Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Samtredia : Karabach - 18. července 2017   19:00

Samtredia
Samtredia
0:1
(0:1)
Karabach
Karabach
22' Guerrier
Samtredia
Sturua – Burkadze, Gogiashvili, Jikia, Mtivlishvili, Ninua, Samushia
Karabach
Sehic – Amirguliev, Dasdamirov, Diniyev, Izmailov, Ramazanov, Yunuszade

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:17.
Je dobojováno! Karabach neponechal náhodě ani toto odvetné utkání a po výsledcích 5:0 a 1:0 postupuje do třetího předkola Ligy mistrů. V nadcházejícím předkole se utká s lepším ze dvojice Šeriff Tiraspol/Kukësi. Samtredia tahala v obou střetnutí za kratší konec, výsledkem není ani jedna vstřelená branka.
90+3'
90+3'
Datunaishvili fauloval Agolliho, tohle bude zřejmě to poslední, co nám odvetné střetnutí nabídne.
90+2'
Karabach se stále tlačí za druhou brankou. V závěru utkání má hostující celek o něco více ze hry.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Konec utkání se neúprosně blíží, vypadá to, že Samtredia nevstřelí branku ani v tomto odvetném střetnutí.
88'
Hostující Ramazanov přispěchal se svým faulem a po zásluze vidí žlutou kartu.
87'
Datunaishvili povalil na zem aktivního Míchela, Karabach tak pošetří cenné vteřinky na útočné polovině.
85'
Střídání v týmu FC Samtredia: ze hřiště odchází Gui, přichází Ninua.
84'
Další rohový kop z kopačky Manjgaladzeho se snesl pro změnu na hlavu jiného ze spoluhráčů, který zacílil mimo tři tyče.
83'
Samtredia stupňuje svojí aktivitu. Nyní se musel opět činit Kanibolotsky. Následoval rohový kop, který se snesl na hlavu Kasradze, jehož hlavička byla sražena.
81'
Domácí fotbalisté i nadále okupují útočnou polovinu, nyní budou vhazovat u levé postranní čáry.
80'
Ve slibné šanci se objevil střídající Samushia, hostující brankář ale přispěchal s vynikajícím zákrokem, který drží Karabach ve vedení!
79'
Manjgaladzeho rohový kop se opět minul účinkem. Samtredia se sice snaží, hostujícího mužstvo ale skvěle brání kolem své šestnáctky.
77'
Střídání v týmu FC Samtredia: ze hřiště odchází Sabanadze, přichází Jikia.
76'
Samtredia se znovu dostane k míči, ještě na její polovině si totiž faulem vypomohl Míchel. Volný kop pro domácí mužstvo.
75'
Série faulů pokračuje, hostující obránce Medvedev skolik na zem Sabanadzeho a hlavní sudí musí i v tomto případě odpískat nedovolený zákrok.
73'
Netrvalo dlouho a na zeleném pažitu se objevil pro změnu Hüseynov. Domácí Sabanadze to přehnal se svojí agresivitou.
72'
Na zem ulehl Manjgaladze, v roli faulujícího se zjevil hostující středopolař Garayev.
71'
Před námi je závěrečná dvacetiminutovka. Karabach kontroluje svůj hubený náskok z prvního poločasu, jeho dnešní soupeř se stále nemůže dostat ke vstřelené brance.
70'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Ndlovu, přichází Ramazanov.
68'
Karabach má v posledních minutách více ze hry. Samtredia se v posledních vteřinkách hry pouze brání.
67'
Hráči Karabachu se opět nastěhovali do pokutového území, neboť zahrávali rohový kop. Ten se jim ale moc nepovedl, navíc hostující Amirguliyev uviděl žlutou kartu.
65'
Karabach neopouští od své aktivity, tentokráte s míčem kombinují kolem středového kruhu.
64'
Hlavní sudí odpískal další nedovolený zákrok, za hranící pravidel si počínal domácí zadák Mchedlishvili.
63'
Samtredia zahrávala už svůj čtvrtý rohový kop. Ten ale dopadl stejně, jako všechny předchozí.
62'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Guerrier, přichází Ismayilov.
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Richard Almeida, přichází Amirguliye.
60'
K další střele se opět dostali hosté, konkrétněji to byl Richard Almeida, který ale opět vystrašil pouze diváky za domácí brankou.
58'
A další. Sandokhadze ostře zajel do Richarda Almeidy a za svůj čin po zásluze vidí žlutý kartónek.
