Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Young Boys : Kyjev - 2. srpna 2017   20:15

Young Boys
Young Boys
13' Horau  • 89' Lotomba
2:0
(1:0)
Kyjev
Kyjev
Young Boys
Wölfli – Mbabu, Nuhu, Bergen (K), Benito – Fassnacht (74. Sulejmani), Sow (85. Lotomba), Sanogo, Ravet – Hoarau, Assalé (74. Nsamé).
Marzino – Bürki, Bertone, Sulejmani, Nsame, Schick, Lotomba.
Pawel Gil – Konrad Sapela, Marcin Borkowski (všichni Polsko)
Stade de Suisse, Bern
Kyjev
Koval – Morozjuk, Chačeridi, Vida, Kádár – Sydorčuk, Šepeliev (70. Korzun) – Jarmolenko (K), Harmaš (84. Bujalskij), Gonzáles (90+2. Kravets) – Mbokani.
Buščan – Cygankov, Korzun, Kravets, Bujalskij, Besedin, Kedziora.

To je pro dnešní přenos vše. Doufám, že se vám utkání líbilo. Přeji vám krásný večer a někdy příště na počtenou!
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 6:0. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 21:14.
Domácí hráči jsou v eufórii, protože se jim po dobývání kyjevské brány nakonec podařilo vstřelit druhou branku a po výkonu v druhém utkání zaslouženě postupují do čtvrtého předkola Ligy mistrů, což se třeba takové Plzni nepovedlo. Hostující Kyjev vsadil vše na obranu, což se nakonec ukázalo jako chybné a čeká je pouze boj o Evropskou ligu.
90+7'
90+7'
Víc už se nestane!
90+6'
Ukrajinskému týmu se nedaří dostat míč do vápna. Teď jsou to domácí, co brání a zdržují čas.
90+5'
Kyjev se dostal do útoku, jde však přišel o míč.
90+4'
Žlutou kartu dostává Chačeridi (FC Dynamo Kyjev).
90+3'
Momentálně tedy postupuje domácí Bern, který je odměněn za svůj tlak. Kyjevu se zle nevyplácí sázka na obranu.
90+2'
Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Gonzáles, přichází Kravets.
90+2'
Nastavuje se 6 minut.
89'
Young Boys právě vstřelil branku!
Tak nakonec to Bernu vyšlo. Na další rohový kop si nadskočil JORDAN LOTOMBA, který dokázal procpat míč mezi rukama Kovala, ten nebude mít úplně čisté svědomí. Asistenci si připisuje Miralem Sulejmani. Na brance se tedy podíleli oba střídající hráči.
88'
Domácí si roh zopakovali ještě jednou, ani tentokrát se jim obranu nepodařilo překonat.
88'
Bern bude zahrávat další rohový kop. Kyjev prakticky celý poločas brání.
87'
Nový muž, Sulejmani zkusil vyřešit přímý kop střelou. Trefil pouze zeď.
86'
Domácí budou zahrávat další standardní situaci ze střední vzdálenosti.
85'
Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Sow, přichází Lotomba.
84'
Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Harmáš, přichází Bujalskij.
82'
Koval si vyběhl pro centrovaný míč a byl u toho faulován. Znovu se nechává ošetřit.
81'
Hráči Dynama jsou hodně staženi u své brány a dávají domácím prostor pro kombinaci.
80'
Bergen převedl výborný obraný zákrok, kdyby selhal šli hosté dva na jednoho.
78'
Bern teď měl dvě gólové šance po sobě. Nejdříve Hoarau trefil jednoho z obránců. Míč se odrazil k Ravetovi, který měl před sebou prázdnou bránu. Jenže se skvěle zaskvěl Koval a zlikvidoval i tuto šanci.
78'
Hostující brankář dostává žlutou kartu za zdržování.
77'
Centrovaný míč končí v rukavicích Kovala.
75'
Gonzales z Dynama Kyjev se dopustil faulu na Mbabua na pravé straně hřiště.
74'
Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Assalé, přichází Nsame.
Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Fassnacht, přichází Sulejmani.
73'
Žlutou kartu dostává Kádár (FC Dynamo Kyjev).
72'
Ani tento rohový kop se nebude považovat za úspěšný- odkop od brány.
71'
Young Boys se tlačí do útoku a bude to další rohový kop.
70'
Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Šepeliev, přichází Korzun.
