Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Vardar : Malmö - 18. července 2017   18:00

Vardar
Vardar
56' Grnčarov  • 61' Barseghyan  • 90+1' Nikolov
3:1
(0:1)
Malmö
Malmö
17' Rosenberg
Vardar
Gacevski – Hambardzjumjan, Grnčarov, Novak, Demiri – Gligorov (46. Blazevski), Spirovski – Nikolov, Felipe, Barseghyan (74. Brdarovski) – Balotelli (86. Musliu)
Aleksovski, Blazevski, Brdarovski, Glisic, Iseni, Kojašević, Musliu
Žabčenko – Vojťuk, Bekker (vš. UKR)
Mladost, Strumica
Malmö
Wiland – Tinnerholm, Nielsen, Brorsson, Konate (64. Rakip) – Eikrem, Christiansen, Lewicki (84. Svanberg), Yotun – Rosenberg, Berger
Andersson, Bengtsson, Cibicki, Hadžikadunić, Rakip, Svanberg, Vindheim

Je dobojováno! Malmö nezvládlo odvetu, v Makedonii prohrálo 1:3 a v Lize mistrů končí! Švédský celek se přitom v prvním poločase dostal do vedení zásluhou Rosenberga, který proměnil pokutový kop. Deset minut po přestávce však po rohovém kopu vyrovnal Grnčarov a v 61. minutě poslal Vardar do vedení Barseghyan. Poté se Malmö tlačilo do útoku, nicméně švédský celek se ne a ne dostat do šancí. V nastaveném čase navíc přidal třetí branku Vardaru Nikolov a o postupujícím bylo jasno!
90+3'
90+1'
Vardar Skopje právě vstřelilo branku!
Vardar potvrzuje svůj postup do třetího předkola Ligy mistrů! BOBAN NIKOLOV obdržel přihrávku do pokutového území, zpracoval si míč a přesnou střelou rozplakal švédské fanoušky!
90'
Vardar vybojoval vhazování na polovině svého soupeře a s postupem domácího celku do třetího předkola to vypadá stále nadějněji.
89'
Brankář Gacevski vyrazil ven z branky a vrhl se po odraženém míči. Domácí brankář schoval balón do rukavic a Vardar nasbíral další vteřinky.
88'
Rosenberg se v pokutovém území natahoval po odraženém balónu, jenže na něj dosáhl jen špičkou kopačky a balón se odrazil mimo tři tyče.
87'
Až nyní se hosté po dlouhé době dostali do zakončení. Eikrem vypálil z dobrých třiceti metrů, jenže jeho pokus obloučkem skončil v rukavicích připraveného brankáře.
86'
Střídání v týmu FK Vardar Skopje: ze hřiště odchází Balotelli, přichází Musliu.
85'
Švédskému celku se prostě nedaří. Malmö se nedokáže udržet v blízkosti pokutového území svého soupeře, jenže nikdo v modrém se zatím nedokázal prosadit.
84'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Lewicki, přichází Svanberg.
83'
Yotun se pokoušel centrovat v pádu, jenže do cesty se mu postavil Demiri, od nějž se balón znovu odrazil do zámezí.
82'
Eikrem si dělal prostor na pravé straně pokutového území, kde si jej vzali do parády hned dva obránci Vardaru a hostující hráč se nedostal k odcentrování.
81'
Na lavičce švédského celku se už chystá poslední střídání. Ještě předtím se však hosté snaží projít přes kompaktní obranu Vardaru.
80'
Eikrem chtěl procedit míč do pokutového území, kam si nabíhal Rosenberg, nicméně pozorná obrana domácího celku míč poslala do bezpečí.
79'
Malmö pokračuje v kombinaci na polovině Vardaru. Hosté ale operují dobrých dvacet metrů od pokutového území. Čas se švédskému mistrovi rychle krátí.
78'
Tinnerholm si nabíhal na přihrávku podél pravé postranní čáry, nicméně centr mu na poslední chvíli zastavil Balotelli. Malmö může pokračovat v rozehrávce.
77'
Nielsen zachytil rozehrávku domácího celku na polovině hrací plochy. Domácí fotbalisté zatím hrají opravdu kompaktně a nepouštějí soupeře do šance.
76'
Do rozehrávky hostujícího celku se zapojil také brankář Wiland. Švédský celek se neustále snaží útočit, jenže Malmö trápí nepřesná rozehrávka.
75'
Demiri nyní zahrál opravdu obětavě. Domácí obránce se položil pod nohy Eikremovi, který si míč ukopl do zámezí. Vardar bude vhazovat.
