Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Trnava : CZ Bělehrad - 14. srpna 2018   20:30

Trnava
Trnava
6' Bakoš
1:2
(1:1)
CZ Bělehrad
CZ Bělehrad
7' Ben Nabouhane   • 98' Radonjić
Trnava
Chudý – Kadlec, Tóth, Godál (C), Čonka (106. Hladík) – Jirka, Grendel, Sloboda, Greššák, Rada (100. Dangubić) – Bakoš
Rusov – Janso, Dangubić, Hladík, Miesenboeck, Jarović, Pekár
Serdar Gözübüyük – Davie Goosens, Bas van Dongen (všichni Nizozemsko)
Štadión Antona Malatinského
CZ Bělehrad
Borjan – Stojković, Savić (C), Degenek, Rodić – Jovančić (101. Gobeljić), Krstičić – Ben Nabouhane, Simić (85. Jovičić), Radonjić (107. Babić) – Stoiljković (75. Pavkov)
Popović – Jovičić, Pavkov, Ebecilio, Srnić, Babić, Gobeljić

Ode mě je to pro dnešek vše. Dobrou noc!
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:6. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 26:22.
Trnavský sen o Lize mistrů se rozplynul. Spartak sice vzdoroval více než statečně, z postupu do čtvrtého předkola se ale nakonec raduje Crvena Zvezda, která vyzve Red Bull Salzburg. Dnes jsme sledovali spíše bojovné utkání, do vedení se už v šesté minutě zásluhou Marka Bakoše dostali domácí, Crveno-beli ale měli připravenou bleskovou odpověď, když srovnal El Fardou Ben Nabouhane. Devadesát minut vítěze neurčilo, rozhodnout tak muselo prodloužení, v němž svěřence trenéra Milojeviće poslal do další fáze kvalifikace přesně mířící Nemanja Radonjić. Slovenský celek se ještě zkusil zmátořit, žádnou výraznější šanci si ale nevypracoval a na konci druhého prodloužení nevyužil ani možnost pokutového kopu, Godál totiž mířil pouze do břevna.
120+3'
120+2'
Jenže Boris Godál z penaltového puntíku trefil pouze horní tyč soupeřovy pokladnice, a pouze tak podtrhl ofenzivní trápení svého týmu z posledních minut.
120+1'
Žlutou kartu dostává Rodić (FK Crvena Zvezda Bělehrad).
120+1'
Po faulu na Hladíka byla ve prospěch domácího týmu nařízena penalta.
120'
Nastavovat se budou dvě minuty.
119'
Jeden z posledních náporů svěřenců Radomíra Látala zakončil Erik Grendel střelou, po níž balon dolétl až na tribunu za brankou gólmana Borjana.
118'
Zle teď domácím zadákům zatápěl Milan Pavkov, který zadělal na pořádné problémy rozehrávajícím Godálovi s Tóthem. Na pomoc musel přispěchat i brankář Chudý.
117'
Žlutou kartu dostává Hladík (FC Spartak Trnava).
115'
Další ofenzivní snažení Trnavy ukončil Savić, který poté odkopl balon až k brankáři Chudému. Po jeho nahrávce se znovu vpřed vydává Godál, Crveno-beli se musí opět bránit.
114'
Babićův průnik po levé straně neměl dlouhého trvání, kousek za půlkou hřiště jej totiž od balonu odstavil Andrej Kadlec, jenž okamžitě otočil hru směrem k Borjanově svatyni.
113'
Jediným důvodem k přerušení hry je v posledních minutách nedovolený zákrok. Faulů sledujeme opravdu požehnaně, nyní se jej dopustili Grendel a krátce po něm Gobeljić.
112'
Hráči Crvene Zvezdy, konkrétně to byli Pavkov s Ben Nabouhanem, nyní drželi míč na obranné polovině soupeře a získali pro svůj tým několik cenných vteřinek.
111'
Po Godálově nákopu prodloužil střídající Hladík míč za sebe, jenže před Bakošem jej na poslední chvíli stačil odkopnout Miloš Degenek.
