Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Ludogorets : Hapoel Be'er Sheva  - 2. srpna 2017   20:30

Ludogorets
Ludogorets
9' Wanderson  • 33' Wanderson  • 56' Marcelinho
3:1
(2:0)
Hapoel Be'er Sheva
61' Ghadir
Ludogorets
Broun – Sasha, Plastun, Moti, Natanael – Cafu, Dyakov (C), Anicet, Wanderson – Marcelinho, Keseru
Renan – Campanharo, Paulo, Cicinho, Juninho, Vura, Terziev
Gözübüyük – Goossens, van Zuilen (všichni Nizozemsko)
Ludogorec Arena, Razgrad
Goresh – Barda, Brown, Ohana, Ohayon, Pekhart, Taha

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 7:6. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 15:24.
Je konec! Vypjaté a atraktivní utkání, tak by se dal popsat průběh dnešního utkání. Před úvodním hvizdem to vypadalo, že to bude Hapoel, který si odvetné utkání zvládne pohlídat. Opak byl do jisté míry pravdou. Domácí se dostali dokonce do vedení 3:0, které bylo v tu chvíli postupové. Šťastnou trefou se ale prezentoval hostující Ghadir, který přetáhl postup zpět do moci izraelského celku. Závěrečné minuty se přetavily v "šermovanou", jejímž výsledkem byly dvě červené karty.
90+7'
90+6'
To je neskutečné utkání! Červenou kartu obdržel Marcelinho, pokračovat se bude hrou deseti pro deseti.
90+5'
Nwakaeme obdržel vysoký balón, který převzal, v pokutovém území si navedl míč na pravou nohu a následně vypálil do pravé tyče.
90+5'
Běží nám poslední minutka hry. Domácí se uchylují k závěrečnému náporu, těžiště hry je momentálně na pravé straně.
90+4'
Žlutou kartu dostává Brown (Hapoel Be'er Sheva FC).
90+4'
Ani další centr se nesetkal s úspěchem, míč opět doplachtil pouze do rukavic hostujícího strážce tyčí.
90+2'
Tohle bylo hodně ukvapené. Dyakov naprosto ignoroval své spoluhráče a do míče se opřel z velké dálky. Výsledkem je hodně nepovedený pokus.
90+1'
Rozhodčímu došla trpělivost. Hostující brankář Guy Haimov si dával tak dlouho na čas, až uviděl žluté varování.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
90'
Zanedlouho nám poběží nastavený čas. Fotbalisté Ludogorce jsou nastěhováni v pokutovém území, uvidíme ještě nějakou branku?
89'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Ghadir, přichází Brown.
88'
Na hřišti se dějí věci! Ohana vydržel na hrací ploše necelých třicet minut, před malou chvíli totiž obdržel druhou žlutou kartu a tedy kartu červenou.
86'
Domácí stále žijí! K exekuci pokutového kopu se postavil Ogu, který technickou střelu poslal vysoko nad horní konstrukci. Opravdu nepovedená penalta
86'
Žlutou kartu dostává Moti (PFC Ludogorec Razgrad).
86'
Hapoelu to nevyšlo ani tentokráte! Z pravé strany uháněl tuším, že Taha, jehož přízemní přihrávka neprošla na osamoceného spoluhráče u zadní tyče.
85'
Útočení domácích fotbalistů je momentálně pozastaveno, balón se totiž pohybuje na opačné straně hřiště. Od rohového praporku se ho chystá rozehrát Radi.
83'
Hostující brankář musel být znovu v permanenci. Tentokráte se do jeho území snesl vysoký balón, Haimov následně pošetřil i několik cenných vteřinek.
82'
To je tlak! Další střelu vyprodukoval pro změnu Keseru, slabý projektil byl opět snadnou kořistí pro Haimova.
81'
Domácí tribuny už opět slavili! Po rohovém kopu si totiž balón našel Marcelinho, který balón dopravil do sítě. Zakončení středopolaře domácího celku předcházelo ofsajdové postavení.
