušel přímou přihrávku před vápno na Frimponga, který ale nezpracoval míč. Proto ho sebral Jan Oblak.
73'
Po Witselově zakončení byl míč tečován hosty na roh, ze kterého ale nebezpečí nevzešlo.
73'
Amiri u pravého rohového praporku přistrčil Rodriga de Paula. Domácí budou mít k dispozici o maličko lepší roh.
71'
Na levé straně dostal od Witsela míč Carrasco, ale neměl nikoho, komu by vepředu přihrál.
70'
Jenže na půlce soupeře se Bayer moc dlouho nevydržel, i když Saúl fauloval Hložka. Tlak Atlética ale pomalu ustupuje.
68'
Střídající Saúl se ke střele nedostal, jeho ránu zblokoval Andrich. K míči se poté po delším času dostávají hosté.
67'
Rohový kop Carrasca šel na hranici penaltového puntíku, kde měli blíž k míči hráči hostí. Bayer je ale nyní stále a permanentně pod tlakem.
66'
A hned po Hrádeckým vidí žlutou kartu za ostrý zákrok také Mitchel Bakker.
65'
Co už bylo několikrát avizováno, je zde. Lukáš Hrádecký už věděl, že sudí mu ukazoval nastavení při jeho prodlevě s rozehrávkou hry. Nyní už vidí žlutou kartu.
64'
Matheus Cunha dával balon do vápna z pravé strany, nicméně na dva spoluhráče míč neprošel.
63'
Hosté ale už tvoří hodně zbytečné chyby, díky kterým se Atlético snadno dostává k míči. Stejně jako nyní, kdy mohl mít Bayer čas trošku si oddechnout.
62'
A na druhé straně se Reinildova střela nevešla mezi tři tyče. Opět opakuji, že dnešní zápas prostě a jednoduše baví.
62'
Reinildo na poslední chvíli zasahoval při přízemním centru proti Frimpongovi, který si seběhl zaútočit.
61'
Ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Matheus Cunha.

