Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Videoton Fehérvár : AEK Atény - 22. srpna 2018   21:00

Videoton Fehérvár
69' Lazovič
1:2
(0:1)
AEK Atény
AEK Atény
35' Klonaridis   • 50' Bakasetas
Kovacsik – Fiola, Juhász, Souza, dos Santos – Nego, Hadžič, Nikolov (55. Ščepovič) – Kovács, Lazovič, Huszti
Tujvel, Berecz, Pátkai, Tamás, Ščepovič, Tóth, Sós
Rocchi – Liberatore, Tonolini (vš. ITA)
Groupama arena, Budapešt
AEK Atény
Barkas – Bakakis, Oikonomou, Lambropoulous, Hult – Galanopoulos (67. Alef), Simoes – Bakasetas, Klonaridis, Mantalos (80. Lopes) – Livaja (87. Ponce)
Lopes, Giakoumakis, Galo, Čosič, Tsintotas, Ponce, Alef

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Je konec! AEK Atény zvládly dnešní duel s maďarským Vidi a do odvety půjdou s výhrou 2:1 v zádech. Domácí vstoupili do zápasu aktivně, jenže ve 23. minutě se nechal vyloučit Huszti a rázem tady byla komplikace. Atény využili přesilovku ve 35. minutě, kdy se prosadil důrazný Viktor Klonaridis. Maďarský klub mohl ještě do přestávky vyrovnat, ale Fiolovu hlavičku zlikvidoval skvělým zákrokem Barkas. Po změně stran navíc přidal druhou branku hostů Bakasetas a s Vidi to vypadalo bídně. Právě Bakasetas se však nechal vyloučit a maďarský celek rázem ožil. Dvacet minut před koncem snížil Lazovič a Nego mohl dokonce vyrovnat, ale z malého vápna netrefil branku.
90+3'
90+2'
Atény zahrávaly přímý kop v blízkosti pokutového území. Jeho rozehrávky se ujal Hult, na jehož centr si naskočili pouze připravení obránci maďarského celku.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
S domácím hráčem se ještě srazil hostující Bakakis. Oba hráči museli opustit hrací plochu, ale po krátkém ošetření by měli zápas dohrát.
88'
Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů totiž zůstává ležet na trávníku a drží se za čelo. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat ve hře.
87'
Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Livaja, přichází Ponce.
86'
Ščepovič se zpoza hranice pokutového území opřel do skákavého míče, jenže střídající fotbalista pálil ze záklonu a poslal míč vysoko nad břevno.
85'
Fiola dohnal krásnou přihrávku na pravou stranu a chtěl přenést hru na Kovácse. Jeho pobídka byla hodně nepřesná, nicméně Stopira udržel míč ve hře.
84'
Fiola se skvěle vrátil na hranici pokutového území a včasným skluzem připravil jednoho ze soupeřů o míč. Domácí tak mohou rozjet útok.
83'
Atény se po delší době nastěhovaly na polovinu domácího celku. Hosté tam rozjeli sérii krátkých přihrávek. Atény se snaží nasbírat cenné vteřinky.
82'
Hadžič si v blízkosti pokutového území připravil míč ke střele pravou nohou, ale jeho projektil nabral velkou výšku a skončil na tribuně za hostující brankou.
81'
Domácí pokračují v aktivní hře a snaží se najít recept na obranu Atén. Hráči ve žlutém nyní skvěle presují a znepříjemňují domácím rozehrávku.
80'
Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Mantalos, přichází Lopes.
79'
Domácí zahodili obrovskou šanci na vyrovnání! Stopirovu ránu srazila obrana jen k Negovi, který z malého vápna nedostal míč do prázdné branky!
78'
Ščepovič operoval s míčem v blízkosti rohového praporku, kde se pěkně otočil kolem obránce, ale jeho následná přihrávka byla hodně pomalá.
77'
Kovács vyslal od rohového praporku zajímavý centr na zadní tyč, kde si na něj naskočil osamocený Vinicius, jehož hlavička prolétla kolem zadní tyče.