109'
Svěřenci trenéra Milojeviće už brání v plném počtu deseti hráčů, s překonáním jejich defenzivní hradby to budou mít hráči Spartaku opravdu hodně těžké.
108'
Ofsajd a v něm Marek Bakoš, jediný střelec Trnavy v dosavadním průběhu tohoto utkání. Dle mého názoru už je o postupujícím rozhodnuto, ovšem ve fotbale je možné všechno.
107'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Radonjić, přichází Babić.
106'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Čonka, přichází Hladík.
106'
Začalo druhé prodloužení.
První polovina prodloužení je za námi, Crvena Zvezda se v ní přiblížila postupu, když se v osmadevadesáté minutě po Ben Nabouhaneově nahrávce ze samostatného úniku trefil Nemanja Radonjić. Zmohou se domácí ještě k rozpoutání dramatu?
105+2'
První prodloužení skončilo.
105+1'
První prodloužení už se pouze dohrává, ani jeden z týmů se nikam nežene, defenzivní taktiku budou vyznávat především hosté, kteří nechtějí, aby došlo k jakýmkoliv komplikacím.
105'
104'
Nemanja Radonjić se dostal k míči v pokutovém území, načež zkusil přelobovat vybíhajícího Chudého, balonu ovšem dodal úplně opačnou rotaci, než bylo potřeba.
103'
Domácí zahrávali rohový kop, vzešel z něj ale pouze protiútok Bělehradských, na jehož konci Ben Nabouhane nahrával před poloprázdnou branku Pavkovovi, ten ale na míč nedosáhl.
102'
Nemanja Radonjić se ocitl v další solidní možnosti, když se šikovným zaseknutím zbavil svého strážce, jeho přízemní střelu, která směřovala k tyči, ale zablokoval Čonka.
101'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Jovančić, přichází Gobeljić.
100'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Rada, přichází Dangubić.
99'
Žlutou kartu dostává Radonjić (FK Crvena Zvezda Bělehrad).
98'
CZ Bělehrad právě vstřelil branku!
S největší pravděpodobností jsme byli svědky rozhodujícího momentu tohoto utkání, Crvena Zvezda se dostává do vedení, domácí už to budou mít hodně složité. Ben Nabouhane to udělal velmi šikovně, když parádním obloučkem vyslal do samostatného úniku NEMANJU RADONJIĆE, který se tváří v tvář brankáři Chudému nezmýlil.
97'
Na hráčích už je vidět velká únava. Momentálně se nehraje, Anton Sloboda totiž chytl křeče, od kterých mu nyní pomáhají spoluhráči.
96'
Rodić to udělal chytře, když odrazil míč o Kadlece a získal pro Crvenu Zvezdu rohový kop. Po jeho exekuci se k hlavičce dostal Pavkov, jenže na Chudého si nepřišel.
95'
Čonka si na levém křídle narazil s Radou a poté se vrhl mezi dva protivníky, ukousl si ale až příliš velké sousto a byl odzbrojen Vujadinem Savićem.
94'
Žlutou kartu dostává Grendel (FC Spartak Trnava).
93'
O něco opatrněji si musí počínat domácí, kteří by v případě inkasované branky museli skórovat hned dvakrát. Vzhledem k vyššímu počtu vstřelených gólů na soupeřově hřišti by výsledek 2:2 vyhovoval Bělehradu.
92'
Ben Nabouhane ve snaze zpracovat Jovančićův pas vystavil ukázkovou stoličku zprava přibíhajícímu Čonkovi. Jasný faul hostujícího kanonýra.
91'
Prodloužení právě odstartovalo, na straně domácího týmu pořád čekáme na premiérové střídání. Jinak už je jasné, že vítěz dnešního duelu se v závěrečném předkole utká s Red Bullem Salzburg, který po výsledcích 3:0 a 1:0 přešel přes Škendiji Tetovo.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Základní hrací doba odvetného zápasu mezi Trnavou a Crvenou Zvezdou postupujícího neurčila, budeme svědky prodloužení. Po přestávce se pokračovalo ve zajetých kolejí, žádný atraktivní fotbal k vidění nebyl, oba celky si vypracovaly po jedné šanci. Při nich se ale zaskvěly oba gólmani, Chudý pokryl Radonjićovu střelu i Stoiljkovićovu dorážku, Borjan zase eliminoval nepříjemný pokus Marka Bakoše.