Střídání přichází i v týmu Bayeru Leverkusen, který je hodně pod tlakem a Xabi Alonso by rád následně oživil hru:
Ze hřiště odchází Edmond Fayçal Tapsoba, přichází Jonathan Tah,
ze hřiště odchází Callum Hudson-Odoi, přichází Amine Adli.
60'
Hrádecký se má nyní co otáčet. Yannick Carrasco vypálil z hranice vápna pořádně štiplavý projektil, který ale gólman Leverkusenu vytěsnil na pravou stranu. K dorážce se dostal Griezmann, ale nemířil přesně, rozvlnil jen boční síť.
58'
A další zákrok Hrádeckého, nyní si na něj nepřišel Antoine Griezmann. Po následném rohovém kopu končí míč jen v zámezí a sudí již upozorňuje finského gólmana, že za jeho zdržování bude nastavovat čas. A domácí manažer Diego Simeone už chce pro soupeře žlutou kartu.
56'
Lukáš Hrádecký při větším tlaku Atlética zapisuje zákrok proti střele Yannicka Carrasca.
55'
Faulů je v posledních momentech až dost, nyní také na Moratu.
54'
Slušně hrající Hložek nyní fauloval Reinilda a u míče zůstanou domácí.
Atlético má nyní v tabulce pět bodů, Bayer čtyři. Zatímco hosté už nemohou hrát o postup do osmifinálové fáze Ligy mistrů, Atlético ve hře ještě je.
52'
Bayer zahrával vůbec první rohový kop, který ale nebyl příliš povedený a pro domácí neznamenal žádné větší ohrožení.
50'
Atlético právě vstřelilo branku!
Domácí jsou zpátky ve hře. Yannick Carrasco ve vápně udržel míč proti přesile soupeře a poté přihrál za sebe na střídajícího RODRIGO DE PAULA. Osmadvacetiletý záložník měl čas na střelu a poté jí krásně zatočil kolem Hrádeckého, který na balon neviděl. Asistence: Yannick Carrasco.
49'
Adam Hložek byl po souboji trefen do hlavy, spíše míčem než rukou. Pokračuje se dále.
48'
Hrádecký si podruhé za sebou dává s rozehrávkou na čas a dá se čekat, že pokud tomu bude pokračovat, uvidí žlutou kartu.
48'
Yannick Carrasco si už do vápna sbíhal pro centrovaný bochánek od spoluhráče, ale výborně ho pohlídal obránce Frimpong.
46'
Střídání v týmu Atlético Madrid, které jsou při nepříznivém stavu po prvním poločasu pochopitelné.
Ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Rodrigo de Paul,
ze hřiště odchází Mario Hermoso, přichází Saúl.
46'
Žluté karty: 0-1
Výtečný první poločas je za námi. Bayer, který už nemůže postoupit do další fáze Ligy mistrů, otevřel skóre v deváté minutě díky Moussa Diabymu, kterému přihrál Hložek a jeho hezká rána zapadla na vzdálenější tyč. Poté se ale hosté stáhli a Atlético zaslouženě ve 22. minutě vyrovnalo, když po kombinaci na pár doteků trefil Yannick Carrasco naprosto přesně bližší tyč, kam se Hrádecký natahoval marně. Jenže za sedm minut už Leverkusen opět vedl. Amiri obral o míč Correu, našel ve vápně Calluma Hudson-Odoiho, jenž si lehce posunul míč napravo a zakončil kolem padajícího brankáře – 1:2. Giménez poté po rohu poslal hlavičku z dobré pozice nad a těsně před pauzou Jan Oblak zblízka vychytal Adama Hložka.
45+2'
45+2'
Lukáš Hrádecký si pohlídal následný centr a po odkopu ještě sudí nechal chvilku pokračovat hru. Až do autu Leverkusenu.
45+1'
Mezítím, co je Nadiem Amiri ošetřován, bude nastavena minuta navíc.
44'
Na levé straně nabral velkou rychlost Nadiem Amiri, který ve vápně i přes dva hráče se štěstím ťukl míč před sebe, kde byl Adam Hložek. Zblízka už ale neměl tolik času na lepší zakončení a Oblak ho vychytal. Míč se odrazil před vápno na Moussu Diabyho, jenž zatím hraje výborně, ale nyní poslal střelu metr nad vápno. Domácí fanoušci jsou nespokojení.
42'
Lukáš Hrádecký výborně zasáhl proti střele jednoho z domácích hráčů na bližší tyč. Po následném rohu propadl míč dozadu až na Correu, který ale netrefil balon tak, jak by chtěl. Volej se mu nepovedl, přesto si Hrádecký zapsal další zákrok.
41'
Trenér hostí Xabi Alonso trošku pozdržel domácího záložníka Kondogbiu s vhazováním a vidí od sudího žlutou kartu.
40'
Piero Hincapié a Ángel Correa si ve vápně rozhodně nic nedarovali a nakonec francouzský sudí ukázal, že druhý jmenovaný, tedy ofenzívní hráč Atlética, fauloval.
39'
Jan Oblak si poprvé pořádně sáhl na míč, aniž by ho musel lovit ze sítě. Moussa Diaby zkusil střelu z pětadvaceti metrů, která ale devětadvacetiletému Slovinci neudělala problém.
38'
Domácí jsou ale zpět před vápnem. Nicméně kombinace Atlética je hodně vachrlatá a nezbylo jim nic jiného, než poslat centr do vápna naslepo. Hrádecký si ho nyní pohlídal.
37'
Mitchel Bakker se při útoku Atlétika stáhl až do vápna a i s menším zaváháním odkopl míč daleko do bezpečí.
35'
Clément Turpin si na tento zápas bude pamatovat. Čtyřicetiletý Francouz z Qullinsu nyní dostal flákanec od Antoine Griezmanna, naštěstí jen míčem. Jeho krajan posílal centrovaný míč a francouzský arbitr, který má za sebou již 38 zápasů v Lize mistrů a jistě tak není žádným zajícem, se balonu nestačil uhnout a dostal přímo na tvář. Poté se tomu oba dva zasmáli a jede se dál.
34'
Bayer po opětovném vedení rozhodně není pod tlakem, jako po předešlé situaci.
34'
Ten byl rozehrán na krátko, Griezmann před vápnem poslal výborný centr přesně na hlavu José Giméneze, který se vyšrouboval do vzduchu, ale prostor tří tyčí netrefil.
33'
Lukáš Hrádecký při lehkém centru trošku zaváhal, vyrazil ho jen před sebe a doslova dal domácím možnost rohového kopu.
32'
Kossounou na levé straně fauloval Moratu a domácí pošlou míč do velkého vápna z nohy Carrasca.
32'
Atlético tak opět musí zapnout na plné obrátky. Třetí místo totiž rozhodně nemá jisté a nyní je na tom Leverkusen o dva body lépe!
29'
Leverkusen právě vstřelil branku!
Velké zaváhání Ángela Correy přináší opětovné vedení hostí. Tohoto záložníka totiž obral Nadiem Amiri, který udělal tři rychlé kroky a posunul míč do vápna pro CALLUMA HUDSON-ODOIHO. Ten nestřílel z první, ale posunul si míč doprava, čímž se zbavil dvou obránců, poslal gólmana na druhou stranu a trefil se podél jeho nohou do sítě. Asistence: Nadiem Amiri.
28'
Leverkusen kombinuje na své polovině, k Oblakovi se zatím vůbec nedostává.
Připomeňme, že v prvním utkání si FC Porto poradilo s Club Bruggy na jeho hřišti jednoznačně a nečekaně 4:0. Belgičané doposud neinkasovali ani branku a najednou dostali čtyři.

