Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek úterního večera a někdy příště opět na shledanou.
Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes byli lepším týmem, a tak dnešní zápas po zásluze vyhráli. Na první gól jsme si museli počkat až do druhého poločasu, když se ve 49. minutě trefil Salihi, poté v 73. minutě fauloval ve vápně Shedrack jednoho z protihráčů a Salihi se z pokutového puntíku nemýlil. Milsami tak budou muset na hřišti soupeře vstřelit v odvetném utkání min. dvě branky.

Držení míče: 45% – 55%
Střely celkem: 16 – 15
Střely na branku: 3 – 3
Střely mimo branku: 8 – 7
90+5
90+4
Shedrack se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak můžou hosté.
90+4
Rozhodčí už kouká na hodinky a zápas tak zřejmě za malou chvilku ukončí.
90+3
Hosté střídají. Hřiště opouští Berisha a místo něj nastupuje Ademir.
90+2
Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a míč tak končí v zámezí.
90+1
Hosté střídají. Hřiště opouští Salihi a místo něj nastupuje Abilaliaj.
90
Po následném rohovém kopu se dostal ve vápně k hlavičce Rhaili, ale i jeho pokus dokázal skvěle chytit Shehi.
89
Bud se nyní dostal do obrovské šance, když dostal skvělou přihrávku na hranici vápna, jeho střelu však fantasticky vytěsnil do zámezí Shehi.
88
Nimaga nyní vyslal na branku nepřesnou střelu z hranice vápna a míč tak skončil daleko vedle pravé tyče.
87
Domácí fanoušci se svůj tým ještě snaží podpořit, ti se však zatím nemohou dostat vůbec k míči.
87
S domácími to v dnešním zápase nevypadá dobře, neboť prohrávají 0:2. Menší naději by jim dalo, kdyby se jim podařilo vstřelit alespoň jednu branku.
86
Hosté střídají. Hřiště opouští Latifi a místo něj nastupuje Progni.
85
Domácí nyní zahrávali rohový kop, ve vápně si však nedali přednost dva spoluhráči v bílém a míč tak jeden z nich poslal mimo branku.
84
Bud se dopustil útočného faulu a hrát tak můžou hosté.
82
Salihi nyní vyslal na branku nepřesnou střelu z hranice vápna, která končí vedle pravé tyče.
81
Míč však přeletěl všechny hráče a skončil v zámezí.
80
Jeden z hostujících hráčů byl nyní faulován blízko hranice vápna a hosté tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.
79
U míče jsou nyní hosté a kombinují s ním v klidu na své polovině hřiště.
78
Domácí jsou nyní velmi aktivní směrem dopředu, hosté však dnes brání na jedničku z hvězdičkou a soupeře tak nepouštějí k větším šancím.
76
Bud nyní fauloval na polovině soupeře jednoho z protihráčů a od rozhodčího si za tento faul vysloužil žlutou kartu.
75
Je to Vangjeli, nyní je navíc odnášen ze hřiště na nosítkách.
75
Jeden z hostujících hráčů nyní zůstává ležet na trávníku ve vlastním pokutovém území a bude muset být ošetřen.
74
Domácí střídají. Hřiště opouští Bolohan a místo něj nastupuje Banovič.
73
Skenderbeu Korca právě vstřelilo branku!
Hosté vedou již o dvě branky! HAMDI SALIHI poslal míč přesně k levé tyči a nedal tak Mituovi žádnou šanci tuto střelu chytit!
73
Shedrack vidí od rozhodčího žlutou kartu.
72
Hosté budou zahrávat pokutový kop! Shedrack zahrál ve vápně rukou a hosté tak budou kopat penaltu.
71
Shedrack nyní fauloval jednoho z protihráčů na vlastní polovině a míče se tak zmocňují hosté.
70
Míč od rohového praporku skončil u jednoho z domácích hráčů, a ten míč poslal daleko od své branky.
70
Hosté budou kopat roh.
69
Latifi nyní dostal skvělou přihrávku na pravé křídlo, z hranice vápna poté vyslal nepřesnou střelu, která skončila zhruba tři metry vedle pravé tyče.
68
Rhaili nyní zezadu stáhl k zemi jednoho z protihráčů a rozhodčí mu za tento faul uděluje žlutou kartu.
68
Belak nyní hledal dlouhým pasem za obránci Buda, ten byl však dobře ubráněn a k míči se tak nedostal.
66
Po rohovém kopu se ke střele z velké dálky dostal Shkembi, míč však končí jen těsně vedle pravé tyče.
65
Latifi se nyní dostal ke střele uvnitř vápna, trefil však pouze jednoho z obránců, od kterého se míč odrazil do zámezí.
64
Bolohan se nyní dopustil útočného faulu a hrát tak můžou hosté.
63
Domácí se stále snaží vstřelit branku, hosté však dnes brání skvěle.
62
Lilaj musel být nyní po jednom ze soubojů ošetřen.
60
Andronic nyní vyslal na branku střelu z hranice vápna, trefil však pouze jednoho z obránců.
60
Domácí nyní kombinují s míčem na polovině soupeře.
59
Míč se však dostal pouze na hlavu jednoho z obránců, a ten neměl problém míč poslat mimo vápno.
59
Domácí budou zahrávat rohový kop.
58
Bolohan nyní tvrdě fauloval jednoho z protihráčů a rozhodčí mu za tento faul uděluje žlutou kartu.
57
Domácí střídají. Hřiště opouští Patras a místo něj nastupuje Suvorov.
55
Hosté jsou nyní u míče a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
53
Bolohan vyzkoušel své štěstí z velké dálky, míč však končí daleko vedle levé tyče.
53
Hosté jsou nyní lepším týmem.
51
Domácí střídají. Hřiště opouští Zaričňuk a místo něj nastupuje Antoniuc.
49
Hosté se dostávají do vedení! Latifi poslal přízemní centr do vápna na který si naběhl HAMDI SALIHI a střelou k levé tyči nedal Mituovi žádnou šanci.
48
Belak nyní vyslal nebezpečnou střelu z hranice vápna, Shehi si s ní však dokázal poradit.
47
Zaručňuk nyní vyslal nepřesný centr do vápna z levé strany hřiště.
46
Domácí rozehráli druhý poločas a ihned se tlačí do útoku.
46
První poločas je za námi. Zápas je zatím velmi vyrovnaný a příliš krásy nám nenabízí. Domácí se dostali k jediné větší šanci v prvním poločase, když se sám za obranou ocitl v 5. minutě Bud, branku se mu však nepodařilo vstřelit a stav je tak stále 0:0. Uvidíme jak se zápas bude vyvíjet ve druhém poločase.