80'
Časomíra neúprosně odtikává poslední desetiminutovku tohoto utkání. Domácí sice mají územní převahu, stále se ale nemohou prokousat k postupové brance.
79'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Cafú, přichází Paulo.
78'
Nebezpečná navštívenka z kopačky Marcelinha mířila pouze doprostřed branky. Haimov byl svým zákrokem velmi jistý.
77'
Ludogorec zintenzivňuje svoje dobývání. Hosté si budou moct odpočinout, neboť Nwakaeme nebyl tím poslední, od koho šel balón za autovou čáru.
76'
Marcelinho si skvělým způsobem nalezl prostor u šestnáctky, následně se položil do balónu, který bohužel pro domácí tábor poslal pouze vedle tyče.
74'
Vypadá to, jako den žlutých karet. O tu další se přihlásil hostující Ohana, v tomto případě se jednalo spíše o taktický zákrok.
73'
Mohlo být definitivně rozhodnuto! Nwakaeme to udělal parádně, neukvapil se při zakončení. Naopak nalezl napříč pokutovým územím osamoceného Ghadira, který branku trestuhodně přestřelil.
72'
Hostující brankář si dává se svým výkopem opravdu hodně na čas. Hlavní sudí ale zůstává klidným, tato časová prodleva se obejde bez žluté karty.
71'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Anicet, přichází Misidjan.
71'
Do konce utkání zbývá necelých dvacet minut hry. Bulharskému celku stále stačí pouhá jediná branka k postupové pozici.
70'
Další balón za obranu odvrací Tzedek razantním odhlavičkování ven z hrací plochy, domácí jsou natlačeni poblíž pokutového území.
69'
Hráči Hapoelu nepouštějí svého protivníka k souvislejšímu držení míče. Nyní si navíc Taha poradil s agilním Wandersonem, hosté budou vykopávat od své svatyně.
68'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Melikson, přichází Taha.
66'
Zcela nenápadný Nwakaeme se připomněl dalším faulem, po kterém uviděl taktéž žlutou kartu. Dnešní utkání nabízí vskutku hodně nedovolených zákroků.
65'
Celou situaci uklidňuje až brankář Haimov, který si vyslechl i bouřlivý pískot z ochozů.
64'
Domácí fotbalisté se ale nevzdávají, právě naopak. Do pokutového území přiletěl další centrovaný balón, který odklidil jeden z protihráčů.
63'
Dnešní utkání nabídlo už opravdu téměř všechno. Nyní jsou opět na tahu domácí, kteří potřebují vstřelit další branku.
62'
Žlutou kartu dostává Cafu (PFC Ludogorec Razgrad).
61'
Hapoel Sheva právě vstřelil branku! Tak to je neuvěřitelné, hosté se z první šance utkání dostávají zpět do postupové pozice! MOHAMMAD GHADIR obdržel přihrávku mezi obránce, jenomže následná střela byla zablokována. To kupodivu hostujícímu forvardovi hrálo do karet natolik, že míč se snesl přímo za padajícího Brouna.
60'
Jedno je jisté, tento dvojzápas už jistě nepůjde do prodloužení. Jakmile by hosté vstřelili branku, musel by Ludogorec vstřelit taktéž jednu.
59'
Hlavní sudí tahá další žlutou kartu, obdržel jí hostující zadák Vitor, který musel zatáhnout za záchrannou brzdu.
58'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Einbinder, přichází Ohana.
57'
Ač bylo bulharské mužstvo stavěno i v tomto odvetném utkání do role outsidera, tři branky jistě překvapily nejednoho fanouška. Momentálně to je právě Ludogorec, který má na dosah postup. Hapoel bude muset výrazně zabrat, stále totiž vůbec nic nepředvedl.
56'
Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
Tribuny bouří, domácí jsou momentálně blíže k postupu! V pokutovém území propadl balón k MARCELINHOVI, který ho z levé strany propálil přesně pod vyběhnuvším Haimovem.