74'
Střídání v týmu FK Vardar Skopje: ze hřiště odchází Barseghyan, přichází Brdarovski.
73'
Domácí brankář vyrazil z branky na malé vápno, kde schytal nepříjemný zásah. Gacevski zůstává ležet na trávníku a musí být ošetřován.
72'
Přeci jen se hosté dostali do zakončení! Ze střední vzdálenosti zkusil štěstí Lewicki, avšak jeho rána byla příliš prudká a skončila vysoko nad břevnem.
71'
Yotun si zpracoval pěknou přihrávku na levou stranu hrací plochy, ale ani on se s míčem nedostal k odcentrování. Obrana Vardaru pracuje na jedničku.
70'
Tinnerholm táhl akci hostujícího celku po pravé straně hrací plochy, nicméně ani krajní obránce nenašel prudkým centrem nikoho v modrém.
69'
Domácí fotbalisté se nadále drží na polovině svého soupeře, nicméně obrana švédského celku nyní pracuje na jedničku.
68'
Na druhé straně se Rosenberg z pravé strany dostal k odcentrování ve skluzu, nicméně jeho prudká pobídka na malé vápno nenašla nikoho v modrém.
67'
Vardar se i v oslabení usadil na polovině svého soupeře a snaží si najít cestičku do pokutového území. Felipe tentokrát odcentroval jen k nohám obránce.
66'
Domácí obránce bude podle všeho v pořádku. Nyní ještě musí opustit hrací plochu kvůli ošetření. Vardar odehraje několik minut v deseti hráčích.
65'
Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů zůstává ležet na trávníku a drží se za pravý kotník. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat ve hře.
64'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Konate, přichází Rakip.
63'
Je tedy jasné, že dnes se prodlužovat nebude. Švédskému celku však k postupu stále stačí vstřelit jedinou branku.
61'
Domácí celek se ujímá vedení! Felipeho ránu sice hostující brankář vyrazil, jenže k odraženému míči se dostal TIGTRAN BARSEGHYAN, jež dorazil míč do sítě!
60'
A pozor! Felipe se prodral z pravé strany do pokutového území, kde byl faulován a Vardar může dokonat obrat!
60'
Tinnerholm poslal vysoký centr do pokutového území. Na jeho pobídku si naskočil Berget, jež sice přizvedl balón nad sebe, ale Grnčarov stačil zasáhnout.
59'
Spirovski si zpracoval přihrávku na polovině hrací plochy a obránce Tinnerholm jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Vardar může nadále kombinovat.
58'
Domácím fotbalistů po vstřelení vyrovnávací branky narostla křídla a Vardar se nadále tlačí do útoku. Pro defenzívu švédského výběru to ještě bude těžký zápas.
56'
Je vyrovnáno! Vardaru se jeho aktivita vyplatila a domácí celek dotahuje krok! Vardar rozehrával rohový kop. Na povedený centr si naskočil BOBAN GRNČAROV, jehož prudká hlavička skončila v síti!
55'
Felipe vyslal vysoký centr do pokutového území, avšak nikdo v černém dresu na jeho pobídku nedosáhl. Vardar však po přestávce hraje hodně aktivně.
54'
Spirovski udržel na hrací ploše dlouhou přihrávku na levou stranu, poté se s míčem prosmýkl na hranici pokutového území a získal rohový kop.
53'
Po následném přímém kopu si na Spirovského centr naskočil Demiri, který míč jen lehce lízl, jenže balón se poté odrazil mimo tři tyče.
52'
Nikolov si zpracoval přihrávku na polovinu soupeře, kde si jej do parády vzal Lewicki, jenže hostující fotbalista se dopustil nedovoleného zákroku.
51'
Hosté mohli přidat další branku! Berget se po krásné narážečce dostal do pokutového území, ale z ostrého úhlu trefil jen boční síť!
50'
Blazevski zastavil rodící se akci Vardaru a za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
49'
Spirovski schytal v jednom ze soubojů ránu do kolena a nyní se za něj v předklonu drží. Uvidíme, zda bude schopen bez problémů pokračovat.
48'
Exekuce přímého kopu se ujal Blazevski.Střídajícímu fotbalistovi však zakončení vůbec nesedlo, míč se mu svezl po nártu a ohrozil maximálně rohový praporek.
47'
Spirovski se na hranici pokutového území prosmýkl kolem jednoho ze stoperů, který jej fauloval a Vardar může ohrozit branku z přímého kopu.
46'
Střídání v týmu FK Vardar Skopje: ze hřiště odchází Gligorov, přichází Blazevski.
