Liga mistrů žen -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Lyon - 24. května 2018   18:00

1:4
(0:0)
Lyon
Lyon
98' Henryová   • 99' Sommerová   • 103' Hegerbergová   • 116' Abilyová
Wolfsburg
Schultová – Blasseová, Fischerová (C), Goesslingová, Maritzová – Hansenová (46. Wullaertová), Gunnarsdottirová (57. Wedemeyerová), Poppová, Dickenmannová (89. Kerschowskiová) – Pajorová, Harderová
Jana Adámková – Sian Masseyová, Sanja Rođak Karšićová
Valeriya Lobanovskovo, Kyjev
Lyon
Bouhaddiová – Bronzeová, Bathyová, Renardová (C), Bachová (65. Cascarinová) – Marozsanová, Kumagaiová (95. van de Sandendová), Henryová, Majriová – Le Sommerová (114. Abilyová), Hegerbergová

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec a hráčky Olympique Lyon slaví třetí výhru Ligy mistrů po sobě!
Po třech minutách prodloužení se Wolfsburg dostal nečekaně do vedení, když se k míči dostala Harderová, která z pětadvaceti metrů zakončila přesně k levé tyči. O dvě minuty později ovšem oslabila domácí tým Poppová, když dostala druhou žlutou kartu a Wolfsburg šel do deseti hráček. Následně ukázal Lyon obrovskou sílu a v 98. minutě srovnal, když Marozsanová poslala skvělou přihrávku na Henryovou a ta zamířila do levé části branky. O minutu později ukázala svou rychlost van de Sandenová, která poslala přihrávku před bránu, kterou proměnila v gól Le Sommerová a Lyon otočila utkání během dvou minut. V 103. minutě to byla opět van de Sandenová, která upláchla po pravé straně, následně poslala míč do vápna, kde se dostala ke střele Hegerbergová a přidala třetí branku hostů.
Ve druhé části prodloužení už hráčky Wolfsburgu neměly sílu na srovnání zápasu a definitivní tečka přišla ve 116. minutě, když van de Sandenová přesprintovala domácí obránkyni, následně přihrála pod sebe, kde přesně zakončila k levé tyči Abilyová.
120'
120'
Van de Sandendová tentokrát neposlala dobrou přihrávku z pravé strany a míč skončil jen u domácí brankářky.
119'
Pajorová dostala skvělou přihrávku do běhu, ovšem na následné zakončení už neměla moc síly a Bouhaddiová tak chytila míč!
119'
Abilyová se opět dostala do zakončení po přihrávce z levé strany, ale tentokrát zakončila jen do míst, kde byla připravena Schultová.
118'
Wolfsburg se snaží něco vymyslet, ale následnou přihrávku přečetla Bathyová a získala míč pro svůj tým.
116'
Lyon právě vstřelil branku!
Neskutečné co po svém příchodu na hrací plochu předvádí van de Sandendová! Naprosto fantasticky přesprintovala unavenou Goesslingovou, následně poslala přihrávku pod sebe, kde byla připravena nově příchozí CAMILLE ABILYOVÁ a ta zakončila přesně k levé tyči! Asistence: van de Sandendová.
115'
Hegerbergová se po skvělé přihrávce do vápna dostala k zakončení, ale Schultovou podruhé v dnešním zápase nepřekonala! Následuje rohový kop.
114'
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Le Sommerová, přichází Abilyová.
113'
Následný centr ale skončil jen v moci Schultové, která se snažila o okamžité rozehrání, ale její odkop nezachytila žádná hráčka Wolfsburgu.
112'
Domácí hráčky už nemají sílu dát dvě branky v deseti a dopředu se tak po nepřesné přihrávce opět řítí Lyon.
111'
Opět dostala míč na pravou stranu van de Sandendová, ale tentokrát její centr byl zblokován a skončil u brankářky Schultové.
110'
Následně potřebovala domácí hráčka ošetření, ale to netrvalo příliš dlouho a opět se pokračuje.
109'
Poslání van de Sandendové do hry byl naprosto excelentní tah trenéra Lyonu, jelikož zařídila dvě branky a nyní se opět dostala po pravé straně dopředu, následně přihrála před bránu, kde byla velmi blízko k další brance Hegerbergová, ale domácí obránkyně předvedla skvělý obranný skluz!