68'
Mbabu vybojoval další roh. Tentokrát však z této situace žádná šance nevznikla.
67'
Hra se teď hodně kouskuje. Což vyhovuje ukrajinskému týmu.
66'
González zůstává ležet na hřišti po střetu s Mbabuem, kterého je plné hřiště.
65'
Hoarau dostal míč do velkého vápna od Mbabua a zkusil z otočky vystřelit. Jeho pokus Koval dokázal chytit.
63'
Na druhé straně šel sám po pravé straně Jarmolenko na Wölfliho, který dokázal zneškodnit tento pokus a drží šance svého týmu.
62'
Bern zahrával rohový kop. K hlavičce se dostal Fassnacht, jeho pokus musel krotit Koval na brankové čáře.
61'
Ravet si vzal míč na starost. Jeho rána přes zeď šla těsně vedle pravé tyče.
60'
Vida povalil Assalého jen kousek od velkého vápna a vidí žlutou kartu.
59'
Mbabu se dostal s míčem až do šestnáctky, kde jeho cesta končí.
58'
Postupný útok teď volí i Dynamo Kyjev, ten se však nevyplácí a hosté ztrácí míč.
58'
Koval dostal míč až před bránu soupeře a obrana s menšími problémy odkopává na aut.
57'
Žlutou kartu dostává Hoarau (BSC Young Boys).
56'
Bern drží s krátkými přestávkami míč, jenže ten létá pouze po půlce hřiště.
55'
Šepeliev z Dynama Kyjev dostává žlutou kartu za tvrdý šlapák.
53'
Centrovaný míč našel první hlavičku bránícího hráče, který dostává kulatý nesmysl pryč.
53'
Sow se dopustil faulu na vlastní polovině a Kyjev bude opět zahrávat standardní situaci.
51'
Mbabu nacentroval míč do vápna, tam se o nůžky pokusil Ravet a Koval musel ukázat své reflexy.
50'
Fassnacht dobře napadal protihráče a získal aut.
49'
Jarmolenko zkusil z velkého úhlu překonat brankáře, ten však neměl problém balón zachytit.
49'
Míč se dostal za půlku a přesouvá se na kopačky druhého týmu. Opět za to může faul.
48'
Fauluje se i na druhé straně hřiště, takže domácí se rychle vrátí na míč.
48'
Assalé se dopouští útočného faulu. Kyjev se dostává k míči.
47'
Centrovaný míč do vápna má v rukou brankář, který při výskoku trefil soupeře kopačkou. Rozhodčí zůstává v klidu.
46'
Domácí Bern se hned tlačí před bránu Kyjeva, ale obrana je zatím připravena.
46'
Oba týmy nastupují do druhého poločasu ve stejné sestavě.
46'
Hráči se již pomalu trousí na pažit a čekají na zahájení druhé půle.
První poločas přinesl tvrdý fotbal s velkým počtem střetů a faulů. Jediným střelcem je prozatím Hoarau, který se dokázal trefit z penalty, která však byla nařízena mylně. Domácí potřebují pro postup vstřelit ještě jednu branku. Uvidíme, co přinese druhý poločas, který začne v 21:18.
45+3'
45+3'
Hostům se podařilo ještě vytvořit tlak, který však brankou nekončí a rozhodčí ukončuje první poločas.
45+1'
Centrovaný míč se dostal k domácím, nejdříve zkoušel z voleje pálit Sanogo, ten trefil obránce. Míč se odrazil k Nuhuovi, ten již přestřelil. Tato rána byla však zbytečná, protože Sanoga trefil při své ráně obránce kopačkou do břicha.
45+1'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty.
45'
Bern bude kopat rohový kop po zmařeném průniku Raveta.
44'
Sydorčuk se provinil ve středovém kruhu a hráči švýcarského klubu zůstanou v držení míče.
42'
Centrovaný míč Jarmolenka skončil v rukavicích Wölfliho.
41'
Bern vhazoval aut blízko velkého vápna, míč se dostal k domácím, ale nikdo neprostřelil obranu Dynama.
40'
Hosté kombinují hluboko ve svém poli niakam nespěchají.
39'
Benito se při souboji o míč dopustil faulu a hosté se dostanou k míči.
37'
Domácí jsou v držení míče, ale dostatečně daleko od brány, takže kyjevská obrana může být v klidu.
35'
Domácí jsou u míče a kombinují přes celou šíři půle.
33'