55'
Stále marně čekáme na nějakou výraznější střeleckou příležitost ze strany Izraelců. Jedná se spíše o náznaky, kterým chybí logičtější myšlenka.
54'
Těžiště hry je znovu u půlící čáry, kde svádějí nespočet soubojů borci obou dnešních protivníků.
53'
Bitton si vypomohl dalším faulem, k míči se postavil střelec obou branek Wanderson. Centr nalezl přesně hlavu Keserua, který v těžké pozici zacílil mimo prostor tří tyčí.
52'
Na druhé straně Haimov hodně zariskoval. Nepovedl se mu první dotyk s míčem, posléze ještě podklouzl. Hostující strážce tyčí nakonec celou situaci zvládl, neboť nahrál vedle stojícímu Tzedekovi.
51'
Hapoel se usídlil na delší dobu na útočné polovině, rozvážná kombinace vedla k nepřesnému přenesení hry. Balón doputoval pouze k Brounovi.
50'
Úvod druhého dějství se nese bitvou ve středu hřiště, ani jedno z mužstev se nemůže propasírovat blíže k brance.
49'
Na druhé straně byl snadno odzbrojen Ghadir, hostující forvard toho v uplynulých minutách moc nepředvedl.
48'
Dlouhý balón sice se nedostal až k Marcelinhovi, odražený balón ale sebral jeden z jeho spoluhráčů, který si bohužel pro domácí celek neporozuměl při přechodu k šestnáctce.
47'
Odstartovalo nám druhé dějství, to úvodní nám předpovědělo, že se máme jistě na co těšit.
46'
První poločas je minulostí! Bulharský celek vstoupil do dnešního utkání víc než dobře, odměnou mu jsou hned dvě vstřelené branky. O obě trefy se postaral Brazilec Wanderson, který zároveň zadělal na pořádné drama. Momentálně by šel tento zápas do prodloužení, jakákoliv další vstřelená branka by okamžitě zamezila následnému prodloužení.
45+1'
45'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
43'
Konec úvodní dějství se neúprosně blíží ke svému konci. Ještě před ním je ale pískáno nedovolené hraní rukou jednomu z hráčů v červených dresech (Hapoel).
42'
S žlutými kartami se roztrhl pytel. Natanael si vyšlápl na hostující kapitána Meliskona a za svůj čin vidí taktéž žlutou výstrahu.
41'
Hapoel Be'er Sheva začíná být čím dál více pasivní. Tento fakt by se hostům mohl vymstít, nehledě na to, že už inkasovali dvě branky.
40'
A mohlo být pro hosty opět zle! Balón od brankové čáry se snesl přímo na nohu Plastuna, jehož střela z první pořádně vystrašila hráči Hapoelu.
39'
Korhut si taktéž pomáhal proti pravidlům, domácí mají k dispozici zajímavou standardní situaci kousek od pravé autové čáry.
38'
O několik minutek později přichází další karta. Tu si vysloužil hostující zadák Bitton, který zezadu skolil jednoho z protihráčů.
36'
Bulharský hostitel dnešního střetnutí je na koni. Soupeř se stále nedostal do vážnější střelecké příležitosti.
35'
Hlavnímu sudímu došla s Ghadirem trpělivost. Již několikátý nedovolený zákrok izraelského forvarda je trestán žlutým varováním.
34'
Začínáme tak od začátku! Stále ale platí fakt, že jakmile Hapoel vstřelí branku na půdě soupeře, bude muset domácí celek vstřelit dvě branky.
33'
To jsou věci! Hosté se dopustili laciné ztráty balónu, která vedla k další protiakci Ludogorce. Kolmici za obranu obdržel WANDERSON, který obešel brankáře a následně zamířil do odkryté branky.
31'
Ghadir se rozličuje, byl mu totiž odpískán hraniční zákrok. Ludogorec na nic nečeká a okamžitě se s míčem dostal na útočnou polovinu.