109'
Následně přišel nákop domácích do vápna, ale tam si pro míč přišla opět brankářka Bouhaddiová.
108'
Nyní míč skončil jen u brankářky Bouhaddiové, která rozehrála na pravou stranu. Poté ale Wolfsburg získal autové vhazování.
107'
Renardová se nyní dopustila faulu, když zezadu podkopla Pajorovou a dostala kartu žluté barvy.
106'
O úvodní výkop ve druhém poločase se postaraly hráčky Lyonu. Po chvíli se ovšem ke střele dostala Harderová, ale její pokus letěl jen do míst, kde byla připravena Bouhaddiová.
106'
Začalo druhé prodloužení.
Druhý poločas začne přibližně v 20:18.
Naprosto bláznivý první poločas prodloužení je u konce a nahradil celou základní hrací dobu. Wolfsburg se sice dostal do vedení, ale Lyon během pěti minut vstřelil tři branky a je velmi blízko k získání třetí trofeje v Lize mistrů ve třech sezónách.
105'
První prodloužení skončilo.
105+1'
Renardová předvedla skvělý obranný zákrok, když se snažila projít dopředu Harderová.
105'
Jana Adámková nastavila v první půli poločasu jednu minutu navíc.
103'
Lyon za pět minut vsítil tři branky a je velmi blízko ke zlatému hattricku! van de Sandendová opět nabrala velkou rychlost na pravé straně, odkud následně poslala skvělý centr do vápna, kde byla naprosto osamocená ADA HEGERBERGOVÁ, který i s trochu štěstí z bezprostřední blízkosti překonala Schultovou! Asistence: van de Sandendová.
101'
Domácí nyní vybojovaly autové vhazování na polovině soupeře, ale následně přišly o míč a dopředu jde opět van de Sandendová.
99'
Lyon během dvou minut otáčí zápas a v prodloužení vede 2:1! van de Sandendová nabrala skvělou rychlost na pravé straně, následně poslala přihrávku před bránu, kde se do zakončení dostala EUGENIE LE SOMMEROVÁ a Wolfsburg nyní musí vstřelit branku v deseti hráčkách. Asistence: van de Sandendová.
98'
Je srovnáno! Tlak Lyonu byl po obdržené brance obrovský a přichází branka. Marozsanová poslala skvělou přihrávku vzduchem do vápna, kde si míč zpracovala a tělem pohlídala AMANDINE HENRYOVÁ, která následně zakončila do levé části branky! Asistence: Marozsanová.
96'
van de Sandenová se dostala do dobré šance, ale Schultová předvedla skvělý zákrok! Po následném rohu přišla hlavička Bathyové, ale jen nad domácí svatyni.
95'
To se dějí věci v prodloužení! Cascarinová se snažila projít po levé straně, kde jí ovšem k zemi poslala Poppová, která dostala žlutou kartu a jelikož je to pro ní v dnešním finále už druhá tak přišla i červená a Wolfsburg jde do deseti!
95'
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Kumagaiová, přichází van de Sandenová.
93'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Wolfsburg jde z první střely na branku v tomto zápase do vedení! PERNILLE HARDEROVÁ šla s míčem z poloviny hřiště, následně se otočila kolem Bathyové a osamocená vystřelila přibližně z pětadvaceti metrů přesně k levé tyči!
93'
Wedemeyerová předvedla skvělý zákrok skluzem, ale nakonec se hostující hráčky dostaly k centru z pravé strany, ale ten skončil jen u brankářky Schultové.
92'
Lyon držel míč na pravé straně, následně se vymanil z obkroužení domácích hráček.
91'
O úvodní výkop v prvním poločase prodloužení se postaraly hráčky Wolfsburgu.
91'

Červené karty: 0:0
Základní hrací doba je u konce a jelikož branka stále nepadla tak následuje prodloužení. Ve druhém poločase měl opět více ze hry Lyon a v 69. minutě dokonce vstřelil branku, když se ke hlavičce dostala Le Sommerová, následně balón ještě hlavou tečovala Henryová, ale Maritzová odkopla míč za brankovou čárou, což pomezní neviděla a okradla tak hostující tým o jasný gól. V 83. minutě poslala z pravé strany skvělou přihrávku před bránu Cascarinová, ale Le Sommerová ani tentokrát nepřekonala Schultovou, která předvedla fantastický zákrok.
