Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Manchester City : Real - 17. května 2023   21:00

Manchester City
23' B. Silva (De Bruyne) • 37' B. Silva  • 76' Akanji (De Bruyne) • 90+1' J. Álvarez (Foden)
4:0
(2:0)
Ederson – Walker, R. Dias, Akanji – B. Silva, Stones, Rodri, Grealish – De Bruyne (84. Foden), Gündoğan (C) (79. Mahriz) – Haaland (89. J. Álvarez).
Carson, Ortega – Laporte, K. Phillips, S. Gómez, Palmer, Lewis.
Marciniak – Sokolnicki, Listkiewicz
Etihad Stadium, Manchester
52 313 diváků
Real
Courtois – Carvajal (80. Vázquez), Militão, Alaba, Camavinga (80. Tchouaméni) – Valverde, Kroos (70. Asensio), Modrić (63. Rüdiger) – Rodrygo (80. Ceballos), Benzema (C), Vinícius Júnior.
Lunin – Vallejo, Nacho Fernández, E. Hazard, Odriozola, F. Mendy, M. Díaz.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:14.
Je konec. Manchester City slaví postup do finále po dominantní celkové výhře 5:1 nad Realem Madrid!
Od úvodního výkopu se hrálo prakticky pouze na jednu bránu. Ve 13. minutě mohl Haaland otevřít brankový účet, ale jeho hlavičku vyrazil na brankové čáře Courtois. O osm minut později se norský kanonýr dostal do ještě lepšího zakončení, ale belgický brankář předvedl ještě excelentnější zákrok! Ve 23. minutě už ale Manchester zaslouženě skóroval. De Bruyne přihrávkou skrze obranu našel Silvu a ten zakončil k bližší tyči. Ve 35. minutě mohl možná zvrátit osud zápasu Kroos, ale jeho pumelice z dálky orazítkovala břevno. Nedáš, dostaneš. O dvě minuty později se totiž právě Silva dostal ke hlavičce po sražené střele a tu umístil k pravé tyči.
Začátek druhé části byl ze strany domácích trochu pomalejší a v 51. minutě se ujal přímého kopu Alaba, jehož tvrdou ránu dokázal Ederson vyrazit. Následně byl k vidění zápas nahoru dolů a v 73. minutě Courtois také napotřetí vychytal Haalanda. O tři minuty později si ale vsítil vlastní branku Éder Militão. V nastavení zápasu se ještě po pár minutách na hrací ploše prosadil Julián Álvarez.
90+3'
90+3'
Etihad Stadium je nyní zaplavené vlajkami fanoušků a Manchester City oslavuje postup do finále Ligy mistrů!
90+1'
Manchester City právě vstřelil branku!
Hřebík do rakve. Nejprve přišla ztráta míče ve středu hrací plochy a posléze Phil Foden předvedl famózní přihrávku skrze obranu na JULIÁNA ÁLVAREZA, který zakončil přesně k levé tyči. Asistence: Phil Foden.
90+1'
Jack Grealish ještě obdržel žlutou kartu v nastavení, kdy podkopl soupeře.
89'
Střídání v týmu Manchester City:
ze hřiště odchází Erling Haaland, přichází Julián Álvarez.
88'
Centr Auréliena Tchouaméniho bez problémů odvrátil Stones a Manchester má balón opět na svých kopačkách.
87'
Momentálně není moc co popisovat. Citizens drží míč na polovině soupeře a nechtějí jej pustit.
85'
Nepřesná přihrávka Benzemy a Manchester si tak bude opět užívat míč na své straně.
84'
ze hřiště odchází Kevin De Bruyne, přichází Phil Foden.
83'
Centr z kopačky Viníciuse přišel pozdě. Real Madrid je ale opět u balónu a snaží se vytvořit nátlak.
82'
Karim Benzema a také Dani Ceballos se dostali uvnitř vápna ke střelám, ale Ederson obě pokryl a nechce inkasovat.
81'
Manchester City opět drží bezpečně míč na svých kopačkách a nechce dopustit nějakého nečekaného zkratu.
80'
Střídání v týmu Real Madrid CF:
ze hřiště odchází Rodrygo, přichází Dani Ceballos,
ze hřiště odchází Eduardo Camavinga, přichází Aurélien Tchouaméni,
ze hřiště odchází Dani Carvajal, přichází Lucas Vázquez.
79'
ze hřiště odchází İlkay Gündoğan, přichází Rijád Mahriz.
78'
