Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  BATE Borisov : Alaškert - 12. července 2017   19:30

BATE Borisov
43' Rios
1:1
(1:0)
Alaškert
Alaškert
78' Rios (vl.)
Šerbitskij – Rios, Poljakov, Milunovič, Žavnerčik – Kendyš, Dragun – Gordejčuk (71. Volodko), Ivanič (74. Berezkin), Stasevič – Signěvič (64. Tuominen)
Veremko – Gajdučik, Yablonskij, Berezkin, Ruševič, Tuominen, Volodko
Jorgji – Barushi, Cokaj (všichni Albánie)
«Borisov-Arena»
Alaškert
Beglarjan – Khovboša, Voskanjan, Stojkovič, Jablan, Dagbašjan – Dašjan, Verenjan, Artur Edigarjan (87. Zeljkovič), Artak Edigarjan (73. Badojan) – Manasjan (90. Nenadovic)
Kasparov – Zeljkovič, Arakeljan, Badojan, Peltier, Nenadovic, Minasjan

Ode mě je to pro dnešek vše a těším se na Vás u dalšího přenosu.
Dnešní utkání nám nenabídlo nějakou skvělou fotbalovou podívanou. Borisov v prvním poločase sice zcela kraloval zápasu, avšak dokázal v něm vstřelit pouze jednu branku. Druhý poločas už trochu změnil obrázek hry a také hosté se dostávali častěji na míč a nakonec dokázali vyrovnat. Tento výsledek bude do odvety víc nahrávat Alaškertu, ale necháme se překvapit jak to v odvetě nakonec dopadne a kdo postoupí dál.
90+4'
90+3'
Domácím se nedaří vytvořit souvislejší tlak, hosté se v pohodě brání.
90+1'
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází Manasjan, přichází Nenadovic.
90+1'
Nastavovat se budou 4 minuty.
90'
Hosté nikam nespěchají, výsledek jim zcela vyhovuje. Navíc můžou teď pošetřit drobné sekundy, protože se bude odkopávat od jejich branky.
88'
Krásný centr z levé strany vyprodukoval kapitán Stasevič, na něj si naskočil čerstvý Tuominen, jehož hlavička minula bránu asi o metr.
87'
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází Artur Edigarjan, přichází Zeljkovič.
86'
BATE se snaží svého soupeře přitlačit, ale to jim moc nevychází. Alaškert se často vydává do přečíslení.
84'
Hostující hráč je odvážen na nosítkách pryč ze hřiště.
83'
Na trávníku teď zůstává ležet hostující stoper Jablan.
81'
Po inkasované brance je BATE velmi opařeno, ale snaží se s výsledkem ještě něco udělat.
78'
Alaškert FC právě vstřelil branku!
A je srovnáno! Zrovna když hosté se v tomto utkání začali dostávat do zápasu, tak rychlou akci po pravém kraji hřiště rozjel Dašjan a následně nacentroval do vápna. Nakonec míč do své branky umístil velmi neštastně ALEKSEJ RIOS.
77'
Hosté trochu vystrkují růžky a vypadá to, že se nehodlají smířit s tímhle výsledkem do odvety.
74'
Střídání v týmu BATE Borisov: ze hřiště odchází Ivanič, přichází Berezkin.
73'
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází Artak Edigarjan, přichází Badojan.
72'
Artak Edigarjan minul po rohovém kopu svého bratra bránu jen o kousek.
71'
Střídání v týmu BATE Borisov: ze hřiště odchází Gordejčuk, přichází Volodko.
70'
V těchto chvílích se na hřišti neděje vůbec nic zajímavého a dokonce i jindy hlasití fanoušci Borisova jsou teď celkem ticho.
69'
Hosté to zkouší dlouhýma nákopama, ale ty se jim moc nedaří.
66'
Borisov momentálně drží míč a nikam nespěchá.
65'
Žlutou kartu dostává Ivanič (BATE Borisov).
64'
Střídání v týmu BATE Borisov: ze hřiště odchází Signěvič, přichází Tuominen.
62'
Také hosté vypustili na bránu BATE střelu z velké vzdálenosti, přesná vůbec nebyla.
61'
Dlouhý nákop se domácím nezdařil, odkopávat bude Beglarjan.
59'
Hraje se zatím celkem ostré utkání z obou stran. Albánský sudí však karty zatím netahá.
57'
Hosté přistrčili míč přímo ke Stasevičovi, který z úctyhodné vzdálenosti se rozhodl vypálit, bránu netrefil.
56'
Stasevič ohrozil branku soupeře střelou ze šestnáctky. K přesnosti scházel tak metr.
55'
Stoper Milunovič se rozhodl vydat na výlet a zkoušel přejít s míčem přes celé hřiště a následně vypálit, jeho střela byla však zablokovaná.
53'
Ževnerčikovi se centr příliš nepovedl a hrát teda může hostující brankář.
52'
BATE kombinuje na své polovině hřiště a nechává soupeře běhat bez balónu.
50'
Hra se přelévá ze strany na stranu, nikomu se však nedaří usadit se před bránou.
48'
A byla z toho zajímavá šance, domácí dostali míč až před brankovou čáru, kde však hostující stoper stačil zasáhnout a míč vykopl.
47'
Hned na začátku druhého poločasu vybojovali domácí rohový kop.
46'
Hráči obou celků už vyběhli na trávník.
Druhý poločas začne přibližně ve 20:32.
45+1'
45+1'
Ten hosté nevyužili, hraje se už nastavení.
45'
Rohový kop pro BATE.
43'
BATE Borisov právě vstřelil branku!
Borisov jde zaslouženě do vedení! Domácí rozehráli aut na levé straně hřiště a míče se následně zmocnil Stasevič, který nádherným centrem pravou nohou našel hlavu ALEKSEJE RIOSE, který vsítil úvodní branku utkání. Asistence: Stasevič.
41'
Další velká šance domácích! Signěvičovu střelu dokázal Beglarjan levou nohou vykopnout.
40'
Hosté se ocitli v ofsajdu.
39'
Trochu zmatky teď nastaly v obraně domácího celku. Manasjan protancoval s míčem mezi třemi hráči a vypálil těsně nad bránu.
37'
Domácí zkoušeli při rozehrávce využít nacvičeného signálu, hostující obrana vše přečetla a zahrála balón do bezpečí.
36'
Signěvič vybojoval faul poblíž šestnáctky.
35'
Tutová šance BATE Borisov! Gordejčuk přebral míč, rychlými kroky se zbavil obrany a nacentroval přímo na hlavu útočníka Signěviče. Ten v ideální pozici zamířil pouze do rukavic Beglarjana.
34'
Dašjan se dopustil velmi zbytečného faulu na půli soupeře.
32'
Na trávníku zůstal ležet jeden z hráčů Alaškertu.
31'
Po delší době se také Alaškert vydal za vlastní polovinu, jeho útočná pouť ale neměla moc dlouhého trvání.
29'
Gordejčuk se snažil kličkama zamotat hlavu hostujícím obráncům. To se mu povedlo, avšak následný centr skončil v rukavicích brankáře Beglarjana.
28'
Hosté velmi zdržují se svýma rozehrávkama a sklízejí tak pískot publika.
26'
Z přímého kopu BATE nic nevytěžilo.
25'
Domácí rozehrají přímý kop z relativně dobré střelecké pozice.
23'
Velká šance Borisova! Útočník Signěvič velmi hbitě přihrál Ivaničovi patičkou, ale rána domácího špílmachra se do brány o pár centimetrů nevešla.
22'
Aut ve prospěch hostů, vhazovat bude Dašjan.
21'
Borisov v posledních minutách trochu ubral ze svého velkého tlaku, Alaškert se nyní snaží kouskovat hru.
18'
Khovboša zajel do Staseviče velmi ostře.
17'
Stasevič si teď několikrát vyměnil míč se Žavnerčikem, ale do žádné nebezpečné akce se nedostali. Hostující obrana v čele s pozorným stoperem Stojkovičem působí klidným dojmem.
15'
BATE si vytvořilo náznak další šance. Obrana společně s brankářem situaci zvládla a bude se odkopávat od svatyně Alaškertu.
14'
Zatím je hra jednoznačně v režii domácích, hosté se pouze brání.
12'
Dlouhý nákop stopera Poljakova nenašel svého adresáta.
11'
Borisov předvedl velmi rychlý přechod do útoku a celou akci vyšperkoval Stasevič střelou doprostřed brány.
9'
Míč dokráčel až za hrací plochu, odkopávat bude brankář Beglarjan.
8'
Už už to vypadalo že domácí se dostanou do dobré střelecké pozice, finální přihrávka byla však nepřesná.
6'
Manasjan zablokoval střelecký pokus domácích.
4'
BATE vedlo nebezpečnou akci po křídle, hostující obrana stačila včas zareagovat.
3'
Alaškert se zmocnil míče na půli soupeře, ale ztratil ho. Nakonec z toho bude autové vhazování pro hosty
2'
Žavnerčik se hned na začátku zápasu dopustil faulu.
1'
Přibližně za pět minut by mělo začít dnešní utkání.