90+8'
Druhý poločas skončil.
90+8'
Hegerbergová čekala na centr ve vápně, který sice přišel, ale míč skončil jen v moci Schultové.
90+7'
Fischerová je ve svém vápně neomylná a i tentokrát odkopla centr z levé strany do bezpečí.
90+6'
Centr Lyonu z pravé strany nic nepřinesl a dopředu mohla jít Maritzová, která ovšem poslala k zemi Renardovou.
90+5'
Sarah Bouhaddiová nakonec nasadila rukavice a hra pokračuje.
90+4'
Bronzeová už je na nohou a ošetřená, zatímco Bouhaddiová stále sedí na trávníku a vypadá to na problém s levou rukou.
90+3'
Nyní jsou obě dvě hráčky ošetřovány na hrací ploše. Bouhaddiová vypadá o něco lépe, zatímco Bronzeová dostala přímý zásah pěstmi do obličeje a stále leží na hrací ploše.
90+2'
Tohle vůbec nevypadalo dobře. Centr Wolfsburgu byl skvěle kopnutý, ovšem poté se ve vápně srazila brankářka Bouhaddiová se svou spoluhráčkou Bronzeovou.
90+1'
Nyní se hostující hráčka dopustila faulu, po kterém ležela na zemi Poppová, ale nakonec bude moct pokračovat bez ošetření.
90+1'
Jana Adámková nastavila čtyři minuty navíc.
90'
Nyní se hostující útočnice ocitla v ofsajdovém postavení a akce Lyonu je tak u konce.
89'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Dickenmannová, přichází Kerschowskiová.
89'
Opět se hostující hráčka Henryová dostala do zakončení hlavou, ale ta neměla razanci a Schultová si sní lehce poradila.
88'
Fischerová zblokovala centr z levé strany, ovšem poté Wolfsburg dostal míč jen do zámezí a následuje autové vhazování Lyonu.
87'
Nyní se už opět hraje a u míče je Lyon, který ho drží na své polovině. Následně si Henryová nezpracovala míč ve středu hrací plochy.
86'
Nakonec Lena Goesslingová odešla sama do zámezí a vypadá to, že bude moct pokračovat.
85'
Nyní má Lena Goesslingová zdravotní problém a je ošetřována na hrací ploše.
84'
Po rohovém kopu se sice hostující hráčka dostala do zakončení hlavou, ale to chytila Schultová bez problémů.
83'
Ne, ani tentokrát to není gól Lyonu! Cascarinová nabrala rychlost na pravé straně a poslala skvělou přihrávku před bránu, kde byla Le Sommerová, ale její střelu skvělým zákrokem vyrazila Schultová a následuje rohový kop!
82'
Nákop Lyonu na Le Sommerovou skončil jen u brankářky Schultové. To stejné i o pár chvil později na druhé straně.
81'
Cascarinová si počínala velmi lacině ve středu hrací plochy, když přihrála jen protihráče a Wolfsburg se dostal do šance, ovšem dnes skvěle hrající Bathyová získala míč pro svůj tým.
80'
Ovšem centry jsou dnes velkou slabinou u obou týmů a i tentokrát letěl jen na první domácí hráčku, která ho odhlavičkovala do bezpečí.
79'
Maritzová skluzem podrazila Cascarinovou a obdržela žlutou kartu. Lyon tak získal další volný kop.
79'
Bathyová jako poslední musela odkopnout míč. Následně se ale balón dostal k Harderové, která vystřelila zpoza vápna, ale její pokus skončil jen nad bránou Lyonu.
78'
Cascarinová se snažila něco vymyslet na pravé straně, ale nedostala se přes dvě hráčky a i když chtěla rohový kop pro svůj tým, tak Jana Adámková ukázala pouze na odkop od brány Schultové.
77'
Opět míč skončil jen u hostujícího týmu, který má i ve druhé půli více ze hry.