76'
Fiola podpořil ofenzívu Vidi náběhem po pravé straně hrací plochy. Jeden z pozorných obránců jeho prudký centr srazil na rohový kop.
75'
Domácí fotbalisté chtějí vyrovnat! Hadžič dostal krásnou přihrávku proti noze, ale rána se mu svezla po nártu a jeho pokus prosvištěl kolem pravé tyče.
74'
Nego odcentroval z levé strany na malé vápno, kam spěchal Ščepovič, ale ten byl těsně bráněný a k zakončení se nedostal.
73'
Hosté se snaží kombinovat s míčem na kopačkách. Fotbalisté Atén potřebují rozkousovat sílící tlak domácího mužstva.
72'
Ščepovič chtěl chytrým obloučkem uvolnit rozběhnutého Nega. Jeho úmysl byl sice skvělý, nicméně provedení poněkud pokulhávalo.
71'
Domácí fotbalisté jsou jako polití živou vodou a najednou jich je plné hřiště. Maďarský klub se tlačí do útoku a snaží se vyrovnat.
69'
Vidi právě vstřelil branku!
Domácí celek ještě stále žije! Maďarský klub se dočkal vytoužené branky! Na krásnou přihrávku si naběhl DANKO LAZOVIČ, který si zpracoval míč hrudí a levačkou obstřelil vyběhnutého brankáře!
68'
Domácí celek se po delší době dostal do zakončení. Nego vypálil z hranice pokutového území, ale trefil prostor, kde stál připravený brankář Kovacsik.
67'
Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Galanopoulos, přichází Alef.
66'
Fiola nakopl míč na pravou stranu hrací plochy, kde si jej chtěl zpracovat Kovács, jenže toho nedovoleným způsobem poslal k zemi hostující Bakakis.
65'
Také domácí obránci nyní kombinují v zadních řadách. Maďarský celek však potřebuje útočit, aby oživil své naděje na postup do základní skupiny.
64'
Fiola nezachytil náběh aktivního Hulta, který se ve skluzu dostal do zakončení, ale špičkou kopačky těsně minul levou tyč domácí svatyně!
63'
Také Hult nejprve potáhl míč vpřed, ae poté se s ním otočil a poslal malou domů. Hráči ve žlutém se snaží kontrolovat vedení. Výsledek 2:0 by Atény do odvety rozhodně braly.
62'
Bakakis byl potřetí v krátkém časovém sledu v akci. Krajní obránce AEK tentokrát nechtěl riskovat a raději si pomohl přihrávkou na spoluhráče z obrany.
61'
Bakakis tentokrát vyslal prudkou přihrávku do pokutového území, jenže jeho pobídka byla hodně nepřesná a míč uzmuli obránci Vidi.
60'
Je za námi hodina hry a k vítězství má zatím mnohem blíže hostující celek z Řecka. AEK Atény vedou na půdě Vidi 2:0 a nadále útočí.
59'
Bakakis podpořil ofenzívu AEK dlouhým náběhem po pravé straně. Nakonec si narazil se spoluhráčem a vlétl do pokutového území, kde se nechal obrat o míč.
58'
Maďarskému celku se vůbec nedaří v kombinaci. Domácí hráči si nyní přihrávali na polovině soupeře, ale nepřesnou kombinací odevzdali míč soupeři.
57'
Kovács vymyslel průnikovou přihrávku do pokutového území, nicméně střídající Ščepovič na jeho pobídku nedosáhl a odražený míč skončil na kopačkách obránců.
56'
Řecký celek nadále pokračuje v aktivní hře a tlačí se do útoku. Na povedený centr si naskočil Klonaridis, ale jeho hlavičku Kovacsik vyrazil!
55'
Střídání v týmu MOL Vidi FC: ze hřiště odchází Nikolov, přichází Ščepovič.
54'
A pozor! Bakasetas dostává červenou kartu! Hostující záložník fauloval zcela zbytečně na polovině domácího celku a ještě hostům komplikuje situaci.