46'
První poločas je minulostí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka se o něco lépe vydařila švédskému mistrovi. Hosté začali hodně aktivně a po čtvrthodině hry kopali penaltu. Tu s přehledem proměnil Rosenberg. Poté se hra poněkud uklidnila, ale ve 43. minutě mohl další branku hostujícího celku přidat Yotun, kterého vychytal Gacevski. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
45'
45'
Centr od rohového praporku přiletěl na přední tyč, kde číhal osamocený Lewicki, ale na poslední chvíli se před něj dostal Demiri.
44'
Novak se u rohového praporku položil pod nohy jednoho ze soupeřů a srazil míč na rohový kop. Švédský celek podle všeho dohraje první poločas na polovině Vardaru.
43'
Yotun se v pokutovém území dostal k odraženému míči a z dobré pozice nechal vyniknout domácího brankáře, kterého trefil do nohy!
42'
Spirovski centroval z pravé strany, jenže ani on nenašel nikoho ze svých spoluhráčů na malém vápně. Švédský celek se znovu ubránil.
41'
Yotun upadl v těsném souboji na polovině hrací plochy. Hlavní rozhodčí měl souboj přímo před sebou a rozhodl se neodpískat faul.
40'
Nikolov sprintoval po pravé straně za prudkou přihrávkou na polovinu soupeře. Domácí záložník na míč sice dosáhl, ale už si jej nedokázal zpracovat.
39'
Exekuce přímého kopu se ujal Eikrem. Záložník hostujícího celku vyslal zajímavou střelu kolem zdi, ale našel jen prostor, kde byl připravený brankář.
38'
Felipe zastavil rodící se šanci švédského celku faulem na hranici pokutového území a za odměnu vidí žlutou kartu.
37'
Po dalším přímém kopu se do zakončení tlačil Novak, nicméně výborně hrající Nielsen jej dokázal předskočit a vyhlavičkoval míč ven ze šestnáctky.
36'
Domácí nezahrozili ani z následného přímého kopu. Centrovaný míč z pravé strany přiletěl jen do míst, kde byli zadáci švédského celku.
35'
Brorsson si v hlavičkovém souboji pomohl loktem. Domácí fanoušci se dožadovali karetního trestu, ale za tohle se karta prostě nedává.
34'
Demiri táhl akci Vardaru po levé straně hrací plochy. Krajní obránce domácího celku poté hledal Balotelliho, který byl v ofsajdu.
33'
Ani z další akce Vardaru nebezpečí pro branku soupeře nepřišlo. Nikdo v černém dresu se totiž nepohyboval na levé straně pokutového území, kam směřovala přihrávka.
32'
Rosenberg sprintoval na hranici pokutového území, kam směřoval povedený centr z levé strany, ale obránce Novak před ním balón poslal do bezpečí.
31'
Felipe kouzlil na pravé straně, avšak obránce Konate se nenechal napálil a vybojoval míč pro švédský celek. Vardar zatím čeká na svou šanci.
30'
Gacevski pouze kontroloval nepovedený centr z pravé strany. Domácí brankář si ještě křikl na Novaka, který mu míč pustil do rukavic.
29'
Berget si zpracoval vysokou přihrávku a jeden z obránců jej okamžitě poslal k zemi. V posledních minutách nám na hřišti začíná přibývat faulů.
28'
Nikolov chtěl z pravé strany přenést hru na hranici pokutového území, nicméně na jeho prudkou pobídku nedosáhl nikdo v černém dresu.
27'
Gligorov se při průniku na polovinu švédského soupeře dopustil útočného faulu, když jednoho ze soupeřů zastavil zatažením za dres.
26'
Balotelli se v pokutovém území dral za povedeným centrem z pravé strany, jenže před domácím útočníkem stačil na poslední chvíli zasáhnout Nielsen.
25'
Demiri hledal dlouhým vhazováním někoho ze spoluhráčů, jenže pozorný obránce Tinnerholm se natlačil před Felipeho a získal míč.
24'
Berget tentokrát nedosáhl na přihrávku na levou stranu hřiště a domácí obránce nechali balón propadnout do zámezí. Gacevski bude rozehrávat.
23'
Tentokrát se už Balotelli kolem Brorssona prosmýkl do pokutového území, jenže druhý stoper Nielsen byl u míče dříve a poslal jej do bezpečí.
21'
Nielsen využil špatného zpracování jednoho z domácích fotbalistů, dostal se k míči a bez váhání jej odkopl na polovinu Vardaru.