Domácí teď měli obrovskou šanci. Benito dobře odcentroval před bránu, kde si na hlavičku nadskočil Assalé, ale jeho pokus letí těsně vedle pravé tyče!
32'
Na druhé straně přišla rychlá akce Jarmolenka, jenže je pískán ofsajd.
31'
Assalé se dostal do náběhu do šestnáctky, kde upadl a dožadoval se druhé penalty. Nakonec je pískán útočný faul.
30'
Kyjevští hráči se pouze zbavili míče odkopem do zámezí a domácí zůstávají u míče.
29'
Jenže ani tato standardka se nepovedla a následně se Sydorčuk dopustil faulu, za který je odměněn žlutou kartou.
28'
Benito se dopouští nedovoleného zákroku a Kyjev má další šanci na skórování.
26'
Dlouhý nákop od Sowa skončil až za pomezní čarou. Odkopávat bude Koval.
26'
Mbokani se dopustil faulu na útočné půli a Dynamo ztrácí míč.
25'
Domácí se snažili o rychlý přechod po pravé straně hřiště, kde je zastavil Morozjuk.
24'
Do protiútoku šla hned pětice hráčů. Fassnacht táhl míč po straně, pak ale mizerně nacentroval.
23'
Kyjev zahrával standardní situaci ze střední vzdálenosti, ale centrovaný míč se nepovedl.
22'
Dnešní zápas je hodně tvrdý od začátku utkání. Teď leží na druhé straně leží Mbokani a nevstává se mu lehce.
21'
Viděli jsme stejnou situaci, jako před několika okamžiky – domácí nakopávají míč do vápna a při snaze o hlavičku jeden ze švýcarských hráčů fauluje brankáře.
20'
Hostům se teď nedaří zůstat souvislejší dobu u míče a Bern může jít opět vpřed.
19'
Domácí Sow si nadskakoval na míč, který letěl do velkého vápna a přitom fauloval Kovala, který si vyžádal ošetření.
18'
Harmaš nedokázal přihrát spoluhráči a domácí se dostávají k míči.
16'
Na druhé straně se Harmaš dostal do vápna, ale nezakončil.
15'
Young Boys kombinovali na polovině hřiště, následně přišel dlouhý pas na Benita, ten však míč neudržel.
14'
Hosté se dostali k bráně soupeře a vybojovali autové vhazování.
13'
Domácí jsou do vedení. K pokutovému puntíku se postavil GUILLAUME HOARAU, který si počkal na pohyb brankáře a následně poslal míč do středu brány. Bern tak snižuje celkově na 2:3.
11'
Nakonec z toho bylo autové vhazování, které letělo přes celou šestnáctku. Ve velkém vápně se jeden z hostů dopustil faulu a je pískána penalta!
11'
Domácí teď kombinují rozvážně na polovině a hledají cestu k bráně.
10'
Na druhé straně se po rychlé akci dostal k hlavičce Ravet, kulatý nesmysl letí nad břevno.
9'
Harmaš nacentroval do vápna, kde ještě jeho spoluhráč dokázal hlavičkovat. Míč však letěl přímo do míst, kde stál připravený Wölfli.
8'
Mbabu z domácího týmu dostává žlutou kartu, když fauloval soupeře na pravé straně.
7'
Domácí se poprvé dostali do šestnáctky, ale k šanci to nevedlo.
6'
Na druhou stranu se řítil po levé straně Galeano, ale Mbabu jej dokázal zastavit.
5'
Bern vhazoval aut blízko šestnáctky, jenže míč přistál na hlavičce soupeře.
5'
Obrana ještě musela hasit ještě jeden průnik hostů, ale i to zvládla.
4'
Jarmolenko zkoušel nacentrovat do vápna, jenže se mu to vůbec nepovedlo a obrana odkopává míč.
3'
Mbokani zůstává ležet na na trávníků po střetu se Sonogou. Dynamo bude kopat přímý volný kop.
3'
Ravet teď dostal dobrou nahrávku mezi hráče a mohl jít sám na brankáře, jenže pas byl nakonec příliš prudký.
2'
Kyjev zatím však zůstává u balónu.
1'
Benito se dopouští prvního lehkého faulu a hosté mohli zahrávat standardní situaci. Centrovaný míč skončil u brankáře.
1'
Úvodního výkopu se zhostili hosté, kteří do dnešního utkání vstupují s dvougólovým náskokem.
1'
Ještě jednou vítejte u dnešního utkání. Hráči již čekají nastoupeni v tunelu. Brzy tedy bude moci vypuknout odveta o čtvrté předkolo Ligy mistrů.