BATE Borisov: Šerbitskij – Rios, Poljakov, Milunovič, Žavnerčik – Kendyš, Dragun – Gordejčuk, Ivanič, Stasevič – Signěvič
Náhradníci: Veremko – Gajdučik, Yablonskij, Berezkin, Ruševič, Tuominen, Volodko

Alaškert FC: Beglarjan – Khovboša, Voskanjan, Stojkovič, Jablan, Dagbašjan – Dašjan, Verenjan, Artur Edigarjan, Artak Edigarjan – Manasjan
Náhradníci: Kasparov – Zeljkovič, Arakeljan, Badojan, Peltier, Nenadovic, Minasjan

Rozhodčí: Jorgji – Barushi, Cokaj (všichni Albánie).
BATE Borisov získal v minulé sezoně také domácí titul. V právě rozehrané soutěži však drží po polovině ligy druhé místo. Celkově má tento klub z města Borisov na svém kontě 11 titulů. Nejlepším střelcem tohoto klubu v momentálně rozehrané sezoně je záložník Mikhail Gordejčuk se sedmi góly. BATE už několikrát dokázalo postoupit až do základní skupiny Ligy mistrů, čeští fanoušci si budou hlavně pamatovat jejich účast v sezoně 2011/2012, kdy ve skupině narazili na Viktorii Plzeň, AC Milán a Barcelonu.
Tým Alaškert FC je arménský fotbalový klub, který sídlí ve městě Jerevan. Alaškert dokázal v domácí soutěži obhájit svůj mistrovský titul z předešlého roku. V loňské sezoně si po třiceti zápasech připsal 64 bodů a o 7 bodů vyhrál ligu před Gandsazarem. Nejlepšími střelci týmu se stali Mihran Manasjan a Artak Jedigarjan, oba vsítili třináct branek. Alaškert hrál druhé předkolo Ligy mistrů už v minulém roce, arménský tým ale skončil na kopačkách Dinama Tbilisi.
Pěkný podvečer při sledování online přenosu zápasu 2. předkola Ligy mistrů mezi týmy BATE Borisov a Alaškert FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.