75'
Nyní míč skončil u brankářky Bouhaddiové, která poslala odkop na pravou stranu, kde Lyon získal autové vhazování.
74'
Poté se ovšem k míči dostaly domácí hráčky, ale nic vážného nevymyslely.
73'
Domácí hráčka odkopla míč do zámezí a následuje autové vhazování pro Lyon.
72'
Poppová se nyní ve středu hrací plochy dopustila faulu a dostala žlutou kartu.
70'
Nyní se Renardová dopustila faulu a Wolfsburg tak získal přímý kop.
69'
Je nebo není to gól? Le Sommerová se dostala po rohovém kopu do hlavičky, kterou ještě tečovala Henryová, ale Maritzová odkopla míč za brankovou čárou, ovšem pomezní rozhodčí ho v bráně neviděla a tak Lyonu nebyl uznán platný gól ve finále Ligy mistrů!
69'
Nyní Lyon získal rohový kop z levé strany, v dnešním utkání čtvrtý.
68'
Po rohovém kopu se hostující hráčka pokusila o nůžky, ale ty se jí příliš nepovedly. Posléze dostala Harderová dobrou přihrávku do vápna, ovšem tam byla důrazná hostující obránkyně, která jí nenechala vystřelit.
67'
Volný kop nic nepřinesl. Poté se ale k míči dostala Bronzeová, který vyslala Henryovou, ale i její střela byla zblokována. Následuje další rohový kop.
67'
Dickenmannová nyní kopla Henryovou do obličeje, ale nic vážného to nebylo, ovšem Lyon získal volný kop.
66'
A další velmi dobrý centr Lyonu, který poslala ze své kopačky Le Sommerová, ale ve vápně se nakonec do zakončení nedostala Marozsanová, jelikož jí skvěle ubránila domácí hráčka.
65'
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Bachová, přichází Cascarinová.
64'
Po rohovém kopu se dostala ke střele hlavou Bathyová, ale ta zakončila jen nad bránu Wolfsburgu.
63'
Ada Hegerbergová dostala míč do vápna, kde byla úplně nepokrytá, ale následné zpracování míče se jí nepodařilo podle představ a tak její střela byla zblokována a následuje rohový kop.
62'
Následný volný kop Wolfsburgu ovšem nic nepřinesl, jelikož centr skončil jen v moci Bouhaddiové.
61'
Bachová poslal k zemi Wullaertovou a Jana Adámková poprvé v dnešním utkání vytahuje žlutou kartu.
61'
Domácí hráčky hodně zaváhaly a Lyon se tak dostal do šance, ovšem Eugenie Le Sommerová si nevěřila a vystřelila z dálky. Její pokus ovšem lehce chytila do své moci Schultová.
60'
Následný centr z rohu nic nepřinesl. Ovšem míč se dostal k Dickenmannové, která poslala další nakopnutý balón do vápna, tam se dostala do zakončení hlavou Poppová, ale zamířila vedle hostující brány.
59'
Následný centr raději odkopla do zámezí Lucia Bronzeová a Wolfsburg tak získal rohový kop.
58'
Hra pokračuje a následně se hostující hráčka dopustila faulu na své polovině. Wolfsburg tak má volný kop.
57'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Gunnarsdottirová, přichází Wedemeyerová.
57'
Sara Bjork Gunnarsdottirová nakonec odchází mimo hrací plochu v doprovodu dvou lékařů a zápas pro ní skončil.
56'
Nyní jsou na hrací ploše i lékaři a vozík, který jí odveze rovnou k sanitce. Hra je tak na pár minut přerušena.
55'
Sara Bjork Gunnarsdottirová má zdravotní problém a nevypadá to vůbec dobře, jelikož při zpracování míče si pravděpodobně povolil sval na pravé noze a bude muset střídat.
54'
Le Sommerová si nezpracovala míč a následuje tak autové vhazování pro Wolfsburg.
53'
Le Sommerová se dostala po chybě domácí hráčky dopředu, ovšem tam ji skvěle a čistě odebrala o míč tělem Poppová.
51'
Nyní se Hegerbergová dopustila faulu na polovině soupeře.