30'
Tohle k úspěchu nepovede. Melikson okamžitě rozehrál standardku z hlouby pole, svůj následný centr poslal mimo dosah svých spoluhráčů.
29'
Poprvé se nám žlutí, karetní ocenění obdržel domácí forvard Keseru, kterému byly zřejmě spočítány všechny nedovolené zákroky.
29'
V ochozech to jen zahučelo! Zdálo se, že Wanderson prováhal ideální příležitost ke střele. Celou situaci ještě vyšperkoval přihrávkou na pravou stranu, kde mu následně byl míč vrácen. Střela z kopačky úvodního střelce branky mířila jen těsně vedle vzdálenější tyče.
28'
Tahle přihrávka už mohla být nebezpečnější. Kolmice za obranu mířila přímo na osamoceného Keserua, který nejen, že přihrávku nedokázal zpracovat, v době přihrávky se nacházel za obranou soupeře – ofsajd.
27'
Na zemi zůstal ležet jeden z hráčů izraelského mužstva, hra ale pokračuje dále. Ludogorec se svojí kombinací po pravé straně nepochodil.
26'
Na druhé straně hřiště si pro kulatý nesmysl v klidu přiběhl brankář Broun, který ihned analyzuje situaci na opačné straně.
25'
V šestnáctce Hapoelu bylo opět veselo! Domácí se naprosto lehkou kombinací dostali až k zakončení, Wanderson ale nedokázal propálit dvojici protihráčů.
24'
Nabízená standardní situace nebyla vůbec nebezpečná, Haimov si již staví balón k odkopu kousek za svojí šestnáctkou.
23'
Trochu se nám přiostřuje, dalším faulovaným hráčem byl Wanderson. Štěstím pro domácí celek je, že hlavní sudí se rozhodl faul písknout. V opačném případě by se pískal ofsajd.
22'
Hlavní sudí musel opět písknout do své píšťalky, nedovoleným zákrokem se provinil Keseru. Domácí forvard dal Oguovi vědět, co si o jeho pádu myslí.
21'
Hapoel začíná mít drtivou územní převahu. Akce sice jsou nepřesné, na druhou stranu hosté stále mají postupovou pozici.
20'
Kousek za pokutovým územím se do balónu opřel hostující Ogu, rána z jeho kopačky vystoupala hodně vysoko nad branku.
18'
Hosté neuspěli ani s dalším ofenzivním výpadem, míč končí až v moci domácího brankáře Brouna. O pár vteřinek později byl Ghadirovi odpískáno ofsajdové postavení.
17'
Tak to byl pohledný sólový průnik hostujícího zadáka Bittona. Ten se dostal k míči na pravé straně, rychlým průnikem přešel jednoho hráče, následně i druhého. Přízemní přihrávka na Ghadira byla zablokována, Hapoel bude mít roh.
16'
Ludogorec je po vstřelené brance vcelku pasivní. Nechává hrát svého soupeře, který ale nikam pospíchat nemusí.
15'
Ghadir si přichystal hodně nepřipravenou střelu, která taky podle toho dopadla. Projektil zhruba z pětadvaceti metrů skončil daleko, daleko od levé tyče.
14'
Hra se nám po úvodní brance vyrovnala, nyní jsou to právě hosté z Izraele, kteří mají více ze hry.
13'
Bitton nyní s velkým štěstím zamezil dalšímu kontru soupeře. Na levé straně opět úřadovali Wanderson s Marcelinhem.
12'
Fotbalisté Hapoelu Be'er Sheva se okamžitě pokoušeli o odpověď, prudký Radiho centr byl sražen za brankovou čáru. Následný rohový kop doplachtil přímo do rukavic Brouna.
11'
Utkání nám začíná více než solidně. Bulharský celek vstřelil rychlou branku, stále ale ještě potřebuje jednu.