90+2'
Druhý poločas skončil.
90+1'
Žlutou kartu dostává Sloboda (FC Spartak Trnava).
90+1'
90'
Trochu to vypadá, že oběma celkům směrem do útoku už dochází nápady, jak od Trenčína, tak od Crvene Zvezdy je to lehce stereotypní a bez jakéhokoliv překvapení.
89'
Jovančiće odzbrojil ve skluzu hrající Matúš Čonka. Po autovém vhazování hostí vyslal nabídku do vápna Ben Nabouhane, Pavkova ale k hlavičce nepustil Chudý.
88'
Chudého výkop pro sebe uzmul Jirka, do pokutového území se ale neprodral, protože výborně zapracoval Filip Stojković. Uvidíme autové vhazování Trnavy.
87'
Tentokráte při odvrácení nebezpečí lehce zaváhal Stojković, jenže Erik Jirka jeho pochybení nedokázal potrestat, když celou situaci o pár metrů přeběhl.
86'
Žlutou kartu dostává Pavkov (FK Crvena Zvezda Bělehrad).
85'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Simić, přichází Jovičić.
84'
Teď se Trnavští, kteří zatím nesáhli k jedinému střídání, museli bránit, když se Kadlece zbavil Ben Nabouhane, výtečně se s ním ale vrátil Lukáš Greššák.
82'
Spartak byl blízko vstřelení druhého gólu. Savić podcenil Slobodův nákop a nechal doputovat míč k Bakošovi, který odstavil svého strážce, jeho tvrdý pokus ovšem zneškodnil Borjan.
81'
Simić s Grendelem se přidržovali navzájem, dle názoru hlavní sudího ovšem fauloval pouze druhý jmenovaný, což se pochopitelně nezdá domácím fanouškům.
80'
Do konce základní hrací doby zbývá odehrát posledních deset minut a možnost prodloužení stále nabývá reálnějších obrysů. Dokáže se někdo na konci druhé půle prosadit?
79'
Poprvé po příchodu na hřiště o sobě dal vědět Milan Pavkov. V příliš pozitivním světle to ale nebylo, střídající útočník hostí se ocitl v jasném ofsajdu.
78'
Zajímavý centr Matúše Čonky málem přistál na hlavě Antona Slobody, kterému k zakončení opravdu scházely pouze decimetry. Z této šance mohlo vzejít něco nebezpečného ...
77'
Ben Nabouhane se dožadoval odpískání nedovoleného zákroku a nařízení dalšího přímého kopu pro Bělehrad, sudí ale Kadlecovo počínání jako nedovolené nevyhodnotil.
76'
Jakub Rada se vydal na osamocenou pouť po levém křídle. Právě nedostatek pomoci od spoluhráčů sehrál při jeho neúspěšné akci hlavní roli, proti dvěma protivníkům byl český záložník bezmocný.
75'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Stoiljković, přichází Pavkov.
74'
Přímý kop měli k dispozici také domácí. Grendel vsadil na centr ke vzdálenější tyči, kde se ale Boris Godál k hlavičce před Savićem neprodral.
73'
Žlutou kartu dostává Degenek (FK Crvena Zvezda Bělehrad).
72'
Stejně jako s tou předchozí. Místo Rodiće tentokráte pálil sám faulovaný Ben Nabouhane, ani on ale míč nezakroutil mezi tři tyče Chudého pokladnice.
71'
Ben Nabouhane to udělal velmi šikovně, když si pokryl míč tělem a doslova si vymodlil nedovolený zákrok od Greššák. Jak Crvena Zvezda naloží s další standardní situací?
