Liga mistrů žen -  ONLINE PŘENOS -  Paris SG : Chelsea - 27. března 2019   19:00

Paris SG
Paris SG
47' Dianiová  • 56' Bergerová(vl.)
2:1
(0:0)
Chelsea
Chelsea
90+1' Kirbyová
Paris SG
Bastosová – Kourompyliaová, Almeidaová.
Parc des Princes, Paříž
Chelsea
Bergerová – Blundellová, Mjeldeová, Ericssonová, J. Anderssonová – Spenceová, Ingleová, Jiová – Bachmannová (60. Kirbyová), Englandová (62. Brightová), Carneyová (K).
Lindahlová – Brightová, Carterová, Rileyová, Kirbyová, Engmanová, Cooperová.

Je tu konec. Hostující hráčky se radují a domácí fotbalistky padají v slzách na kolena. Druhý poločas zápasu přinesl málo vídanou zápletku. Hráčky PSG totiž hned v úvodu druhé půle dvakrát skórovaly a srovnaly tak zápasové skóre na 2:2. Jak už to bývá, za stavu znamenající prodloužení trochu ubraly, ale přesto byly výrazně aktivnější než soupeřky. Jenže dlouhé minuty se jim nedařilo přidat třetí gól a následoval tak trest, když se v první minutě nastavení z ojedinělé šance prosadila Kirbyová. Na to už neměly domácí hráčky šanci odpovědět a i když dnešní zápas nakonec vyhrály 2:1, cesta Ligou mistrů pro ně končí.
90+5'
90+4'
Do velké šance se dostala ještě střídající Bruunová, jenže z malého vápna zamířila mimo!
90+3'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Cooková, přichází Bruunová.
90+3'
Toto je pro domácí neřešitelná situace. Nyní by jim nestačil ani gól na 3:1.
90+1'
Chelsea právě vstřelila branku!
Šok pro domácí hráčky. A je rozhodnuto! Hráčky Chelsea se jen bránily a v nastavení udeřily. Kapitánka Carneyová odcentrovala z levé strany a na zadní tyči zcela nehlídaná FRAN KIRBYOVÁ zakončila podél vybíhající gólmanky Endlerové – 2:1!
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
90'
Již se hraje poslední minuta normální hrací doby.
89'
Již se hrají poslední desítky vteřin druhého poločasu, nyní sledujeme boj ve středu pole.
87'
Nyní se hra alespoň na chvilku uklidnila a skoro se začíná zdát, že uvidíme prodloužení.
85'
Po dalším rohovém kopu Wangové gólmanka Bergerová opět neudržela balon, avšak nyní alespoň ve spolupráci se svými spoluhráčkami balon odpravila mimo velké vápno.
83'
Po centru Wangové se ale hostující hráčky tentokrát ubránily.
83'
Aktivní Dianiová nyní vybojovala další rohový kop pro domácí celek.
83'
Nyní jsou to již opět domácí hráčky, které jsou nastěhované na polovině Chelsea.
81'
Po faulu Carterové budou u balonu nyní hráčky PSG.
80'
Hostující Carneyová nyní kopala rohový kop. Po centru do vápna vznikl ve vápně velký závar, avšak hráčky Chelsea míč do brány neprotlačily.
79'
Přímý kop domácího celku rozehrála Katotová, rozhodla se přímo vystřelit, avšak z nějakých třiceti metrů zamířila jen nad bránu.
77'
Hostující Ingleová faulovala ve středu pole, dostává žlutou kartu.
75'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Perissetová, přichází Glasová.
74'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Blundellová, přichází Jessica Carterová.
73'
Carneyová kopala rohový kop, ani jedna z jejích spoluhráček ale nedokázala ohrozit bránu PSG.
71'
Dianiová centrovala z pravé strany, hostující hráčky balon odvrátily.