BSC Young Boys: Wölfli – Mbabu, Nuhu, Bergen (K), Benito – Fassnacht, Sow, Sanogo, Ravet – Hoarau, Assalé.
Náhradníci: Marzino – Bürki, Bertone, Sulejmani, Nsame, Schick, Lotomba.

FC Dynamo Kyjev: Koval – Morozjuk, Chačeridi, Vida, Kádár – Sydorčuk, Šepeliev – Jarmolenko (K), Harmaš, Gonzáles – Mbokani.
Náhradníci: Buščan – Cygankov, Korzun, Kravets, Bujalskij, Besedin, Kedziora.

Rozhodčí: Pawel Gil – Konrad Sapela, Marcin Borkowski (všichni Polsko).
První utkání

FC Dynamo Kyjev – BSC Young Boys 3:1 (2:0)

Branky: 15. Jarmolenko, 34. Mbokani (Jarmolenko), 90+3. Garmaš (Koval) – 90+1. Fassnacht (Assalé)

Karty: 31. Nuhu (YBB), 73. Bergen (YBB)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:12.

FC Dynamo Kyjev: Koval – Morozjuk, Chačeridi, Vida, Kádár – Šepelijev, Sydorčuk (65. Korzun) – Jarmolenko (C), Garmaš (90+4 Bujalskij), González (81. Cygankov) – Mbokani
Náhradníci: Rudko – Pantić, Cygankov, Korzun, Bujalskij, Besedin, Kędziora

BSC Young Boys: Von Ballmoos – Mbabu, von Bergen (C), Nuhu, Benito (76. Lotomba) – Ravet, Aebischner (62. Bertone), Sanogo (52. Assalé), Fassnacht – Hoarau, Sow
Náhradníci: Wölfli – Bürki, Bertone, Assalé, Nsame, Schick, Lotomba

Rozhodčí: Andreas Ekberg – Mehmet Culum, Stefan Hallberg (všichni Švédsko)
Vítám všechny fanynky a fanoušky evropského fotbalu! Boje o účast v základní skupině Ligy mistrů v následující sezóně jsou v plném proudu a my se dnes zaměříme společně na odvetu 3. předkola, v níž se na domácí půdě představí BSC Young Boys, jejichž soupeře bude ukrajinské FC Dynamo Kyjev. Domácí dohánějí dvoubrankové manko z týden starého utkání celého dvojzápasu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.