70'
Střelecký pokus byl k vidění i na druhé straně, když za to z uctivé vzdálenosti vzal Erik Jirka, branku soupeře ale opravdu vysoko přestřelil.
69'
Obrovská příležitost Crvene Zvezdy, která se mohla výrazně přiblížit postupu do čtvrtého předkola. Přízemní ránu Radonjiće vyrazil Chudý jen před sebe, Stoiljković ale z malého vápna nepropasíroval míč do sítě.
68'
Grendel zatlačil na Radonjiće a získal pro Trnavu autové vhazování. To ale Jirka rozehrál směrem vzad, Spartak se opravdu nechce nikam bezhlavě hnát.
67'
Přímý kop z dobré pozice si na starost vzal Milan Rodić, jenže rána z nějakých osmadvaceti metrů levému obránci Crvene Zvezdy opravdu hrubě nevyšla.
66'
Žlutou kartu dostává Tóth (FC Spartak Trnava).
65'
Filip Stojković si vyměnil balon se Simićem, posunul si jej okolo Čonky a poté odcentroval do míst, kde se zdržoval Stoiljković, tomu ale plány překazil vybíhající Chudý.
64'
Hra se hodně kouskuje, zákroků za hranou fotbalových pravidel a regulí je vidět opravdu požehnaně. Další vytáhl Miloš Degenek, který fauloval Jakuba Radu.
62'
Čonka si ukopl míč až příliš daleko, musel se o něj tedy vydat bojovat. Proti Stojkovićovi to ale přehnal s agresivitou, jeho snaha byla správně posouzena jako nedovolená.
61'
Poměrně překvapivě jsou to domácí, kdo v posledních minutách určuje tempo hry. Pokud ale dnešnímu mači něco chybí, tak jsou to gólové příležitosti, ať už na jedné či druhé straně.
60'
Žlutou kartu dostává Stoiljković (FK Crvena Zvezda Bělehrad).
59'
Centrovaný míč od Rady dolétl až do míst, kde se pohyboval Marek Bakoš, jenž si jej chtěl nachystat na střelu, zastavil jej však zdvižený praporek pomezního sudího.
58'
Andrej Kadlec hraje výborné utkání, což potvrdil i nyní, když vybojoval přímý kop. Je aktivní směrem dopředu, navíc dokáže plnit i své defenzivní chyby a s bráněním Radonjiće, největší hvězdy soupeřova výběru, zatím nemá výraznější problém.
57'
Čonkův pas do běhu, jehož adresátem byl Rada, na poslední chvíli zastavil vracející se Filip Stojković. Srbský zadák zakládá okamžitou protiakci Crvene Zvezdy.
56'
Dlouhé autové vhazování Milana Rodiće se sneslo až do malého vápna, kde brankář Chudý nepustil k hlavičce Stoiljkoviće, když si pro míč sebevědomě vyběhl a vyskočil.
55'
Po Greššákově ztrátě se Bělehradští vydali do přečíslení pěti proti čtyřem. Ben Nabouhane roztáhl hru k Radonjićovi, jenže tomu se přes Kadlece nepovedlo odcentrovat.
54'
Stojković viditelně přistrčil Jirku, sudí na to konto nařídil přímý kop pro Trnavu. Grendel překvapil spoluhráče, když místo centru vypálil na branku soupeře, jeho rána ale nemohla Borjana zaskočit.
53'
K hostujícímu křídelníkovi byli okamžitě přivoláni týmoví zdravotníci, kteří jej odvádí do zámezí. Zdvižený palec jednoho z nich směrem ke střídačce naznačuje, že Ben Nabouhane může v utkání pokračovat.
52'
Všem přítomným na okamžik zatrnulo, na trávníku totiž po střetu se Slobodu zůstal bezvládně ležet Ben Nabouhane. Zdálo se, že střelec jediné branky Crvene Zvezdy přestal vnímat, tyto prognózy se ale naštěstí nepotvrdily.
51'
Grendel obdržel nahrávku od Čonky a poté zkoušel z otočky oslovit před branku si nabíhajícího Marka Bakoše, jenže trefil jen blokujícího Stojkoviće.