68'
Z hranice vápna to nyní technickou střelou levačkou zkusila dnes nejlepší domácí hráčka Wangová, její rána prolétla těsně vedle pravé tyče hostující brány.
66'
Tempo hry lehce povadlo. Domácí hráčky ví, že nyní nesmí inkasovat.
63'
Pokud zápas skončí tímto výsledkem, bude se prodlužovat. První zápas v Londýně skončil totiž před týdnem také výhrou domácího celku 2:0.
62'
Domácí publikum nyní hráčky PSG zuřivě žene do útoku. Nyní je to kdo s koho. Zatím se ale zdá, že jasně dominují domácí fotbalistky.
62'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Englandová, přichází Brightová.
60'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Bachmannová, přichází Kirbyová.
58'
Hráčky Chelsea jsou nyní pod drtivým tlakem a pouze odkopávají míče. Další velkou šanci měla Katotová, jejíž tvrdou ránu vyrazila Bergerová.
56'
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Málo uvěřitelný vlastní gól! Rohový kop PSG kopala Wangová a pro centrovaný míč si šla gólmanka ANN-KATRIN BERGEROVÁ. Jenže balon jí neuvěřitelně vypadl z náruče a gólmanka si ho prakticky sama hodila do brány – 2:0!
55'
Domácí hráčky mají nadále velký tlak a Chelsea je pod tlakem.
52'
Zatímco v prvním poločase hostující hráčky zvládaly svůj dvoubrankový náskok z prvního zápasu držet celkem v pohodě, nyní jsou v křeči a pod tlakem.
51'
Po ošetření se již pokračuje ve hře. Míč mají opět domácí.
49'
Jenže rozvášnění domácí fanoušci po gólu rozjeli v ochozech velké ohnivé peklo a navíc byla u postranní čáry zasažena jedna z hostujících hráček. Ta musí být nyní ošetřovaná.
47'
Tohle domácí hráčky potřebovaly! Po nákopu z vlastní poloviny s k míči dostala Katotová, jejíž přízemní centr do vápna ve skluzu dopravila do brány KADIDIATOU DIANIOVÁ.
46'
První poločas zápasu mezi PSG a Chelsea v rámci Ligy mistrů žen je minulostí. Domácí hráčky jsou podle očekávání hodně aktivní a tlačí se do útoku. Jenže za celý poločas si nevytvořily prakticky žádnou větší šancí a své šance na postup tak v prvním poločase nezvýšily. Jasné je, že po změně stran musí vstřelit dva góly, a to bude vzhledem k obrazu hry těžká práce.
45+2'
45+2'
Lawrenceová nyní špatně vhodila aut a balon tak zadarmo získávají hostující hráčky.
45+1'
Nastavovat se budou dvě minuty.
45'
Lawrenceová faulovala na polovině hřiště a hostující hráčky určitě nebudou spěchat s rozehrávkou.
45'
Již se nám rozeběhla poslední minuta normální hrací doby prvního poločasu. Vzhledem k ošetřování hráček se bude určitě něco nastavovat.
43'
Jenže Perissetová zahrála standardku velmi nepovedeně a její pokus o centr do vápna skončil totálně mimo.
43'
Po faulu Bachmannové bude následovat přímý kop pro PSG z velmi zajímavé pozice.
42'
Na druhé straně to byla Cooková, která se dostala ve vápně ke střele, její pokus byl ale zblokovaný.
41'
V permanenci musela být nyní domácí gólmanka Endlerová, která musela vyběhnout proti kolmé přihrávce mezi obránkyně. Situaci zvládla dobře a míč spolehlivě přikryla.
39'
Katotoová si sice ve vápně dobře zasekla balon a připravila si ho na pravačku, avšak následně vypálila úplně mimo a odkopávat bude Bergerová.
37'
Domácí fotbalistky stále neúnavně běhají s míčem i bez něj. Zatím se ale do velkých šancí stále nedostávají.