54'
Řecký celek měl k dispozici rohový kop. Prudký centr přiletěl na přední tyč, odkud jej bez problémů odhlavičkoval dobře postavený obránce Fiola.
53'
Bakasetas potáhl míč vpřed po levé straně hrací plochy a odcentroval na malé vápno. Před dobíhajícím soupeřem odehrál míč do bezpečí Vinicius.
52'
Vinicius vyrobil obrovskou chybu při rozehrávce na vlastní polovině. Domácí stoper málem vyslal do úniku Livaju, ale ten se nechal vyhnat.
50'
AEK Athény právě vstřelily branku!
Tentokrát už to hostům vyšlo! Atény přidávají druhou branku a přibližují se k postupu do základní skupiny Ligy mistrů! ANASTASIOS BAKASETAS si připravil míč na pravačku a střelou z hranice pokutového území rozvlnil síť!
49'
Brankář Kovacsik vystartoval ven z branky a vrhl se Bakakisovi pod nohy. Hostující obránce už z úhlu neměl čas na zakončení. Domácí gólman skvěle zasáhl.
48'
Domácí fotbalisté se po pádu Nega v pokutovém území dožadovali odpískání pokutového kopu. Píšťalka sudího však zůstala němá.
47'
Bakakis dostal přihrávku na pravou stranu, ale krajní obránce Atén se nehnal do volného prostoru. Hráči Vidi skvěle dostupují a nenechávají hostům čas na kombinaci.
46'
Domácí celek obstaral výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Maďarský klub se ihned vydal do útoku, ale hráči AEK rychle získali míč na své kopačky.
46'
První poločas končí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka nám přinesla zajímavou podívanou. Domácí vstoupili do zápasu aktivně, jenže ve 23. minutě se nechal vyloučit Huszti a rázem tady byla komplikace. Atény využili přesilovku ve 35. minutě, kdy se prosadil důrazný Viktor Klonaridis. Maďarský klub mohl ještě do přestávky vyrovnat, ale Fiolovu hlavičku zlikvidoval skvělým zákrokem Barkas. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
45+2'
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Nego se pokusil přehodit si rozběhnutého obránce. Prvního strážce se sice zbavil, ale hned za ním číhal další zadák ve žlutém dresu, který už míč odkopl do bezpečí.
44'
Hosté už chtějí dohrát první poločas s míčem na kopačkách. Atény v něm dokázaly vsítit branku a navíc budou hrát proti oslabenému soupeři.
43'
Hosté měli další dobrou příležitost. Atény zahrávaly přímý kop v blízkosti pokutového území. Jeho rozehrávky se ujal Bakasetas, jehož technická střela prolétla kolem branky.
42'
Klonaridis si na hranici ofsajdu počkal na povedený oblouček za obranu domácího celku, jenže jeho střela z voleje byla hodně slabá a Kovacsik si připsal snadný zákrok.
41'
Vinicius napřáhl ke střele z úctyhodné vzdálenosti. Jeho přízemní pokus ze třiceti metrů prolétl daleko od levé tyče hostující branky.
40'
Fiola měl na hlavě vyrovnání! Krajní obránce domácího celku se zjevil v pokutovém území, kde jej nikdo nehlídal, ale jeho hlavičku parádní vyrazil Barkas!
39'
Bakakis táhl akci Atén po pravé straně hrací plochy. Nakonec našel Bakasetase, jehož oblouček za obranu si pohlídal brankář Kovacsik.
38'
Kostas Galanopoulos ostrým skluzem zastavil rozběhnutého Nega a za odměnu vidí žlutou kartu.
37'
Domácí obrana má nadále plné ruce práce. Hostující útočník Livaja centroval z levé strany. Na malé vápno spěchal Bakasetas, ale Vinicius míč bleskově odhlavičkoval.
35'
Atény využívají svou přesilovku a dostávají se do vedení! Domácí brankář Kovacsik sice vyrazil dělovku zpoza hranice pokutového území, ale důrazný VIKTOR KLONARIDIS z dorážky rozvlnil síť!