50'
Marek Bakoš si pokoušel pokrýt balon tělem, dotírající Miloš Degenek jej ale i tak přetlačil. Jenže dle názoru nizozemského sudího si počínal za hranicí fotbalových pravidel.
49'
Úvod druhého poločasu se nese v o poznání poklidnějším duchu, než tomu bylo v případě toho prvního. Momentálně sledujeme kombinaci hostujících stoperů Degenka se Savićem.
48'
Míč se vzduchem přenášel z jedné poloviny hřiště na tu druhou, tuto pasáž ukončil až Erik Grendel, který ve středu pole povalil k zemi Krstičiće.
47'
Druhý poločas právě začal, ani jeden z trenérů během přestávky nesáhl ke střídání. Rozehrávku tentokráte obstarali hosté, kteří zatím disponují optickou převahou, jenže kromě vyrovnávací trefy z ní nedokázali nic vytěžit. Co nám přinese nadcházejících pětačtyřicet minut?
46'
První půle končí, v Trenčíně je skóre zatím nerozhodné 1:1. Pokud by stejný stav platil i po devadesáti minutách, byli bychom svědky prodloužení. Obě branky padly v samotném úvodu utkání, nejprve se hlavou trefil Marek Bakoš, Crvena Zvezda ale zásluhou Ben Nabouhanea odpověděla téměř okamžitě. Ve zbytku poločasu převahou disponovali hosté, vypracovali si však pouze jednu příležitost, na jejímž konci Radonjiće vychytal brankář Chudý.
45+2'
45+1'
Nad rámec prvního poločasu se bude nastavovat pouze jedna minuta.
45'
Domácí se nemohli zkoncentrovat a kupili jednu nepřesnou nahrávku za druhou. Sérii nepřesností utnul až Grendel, který v souboji se Stojkovićem získal aut.
44'
Jovančić si narazil se Simićem a poté postupoval vstříc pokutovému území soupeře, daleko se ale nedostal, ráznou stopku mu totiž vystavil ve skluzu hrající Čonka.
43'
Andrej Kadlec si opět vysloužil potlesk z ochozů trnavského stadionu, když se u postranní lajny parádně zbavil dvou protivníků, odcentrovat k Bakošovi se mu však nepovedlo.
42'
Po Tóthově faulu si Crvena Zvezda zajistila ještě pár chvil strávených před brankářem Chudým. Tentokráte se po standardní situaci do šestnáctky zkoušel prokousat Stoiljković, jenže Godál byl proti.
41'
Nedlouho nato fauloval Sloboda. Krstičićův přímý kop sklepl pro lépe postaveného Simiće Ben Nabouhane, rána hostujícího záložníka ale nebyla nebezpečná.
40'
Jednu takovou ale vyrobil Greššák, který namazal Radonjićovi. Srbský talent se vydal do okamžité protiakce, byl ale odstaven Kadlecem, jehož o pár okamžiků později navíc fauloval.
39'
S blížícím se koncem prvního poločasu to vypadá, že oběma týmům aktuální skóre vyhovuje. Nikdo už před odchodem do šaten nechce udělat zbytečnou chybu.
38'
Žlutou kartu dostává Stojković (FK Crvena Zvezda Bělehrad).
37'
Miloš Degenek před pár okamžiky svedl souboj s Bakošem, ze kterého si slovenský útočník odnesl žlutou kartu a australský reprezentant zase drobný krvavý šrám. Až teď si toho všiml i hlavní sudí, jenž posílá obránce Crvene Zvezdy za postranní čáru.
36'
Stojkovićův zpětný pas nebyl pro Saviće, který plnil roli posledního hráče, úplně ideální. Hostující stoper se musel vypořádat s aktivním napadáním Bakoše, celou situaci ale ustál.
35'
Žlutou kartu dostává Bakoš (FC Spartak Trnava).
35'
První poločas se pomaloučku chýlí ke konci, už zbývá odehrát jen deset minut. Vydrží v Tranvě nerozhodné skóre, nebo se někdo před odchodem do šaten ujme vedení, a zamítne tak možnost prodloužení?
