Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  CZ Bělehrad : Salcburk - 21. srpna 2018   21:00

CZ Bělehrad
Borjan – Stojković, Savić (C), Degenek, Rodić – Jovičić, Krstičić – Jonathan Cafú (60. Simić), Ben Nabouhane, Radonjić – Stoiljković (79. Jovančić)
Popović – Pavkov, S. Srnić, Babić, Simić, Jovančić, Gobeljić
Orsato – Manganelli, Costanzo
Salcburk
Stankovic – Lainer, André Ramalho, Pongračić, Ulmer (C) – Samassékou, Wolf (87. Minamino), Haidara, Junuzović (46. Schlager) – Yabo (79. Daka), Dabbur
Walke – Prevljak, Minamino, Daka, Schlager, Mwepu, Todorovič

V tomto divácky nepříliš atraktivním zápase jsme viděli převahu hostujícího celku, ale prosadit se nedokázali. Domácí celek se pomohl spolehnout na dobrou defenzivní hru a na gólmana Borjana, který všechny tři střely soupeře kryl. Za týden se bude hrát odvetný duel.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 9:9.
90+3'
90+3'
Žlutou kartu dostává Dabbur (FC Red Bull Salzburg).
90+3'
V samotném závěru to na sebe vzal Dabbur, jehož pokus byl zblokovaný obranou.
90+2'
Ani jeden celek se nikam nežene, hosté kontrolují hru. Zdá se, že tento zápas gól nepřinese.
90+1'
Žlutou kartu dostává Minamino (FC Red Bull Salzburg).
90'
Nastavovat se budou tři minuty.
90'
Stankovic má na svém kontě další dobrý zákrok. Po rohovém kopu zakončoval hlavou Simić, ale brankář jeho pokus kryje.
89'
V poklidném tempu se závěr zápasu dohrává, sudí nemají mnoho důvodů k nastavení delšího časového úseku.
87'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Wolf, přichází Minamino.
87'
Radonjić si nabíhal před branku do volného prostoru, ale na míč nedosáhl.
85'
Rohový kop pro domácí celek. Po centru před branku se do střelecké pozice dostal Rodić, jehož hlavička končí mimo.
84'
Stankovic rozehrává od své branky, pokouší se něco vymyslet, ale zatím marně.
83'
Hostující celek je u míče, ale nedaří se mu překonat velmi dobře bránící se obranu soupeře. Red Bull hraje aktivně.
80'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, sledujeme hru spíše na polovině hrací plochy.
79'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Stoiljković, přichází Jovančić.
79'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Yabo, přichází Daka.
77'
Hra je přerušena, zdá se, že Yabo není pro zranění schopný pokračovat ve hře.
75'
Na střely na branku je tento duel vyrovnaný, oba celky zakončovaly mezi tři tyče dvakrát, ale gólmani jsou bezchybní.
74'
Hostující celek kombinuje na útočné polovině, ale nemůže se přes domácí obranu propracovat do šancí.
72'
Střelecky je aktivnější hostující celek, 9:1 vede na střely. Na úvodní gól zápasu zatím čekáme.
70'
Dvacet minul před koncem měl velkou šanci domácí Stoiljković. Jeho zakončení po rohovém kopu dokázal nadvakrát na brankové čáře zneškodnit brankář Stankovic.
68'
Domácí Radonjić to vzal na sebe. Jeho rána končí v moci brankáře Stankovice. Ten zodpovědným zákrokem uklidňuje hru.
67'
Haidara a Dabbur se propracovali až před branku soupeře, ale tak dlouho si dávali přednost v zakončení až o míč přišli.
65'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznějších šancí. Gólmani mnoho práce nemají.
62'
Další rohový kop a znovu pro polský klub. Následně Degenek minul branku. Zatím hrají hráči FK nejlepší pasáž hry, ovšem bez gólového efektu.
60'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Jonathan Cafú, přichází Veljko Simić.
59'
O něco málo později má k dispozici roh také Salzburg. Yabo centroval před branku a dobře postavený Dabbur minul prostor vymezený třemi tyčemi.
57'
Rohový kop pro domácí fotbalisty.Centr se sice snesl před branku, ale obrana Red Bullu si snadno dokázala poradit.
57'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nemůže dostat do střeleckých pozic.
55'
Žlutou kartu dostává Haidara (FC Red Bull Salzburg).
53'
André Ramalho bude po faulu soupeře rozehrávat volný kop.
52'
Ve druhé části hry pokračuje aktivní hra hostujícího celku, ale i domácí si dokáží nějaké příležitosti vypracovat.
51'
Hostující Schlager zakončoval rychlou akci svého celku, ale trefil jen prostor, kde byl připravený brankář.
49'
Ben Nabouhane z nějakých pětadvaceti metrů minul branku. Jeho rána končí těsně mimo, gólman zasahovat nemusel.
48'
Nyní se do střelecké pozice dostal Ulmer, ale ani on nedokázal změnit bezbrankový stav. Jeho rána končí zblokovaná.
47'
Hostující celek vstoupil aktivně i do druhého poločasu, Haidara vypálil a jeho projektil dokázal zblokovat jeden z beků.
