Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Malmö : Videoton Fehérvár - 7. srpna 2018   19:15

Malmö
Malmö
62' Christiansen
1:1
(0:0)
Videoton Fehérvár
72' Nego
Malmö
Dahlin – Safari, Bengtsson, Nielsen, Larsson – Rieks, Christiansen, Bachirou, Traustason – Rosenberg (C), Antonsson
Andersson – Adrian, Binaku, Brorsson, Gall, Lewicki, Vindheim
Matej Jug – Matej Žunič, Manuel Vidali
Swedbank Stadion (kapacita: 24.000 diváků)
Kovacsik – Stopira, Juhasz (C), Vinicius, Fiola – Nego, Nikolov, Hadžič – Siepovič, Kovacs, Lazovič
Tujvel – Berecz, Patkai, Scepovic, Sos, Tamas, Varga

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku úterního večera se s Vámi loučím, na shledanou.
Máme tu konec utkání, které končí remízou 1:1. O branky se ve druhém poločase postarali za domácí Christiansen a o deset minut později vyrovnával Nego. Odveta tak bude jistě velmi zajímavá, Malmö bude muset vstřelit v Maďarsku branku, aby vůbec mohli přemýšlet o postupu. Videoton si dnes ubránil remízu, kterou by před utkáním brali všemi deseti.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:14.
90+4'
90+4'
Míč daleko od branky Kovacsika, tohle utkání skončí remízou.
90+3'
Safari poslal hezký balon, který se snášel na penaltu, kde vyskočil nejvýše Handžič, ten odvrací daleko od své branky.
90+2'
Souboj dvou pětek. Fiola podrazil Riekse a tak domácí mají jednu z posledních možností.
90+2'
Larssonův centr bez větších problémů odvrací obrana hostů. Domácí ale nadále zůstávají u balonu.
90+1'
Hlavní rozhodčí přidá nad rámec normální hrací doby ještě čtyři minuty.
90'
Velmi prudkou střelou se prezentoval domácí kapitán Rosenberg, jeho pokus z levé strany končí pouze na boční síti.
89'
Střídání v týmu MOL Vidi FC: ze hřiště odchází Lazovič, přichází Scepovic.
88'
Christiansen centroval na zadní tyč, kde se do zakončení dostal Rieks, avšak měl to na dlouhou nohu a podle toho to zakončení také vypadalo.
87'
Na pravém rohu pokutového území fauluje Vinicius Rosenberga, dočkají se domácí rozhodující branky ze standartní situace?
86'
Domácí fanoušci i přes to, že očekávali jiný výsledek nadále vytrvale povzbuzují své hráče.
85'
Larsson po pravé straně vybízel střídajícího Galla, toho výborně ubránil levý bek Stopira.
84'
Velmi dobrý centr z levé strany, těsně před Rosenbergem sebral míč do rukavic Kovacsik.
83'
Střídání v týmu MOL Vidi FC: ze hřiště odchází Siepovič, přichází Varga.
82'
Hosté odkopávají míč pryč ze své poloviny.
81'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Antonsson, přichází Gall.
80'
Hra se nám přehoupla do poslední desetiminutovky. Dočkáme se rozhodující branky nebo obě mužstva pojedou na odvetu do Maďarska za stavu 1:1?
79'
U míče opět domácí celek, který to proti zatažené obraně bude mít ještě těžší než doteď.
78'
Střídání v týmu MOL Vidi FC: ze hřiště odchází Kovacs, přichází Patkai.
77'
Juhasz se dostal hodně vysoko, avšak se situací se vypořádal náramně a vybojoval alespoň autové vhazování pro svůj tým.
76'
Na zemi zůstal po souboji ležet Siepovič, trošku už i takticky zůstal na trávníku o chvilku déle než musel.
75'
Žlutou kartu dostává Lewicki (Malmö FF).
74'
Domácí okamžitě vrhají veškeré své síly do útočení, ale zapomenout by jistě neměli ani na obranu.
73'
Vyrovnávací branka je pro domácí velký šok, nyní jsou opět na řadě oni s odpovědí.
72'
Vidi právě vstřelilo branku!