50'
Domácí se dostaly ke dvěma centrům, ovšem oba dva odhlavičkovala hostující obrana. Následně se něco pokoušela vymyslet Marozsanová, ale ztratila míč na své polovině. Poté se ovšem domácí útočnice ocitla v ofsajdovém postavení.
49'
Nyní přišel dobrý centr hostů z levé strany, ale ten odhlavičkovala domácí obránkyně do bezpečí. Následně Wolfsburg získal míč.
48'
Bronzeová se snažila poslat míč ze středu hřiště na pravou stranu, ale domácí obránkyně její pokus přečetla a zblokovala.
47'
Následná přihrávka domácích sice skončila jen u protihráčky, ale tá ztratila balón.
46'
Hostující hráčka se nedostala dopředu po levé straně a u míče je Wolfsburg.
46'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Hansenová, přichází Wullaertová.
46'

Žluté karty: 0:0
První poločas je u konce a na první branku dnešního utkání stále čekáme. Více ze hry mají hráčky Lyonu, ovšem žádná jejich šance nebyla nijak nebezpečná. V 6. minutě se Henryová dostala ke střele uvnitř vápna, ale míč jí z kopačky sklouzl a trefila tak pouze svou spoluhráčku, která stála vedle brány. V 17. minutě to byla Bronzeová, která se rovněž dostala ke střele uvnitř šestnáctky, ale přestřelila. Ve 36. minutě se Hegerbergová dostala do zakončení hlavou po centru z pravé strany, ale zamířila do míst, kde byla připravena Schultová.
45'
45'
Přihrávka Nilly Fischerové byla hodně nepřesná a skončila jen v zámezí za bránou Lyonu.
44'
Eugenie Le Sommerová si naběhla včas za obranu Wolfsburgu, ale její zakončení levou nohou z velkého úhlu nebylo nijak nebezpečné.
43'
Majriová se otočila s míčem na hranici vápna a vystřelila, ale opět její střelu zblokovala kapitánka Wolfsburgu Fischerová.
42'
Domácí hráčky si počínaly trochu riskantně, když si míč vyměnili na hranici svého vápna centrem, ale nakonec vše vyřešila Fischerová, která odkopla míč do bezpečí.
41'
Poté ale přišla nepřesná přihrávka ve středu hrací plochy od Bronzeové a u míče jsou opět domácí.
40'
Wolfsburg se dostal až do vápna Lyonu, ale střela na bránu ani tentokrát nepřišla a u míče tak jsou hostující hráčky.
39'
Náznak další šance ze strany hostujících hráček, ovšem přihrávka do běhu z nohy Marozsanové byla na Le Sommerovou příliš silná a míč skončil jen u domácí brankářky Schultové.
38'
Domácí hráčky nyní držely míč na polovině soupeře, ale hosté následně odkoply míč zpátky na domácí polovinu hrací plochy.
37'
Nyní se domácí útočnice ocitla v ofsajdovém postavení a u míče tak budou hráčky Lyonu.
36'
Následně ale hostující hráčka poslal skvělý centr do vápna na Hegerbergovou, která se dostala do zakončení hlavou, ale zamířila jen do míst, kde byla připravena Schultová!
35'
Majriová ukázala svou vytříbenou techniku, když si na levé straně poradila s dvěma hráčkami. Následně přiletěl centr do vápna, který vyboxovala Schultová.
34'
Majriová poslala centr z levé strany do vápna, ale tam ho dostala do bezpečí obrana Wolfsburgu. Následně se na druhé straně pokoušela projít do vápna Pajorová, ovšem Bathyová jí skvěle ubránila a následně byla druhá jmenovaná zfaulovaná.
33'
Opět skvělá Bachová, která si pohlídala míč tělem a získala odkop od své brány, o který se postará Bouhaddiová.
32'
Nyní přišel centr hostů z levé strany, ale ten odhlavičkovala domácí obránkyně, následně se k míči dostala Henryová, ale její centr skončil jen u brankářky Schultové.
31'
Půlhodina hry je za námi a branka stále k vidění nebyla. Poslední minuty je hra velmi vyrovnaná, ovšem ani jedno mužstvo se nedostala do nějaké vážnější šance.