45
Jeden z domácích hráčů nyní poslal na svého spoluhráče nepřesnou přihrávku a míč tak končí až u brankáře Shehiho.
44
Pomalu, ale jistě se nám blíží konec prvního poločasu. Stav je stále bezbrankový.
43
Míč se dostal od rohového praporku na hranici vápna k Andronicovi, ten zkusil střelu z první, ta mu sice velmi dobře sedla, trefil však pouze skrumáž hráčů před brankářem.
42
Patras nyní vyslal do vápna centr z pravé strany hřiště, jeden z obránců však dokázal míč odhlavičkovat do zámezí. Domácí budou zahrávat roh.
41
Nimaga nyní vyslal na Salihiho nepřesný pas a míč tak získávají opět domácí.
40
Zaričňuk nyní našel z levé strany hřiště svým centrem ve vápně Andronica, ten však míč poslal pouze do jednoho z obránců.
39
Hosté jsou nyní před koncem prvního poločasu lepším týmem, zatím se jim však střelecky vůbec nedaří.
38
Hosté budou kopat roh po zblokované střele Nimagy.
37
Shkembi nyní vyzkoušel střelecký pokus z hranice vápna, střele však chyběla razance a Mitu tak neměl s toutou střelou větší problémy.
35
Nimaga nyní vyslal na branku střelu z velké dálky, míč však končí daleko vedle pravé tyče.
34
Bolohan se nyní dostal do rychlého úniku středem hřiště, míč si však v poslední fázi příliš předkopl a jeden z obránců míč odkopl daleko do své branky.
32
Stav je po půl hodině hry stále bezbrankový, ani jeden z týmů si zatím nevytvořil větší příležitost na vstřelení branky.
31
Zaričňuk hledal centrem z levé strany hřiště ve vápně své spoluhráče, tam však nikdo z nich nebyl a míč tak získávají hosté.
30
U míče jsou nyní hosté a kombinují s ním na polovině soupeře.
29
Míč se nyní přesouvá z jedné strany hřiště na druhou.
28
Andronic nyní poslal do vápna přesný centr z levé strany hřiště, Bud však poslal míč hlavou těsně vedle levé tyče.
27
Salihi se nyní dostal k nebezpečné střele z hranice vápna, střela mu však nesedla a míč tak končí v zámezí.
27
Míč se však dostal pouze na hlavu jednoho z obránců, a ten ho posílá mimo vápno.
26
Hosté budou zahrávat rohový kop.
25
Zaričňuk nyní poslal do vápna dobrý centr z levé strany, Bud však na centr nedoskočil, a ten tak končí v zámezí.
25
Domácí nyní drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na polovině soupeře.
23
Rhaili byl nyní faulován na polovině hřiště a hrát tak můžou domácí.
23
Berisha nyní vyslal na branku střelu z velké dálky, míč však končí těsně nad břevnem.
22
Nepřesný pas jednoho z domácích hráčů končí v rukavicích Shehiho.
21
Berisha nyní dobře prošel po levé straně, poté však poslal nepřesný centr do vápna a míč tak mají opět domácí.
19
Patras nyní vyslal nepřesný centr do vápna z pravé strany hřiště a míč tak končí v rukavicích Shehiho.
18
Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.
16
Míč se od rohového praporku dostal pouze na hlavu jednoho z obránců, a ten míč posílá mimo vápno.
16
15
Dobrý centr nyní vyslal do vápna z pravé strany Latifi, Berisha však ve skluzu netrefil míč dobře, a ten tak nakonec končí mimo branku.
15
Nepřesný pas jednoho z domácích hráčů končí pouze na kopačkách hráčů v červeném.
14
Zaričňuk se nyní dostal ke střele uvnitř vápna, míč však poslal vysoko nad branku.
13
Latifi nyní vyslal do vápna centr z pravé strany hřiště, míč však skončil pouze v rukavicích Mitua.
12
Vangjeli se nyní dopustil faulu na vlastní polovině a domácí tak budou zahrávat přímý kop.
11
Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
10
Berisha se dopustil útočného faulu a u míče tak zůstávají domácí.
10
Latifi nyní vyslal příliš dlouhý pas na levou stranu k Berishovi a míč tak končí v zámezí.
9
Shedrack nyní poslal nepřesný pas na Buda a míč tak získávají hosté.
8
Na polovině soupeře však o něj rychle přicházejí a domácí tak zakládají další protiútok.
8
Nyní se to samé stalo i na druhé straně a míč tak mají na svých kopačkách hosté.
7
Hosté si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a míč posílají do zámezí.
6
Domácí jsou zatím aktivnějším týmem a svého soupeře prakticky nepouštějí k míči.
5
Bud nyní dostal skvělou přihrávku za obránce, následně se řítil sám na brankáře, dostal se však s míčem do velkého úhlu, a tak nakonec míč končí těsně vedle levé tyče.
3
Rassulov nyní dostal skvělou přihrávku mezi dva obránce, následně si však příliš předkopl míč před sebe, a ten tak nakonec končí u brankáře Shehiho.
3
Andronic se nyní dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak můžou hosté.
2
Zaričňuk nyní vyslal do vápna centr z levé strany, míč se však dostal pouze k Radasovi, a ten následně míč odkopl daleko od své branky.
2
Domácí nyní vybojovali autové vhazování na polovině soupeře.
1
Domácí nyní získali míč na své kopačky a momentálně s ním kombinují na vlastní polovině.
1
Hosté rozehráli první poločas a ihned se tlačí do útoku.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v bílých dresech, hosté dnes oblékli červené dresy.