A výsledkem toho je vyrovnání na 1:1. LOIC NEGO uspěl v pokutovém území proti dvojnásobné přesile a následnou střelou z malého vápna pod víko nedal Dahlinovi sebemenší šanci. Bez asistence.
71'
I hosté už jen nebrání a ukazují nám svojí sílu v útočné fázi.
70'
Po něm se dostal ze střední vzdálenosti Bachirou, jeho slabou střelu kryje Kovacsik.
69'
Autor zatím jediné branky utkání si staví míč u rohového praporku.
68'
Rieks nedovoleně podražen. Volný přímý kop ze střední vzdálenosti, ten ale domácí zahrávají pouze nakrátko.
67'
Hra začíná mít rychlý spád, branka zápasem velmi zahoupala.
65'
Lazovič krásně míč zakroutil přes zeď, brankář Dahlin se jen ohlédl jak míč orazítkoval břevno jeho branky.
64'
Hosté se snaží o rychlé vyrovnání, možnost k němu budou mít z velmi výhodné standartky.
62'
Malmö právě vstřelilo branku!
Domácí se ujímají zaslouženého vedení. ANDERS CHRISTIANSEN dostal od Bachiroi výbornou přihrávku na střed hřiště, bez většího problému obešel Hadžiče a v tváří tvář nedal brankáři žádnou šanci. Asistence: Bachirou
61'
Tlak domácích se stupňuje, těžko říct jak dlouho to hosté vydrží.
60'
Hodina hry za námi, stále čekáme na první branku utkání. Hráči obou mužstev si jsou vědomi jak důležitý je dnešní zápas.
59'
Centr Larssona směřoval na Antonssona, ten pod tlakem protihráče hlavičkuje mimo bránu.
58'
Bachirou vyslal z hranice vápna střelu na bránu, k jeho smůle trefil jen prostředek brány, kde byl připravený Kovacsik.
57'
Domácí se rvou jak lvi, zatím jim chybí i potřebné štěstí, aby přelstili hostující obranu.
55'
Domácí měli velice slibnou možnost ze standartní situace, Rosenberg ovšem trefil jen zeď.
54'
Žlutou kartu dostává Nikolov (MOL Vidi FC).
54'
Nielsen výborně ubrnánil Kovacse, ten ho od cesty alespoň pokopal.
53'
Druhý pokus se snášel na malé vápno, nikdo z hostů se k zakončení nedostal, jelikož před nimi odboxoval míč Dahlin.
52'
Který si hosté zopakují ještě jednou.
51'
Chyba v domácí rozehrávce, po rychlé akci hostů zakončoval z velkého úhlu Nikolov, Dahlin vyráží na rohový kop.
50'
Domácí Malmö má opět výborný začátek poločasu, ani tentokrát ještě hosté pořádně neopustili vlastní polovinu hřiště.
49'
Výborná obrana hostů nyní nepropustila ani jednu ze tří pokusů o střelu.
48'
Střídající Lewicki chtěl narazit spoluhráči na pravou stranu, Bachirou jeho úmysl vůbec nepochopil.
47'
Druhý poločas zahájila rozehrávka hostů, kteří nyní budou útočit z pravé strany doleva.
46'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Traustason, přichází Lewicki.
46'
Máme za sebou první poločas hry, ve kterém jsme se branky nedočkali. O trochu lepším týmem jsou domácí, jenž častěji drží míč na svých kopačkách, avšak hosté vyrážejí do velmi nebezpečných protiútoků. Druhý poločas bude určitě ještě hodně zajímavý, buďte u toho s námi.
45+2'
45+2'
Hra ve středu hřiště, v prvním poločase už toho zřejmě moc neuvidíme.
45+1'
Niego udělal hezkou kličku Bachirouvi, následná střela po zemi se mezi tři tyče nevešla.
45'
V prvním poločase se nastaví dvě minuty.
44'
Střelu ze střední vzdálenosti doprostřed brány v klidu chytá Kovacsik.
43'
Domácím zatím vázne finální fáze útoku, hodně akcí dnes už ztroskotala na nepovedené přihrávce.