Real Madrid se sice ještě snaží něco vymyslet, ale je z toho jen další nedovolený zákrok.
76'
Citizens jsou pár minut od finále Ligy mistrů! Na centr De Bruyneho se snažil dostat Manuel Akanji, který balón lehce líznul a Éder Militão si následně vsítil vlastní branku. Za autora gólu je oficiálně označen MANUEL AKANJI.
75'
Eduardo Camavinga se provinil faulem a obdržel kartu žluté barvy. Následuje volný kop Manchesteru City z levé strany.
73'
İlkay Gündoğan naprosto fantastickou patičkou uvolnil Erlinga Haalanda, ale jeho zakončení pravačkou znovu Thibaut Courtois vychytal! Belgický brankář si tak v souboji s norským kanonýrem připisuje hattrick!
72'
Nákop od svatyně Realu končí znovu u domácí obrany a Realu Madrid dochází čas.
71'
Vinícius Júnior se snažil prodrat do vápna Citizens sám, ale proti výrazné přesile neměl žádnou šanci. Ederson tak s rozehrávkou od své svatyně nepospíchá.
70'
ze hřiště odchází Toni Kroos, přichází Marco Asensio.
69'
Jack Grealish dokázal odcentrovat přes Carvajala, ale obrana Realu byla kompaktní. Mezitím Kevin De Bruyne zhluboka vydychává.
68'
Benzemovi se nadále nedaří a opět se mu míč jen odrazil od kopaček. Manchester se tak vydal do rychlého protiútoku, ale přihrávka De Bruyneho z pravé strany nenašla Haalanda, jenž byl hlídán Rüdigerem.
67'
Karim Benzema neměl prostor pro střelu a posunul tak míč Kroosovi, který chtěl navázat na svou pumelici z první půle, ale tentokrát byla jeho rána zblokována.
66'
Karim Benzema se dnes nedostal do žádné šance a jinak tomu nebude ani nyní, kdy dostal přihrávku jen na paty. Posléze už to vypadalo na rychlý brejk Manchesteru, ale Eduardo Camavinga se skvěle vrátil a získal míč od De Bruyneho.
65'
Citizens už se ve druhé půli tak vehementně dopředu netlačí. Kevin De Bruyne se navíc dopustil faulu na Viníciuse.
64'
Rohový kop hostů nepřinesl nic vážnějšího a s příchodem Antonia Rüdigera za Modriče se nám změní také formace. Eduardo Camavinga se přesune doprostřed hřiště, zatímco Alaba na post levého obránce.
63'
ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Antonio Rüdiger.
62'
Hned dvoje nůžky pro Viníciuse, jenž si to nasměroval středem hrací plochy a İlkay Gündoğan uviděl žlutou kartu.
61'
Luka Modrić se nejprve prezentoval špatnou přihrávkou a následně vystavil Grealishovi strom, čímž se dopustil faulu.
61'
Kevin De Bruyne svou přihrávkou našel pouze Carvajala, od kterého se balón nečekaně odrazil ke Gündoğanovi, ale ten s míčem už nepočítal.
60'
Hodina utkání je za námi a Manchester City nadále vede nad španělským celkem 2:0 a kráčí tak do vysněného finále Ligy mistrů.
59'
Rodrygo podnikl několik minisoubojů, za kterých vzešel jako vítěz, ale Real Madrid opět nedokázal využít trochu otevřené obrany soupeře.
58'
Bílý balet se trochu opatrněji snažil prodrat dopředu po pravé straně, ale přišla zblokovaná přihrávka do tandemu a následně faul Édera Militãa.
57'
Standardní situace ale nepřinesla nic vážnějšího, neboť si Grealish nedokázal zpracovat balón a následuje rozehrávka od svatyně Courtoise.
56'
Dani Carvajal stáhl po levé straně unikajícího Jacka Grealishe a obdržel žlutou kartu. Manchester se tak pomalu opět dostává do zápasu a Kevin De Bruyne už si bere míč.
54'
Posléze domácí mužstvo získalo rohový kop, který letěl dlouho na zadní tyč, ale přišel z toho jen náznak brejku Realu, ze kterého nebylo nic nebezpečného.
53'
Real Madrid, oproti druhé půli, zpřesnil svoji hru a dostává se tak dopředu daleko častěji. Nyní je ale k vidění útok Grealishe po levé straně.
52'