58'
Domácí celek měl k dispozici přímý kop, kterého se chopil Manjgaladze. Střelecky pokus ale minul hostující svatyni.
57'
Střídání v týmu FC Samtredia: ze hřiště odchází Markozashvili, přichází Samushia.
56'
Guerrier si pomohl v souboji s Mchedlishvili nedovoleně, hlavní sudí neváhá ani chvíli a odpískal faul hostujícímu záložníkovi.
55'
Kulatý nesmysl opět pod taktovkou hráčů Karabachu. Hostují celek ale nikam pospíchat nemusí, do dalšího předkola má už vyšlapanou cestu.
53'
První žlutou kartu dnešního střetnutí inkasoval domácí záložník Razhamashvili.
53'
Na druhé straně hřiště byli hráči Karabachu přistiženi za soupeřovou obranou – ofsajd.
52'
Gruzínský celek se pokouší alespoň srovnat stav utkání. Před malou chvílí se do míče opřel Gui, brankář Kanibolotsky se ale vytáhl skvělým zákrokem.
50'
K úvodní střele druhého poločasu se prodral hostující středopolař Míchel, svůj projektil ale nenasměroval do prostoru mezi třemi tyčemi.
49'
Akce hostujícího celku končí nepřesností, po které bude Samtredia vhazovat kousek za polovinou hřiště.
48'
Nebezpečný útočný výpad domácích fotbalistů nedošel ani k pokutovému území, u míče tak jsou hráči Karabachu.
47'
Hlavní sudí znovu pískl do píšťalky a druhé dějství tak může naplno začít. Samtredii čeká poslední poločas v kvalifikaci o Ligu mistrů, tak doufejme, že domácí hráči dají do něj všechny zbytky sil.
46'
První poločas je u konce a spokojenější odcházejí do kabin hráči Karabachu. Ázerbajdžánský celek totiž zvládá i odvetné utkání, neboť po brance Guerriera ještě upevnil svojí postupovou pozici. Samtredia nyní hraje spíše už jen o čest, vidina postupu do dalšího předkola je hodně, hodně vzdálená. Druhý poločas začne přibližně v 20:01.
45'
45'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
44'
Ještě před hvizdem zahrávali hostující hráči rohový kop. Odpovědnost za rozehrávku na sebe vzal Guerrier, po jehož centru hlavičkoval Rzeźniczak. Domácí brankář se musel činit.
43'
O pár vteřinek později si taktéž počínal Richard Almeida, zároveň se časomíra blíží ke konci první pětačtyřicetiminutovky
42'
Hlavní rozhodčí opět musel písknout do své píšťalky, Gui si totiž nedovoleně vypomohl proti Medvedevovi.
41'
Domácí hrotový útočník Sabanadze byl přistižen za soupeřovou obranou, pomezní rozhodčí celou situaci uviděl a okamžitě vztyčil svůj praporek.
40'
Oba celky se střídají v držení míče, dnešní utkání je o poznání vyrovnanější, než utkání první.
38'
Razhamashviliho rohový kop opět nevylekal hostujícího brankáře, a tak skóre zápasu zůstává i nadále nepříznivé pro domácí mužstvo.
37'
Samtredia rychle přešla půlící čáru, jeden z domácích se posléze prezentoval střelou, kterou musel Kanibolotsky vyrazit na rohový kop.
36'
Hráči Karabachu neuspěli se svojí kombinací poblíž pokutového území, ke kulatému nesmyslu se tak opět stěhují domácí fotbalisté.
34'
Hostující hráči i nadále obklopují šestnáctku svého soupeře, Samtredia nyní trochu polevila v útočení.
33'
Na opačné straně hřiště si i Karabach došel pro svůj první rohový kop. Ve velké šanci se objevil Guerrier, domácí brankář byl ale proti.
32'
Samtredia si svojí aktivitou vymodlila další rohový kop. Exekuce se chopil Manjgaladze, který ale nabízenou příležitost zpackal nepřesným centrem.
30'
Jenomže domácí se znovu připravují o balón, konkrétněji to byl Sabanadze, který musel podrazit Rzeźniczaka.
29'
Medvedev povalil na zem záložníka Guie, domácí celek okamžitě rozehrává nabízenou standardku.
28'
Samtredia pokračuje i nadále ve své aktivitě, ta ale zatím nevede k žádné velké příležitosti. Hostující celek uplatňuje svoje zkušenosti z podobných zápasů.