FC Milsami Orhei: Mitu – Rassulov, Shedrack, Rhaili, Erhan – Bolohan – Pătras, Belak, Andronic, Zaričňuk – Bud
Náhradníci: Bantis – Antoniuc, Banovič, Birdan, Dulghier, Racu, Suvorov

Skënderbeu Korca: Shehi – Vangjeli, Radas, Jashanica, Esquerdinha – Lilaj, Nimaga – Latifi, Shkembi, Berisha – Salihi
Náhradníci: Llapanji – Abazi, Abilaliaj, Ademir, Dema, Hristov, Progni

Rozhodčí: Gocek – Eyisoy, Aktas – Abay (všichni Turecko).
Skënderbeu Korca

Skënderbeu Korca je Albánský klub, který v minulé sezóně skončil v tabulce na první příčce s devětasedmdesáti body. Po šestatřiceti odehraných zápasech si připsal na své konto 24 výher, 7 remíz a 5 porážek. V předsezónní přípravě odehráli 2 přátelské zápasy a dva zápasy 2. předkola LM proti Crusaders.

Posledních 5 zápasů

Crusaders – Skënderbeu 3:2 (LM)
Skënderbeu – Crusaders 4:1 (LM)
Dyn. Kyjev – Skënderbeu 3:0 (PŘÁTELSKÝ ZÁPAS)
Botosani – Skënderbeu 1:2 (PŘÁTELSKÝ ZÁPAS)
Vllazia – Skënderbeu 0:2
FC Milsami Orhei

FC Milsami Orhei je Moldavský klub, který v minulé sezóně skončil v tabulce na 1. příčce s pětapadesáti body. Po čtyřiadvaceti zápasech si připsal na své konto 17 výher, 4 remízy a 3 porážky. V předsezónní přípravě odehráli pouze dva zápasy, a to 2. předkolo LM proti favorizovanému Ludogortsi Razgrad. V prvním zápase vyhráli na půdě Ludogortse 1:0, poté doma opět vyhráli, tentokrát 2:1 a překvapivě tak postoupil do 3. předkola.

Milsami – Ludogorets 2:1 (LM)
Ludogorets – Milsami 0:1 (LM)
S. Tiraspol – Milsami 3:1 (SUPERPOHÁR)
Milsami – Dacia Kišiněv 2:1
Milsami – Zaria Balti 5:0
Zdravím všechny fotbalové fanoušky a fanynky. Vítejte u dnešního zápasu 3. předkola Ligy Mistrů mezi FC Milsami Orhei a Skënderbeu Korca.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.