20'
Balotelli se znovu dral do útoku, jenže tentokrát si ukopl míč daleko od těla a už jej nedostihl na hrací ploše.
19'
A další žlutá karta! Balotelli se dostal do úniku a byl faulován, ale rozhodčí trestá Brossona jen žlutou kartou.
17'
Malmö právě vstřelilo branku!
A hosté se ujímají vedení! K penaltě se postavil kanonýr MARKUS ROSENBERG ,který nezaváhal a střelou pod břevno poslal Malmö do vedení!
16'
Žlutou kartu dostává Gacevski (FK Vardar Skopje).
Žlutou kartu dostává Novak (FK Vardar Skopje).
15'
Penalta pro švédský celek! Berget se hnal sám na branku, ale domácí brankář mu ve skórování zabránil nedovoleným způsobem!
14'
Spirovski se snažil najít recept na obranu hostujícího celku, avšak Nielsen jeho přihrávku přečetl a dopravil balón do bezpečí.
13'
Od úvodního hvizdu panuje na stadionu fantastická atmosféra. Fanoušci Vardaru ženou svůj celek za postupem hlasitým skandováním a potleskem.
12'
A obranu podpořil také brankář. Domácí gólman vystartoval na malé vápno, kde schoval míč před dotírajícím Rosenbergem. Vardar může kombinovat.
11'
Malmö kombinuje na polovině domácího celku a snaží se najít recept na pozornou obranu Vardaru. Domácí defenzíva působí v úvodu velmi kompaktně.
10'
Barseghyan se hnal za odraženým míčem na hranici pokutového území, nicméně hostující stoper Nielsen zažehnal nebezpečí včasným odkopem.
9'
Demiri si nechtěl komplikovat život a odražený míč raději pustil do autu. Fotbalisté Malmö napadají rozehrávku soupeře velmi vysoko.
8'
Rosenberg si na hranici pokutového území naběhl na vysokou přihrávku a patičkou se snažil míč prodloužit za sebe. Domácí obrana míč srazila na roh.
7'
A po rohovém kopu se domácí fotbalisté málem dostali do šance! Demiri na přední tyči prodloužil míč za sebe, jenže Felipe na balón nedosáhl.
6'
Vysoký centr nakonec přiletěl na zadní tyč, kde jej jeden z obránců hlavou prodloužil na rohový kop. Celek z Makedonie však začíná aktivně.
5'
Barseghyan si na polovině švédského celku zpracoval vysokou přihrávku, zbavil se obránce a byl faulován. Domácí celek má k dispozici zajímavý přímý kop.
4'
Lewicki trefil na polovině hrací plochy vysokou nohou jednoho z domácích fotbalistů a rozhodčí mu odpískal nedovolený zákrok. Vardar může zaútočit.
3'
Ani z dalšího útoku švédského celku nebezpečí pro branku Vardaru nepřijde. Demiri s přehledem pohlídal nepřesnou přihrávku a nechal ji propadnout ke Gacevskému.
2'
Poprvé v utkání se do útoku vydalo také Malmö. Rosenborg však nedosáhl na vysoký centr před branku a domácí celek může zaútočit.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Vardar se ihned vydal na polovinu soupeře, ale na vysokou přihrávku nedosáhl nikdo v tmavém dresu.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu.

FK Vardar Skopje: Gacevski – Hambardzjumjan, Grnčarov, Novak, Demiri – Gligorov, Spirovski – Nikolov, Felipe, Barseghyan – Balotelli
Náhradníci: Aleksovski, Blazevski, Brdarovski, Glisic, Iseni, Kojašević, Musliu

Malmö FF: Wiland – Tinnerholm, Nielsen, Brorsson, Konate – Eikrem, Christiansen, Lewicki, Yotun – Rosenberg, Berger
Náhradníci: Andersson, Bengtsson, Cibicki, Hadžikadunić, Rakip, Svanberg, Vindheim

Rozhodčí: Žabčenko – Vojťuk, Bekker (vš. UKR).
První zápas

V úvodním duelu na půdě švédského celku se zrodila překvapivá remíza 1:1. Urputná defenzíva Vardaru inkasovala pouze jednou. Celek z Makedonie však ve Švédsku vedl díky brance Nikolova, ale patnáct minut před koncem vyrovnal Brorsson. Vardar si tedy do odvety přivezl zajímavý výsledek.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z druhého předkola Ligy mistrů. Společně se dnes podíváme na duel mezi FK Vardar Skopje a Malmö FF. Výkop je stanoven na 18 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.