30'
Ovšem centr z rohového kopu letěl jen do rukou Bouhaddiové, která s rozehrávkou nespěchala a u míče tak bude Lyon.
29'
Hostující hráčky se sice dostaly dopředu, ale následně přišel rychlý brejk Wolfsburgu, ovšem ve vápně si skvěle počínala Bachová, která skluzem dostala míč do zámezí a následuje rohový kop pro domácí.
28'
Marozsanová se snažila o výměnu míče se svou spoluhráčkou, ale následně skončil balón jen v zámezí a Schultová má další odkop od své svatyně.
27'
Jana Adámková nyní musela fouknout do píšťalky, když se Blasseová dopustila faulu ve středu hrací plochy.
27'
Ovšem následně centr skončil jen u hostující hráček, které dostaly míč do bezpečí. Domácí ale získaly autové vhazování.
26'
Nyní Wolfsburg získal první rohový kop, který bude zahrávat z pravé strany.
25'
Následně roh nic nepřinesl, ale u míče jsou stále hostující hráčky. Po chvíli přišla střela z nějakých pětadvaceti metrů z nohy Marozsanové, ale i když míč ve vzduchu lehce změnil směr tak Schultová byla připravena a chytila ho do své moci.
24'
Majriová se dostala až do vápna, ale tam jí skvělým skluzem přerušila Blasseová, ovšem Lyon získal rohový kop.
23'
Následně se domácí snažily vyslat Harderovou, ale tentokrát to byla příliš důrazná přihrávka, která skončila u brankářky Bouhaddiové.
22'
Poté se ale opět dostal míč k domácí gólmance a ta ho znovu odkopla jen do středu hrací plochy.
21'
Domácí drží míč na své polovině. Následně poslala odkop do středu hřiště brankářka Schultová.
20'
Pas na levou stranu, kde byla připravena Majriová se nepovedl a míč skončil pouze v zámezí. Po chvíli ale Lyon vybojoval míč v podobě autového vhazování.
19'
Zatím mají více ze hry hostující hráčky. Nyní Bronzeová skvělým skluzem vybojovala míč, ale její následná střela letěla nad bránu Schultové.
18'
Henryová se dostala k míči a z hranice vápna vypálila, ovšem její pokus zblokovala Fischerová.
17'
Po rohovém kopu domácí odhlavičkovaly míč na nohu Lucie Bronzeové, ale její střela z voleje skončila jen vedle domácí svatyně!
16'
Hegerbergová nevyhrála hlavičkový souboj s Fischerovou, ale posléze Lyon získal rohový kop.
15'
Wolfsburg se dostal k vápnu kde bylo hned pět domácích hráček, ale následný centr z levé strany letěl pouze do rukou Bouhaddiové.
14'
Opět se domácí hráčky snažily o přihrávku do běhu na Harderovou, která je jasně rychlejší než obránkyně Bathyová, ale ta zatím zachytila všechny míče a nenechala domácí útočnici se dostat ke střele.
13'
Hostující útočnice Le Sommerová se ocitla v ofsajdovém postavení a u míče tak bude opět Wolfsburg.
12'
Hegerbergová si skvěle poradila s dvěma protihráčkami ve středu hrací plochy a následně byla zblokována.
11'
Hansenová nakonec odcentrovala z levé strany, ale míč jen přeletěl vápno, kde stejně nebyla ani jedna hráčka Wolfsburgu. Následuje autové vhazování pro hosty.
10'
Opět to byl Lyon, který se dostal dopředu po pravé straně, ale následná přihrávka byla zblokována a dopředu tak může jít domácí tým.
9'
Nyní přišel velmi dobrý centr do vápna na Gunnarsdottirovou, ale Bouhaddiová vyboxovala míč do bezpečí a střela z kopaček domácích nepřišla.
8'
Domácí hráčky se nyní dostaly dopředu po chybě soupeře, ale následný centr do vápna nikdo nezakončil.
7'
Le Sommerová se řítila do slibné šance, ale následně jí podjela noha a tak z toho nic nebezpečného nebylo.
6'
Následně se hosté dostali do velké šance, když Poppová centr odhlavičkovala pouze k nohám Henryová, ale její střela z dobré pozice uvnitř vápna šla pouze do své spoluhráčky, ovšem jinak by míč skončil vedle domácí svatyně.