26'
O první střelecký pokus domácích fotbalistů se postaral Mchedlishvili, svůj pokus nasměroval přímo na Kanibolotskyho.
25'
Domácí celek zahrával volný kop ze své poloviny hřiště, rozehrávka po zemi ale skončila ještě před šestnáctkou.
24'
Karabach tak pomalu a jistě kráčí i za druhou výhrou. Samtredia to má nyní opravdu velmi těžké, pokusit se může alespoň o jakoukoliv vstřelenou branku.
22'
FK Karabach právě vstřelil branku!
Máme tu první branku dnešního střetnutí! O tu se postaral hostující forvard DONALD GUERRIER.
22'
Nejprve si Manjgaladze vyšlápl na hostujícího forvarda Ndlovua, o několik vteřinek později skončil na zemi Madatov.
21'
Máme za sebou úvodních dvacet minut hry, na branku stále čekáme. Nejblíže k ní měl Karabach, domácí brankář byl ale proti.
19'
Rozehrávky se ujal Razhamashvili, Karabach se ale jeho exekuci rohového kopu v poklidu ubránil.
18'
Manjgaladzeho střela z přímého kopu byla zablokována, následovat bude první rohový kop pro domácí celek.
17'
Dvojice hráčů Karabachu si posléze taktéž vypomohla nedovoleně, hlavní rozhodčí má opravdu o zábavu postaráno.
16'
Markozashvili to přehnal se svojí agresivitou a je mu pískán faul. Na zeleném pažitu skončil Richard Almeida.
15'
Sledujeme zatím velmi vyrovnanou podívanou, o něco navrch má domácí Samtredia. Na stoprocentní šanci ale stále čekáme.
14'
Domácí měli k dispozici standardní situace, centrovaný balón z kopačky Razhamashviliho směřoval pouze do ofsajdového postavení.
12'
Utkání je v úvodních minutách hodně často kouskováno. Nyní musel hlavní sudí opět písknout do píšťalky, neboť si za hranicí pravidel pomohl Guerrier.
11'
O několik vteřinek později se tato situace znovu opakovala, tentokráte na zemi skončil hostující středopolař Richard Almeida.
10'
Domácí levý obránce Balde si vyšlápl na Medvedeva, hlavní sudí neváhá ani chvíli a odpískal faul.
9'
Domácí se dopustili nedovoleného zákroku kousek za polovinou hřiště, a tak se jejich dnešní soupeř ujme rozehrávky volného kopu.
7'
K první střelecké navštívence se prodral hostující zadák Medvedev, domácí brankář Migineishvili musel jeho střelu ukrýt do náruče.
6'
Samtredia bojuje v dnešním utkání spíše už jenom o čest. Pětibrankový deficit půjde jen hořko těžko dohnat.
5'
O pár vteřinek později se bude celá situace opakovat, neboť se míč dostal za postranní čáru opět od jednoho hráče ázerbajdžánského celku.
4'
Posléze ale o míč přišli, a tak se hráči soupeřova týmu dostanou k míči prostřednictvím autového vhazování.
3'
Od úvodního hvizdu mají navrch hráči Karabachu, kteří se s míčem drží na útočné polovině.
1'

FC Samtredia: Migineishvili – Mtchedlishvili, Sandokhadze, Kasradze, Balde – Datunaishvili (C), Manjgaladze – Markozashvili, Rashamashvili, Gui – Sabanadze
Náhradníci: Sturua – Burkadze, Gogiashvili, Jikia, Mtivlishvili, Ninua, Samushia

FK Karabach: Kanibolotsky – Medvedev (C), Guseynov, Rzezniczak, Agolli – Michel, Garayev, Richard – Madatov, Ndlovu, Guerrier
Náhradníci: Sehic – Amirguliev, Dasdamirov, Diniyev, Izmailov, Ramazanov, Yunuszade.
První střetnutí těchto dvou celků vyznělo dosti přesvědčivým dojmem pro ázerbajdžánský celek. Karabach byl po celý zápas jednoznačně lepší a svému soupeři nadělil pět branek. V tomto odvetném zápase se tak žádné překvapení neočekává, Samtredia ale rozhodně nebude chtít prohrát i odvetný zápas.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Milionářská soutěž Liga mistrů má na programu odvetné zápasy druhého předkola, my budeme společně sledovat utkání mezi FC Samtredií a FK Karabachem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.