41'
Domácí rychle rozehráli volný přímý kop, Kovacsik si vyskočil a bez problémů chytá míč do svých rukavic.
40'
Pomalu se nám blíží konec prvního poločasu, dočkáme se ještě nějaké zajímavé situace před jednou z branek?
39'
Hra se nám na malou chvíli přesunula do středu hřiště, kde probíhá velký boj o každý metr trávníku.
37'
Nyní hosty zastavuje pomezní rozhodčí zdviženým praporkem – ofsajd.
36'
Lazovič trefil hlavu jen prvního hráče, domácí se osvobozují.
35'
Rieks fauluje v nebezpečném prostoru Niega, hosté mají velmi dobrou příležitost ze standartní situace.
34'
Domácí kapitán Rosenberg opět pokoušel své štěstí, zatím nemá svůj den. Nyní střelou z hranice vápna míjí branku.
33'
Hosté dnes spoléhají hlavně na kvalitní defenzivní práci s možností rychlých protiútoků.
32'
Domácí hráči výborně zakombinovali po pravé straně hřiště, ovšem k finálnímu centru se nedostali díky výborné obraně hostů.
31'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Bengtsson, přichází Brorsson.
30'
S nepříjemnou bolestivou grimasou nyní leží na trávníku Bengtsson, dnešní zápas bude obě mužstva hodně bolet.
29'
Hra se nám teď přelévá ze strany na stranu, hned na druhé straně centroval opět Lazovič, jeho spoluhráči se ovšem v pokutovém území k zakončení nedostali.
28'
Hra se nám hned přemístila zpátky na druhou stranu, kde Safari výborným centrem našel ve vápně Rosenberga, který hlavičkou trestuhodně přestřeluje.
27'
Lazovič centrem od rohového praporku našel na zadní tyči stopera Juhasze, ten si ovšem pomohl faulem a tak velké vzrušení bylo zbytečné.
26'
První rohový kop v zápase mají i hosté.
25'
Na zemi zůstal po souboji ležet Danko Lazovič, který od domácího obránce schytal ostrý skluz zezadu na kotníky. Nakonec vše dopadlo dobře a hostující pravé křídlo může pokračovat ve hře.
24'
Žlutou kartu dostává Bachirou (Malmö FF).
23'
Na dnešní stadion si našlo cestu více než 17 tisíc fanoušků, kteří z plných plic podporují svoje miláčky.
22'
Rosenberg si v souboji s Niegem pomohl držením za dres, což neuniklo očím rozhodčího.
21'
Domácí kapitán Rosenberg přihrál nepřesně, zatím domácí klopýtají na velké nepřesnosti svých hráčů.
20'
Máme za sebou prvních dvacet minut utkání, zatím jsme viděli jednu velkou šanci domácích, skóre ale zatím zůstává bez branek.
19'
Safari si výborně poradil v souboji s Lazovičem, vše končí autovým vhazováním domácích.
18'
Hosté se po opatrných prvních minutách osmělili a nyní jsou domácím zcela rovnocenným soupeřem.
17'
Celá akce končí nedovoleným útočným faulem od Nielsena.
17'
Domácí budou rozehrávat druhý rohový kop v zápase.
16'
Pád v pokutovém území, hosté se rozčilují, ale hlavní rozhodčí penaltu nepíská.
15'
Dlouhý aut do pokutového území, kde situaci vyřešil razantním odkopem Bachirou.
14'
Ač je Siepovič velký rychlík, tento balon na hrací ploše nedoběhl ani on. Hosté ale díky teči zůstávají u míče.
12'
Žlutou kartu dostává Safari (Malmö FF).
11'
První velká šance utkání! Antonsson si ve vápně výborně zpracoval balon od Larssona na prsa, v tváří tvář brankáře Kovacsika nepřekonal.
10'
Nepovedenou přihrávku Bengtssona sbírá Kovacsik do svých rukavic.
9'
Modří zpátky u míče, hosté z Maďarska zatím výborně brání a domácí do ničeho nepouštějí.