46'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Junuzović, přichází Schlager.
46'
Úvodní poločas nabídl minimum šancí. Převahu měli prakticky celých pětačtyřiceti minut hostující fotbalisté. Domácí defenziva hrála hodně pasivně, ale nepustila soupeře do výraznější šance. Na úvodní velkou šanci či gól stále čekáme.
45+0'
45'
Hostující Yabo to zkoušel, ale jeho projektil postrádal přesnost. Více toho asi v prvním poločase neuvidíme.
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
43'
Domácí Stojković byl v osobním souboji faulovaný. Nedovoleně si počínal Wolf. Rozehrávat tak budou na své polovině hráči Bělehradu.
42'
Borjan vykopává po nepřesné hostující akci od své branky.
42'
Obrázek hry je stále stejný, Red Bull hraje aktivně a nyní to zkoušel Wolf, jenže míč mu odskočil od nohy a nemohl nic jiného než se vracet na svou polovinu.
40'
Stankovic rychle vykopává míč a směr hry se bleskově otáčí.
39'
Po dlouhé době se do střelecké pozice dostal také dlouhou dobu bránící se domácí celek. Jovičićova rána z velké dálky končí vysoko nad a domácí kouč není zrovna spokojený.
38'
Stoiljković si na obranné polovině pomohl nedovoleně, a tak budou rozehrávat hosté.
36'
Borjan vykopává od své branky, mnoho šancí tento duel nenabízí. Další akci hostů překazil dnes dobře hrající Degenek.
35'
Hostující kapitán Ulmer zkoušel projít přes obránce, ale míč se od nohy beka odrazil do autu. Vhazování pro Red Bull.
35'
Znovu to individuálně zkoušel Yabo, ale ani tentokrát si na obranu nepřišel, dobře zasáhl Degenek.
33'
Půlhodiny hry je pryč. Na výraznější příležitost v tomto zápase čekáme. Ani jeden celek se nemůže dostat do dobrých střeleckých pozic.
32'
Následně to zkoušel hostující Junuzović. Jeho pokus bez výraznějších potíží dokázal zastavit výborně hrající Degenek.
31'
Volný kop rozehrával domácí Radonjić. Jeho centr se snesl před branku, ale hostující Dabbur rychle překazil šanci.
28'
Hostující Yabo centroval před branku, ale jeho projektil poměrně snadno vyboxoval do bezpečí Borjan.
27'
Domácí fotbalisté se sice nastěhovali na útočnou polovinu, ale k ohrožení branky mají stále velmi daleko. Velké problémy mají s přechodem do zakončení.
26'
Salzburg se nyní dostal do zajímavé pozice. Centr se snesl před branku, ale Yabo nedokázal hlavou usměrnit balon do sítě.
25'
Vykopávat od své branky bude brankář Borjan, který se rozhodl pro dlouhý výkop. Zatím jedinou střelu na branku vyslal Red Bull.
25'
Wolf se rozhodl pro střelu. Na delší přípravu neměl čas a podle toho to také vypadalo. Jeho rána končí mimo.
24'
Domácí celek se nyní propracoval na útočnou polovinu, do střelecké pozice se dostal Radonjić. Jeho ránu zblokoval jeden z beků. Směr hry se tak rychle otáčí.
22'
Jonathan Cafú si v souboji pomohl nedovoleně, a tak budou rozehrávat hosté, jmenovitě Samassékou.
21'
Red Bull Salzburg kombinuje na své polovině a snaží se dlouhými balony překonat obranu soupeře. Junuzović si nabíhal do volného prostoru, ale pas byl nepřesný.
20'
Registrujeme první střelecký pokus, který prošel až k brankáři. Vypálil hostující Junuzović, jehož projektil kryje Borjan. Nebyla to žádná prudká rána s gólovými parametry.
18'
Lainer to zkoušel individuálně, ale nedokázal projít přes obránce. Balon získává domácí Bělehrad. Sledujeme hodně takticky vedený duel.
16'
To se nyní podařilo Haidarovi, který vypálil a jeho ránu dokázal zblokovat Degenek. Ten odvrátil míč na autové vhazování hostujícího mužstva.
15'
Red Bull rozehrává od své branky, snaží se probojovat přes dobře hrající obranu soupeře.
13'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme hodně opatrný duel. Nyní se do útoku dostal domácí celek. Stojković vybojoval autové vhazování, ale provedl ho nejhůře jak mohl.
12'
Crvena Zvezda má k dispozici rohový kop, rozehrávat ho bude Ben Nabouhane.
10'
Deset minut hry je pryč, aktivněji hraje hostující celek. Nyní to zajímavě zkoušel Haidara a Yabo. Jejich akci rychle zastavil hned první obránce.
8'
Jonathan Cafú si v souboji o míč počínal nedovoleně, a tak balon získává klub z Rakouska.
7'
Radonjić se pokoušel dostat do zajímavé střelecké pozice, ale jeho akci poměrně rychle ukončuje dobrá práce obrany.
6'
Jovičić byl v souboji lepší, a tak musel hostující Wolf faulovat. Rozehrávat tak bude Bělehrad.
4'
Stojković zůstává po kontraktu se soupeřem ležet na hrací ploše. Zdá se, že je hodně otřesený.
2'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.
1'
Domácí hrají v modrém, hosté v červenobílém.
1'
Zápas, který se hraje bez přítomnosti diváků, právě začal.
1'