34'
Grendel musel skousnout tvrdý střet se Savićem, zákrok hostujícího zadáka posoudil rozhodčí jako nedovolený. Jenže Jakubu Radovi dnes standardní situaci zatím nevychází, což potvrdil i teď.
33'
Kadlec zrychlil hru přihrávkou na Antona Slobodu, který to myslel dobře, když elegantní patičkou zkusil uvolnit Grendela, jenže ten se se záměrem svého kolegy neztotožnil.
32'
Hosté se rozhodli pro změnu a svůj další kop od rohového praporku rozehráli na krátko. Ani tato varianta se ale neukázala býti správnou, Jovančić přes Jirku neodcentroval.
31'
Kadlec si ani neoddechl a už se znovu musel vypořádat s neúnavným Radonjićem. Ten se tentokráte s míčem mazlil tak dlouho, až jej zezadu odzbrojil vracející se Gřeššák.
30'
Z něj svěřencům Vladana Milojeviće znovu nezapršelo, defenziva posledního slovenského šampiona zatím standardní situace soupeře zvládá perfektně.
29'
Zajímavá šance hostujícího celku. Nemanja Radonjić prokázal úžasné technické dovednosti, když se v šestnáctce zbavil dvou protivníků a poté prověřil Chudého, ten ale stačil vytěsnit míč na roh.
28'
Žlutou kartu dostává Ben Nabouhane (FK Crvena Zvezda Bělehrad).
27'
Kadlecovi při zpracování odskočil míč, kupředu se tak mohl vydat Nemanja Radonjić. Jenže domácí zadák své zaváhání napravil, zodpovědně se vrátil a odzbrojil nebezpečného křídelníka Crvene Zvezdy.
26'
Nepřehlednou skrumáž před šestnáctkou hostí vyřešil nejlépe ze všech Sloboda, který otočil hru až k Čonkovi. Levému obránci slovenského mistr ale centr nesedl, míč zaplul přesně do Borjanovy náruče.
25'
Simić si v kombinaci neporozuměl s Jovančićem, balon po nepřesném pasu prvního jmenovaného doputoval až mimo hrací plochu. Uvidíme autové vhazování Spartaku.
24'
Ten Spartaku nevyšel vůbec dobře, Radův centr se nepovedl. Okamžitou protiakci Bělehradu táhl Radonjić, ovšem po jeho pasu zpracovával Ben Nabouhane balon v jasném ofsajdu.
23'
Podle očekávání balon do pokutového území zakroutil Jakub Rada. Jeho nabídka nikoho neoslovila, hosté odhlavičkovali kulatý nesmysl jen ke Grendelovi, jehož pokus byl tečován na roh.
22'
Godálův dlouhatánský nákop směřoval k Bakošovi, který absolvoval tvrdý vzdušný souboj s Degenkem. O faul se nejednalo, ten sudí zapískal až o chvíli později, když Rodić podkopl Kadlece.
21'
Většina akcí Crvene Zvezdy jde přes Nemanju Radonjiće. Talentovaný srbský křídelník se tentokráte zkoušel prosadit individuálně, na trpělivého Kadlece však nevyzrál.
20'
Po předchozím Godálově zákroku se Simićovi zpět na nohy opravdu nechce. Jednalo se o hodně nepříjemnou záležitost, žlutá karta byla udělena oprávněně.
19'
Žlutou kartu dostává Godál (FC Spartak Trnava).
18'
Hra se musí přerušit, po hlavičkovém souboji s Bakošem totiž na trávníku zůstává ležet Stojković. Opakovaný záběr ukázal, že zadák Crvene Zvezdy inkasoval nepříjemný úder rukou do hlavy.
17'
Poslední minuty se museli stáhnout do hluboké defenzivy, nyní se tedy domácí hráči snaží o lehké uklidnění jim nevyhovujícího tempa utkání, Tóth si vyměňuje míč s Godálem.
