Liga mistrů (předkola) - ONLINE PŘENOS - Hafnarfjördur : Maribor

Hafnarfjördur

Maribor
0:1
- 90+2'Tavares
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Hafnarfjördur
- 56'Doumbia(žlutá karta)
- 69'Vidarsson(žlutá karta)
- 74'Gudnason(žlutá karta)
- 90+5'Bödvarsson(žlutá karta)
- 90+3'Vidarsson(žlutá karta)
Maribor
- 37'Viler(žlutá karta)
- 50'Vrhovec(žlutá karta)
- 75'Šuler(žlutá karta)
- 90+6'Hotič(žlutá karta)
- 90+3'Rajčević(žlutá karta)
- 90+2'Tavares
Další informace:
- Rozhodčí
- Peter Kralović – Miroslav Benko, Erik Weiss (všichni Slovensko)
- Stadion
- Kaplakrikavöllur, Hafnarfjördur
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Odvetný duel rozsoudil až MARCOS TAVARES a jeho trefa ze druhé minuty nastavení. Tavares po přihrávce Zahoviče upláchl hafnarfjördurské obraně a tváří v tvář vyběhnuvšímu Nielsenovi neselhal.
FH Hafnarfjördur: Nielsen – Ólafsson, Vidarsson, Doumbia, Bödvarsson – Valdimarsson, Pálsson, Vidarsson (K), Gudnason – Lennon, Finnbogason
Náhradníci: Jóhannesson – Crawford, Vidarsson, Jńsson, A. Björnsson, H. Björnsson, Gudmundsson
NK Maribor: Handanovič – Palčič, Rajčevič, Šuler, Viler – Ahmedi, Kabha, Vrhovec, Bohar – Zahovič, Tavares (K)
Náhradníci: Obradovič – Hodžič, Billong, Pihler, Hotič, Bajde, Mešanovič
Rozhodčí: Peter Kralović – Miroslav Benko, Erik Weiss (všichni Slovensko).
Maribor – Hafnarfjördur 1:0
Branky: 54. Tavares
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 9:3. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 6:11.
Maribor se ve 2. předkole Evropské ligy utkal s HŠK Zrinjski Mostar. Z Bosny si Maribor odvezl těsnou výhru 2:1 a doma si svůj náskok pohlídal remízou 1:1.
Ligová soutěž je ve Slovinsku teprve na začátku, odehraná jsou pouze tři kola. Maribor si v nich vedl výborně, všechna utkání vyhrál a společně s Olympijí Ljubljana vládne tabulce.
Ve 2. předkole Evropské ligy svedl Hafnarfjördur souboj s Víkingurem Gøta. První zápas skončil remízou 1:1 a odveta vyzněla lépe pro Hafnarfjördur, který na Faerských ostrovech zvítězil 2:0.
Klub ze třetího největšího města Islandu minulý týden oslavil postup do finále národního poháru, v lize mu po polovině soutěže patří čtvrtá pozice s dvoubodovou ztrátou na druhý Stjarnan.