FK Crvena Zvezda Bělehrad: Borjan – Stojković, Savić (C), Degenek, Rodić – Jovičić, Krstičić – Jonathan Cafú, Ben Nabouhane, Radonjić – Stoiljković
Náhradníci: Popović – Pavkov, S. Srnić, Babić, Simić, Jovančić, Gobeljić

FC Red Bull Salzburg: Stankovic – Lainer, André Ramalho, Pongračić, Ulmer (C) – Samassékou, Wolf, Haidara, Junuzović – Yabo, Dabbur
Náhradníci: Walke – Prevljak, Minamino, Daka, Schlager, Mwepu, Todorovič

Rozhodčí: Orsato – Manganelli, Costanzo.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto zápase předkola Ligy mistrů proti sobě nastoupí FK Crvena Zvezda Bělehrad a FC Red Bull Salzburg.

FK Crvena Zvezda Bělehrad hrál v předchozím kole proti slovenské Trnavě. Úvodní zápas nabídl remízu 1:1, nejprve se trefil bělehradský Mohamed Ben z pokutového kopu, rychle vyrovnal Grendel. Odvetný duel zahájila lépe Trnava, trefil se Bakoš v šesté minutě. O minutu později vyrovnal Mohamed Ben. Za stavu 1:1. celkově 2:2 následovalo prodloužení. O postupu Bělehradu rozhodl v 98. minutě Radonjić.

FC Red Bull Salzburg v předchozím kole předkola hrál proti makedonské Shkëndiji Totovo. Úvodní zápas hrál Red Bull doma a vyhrál 3:0, v 16. minutě proměnil Dabbur pokutový kop, v závěru poločasu navýšil vedení znovu Dabbur. Konečný stav zápasu znovu z pokutového kopu stanovil Saassékou. Odvetný duel nabídl jedinou branku, trefil se Salzburg. V 92. minutě skóroval Ramalho. Rakouský klub postoupil poměrně snadno do finální fáze kvalifikace o Ligu mistrů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.