16'
Nemanja Radonjić tentokráte poslal svůj centr až ke vzdálenější tyči, kde se pokoušel míč zpět do ohně vrátit Degenek, v hlavičkovém souboji s Čonkou ovšem neobstál.
15'
Domácí dopředu žene atmosféra, která je na stadionu v Trnavě opravdu fantastická. Zatím se ale Spartak spíše brání, Radonjićovu přízemní nabídku pouze na roh odvrátil Kadlec.
14'
Po trmě – vrmě ve středu hřiště míč vyplaval u Sloboda, jenž roztáhl hru na vpravo číhajícího Jirku. Jeho nahrávka pro Bakoše nebyla špatná, před slovenského útočníka se ale dostal Degenek.
13'
Bělehradští jsou v posledních minutách jasně aktivnějším týmem, jejich tlak vyústil v další roh. Ben Nabouhane hledal na penaltový puntík si sbíhajícího Saviće, tomu ale hlavičku znemožnil Godál.
12'
Načechraný centr z kopačky Nikoly Stoiljkoviće se nepříjemně snášel před branku domácích, Martin Chudý ale výtečně přečetl hru a vyboxoval míč do bezpečí.
11'
Talentovaný Radonjić nejprve trefil před sebou blokujícího Slobodu, poté ale vybojoval míč zpět do své moci a alespoň získal rohový kop. Jak s ním hosté naloží?
10'
Její exekuce se ujal Ben Nabouhane, vedl si ale o poznání hůře než před pár okamžiky, když jeho centr přelétl všechny zúčastněné a skončil mimo hřiště.
9'
No, nezávislý fotbalový fanoušek si lepší začátek utkání asi nemohl přát. Hosté jsou po bleskovém vyrovnání na koni, nyní uvidíme jejich standardní situaci.
7'
Jenže vedení vydrželo Spartaku jen něco málo přes minutu, Crvena Zvezda bleskově vyrovnává. Domácí obrana zaspala a ponechala až příliš volného prostoru Stoiljkovićovi, na jehož centr si naběhl zapomenutý EL FARDOU BEN NABOUHANE a razantní hlavičkou nedal Chudému jakoukoliv šanci zasáhnout. Pokud tento stav vydrží do konce základní hrací doby, uvidíme v Trnavě prodloužení.
6'
Trnava právě vstřelila branku!
Lepší vstup do utkání si domácí nemohli přát, po šesti minutách hry se totiž ujímají vedení. Svou přihrávku na Kadlece načasoval Grendel opravdu dokonale, obránce Spartaku poté zachoval chladnou hlavu a přesným centrem připravil palebnou pozici pro MARKA BAKOŠE, který prokázal svou zkušenost a hlavičkou z obtížné pozice propálil Borjana.
6'
Crvena Zvezda musí chvíli hrát v deseti, Nikola Stoiljković totiž má drobný zdravotní problém a odbíhá na střídačku, kde jej čeká rychlé ošetření.
5'
Nemanja Radonjić, který patří římskému AS, teď předvedl divákům parádní kličkovanou, na jejímž konci se díky efektivní patičce pro Rodiće zbavil hned dvou protivníků.
4'
Poprvé se kupředu vrhli také hosté. Jejich akce vyústila v zisk autového vhazování, které až do vápna poslal Filip Stojković, tam si však nejlépe ze všech počínal obránce Tóth.
3'
Exekuce přímého kopu se ujal Jakub Rada, kmenový hráč Mladé Boleslavi. Centr levou nohou ale českému záložníkovi nesedl a balon přelétl celou šestnáctku.
2'
Začalo se pěkně zostra. Nejprve Radonjić nepříjemně dohrál Kadlece, o pár metrů dále pak Rodić fauloval o průnik se pokoušejícího Erika Jirku – přímý kop pro Spartak.
1'
Vše je připraveno, nizozemský arbitr Gözübüyük právě odstartoval odvetný duel třetího předkola Ligy mistrů mezi Trnavou a Crvenou Zvezdou. Rozehrávky se ujali domácí, kteří nastupují v červeno-černých dresech, naopak Bělehradští budou hrát v tmavě modrém.