Posléze došlo trochu ke komické situaci, kdy se domácí defenzíva dostal pod tlak uvnitř vápna, ale mezitím byl na hrací plochu vhozen druhý balón. Sudí tak musel dát míč rozhodčího, který byl pro Edersona, jenž jej okamžitě chytil.
51'
David Alaba se nakonec ujal přímého kopu, který vyslal přímo na bránu a rychle padající míč dokázal Ederson vyrazit!
50'
Rúben Dias se následně dopustil faulu na Viníciuse a uviděl kartu žluté barvy. Real Madrid vstoupil do druhé půle daleko aktivněji, než Manchester, který tak trochu zůstal ještě v šatně, stejně jako diváci.
50'
Hosté přetáhli hru na pravou stranu a Karim Benzema se snažil vystřelit, ovšem jeho rána byla zblokována.
49'
Standardní situace nepřinesla nic vážnějšího a už to vypadalo na možný brejk španělského mužstva, ale k míči se jako první dostali znovu domácí.
48'
Posléze se ale právě Eduardo Camavinga dopustil nedovoleného zákroku na Erlinga Haalanda a následuje volný kop pro Manchester City z pravé strany.
48'
Za hlasitého pískotu se bílý balet snaží něco vymyslet posupnou kombinací, ale zatím není kudy.
47'
Kyle Walker čistým zákrokem vybojoval balón na své polovině, ale City nedokázalo projít středem hrací plochy.
Dnešní utkání sleduje 52 313 diváků.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:04.
Tak tohle byla neskutečná jízda. První půle je za námi a Manchester City vede nad Realem Madrid 2:0.
Obrovská dominance anglického celku, která spočívá v 71 % držení míče. Střel na bránu 5:0 a střel celkem 13:1.
Od úvodního výkopu se hraje prakticky pouze na jednu bránu. Ve 13. minutě mohl Haaland otevřít brankový účet, ale jeho hlavičku vyrazil na brankové čáře Courtois. O osm minut později se norský kanonýr dostal do ještě lepšího zakončení, ale belgický brankář předvedl ještě excelentnější zákrok! Ve 23. minutě už ale Manchester zaslouženě skóroval. De Bruyne přihrávkou skrze obranu našel Silvu a ten zakončil k bližší tyči. Ve 35. minutě mohl možná zvrátit osud zápasu Kroos, ale jeho pumelice z dálky orazítkovala břevno. Nedáš, dostaneš. O dvě minuty později se totiž právě Silva dostal ke hlavičce po sražené střele a tu umístil k pravé tyči.
45+1'
45+1'
Následný centr z rohu skončil pouze u belgického gólmana, který vyboxoval míč ze svého vápna a to je pro první půli vše.
45+1'
Znovu to byl velký závar ve vápně hostů! Thibaut Courtois nedokázal vyrazit centr soupeře podle představ, ale následný pokus Akanjiho byl zblokován na rohový kop.
45'
Bernardo Silva se obtočil kolem Camavingy jako by tam vůbec nebyl, ale další střela mu příliš nesedla a Thibaut Courtois si připsal lehčí zákrok.
44'
Kevin De Bruyne se snažil najít Haalanda, ale balón mu letěl na paty a skončil tak u hostující obrany. Real ale znovu neudržel balón na delší dobu.
43'
Bernardo Silva si už opět naváděl míč z pravé strany, ale tentokrát bylo pro něj cesta uzavřená. Citizens tak znovu předvádějí pohodlnou kombinaci na soupeřově polovině.
41'
Domácí celek získal rohový kop, ale ten byl odvracen Modričem, ovšem Real Madrid se do žádného brejku nedostal.
40'
Rodrygo se dopustil faulu ve středu hrací plochy a İlkay Gündoğan chtěl pro protihráče vykoledovat žlutou kartu, ovšem sudí ji ani tentokrát nevytáhl. Po chvíli přišel faul Camavingy na Silvu.
39'
Real Madrid tak bude muset směrem dopředu předvést daleko více, neboť se už pomalu chystá letadlo na finále do Istanbulu pro anglický celek.
37'
Domácí vedou o dvě branky! Jack Grealish na levé straně vápna našel İlkaye Gündoğana, jehož střela byla sražená, ale pro Citizens ideálně k nehlídanému BERNARDU SILVOVI, jehož hlavička skončila u pravé tyče.