9'
A pozor! Hosté zahrávali standardní situaci, po které se Ludogorec dostal do protiútoku. Ten táhl po pravé straně Marcelinho, který přesným centrem nalezl hlavu WANDERSONA. Brazilský křídelník hlavičkou do protipohybu vykřesal svému celku naději.
9'
Dalším faulem si vypomohl domácí středopolař Anicet, který podrazil kousek za polovinou hřiště Nwakaemeho.
8'
Bitton skvěle zasáhl do rozvážné rozehrávky Ludogorce, při převzetí míče mu ale balón uskočil a následně se dostal zpět do moci domácího mužstva.
7'
Na opačné straně hřiště si jemným faulem pomohl Wanderson, tento kontakt hlavní arbitr uviděl a pochopitelně odpískal faul.
6'
Domácí slušně zatopili v šestnáctce svého soupeře. Na penaltový puntík přiletěl lukrativní centr, na který jen o kousek Marcelinho nedoskočil.
5'
Izraelský celek nepospíchá se svojí kombinací od své branky. Hostující brankář Haimov si dával s výkopem na čas, nakonec rozehrál svým spoluhráčům do strany.
4'
Jen pro připomínku, domácí musejí vstřelit minimálně dvě branky. Z prvního utkání si totiž odvezli prohru 0-2.
3'
Einbinder neuspěl u pravé postranní čáry, balón se tak vrací zpět na kopačky domácích fotbalistů.
2'
Utkání nám konečně začalo, doufejme, že budeme sledovat atraktivní utkání.
1'

PFC Ludogorec Razgrad: Broun – Sasha, Plastun, Moti, Natanael – Cafu, Dyakov (C), Anicet, Wanderson – Marcelinho, Wanderson
Náhradníci: Renan – Campanharo, Paulo, Cicinho, Juninho, Vura, Terziev

Hapoel Be'er Sheva FC: Haimov – Bitton, Vitor, Tzedek, Korhut – Radi, Ogu, Einbinder – Melikson (C), Ghadir, Nwakaeme
Náhradníci: Goresh – Barda, Brown, Ohana, Ohayon, Pekhart, Taha

Rozhodčí: Gözübüyük – Goossens, van Zuilen (všichni Nizozemsko).
Úvodní duel
Úvodní utkání 3. předkola zvládl Hapoel Be'er Sheva FC na svém stadiónu lépe a nedovolil bulharskému celku vstřelit ani důležitý gól. Po výsledku 2:0 tak budou hosté do tohoto utkání vstupovat s velkou výhodou a mohou pouze čekat na chyby svého soupeře. To Ludogorec bude muset tlačit od samého začátku, pozor si ale bude muset dát i v obraně, protože inkasovaný gól by znamenal přímo pohromu! Čeká nás tedy zajisté zajímavé utkání.
Hapoel Be'er Sheva FC

Také Hapoel Be'er Sheva vstoupil do letošního ročníku ve druhém předkole. Celek z Izraele v něm narazil na maďarský Honved a do dalších bojů postoupil po výsledcích 2:1 a 3:2. Na start izraelské soutěže zatím Hapoel čeká, ale čeští fanoušci si jej rozhodně pamatují z loňské skupiny Evropské ligy, kdy změřil síly s pražskou Spartou.
PFC Ludogorec Razgrad

Bulharský šampión vstoupil do bojů o postup do základní skupiny ve druhém předkole. V něm Ludogorci stál v cestě litevský Žalgaris Vilnius, se kterým si bulharský celek poradil po výsledcích 1:2 a 4:1. Minulý víkend navíc Ludogorec prožil vítězný vstup do domácí soutěže. Na úvod nového ročníku zvítězil 1:0 na půdě CSKA Sofia.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z odvetného duelu třetího předkola Ligy mistrů. Společně se dnes podíváme na utkání mezi PFC Ludogorec Razgrad a Hapoel Be'er Sheva FC. Výkop je stanoven na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.