34'
Hult hledal prudkou přihrávkou z levé strany rozběhnutého Livaju. Druhý jmenovaný byl těsně bráněn Viniciusem a vinou špatného zpracování přišel o míč.
33'
Atény zahrávaly přímý kop z levé strany hrací plochy. Mantalos odcentroval na zadní tyč, kde nejvýše ze všech hráčů vyšplhal obránce Vinicius.
32'
Loic Nego ostrým skluzem fauloval otáčejícího se soupeře a může být rád, že viděl jen žlutou kartu.
31'
Nego z levé strany odcentroval do prostoru, kam si naběhl domácí útočník Lazovič. Před ním na poslední chvíli zasáhl Bakakis. Atény navíc vybojovaly vhazování.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry a zatím sledujeme hodně bojovné utkání. Domácím však situaci zkomplikoval Huszti, který se nechal zbytečně vyloučit.
29'
Livaja dostal přihrávku na hranici pokutového území. Okamžitě k němu přistoupil obránce Vinicius, který jej skvělou poziční hrou vytlačil mimo střelecké pozice.
28'
Nego se z kroku pokusil vykouzlit oblouček za obranu řeckého celku. Jeho přihrávka však postrádala potřebnou přesnost a míč proskákal až do autu.
27'
Domácím fotbalistům hodně tečou nervy! Kovács dojel na polovině hrací plochy do Livaji a může být rád, že neviděl žlutou kartu.
26'
Viktor Klonaridis fauloval soupeře u pokutového území. Lazovič se do něj ihned pustil. Oba hráči dostávají žlutou kartu.
25'
Atény po předchozím zákroku rozehrávaly přímý kop. Bakakis vracel přetažený centr zpátky do prostoru před brankou, kde nebyl nikdo ve žlutém.
23'
Tak pozor! Velká komplikace pro domácí celek! Huszti na polovině hřiště v souboji šlápl na soupeře a sudí jej okamžitě posílá do sprch!
22'
Juhász poslal dlouhou přihrávku na polovinu soupeře. Útočník Lazovič chtěl pustit míč za sebe, ale tam číhali připravení stopeři Atén.
21'
Domácí fotbalisté sportovně odevzdali míč svému soupeři. Zraněný útočník domácího celku se mezitím vrátil na hřiště. Zranění ho zřejmě nelimituje.
20'
Hra je přerušena. Domácí útočník Lazovič zůstává ležet ve středovém kruhu a drží se za záda. V jednom ze soubojů zřejmě inkasoval nepříjemnou ránu.
19'
Domácí fotbalisté se dožadovali autového vhazování. Sudí však nařídil aut pro Atény. Pochopení pro jeho verdikt neměl ani zaplněný stadion v maďarské metropoli.
18'
Hult podpořil útok hostů náběhem po levé straně a odcentroval do pokutového území. Kovacsik sice zůstal v brance, ale stopeři domácích situaci dohráli s klidem.
17'
Hosté nyní uklidňují hru kombinací na vlastní polovině hřiště. Fotbalisté Atén se snaží najít skulinku v obraně Vidi, ale domácí se zatím skvěle pohybují.
16'
Maďarský celek zahrával další přímý kop ze zajímavé pozice. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na malé vápno, nicméně hlavní rozhodčí viděl faul hráče Vidi.
15'
Kovács si na polovině hřiště skvěle pokryl míč tělem a Simoes jej okamžitě poslal nedovoleným způsobem k zemi. Vidi může pokračovat v kombinaci.
14'
Fiola si na pravé straně skvěle splnil své defenzivní povinnosti. Maďarský reprezentant se natlačil před Mantalose a odehrál před ním míč do zámezí.
13'
Lazovič fauloval na hranici pokutového území. Domácí útočník zbytečným útočným faulem připravil Vidi o možnost zaútočit v solidním počtu.
12'
Livaja se vysokým centrem pokusil najít své rozběhnuté spoluhráče. Jeho pobídka však byla příliš dlouhá a pro míč si bez problémů došel brankář Kovacsik.