Club Bruggy tak má 10 bodů, Porto jen o bod méně a zcela jistě tak můžeme říct, že i kdyby Leverkusen dnes na Metropolitanu vyhrál a zvítězil i v posledním kole, postoupit už nemůže, neboť má s Portem horší vzájemnou bilanci. Atlético naopak při dnešní výhře bude v příštím kole hrát v Portu o přímý postup.
25'
Na tahu jsou opět hosté, kteří nutně potřebují bodovat, ideálně za tři. To samé ale potřebuje i Atlético.
23'
Tenhle fotbal baví. Prakticky hned po rozehrání míče se ke střele dostal Nadiem Amiri, z hranice vápna ale mířil tak metr dva vedle.
22'
Vedení vydrželo Bayeru sotva čtvrt hodiny. Celou vyrovnávací akci započal na levé straně Reinildo, který před vápnem našel Ángela Correu. Ten posunul míč do vápna pro Griezmanna, jenž věděl, že nemá moc příležitostí k zakončení. Sklepl tedy míč za sebe na YANNICKA CARRASCA, který poslal míč milimetrově k bližší tyči a ačkoliv se Hrádecký natahoval, co to jen šlo, neměl prostě nárok. Asistence: Antoine Griezmann.
Na zápas se také dívá bývalý středopolař Atlética Tiago Mendes. Ten se nechal slyšet, že Bayer zatím hraje dobře a vstřelil hezkou branku. Atlético se zatím snaží reagovat, všechny ale čeká ještě dlouhý zápas.
18'
Atlético nyní nepouští soupeře pořádně k míči. José Giménez si ale míč vyměňuje se spoluhráči jen na polovině hřiště.
17'
Reinildo si chtěl na levé straně navést míč do středu, ale byl zdvojen, musel tak zahrát jen dozadu.
15'
Ani hosté se do dalšího pořádného útoku nedostali. Míč je zpět u Oblaka.
14'
Rohový kop Atlética už tolik nebezpečný nebyl, navíc si Morata nepohlídal ofsajd.
13'
Po sérii zajímavých odrazů míče a hlavně po Tapsobově svíci míč nakonec uzmuli domácí a Ángel Correa měl na noze vyrovnání po dalším Tapsobově zaváhání. Jeho střelu z vápna ale finský brankář se slovenskými kořeny Lukáš Hrádecký vyrazil a Kossounou poté odkopl míč nekompromisně na roh.
12'
Samozřejmě že ani jednomu týmu nestraníme. Nicméně Adam Hložek si během dvou zápasů zapisuje druhou asistenci a pro český fotbal by bylo jedině dobře, kdyby se po obřím přestupu ze Sparty začal dostávat do formy.
11'
Atlético se určitě bude chtít hrnout s odpovědí. Aktuálně kombinuje na polovině soupeře.
9'
Muž, který uvedl míč před devíti minutami do hry, dává svůj druhý gól v Lize mistrů v sezoně. Už to vypadalo, že Robert Andrich obral Griezmanna o míč nedovoleně, leč vše bylo čisté. Následně přihrál na Adama Hložka, který vyslal na pravou stranu vápna dobrou přihrávku pro MOUSSU DIABYHO, jenž výbornou ránou na vzdálenější tyč překonal Jana Oblaka. Asistence: Adam Hložek.
7'
Od začátku zápasu se ale hraje pohledný fotbal. Připomeňme, že se střetávají dva odlišné styly. Atlético vyznává rozestavení 4-4-2, Bayer dnes použil styl 3-4-3.
6'
Antoine Griezmann naopak ukázal velmi rychlé nohy a už to vypadalo, že míč ještě udržel na čáře. Opakovaný záznam ale dal za pravdu asistentovi Cyrilu Gringoremu, míč lehce přešel brankovou čáru a bude z toho jen odkop od branky.
6'
Griezmannův centr byl slušný, ale neujal se, stejně jako následný centrovaný míč od Correy.
5'
Ačkoliv Piero Hincapié zkusil skluzem odvrátit míč směřující do zámezí, rohu domácích nezabránil.
4'
Už to vypadalo, že byl Adam Hložek faulován a proto nedal přihrávce tak velkou razanci, nicméně francouzský sudí Clément Turpin nechal pokračovat ve hře.
3'
Kombinace Bayeru skončila před vápnem domácích.
3'
Rozehrávka nepřímého volného kopu se ale hostům příliš nepovedla. Nakonec sice míč vybojovali, ale mají ho ne obranné trojici.
2'
Jenže míč mají domácí a hned po své první akci budou mít přímý volný kop. Z pravé strany ho zahrával Carrasco, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel a poté byli hned čtyři hráči Atlétika v ofsajdu.
1'
Moussa Diaby se ujal výkopu, Leverkusen se hned nastěhoval dopředu.
1'
Všechno už je připravené na zahájení zápasu, pojďme si ho užít!