5'
Kapitánka hostů Renardová si poradila s protihráčkou, kterou odstavila tělem. Posléze se snažila projít středem hrací plochy Bathyová, ale Poppová ji skluzem poslala k zemi a Loyn získal volný kop.
4'
Wolfsburg získal míč, ovšem hosté rychle napadají domácí rozehrávku. Následně ale domácí získaly míč v podobě autového vhazování.
3'
Bouhaddiová si pohlídala míč svým tělem a zajistila tak autové vhazování pro svoje spoluhráčky.
2'
Hosté drží míč na svých kopačkách a přihrávají si ve středu hrací plochy. Následně ovšem přišla nepřesná přihrávka na Le Sommerovou.
1'
O úvodní výkop se postaraly hráčky Lyonu, který je dnes napsán jako hostující tým.
1'

VfL Wolfsburg: Schultová – Blasseová, Fischerová (C), Goesslingová, Maritzová – Hansenová, Gunnarsdottirová, Poppová, Dickenmannová – Pajorová, Harderová
Náhradníci: Frohmsová – Baunachová, Jakabfiová, Kerschowskiová, Peterová, Wedemeyerová, Wullaertová

Olympique Lyon: Bouhaddiová – Bronzeová, Bathyová, Renardová (C), Bachová – Marozsanová, Kumagaiová, Henryová, Majriová – Le Sommerová, Hegerbergová
Náhradníci: Peyraud-Magninová – Abilyová, Buchananová, Cascarinová, Hamraouiová, Houarová, van de Sandenová

Rozhodčí: Jana Adámková – Sian Masseyová, Sanja Rođak Karšićová.
Olympique Lyon:

Lyon rovněž ovládl domácí soutěž a kolo před koncem vede s pouhou ztrátou dvou bodů za celou sezónu za remízu v posledním zápase s PSG. Kromě něj jinak vyhrál dvacetkrát. V Lize mistrů obhahuje loňské i předloňské vítězství a je blízko zlatého hattricku. Nejprve se utkal s Medyk Konin, kterého jasně přejel výsledkem 14:0. V osmifinále hned 16:0 porazili Šymkent. Ve čtvrtfinále se utkal s Barcelonou, ale po zápasech 2:1 a 1:0 šel do semifinále. Tam se utkal s velmi těžkým soupeřem z Manchesteru City. První utkání skončilo 0:0, ale ve druhém vstřelila jedinou branku dvojzápasu Bronze a Lyon se probojoval do finále. Nejlepší střelkyně je se čtrnácti góly Hegerberg.
Vfl Wolfsburg:

Wolfsburg naprosto jasně ovládl domácí ligu a už dvě kola před koncem má zajištěné jasné první místo. Za celou sezónu pouze jednou prohrál a jednou remizoval, jinak si připsal hned osmnáct výher. V Lize mistrů narazil na Atlético Madrid, které smáznul 15:2. V osmifinále si poradil s Fiorentinou výsledkem 7:3. Ve čtvrtfinále narazil na Slavii Praha. V prvním zápase na domácí půdě vyhrál 5:0. Na Edenu ale pouze remizoval 1:1. Před branami finále se utkal s Chelsea. Ovšem i tentokrát to byl jasný postup po zápasech 3:1 a 2:0. Nejlepší střelkyně je se sedmi góly Harder.
Máme tady finále Ligy mistrů! Do něj se probojoval Vfl Wolfsburg a loňský obhájce Olympique Lyon. Naposled se spolu tato mužstva utkala právě minulý rok ve čtvrtfinále Ligy mistrů. První zápas vyhrál Lyon na půdě Wolfsburgu 2:0. Následně domácí sice prohrál, ale pouze 0:1 a nakonec tak vyhrál celou soutěž. Nyní se bude hrát na stadionu Valeriya Lobanovskovo v Kyjevě. Tento stánek nabídne kapacitu pro 16 873 diváků. Utkání bude řídit česká hlavní rozhodčí Jana Adámková a její asistentky Sian Massey a Sanja Rođak Karšić.