11'
Klonaridis fauloval na polovině hrací plochy Hadžiče a sudí mu okamžitě odpískal nedovolený zákrok. Řecký fotbalista se sice diví, ale verdikt arbitra se měnit nebude.
10'
Domácí celek zahrával přímý kop ze zajímavé pozice. Vysoký centr se snesl mezi hranici pokutového území a značku pokutového kopu, ale dosáhli na něj obránci AEK.
9'
Kovacs se dostal k odraženému míči v pokutovém území, jenže už neměl dostatek prostoru na odcentrování. Jeho pobídku srazil hned první obránce AEK.
8'
Livaja si navedl míč na pravou nohu a z dobrých pětadvaceti metrů se pokusil překvapit domácího brankáře. Jeho přízemní pokus prolétl daleko od branky.
7'
Nego si chtěl pustit míč mezi nohy a ošálit tak svého strážce. Pozorný Simoes k němu bleskově přistoupil a odkopl míč zpátky na polovinu domácího mužstva.
6'
Fiola podpořil ofenzívu domácího celku dlouhým sprintem po pravé straně a okamžitě odcentroval na malé vápno. Nikdo v tmavém dresu se neprobil do zakončení.
5'
Domácí zadáci nyní uklidňují hru kombinací na vlastní polovině trávníku. Stopeři Vidi si vyměňují krátké přihrávky a nepouštějí hráče Atén k míči.
4'
Hult si dal pozor na rozběhnutého Kovacse a v pádu stihl odkopnout míč do bezpečí. Maďarský celek vstoupil do utkání velmi aktivně a okamžitě se tlačí do útoku.
3'
Nego sprintoval za dlouhou přihrávkou na pravé křídlo. Rychlonohý fotbalista maďarského celku míč nedohnal na hrací ploše. Hosté budou vhazovat.
2'
Nego se na polovině Atén dopustil nedovoleného zákroku a daroval hostujícímu celku rozehrávku přímého kopu. Řecký celek může rozjet další kombinaci.
1'
Hosté obstarali výkop do dnešního utkání. Atény se ihned vydaly do útoku. Hult nakopl míč na hranici pokutového území, kde zasáhl pozorný stoper.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí budou hrát v modročerveném, zatímco Atény přijely v černožluté kombinaci.

MOL Vidi FC: Kovacsik – Fiola, Juhász, Souza, dos Santos – Nego, Hadžič, Nikolov – Kovács, Lazovič, Huszti
Náhradníci: Tujvel, Berecz, Pátkai, Tamás, Ščepovič, Tóth, Sós

AEK Atény FC: Barkas – Bakakis, Oikonomou, Lambropoulous, Hult – Galanopoulos, Simoes – Bakasetas, Klonaridis, Mandalos – Livaja
Náhradníci: Lopes, Giakoumakis, Galo, Čosič, Tsintotas, Ponce, Alef

Rozhodčí: Rocchi – Liberatore, Tonolini (vš. ITA).
MOL Vidi FC

Také maďarský celek prožíví raketový vstup do nové sezóny. Do Ligy mistrů musel vstoupit hned v prvním předkole, ve kterém vyřadil Dudelange. Poté díky domácí výhře 1:0 vyprovodil z prestižní soutěže také bulharský Ludogorec. Ve třetím předkole čelil švedskému Malmo a díky vstřelené brance na půdě soupeře postoupil.
AEK Atény FC

Atény zatím prožívají snovou sezónu. Řecký celek vstoupil do Ligy mistrů ve třetím předkole, ve kterém po výsledcích 2:1 a 1:1 vyřadil skotský celek. V Řecku se však stále nerozběhla ligová soutěž, což může být pro AEK velkou výhodou. Atény však mají po letech obrovskou šanci na postup do základní skupiny.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu ze 4. předkola Ligy mistrů mezi MOL Vidi FC a AEK Atény. Výkop je stanoven na 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.