36'
Manchesteru se nyní nedaří vymyslet něco vážnějšího a u míče je poslední minuty častěji bílý balet. Přechod dopředu je ale pro hosty nadále velmi obtížný.
35'
Toni Kroos se ujal míče a z velké dálky vyslal pumelici, na kterou si Ederson lehce sáhl a míč skoro zbořil břevno! Tentokrát měl Manchester velké štěstí.
35'
Luka Modrić se ujal exekuce standardní situace, ale Éder Militão se nedostal ke hlavičce. Real Madrid ale udržel balón.
34'
Manchester nyní trochu sešlápl pedál z plynu a Dani Carvajal vybojoval rohový kop z pravé strany, jehož centr byl zblokován.
33'
Rodrygo se opět nacházel na levé straně a snažil se přihrávkou do běhu najít Benzemu, ale míč byl trochu rychlejší a Ederson tak byl u něj jako první. Real Madrid ale vystrkuje růžky.
32'
Rodrygo poslal velmi dobrou přihrávku na levou stranu, kde si sbíhal Vinícius Júnior, ale Kyle Walker předvedl svou rychlost a dostal se před brazilského útočníka, přičemž také vybojoval balón. Možná vůbec první náznak šance pro Real.
31'
Znovu se píská. Éder Militão odehrál míč, ale Erling Haaland jej až po nějaké době přistrčil a povalil na zem. Žádná karta se ale neudělila a můžeme pokračovat.
31'
Erling Haaland v souboji zboural Toniho Kroose, což sudí viděl a odpískal. Real byl ale opět nucen poslal balón ke svému brankáři, který poslal dlouhý nákop a ten skončil jak jinak, než v moci domácí defenzívy.
30'
Real Madrid se teprve nyní dostal přes 40 úspěšných přihrávek. Připomínám, že máme za sebou půl hodiny utkání! Během toho poslal Vinícius Júnior míč pouze do zámezí, neboť byl okamžitě napadán.
29'
Jack Grealish nabral dobrou rychlost a dostal se přes dva, tři hráče, ovšem jeho přihrávka na Haalanda nebyla přesná a skončila u gólmana.
28'
John Stones raději na jistotu posunul míč ke svému brankáři a Real Madrid se snažil trochu vytáhnout svůj presink, ovšem ten byl jen na pár vteřin. Posléze se bílý balet opět zatáhl.
27'
Silva – Gündoğan – Haaland. Tato osa si vytvořila další střeleckou příležitost, ale pokus norského útočníka pravačkou letěl vedle hostující svatyně. V ochozech to pouze zasvištělo.
26'
Real Madrid se snad poprvé dostal alespoň na pár metrů k šestnáctce soupeře, ale to bylo vše, jelikož k míči se okamžitě dostala defenzíva Citizens.
25'
Že by se Real po obdržené brance dostal více na míč? Ani náhodou. Manchester pokračuje v dominance na balónu a ani Thibaut Courtois nemá u rozehrávky klid.
23'
Domácí mužstvo se zcela zaslouženě ujímá vedení! Kevin De Bruyne fantastickou přihrávkou skrze obranou našel uvnitř vápna BERNARDA SILVU, od kterého se očekávala střela na zadní tyč, ale balón skončil přesně na druhé straně a tentokrát už byl Thibaut Courtois bezmocný. Asistence: Kevin De Bruyne.
22'
Hosté se ale dlouho u balónu nezdrželi a u svého rohového praporku přišli o míč! Neuvěřitelná dominance Citizens, která ale zatím není projevena ve skóre.
21'
Neuvěřitelný zákrok Thibauta Courtoise! Rohový kop byl rozehrán nakrátko a posléze přišel centr na zadní tyč, kde Manuel Akanji hlavičkou našel Erlinga Haalanda, ale jeho zakončení hlavou naprosto famózním zákrokem vytáhl mimo tři tyče belgický brankář! Tohle byl zákrok roku!
21'
Kevin De Bruyne se tentokrát objevil na pravé straně, ale Luka Modrić jej nepustil do vápna a následuje tak rohový kop Manchesteru.
20'
Luka Modrić absolutně neměl komu nahrát a patičkou poslal míč jen do zámezí. Manchester má od úvodního výkopu neuvěřitelný tlak po celé hrací ploše.
19'
Kdo jiný, než Kevin De Bruyne se ujal exekuce standardní situace. Jeho pokus se snažil směřovat na bránu, ale míč skončil vedle levé tyče.