1'

FC Spartak Trnava: Chudý – Kadlec, Tóth, Godál (C), Čonka – Jirka, Grendel, Sloboda, Greššák, Rada – Bakoš
Náhradníci: Rusov – Janso, Dangubić, Hladík, Miesenboeck, Jarović, Pekár

FK Crvena Zvezda Bělehrad: Borjan – Stojković, Savić (C), Degenek, Rodić – Jovančić, Krstičić – Ben Nabouhane, Simić, Radonjić – Stoiljković
Náhradníci: Popović – Jovičić, Pavkov, Ebecilio, Srnić, Babić, Gobeljić

Rozhodčí: Serdar Gözübüyük – Davie Goosens, Bas van Dongen (všichni Nizozemsko).
FK Crvena Zvezda Bělehrad

To, co hráči Crvene Zvezdy předváděli v minulé sezoně srbské Super Ligy, by se určitě dalo nazvat dominancí. Bělehradští totiž za sedmatřicet kol prohráli pouze jednou a prvenství oslavili s málokdy vídaným sedmnáctibodovým náskokem na druhý Partizan. Dá se říci, že poslední ročník přinesl svěřencům trenéra Milojeviće úspěchy na všech frontách. Do základní skupiny Evropské ligy se Crveno-beli prodrali z prvního předkola, na cestě do ní navíc přehráli pražskou Spartu či ruský Krasnodar, a zajistili tak vlastním fanouškům nezapomenutelný zážitek v podobě souboje s věhlasným Arsenalem.

Byl to právě londýnský celek, kdo spolu s Crvenou Zvezdou, která za sebou nechala i Kolín nad Rýnem, nyní už bývalého účastníka Bundesligy, postoupil do vyřazovacích bojů. Tam už ale parta okolo kapitána Milijaše narazila a nestačila na CSKA Moskva. Pokud jde o domácí scénu, tak fotbalisté z Bělehradu v novém ročníku navázali na skvělé výkony, které jim na jaře přinesly čtvrtý ligový titul. Do dnešního duelu půjde Milojevićova družina dobře naladěna, v neděli totiž porazila Subotici, přemožitele Sparty, 3:0.
FC Spartak Trnava

Na jaře si Spartak došel pro premiérový titul ve slovenské nejvyšší soutěži, když o pět bodů uhájil prvenství před Slovanem Bratislava, a vůbec poprvé se tak může ucházet o místenku mezi předními evropskými velkokluby. Zatím si svěřenci trenéra Látala vedou nad očekávání. S tím, že postoupí přes bosenský Zrinjski Mostar, se asi počítalo, ovšem skalp Legie Varšava už byl jaksi trochu nad plán. Bíli andeli favorizovaného polského soupeře zaskočili především na jeho stadionu, kde zvítězili 2:0, a před vlastními fanoušky už si postup zvládli ohlídat.

Nadějný výsledek do odvety si Trnava, jejíž kádr se přes léto rozrostl třeba o Jakuba Radu z Mladé Boleslavi či Marka Bakoše z plzeňské Viktorie, přivezla i z Bělehradu, když uhrála remízu 1:1. Pokud se jí podaří překvapit i dalšího papírově silnějšího soupeře, mohou se na Slovensku těšit na skutečnou lahůdku. Vítěze tohoto duelu totiž s největší pravděpodobností čeká Red Bull Salzburg, loňský semifinalista Evropské ligy, jenž minulý týden na domácí půdě jasně přehrál Škendiji Tetovo poměrem 3:0.
Příjemný úterní večer přeji všem fanynkám a fanouškům evropské kopané! Kvalifikační boje o účast v základní skupině Ligy mistrů se pomalu chýlí ke konci, dnes je na programu kompletní porce odvetných zápasů třetího předkola. V tomto online přenosu se budeme věnovat utkání, v němž FC Spartak Trnava vyzve tým FK Crvena Zvezda Bělehrad. Začínáme ve 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.