8'
Traunstason si nepotykal s balonem a tak o něj brzy přišel, z protiútoku vyslal nebezpečný centr do šestnáctky Siepovič, k zakončení se nikdo nedostal a tak od své branky bude rozehrávat Dahlin.
7'
Niego nasadil Rieksovi „housle“, domácí krajní bek nakonec fauluje.
6'
První rohový kop v zápase rozehrávali domácí, žádná šance z toho ale nebyla, jelikož Christiansen míč velmi přetáhl a nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
5'
Safari vyslal velice špatnou malou domů, celou situaci zachránil brankář Dahlin s pomocí stopera Nielsena.
4'
Domácí zatím kombinují přes celou šířku hřiště, k žádnému nebezpečnému centru či střele se ovšem zatím nedostali.
3'
Malmo na svého soupeře doslova vlétli, ti ještě neopustili s míčem vlastní polovinu hřiště.
2'
Hlavní rozhodčí Matej Jug nám dnes poprvé pískl do píšťalky, zápas bude co nevidět zahájen – pojďme na to! Zápas zahájili výkopem domácí hráči, kteří dnes hrají v klasických světle modrých dresech, hosté nastoupili v červenomodrých dresech.
1'
Obě dnešní jedenáctky nám nastupují na hrací plochu, zápas bude za pár minutek zahájen.

Malmö FF: Dahlin – Safari, Bengtsson, Nielsen, Larsson – Rieks, Christiansen, Bachirou, Traustason – Rosenberg, Antonsson
Náhradníci: Andersson – Adrian, Binaku, Brorsson, Gall, Lewicki, Vindheim

MOL Vidi FC: Kovacsik – Stopira, Juhasz, Vinicius, Fiola – Nego, Nikolov, Hadžič – Siepovič, Kovacs, Lazovič
Náhradníci: Tujvel – Berecz, Patkai, Scepovic, Sos, Tamas, Varga

Rozhodčí: Matej Jug – Matej Žunič, Manuel Vidali.
depositphotos_118431984_stock_illustration_shirt_uniform_referee_icon Rozhodčí
Dnes bude utkání řídit jako hlavní rozhodčí pan Matej Jug, jeho asistenti jsou pánové Matej Žunič a Manuel Vidali. Jako čtvrtý rozhodčí bude připravený Dejan Balažič. Všichni pánové přicestovali na tento zápas do Švédska ze Slovinska. Delegátem utkání bude Zbigniew Przesmycki z Polska.

mol_vidi MOL Vidi FC
Hosté v minulé sezóně také ovládli domácí soutěž, když získali o dva body více než druhý Ferencvárosi, čímž dostali možnost se kvalifikovat o ligu mistrů. Soutěž začali jako Malmö už v prvním předkole, kde vyřadili lucemburský Dudelange (2:1, 1:1). V dalším kole čekal na Videoton bulharksý mistr – Ludogorets Razgrad. Celý dvojzápas rozhodla jediná branka, která padla už v první zápase. Do dvojutkání s Malmö nejdou jako favorit, ale stát se může cokoliv.
V domácí soutěži zatím odehráli dvě kola a připsali si jednu výhru s jednou remízou.
malmo Malmö FF
Domácí v minulé sezóně ovládli domácí soutěž, čímž dostali možnost se kvalifikovat o ligu mistrů. Soutěž začali už v prvním předkole, kde vyřadili jednoznačně kosovský FK Drita (2:0, 3:0). V dalším kole už čekal těžší protivník, rumunský mistr – Kluž. Po jednobrankovém vítězství v rumunsku doma uhráli potřebnou remízu a mohli se začít těšit na další kolo.
V letošní sezóně se domácím v lize příliš nedaří, po šestnácti zápasech jsou až na šestém místě, když na první AIK Solna už ztrácí propastných jedenáct bodů. Forma Malmö jde ale nahoru, a tak jistě v lize ještě neřekli poslední slovo.
Vítám všechny fotbalové fanoušky a fanynky u zápasu třetího předkola ligy mistrů. Dnes budeme společně sledovat utkání mezi týmy Malmö FF a MOL Vidi FC. Utkáním vás provede Jakub Štěrba, přeji příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.