18'
Federico Valverde se dopustil dalšího faulu, kdy poslal k zemi İlkaye Gündoğana a přichází tak standardní situace pro Manchester City a to navíc z pozice, kdy Thibaut Courtois může mít problém.
17'
Kevin De Bruyne zrychlil krok na levé straně, ale Éder Militão míč odkopl přes norským útočníkem. Znovu ale Real prakticky nezískal balón na své kopačky a takový Karim Benzema se zatím jen pohybuje uprostřed kruhu.
16'
79 % času má na kopačkách míč Manchester City a bude jej mít opět, neboť po nákopu Courtoise se k balónu dostali znovu domácí. Po chvíli přichází faul Valverdeho ve středu hrací plochy.
15'
Manchester City získal rohový kop, který z kopačky Grealishe letěl na přední tyč, ale Thibaut Courtois dokázal míč vyboxovat. Posléze se anglický záložník snažil dostat ke střele, ale obrana Realu byla proti.
14'
Nyní se zkoušel prosadit Jack Grealish, ale jeho rána z levé strany vápna skončila vedle brány soupeře.
13'
Jack Grealish skvělým centrem uvnitř vápna našel na zadní tyči Erlinga Haalanda, který se v ideální pozici dostal ke hlavičce, ale Thibaut Courtois předvedl velmi důležitý zákrok na čáře, kdy jej balón doslova trefil z bezprostřední blízkosti!
13'
Držení míče na kopačkách domácího týmu je naprosto extrémní a od úvodu zápasu je to hra pouze na jednu bránu.
12'
Jack Grealish si opět několikrát vyměnil míč s Gündoğanem a nakonec byl vybídnut ke střele John Stones, ale také jeho rána z dálky letěla hodně vedle.
11'
Kevin De Bruyne poslal ostrý centr z levé strany, ale hosté přežili další náznak šance. Citizens ale po chvíli opět rychle získali balón na své kopačky.
10'
Real Madrid sice získal míč po faulu Silvy, ale ten poslal jen Courtoisovi, který poslal dlouhý nákop a u balónu je opět Manchester.
9'
Jak se očekávalo, zatím je to hra pouze na jednu bránu a pokud bude chtít bílý balet postoupit, bude muset vytrvat a počkat si na své šance. Éder Militão se nyní dopustil faulu, na které si bude muset dávat pozor, neboť Erling Haaland se může kdykoliv urvat z řetězu.
8'
Kevin De Bruyne nabídl Haalandovi přihrávku do běhu a norský kanonýr si oběhl gólmana, ovšem v těžké pozici už musel nahrávat a našel pouze soupeře. Nakonec ale Citizens získalo balón zpět a Rodri pálil uvnitř vápna zhruba metr vedle levé tyče.
7'
Bernardo Silva proklouzl po pravé straně přes dva hráče a posléze bylo k vidění několik čistých soubojů. Nakonec ale sudí Marciniak odpískal faul domácím, což se Haalandovi nelíbilo, ale polský rozhodčí jej okamžitě zkrotil.
6'
Nyní přiletěl balón do madridského vápna hned dvakrát, ale nic vážnějšího se nestalo a i když míč z kopačky De Bruyneho hledal Haalanda, tak Éder Militão zasáhl precizně.
5'
Erling Haaland se stáhl až na svou polovinu, aby pomohl rozehrávce, ovšem okamžitě měl na zádech Édera Militãa, kterému pravděpodobně dál pár rad z minulého zápasu Antonio Rüdiger, jenž je dnes pouze na střídačce.
4'
Jack Grealish kombinoval s İlkayem Gündoğanem na levé straně a několikrát si tito hráči vyměnili balón. Posléze to zkusil z dálky Kyle Walker, ale první střela zápasu letěla hodně mimo.
3'
Bernardo Silva sice nejprve roztáhl hru na pravou stranu, ale po pár chvílích si nedokázal zpracovat míč a daroval tak Realu Madrid autové vhazování.
2'
Domácí mužstvo to jak jinak zkouší postupnou kombinací, ale Rodri lehce zachyboval, ovšem hráč Realu odkopl balón pouze na tribunu.
1'
Manchester City se postaral o úvodní výkop tohoto očekávaného duelu a míč okamžitě putoval ke gólmanu Edersonovi.
1'