Atlético Madrid: Oblak – Molina, Giménez, Hermoso, Reinildo – Á. Correa, Kondogbia, Witsel, Carrasco – Morata, Griezmann.
Náhradníci: Grbić, Mestre – de Paul, Félix, Cunha, Savić, Saúl, Felipe, Diez, Barrios.
Trenér: Diego Simeone

Bayer Leverkusen: Hrádecký – Kossounou, Tapsoba, Hincapié – Frimpong, Andrich, Amiri, Bakker – Diaby, Hložek, Hudson-Odoi.
Náhradníci: Lomb, Luňov – Tah, Paulinho, Schick, A. Adli, Fosu-Mensah, Azhil.
Trenér: Xabi Alonso

Rozhodčí: Clément Turpin – Nicolas Danos, Cyril Gringore (vš. Francie).
Situace v tabulce:
1. Club Bruggy, 10 bodů (7:0)
2. FC Porto, 6 bodů (6:6)
3. Atlético Madrid, 4 body (2:5)
4. Bayer Leverkusen, 3 body (2:6).

V podvečerním zápasu ale Porto vyhrálo v Club Bluggy 4:0 a Bayer je tak mimo hru o postup do osmifinálové fáze Ligy mistrů. Atlético musí vyhrát, aby mělo naději.
Bayer Leverkusen:
Stejný počet vstřelených branek, tedy dvě, které navíc dal v jednom utkání, má na svém kontě také Bayer Leverkusen. Ten po úvodní porážce 0:1 v Bruggách zabral a doma srazil právě svého dnešního soupeře, jenže dílčí vzepětí v dalších dvou kolech nepotvrdil. V dvojzápasu proti Portu nedal ani branku a naopak pětkrát inkasoval, dva góly v Portugalsku a v posledním kole dokonce tři doma! Bayer má tak jednu z posledních šancí, aby se posunul v tabulce nahoru.

Ani v Bundeslize to z hlediska Bayeru není žádná sláva. Týmu českých útočníků Patrika Schicka a Adama Hložka patří až patnáctá pozice s devíti body, pouhý bod a příčku nad příčkami znamenajícími baráž či sestup.
Atlético Madrid:
Španělé jsou ve skupině na třetím místě tabulky. Po úvodní vydřené výhře 2:1 nad Portem totiž z dalších třech zápasů vytěžili pouhý jeden bod, když v posledním kole doma remízovali jen 0:0 s překvapivým lídrem tabulky – Clubem Bruggy. Mezitím přišly dvě porážky 0:2 – v Leverkusenu a v Bruggách. Atlético vázne zejména v produktivitě, dvě vstřelené branky na čtyři zápasy jsou pro takový klub žalostně málo.

V domácí lize je to jiná písnička, Atléticu patří třetí pozice tabulky se 23 body, když naposled prohrálo před šesti koly – jenže právě doma s rivalem Realem Madrid, na kterého ztrácí osm bodů.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u dalšího utkání milionářské Ligy mistrů, ve které začíná být pomalu jasno o tom, které týmy postoupí do další fáze, které projdou do Evropské ligy a pro které pohárový podzim skončí. A právě zápas mezi Atlétikem Madrid a Bayerem Leverkusen může o konci jednoho týmu dost napovědět. Španělé jsou totiž ve skupině třetí, Němci čtvrtí. Utkání začíná na Estadio Wanda Metropolitano v Madridu ve 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.