Manchester City: Ederson – Walker, R. Dias, Akanji – B. Silva, Stones, Rodri, Grealish – De Bruyne, Gündoğan (C) – Haaland.
Náhradníci: Carson, Ortega – Laporte, K. Phillips, J. Álvarez, S. Gómez, Mahriz, Foden, Palmer, Lewis.
Trenér: Pep Guardiola

Real Madrid CF: Courtois – Carvajal, Militão, Alaba, Camavinga – Valverde, Kroos, Modrić – Rodrygo, Benzema (C), Vinícius Júnior.
Náhradníci: Lunin – Vallejo, Nacho Fernández, Asensio, E. Hazard, Odriozola, Tchouaméni, Vázquez, Rüdiger, Ceballos, F. Mendy, M. Díaz.
Trenér: Carlo Ancelotti

Rozhodčí: Marciniak – Sokolnicki, Listkiewicz.
Předpokládané sestavy

Man City: Ederson – Walker, Rúben Dias, Akanji, Stones, Rodri – Bernardo Silva, De Bruyne, Gündoğan, Grealish – Haaland.

Real Madrid: Courtois – Carvajal, Militão, Rüdiger, Alaba – Modrić, Kroos, Camavinga – Valverde, Benzema, Vinícius Júnior.
Ohlasy trenérů

Pep Guardiola, manažer Man City: "Je to jeden z nejdůležitějších zápasů za dobu, co jsem tady, to nemůžeme popřít. Řekl jsem hráčům, aby si to užili. Máme neuvěřitelné štěstí, že jsme tady. Máme to ve svých rukou a stačí nám vyhrát jeden zápas, abychom se dostali do finále."

Carlo Ancelotti, trenér Realu Madrid: "Některé věci můžeme udělat lépe než v prvním zápase. Jsme nesmírně motivovaní, víme, že to bude těžké, ale snad nám to pomůže k tomu, abychom byli co nejlepší. Jsme blízko k tomu, abychom dosáhli něčeho velmi důležitého, stejně jako v minulé sezoně."
První utkání bylo spíše thrillerem na hraně než napínavou akcí, jakou bylo semifinále v minulé sezoně, kdy Madridští předvedli na Santiago Bernabéu pozoruhodný obrat ve druhém utkání a porazili svěřence Pepa Guardioly 6:5. Rozhodující je, že tentokrát se druhý zápas odehraje na stadionu Manchesteru City, kde domácí drží čtrnáctizápasovou neporazitelnost s celkovým skóre 49:7.

Naproti tomu madridský celek v devíti předchozích případech, kdy nevyhrál první duel vyřazovací fáze Ligy mistrů na domácí půdě, postoupil pouze dvakrát. Pro City je zlověstné, že v obou případech to bylo v Manchesteru, a to proti United v letech 2000 a 2013. V roce 2013 byl Karim Benzema nevyužitým náhradníkem, a zatímco v Madridu byl spolu s Erlingem Haalandem nezvykle nevýrazný, tentokrát by se mohl projevit útočný talent na obou stranách.
První zápas na Estadio Santiago Bernabéu v Madridu skončil remízou 1:1.

První půlhodinu to vypadalo, že hosté budou mít jasnou převahu. Zdálo se, že se Real zatažením do defenzivy přizpůsobil jejich hře a snažil se vyrážet do brejků. Z jednoho takového udeřil v 36. minutě Vinícius Júnior, jenž se parádně trefil po průniku Eduarda Camavingy. To byla jediná střela Realu v úvodním dějství, stačila ale k poločasovému vedení, neboť hosté si ze své převahy nevypracovali žádné vyložené příležitosti.

Po změně stran se obraz hry změnil, Real místy svého soupeře výrazně zatlačil, ovšem v momentech, kdy se zdálo, že má zatím největší herní převahu, tak sám inkasoval. Ztrátu míče Eduarda Camavingy hosté využili k souhře, kterou rovněž povedenou trefou zakončil Kevin De Bruyne.

V závěru zápasu mohl zvrátit vedení na stranu Realu střídající Tchouaméni, jehož dělovku z dálky skvělým zákrokem vytěsnil Ederson a postaral se o nerozhodný výsledek.
V odvetě semifinále Ligy mistrů se proti sobě utkají týmy Manchester City a Real Madrid CF. Hrát se bude na Etihad Stadium v Manchesteru. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Szymon Marciniak a jeho asistenti Pawel Sokolnicki a Tomasz Listkiewicz. Úvodní výkop je naplánován na 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.