35'
Dianiová nyní obrala na levé straně soupeřku o balon a hned se vydala do vápna. Dostala se dokonce i k zakončení, avšak její rána na přední tyč skončila mimo.
33'
Hráčky Chelsea se postupně otrkaly a stále častěji nyní kontrolují balon. Dá se říci, že sledujeme opticky vyrovnanou podívanou.
30'
Bergerová má problémy s levým kolenem, ale očividně pokračovat v zápase bude.
29'
Zcela fit nyní není hostující gólmanka Bergerová, která sedí na trávníku a očividně se nechá ošetřit.
28'
Nyní se hraje na velkém prostoru a domácí hráčky už tolik nedominují. Naopak fotbalistky Chelsea se určitě nebudou nikam hnát a jejich cílem bude hrát na nulu vzadu.
26'
Dianiová posílala do vápna přízemní centr, kde po souboji s protihráčkou padla k zemi Wangová. Pokutový kop se ale nepíská.
25'
Tlak domácích fotbalistek již není tak velký. Zdá se, že hráčky Chelsea nejhorší chvilky přežily.
23'
Na druhé straně po rychlém brejku a centru z levé strany hlavičkovala Katotová, míč ale špatně trefila bránu soupeřek neohrozila.
22'
Už se zdálo, že se za obranu dostane Englandová, avšak pomezní asistentka jí odmávala těsný ofsajd a z šance nakonec nic nebude.
19'
Po dlouhé době se k balonu na polovině soupeřek dostaly také hráčky Chelsea, avšak nic vymyslet nedokázaly.
17'
Jen o chvilku později kopaly fotbalisty PSG další roh, Paredesová ale hlavou zamířila mimo.
16'
Po centru mířícím na vzdálenější tyč se už už zdálo, že se už už zdálo, že se domácí hráčky dostanou k první šanci, avšak nakonec se Chelsea ubránila.
14'
Domácí mají nadále územní převahu. Po dalším rohu kousek za rohem velkého vápna faulovala Jiová a následuje zajímavý přímý kop pro domácí hráčky.
12'
Po rohu Wangové a zásahu hostující obrany bude následovat další roh, tentokrát z druhé strany. U míče opět Wangová.
11'
Domácí fotbalistky jsou hodně aktivní a atraktivitě zápasu by jistě přidal ještě případný gól na 1:0.
10'
Dobrá zpráva pro PSG, kapitánka Formigaová je se zavázaným zápěstím zpět na trávníku.
9'
Domácí hráčky se i v deseti dostaly k centru z pravé strany a zasahovat musela Bergerová.
8'
Formigaová má poraněné zápěstí a vypadá to, že se bude jednat o úraz, který jí nedovolí pokračovat ve hře. Hráčky PSG nyní hrají o deseti.
7'
Domácí kapitánka Formigaová má nyní problémy. Má poraněnou ruku a skoro se zdá, že nebude moci pokračovat ve hře.
6'
Teď míč doputoval opět k Bergerové, tentokrát ale zkušená gólmanka rozehrála v pohodě.
4'
Úvod zápasu je velmi opatrný, na hráčkách PSG je vidět, že mají velkou touhu zvrátit vývoj čtvrtfinálového souboje.
2'
Hostující gólmanka Bergerová, která mimo jiné dvě sezony chytala za PSG, udělala nyní při snaze odkopnout balon mimo velké vápno obrovskou chybu a hostující hráčky tak mají obrvoské štěstí, že hned v úvodu fotbalistky z Paříže nepotrestaly tuto velkou chybu!
2'
Centr do vápna posílala Carneyová, gólmanka Endlerová v pohodě stáhla balon do náruče.
1'
Hráčky Chelsea hned po necelé půlminutce hry vybojovaly první rohový kop.
1'
Hráčky obou mužstev jsou již na trávníku, zápas odvety čtvrtfinále Ligy mistrů žen za chvilku začne.

Paris Saint-Germain FC: Endlerová – Perissetová, Berglundová, Paredesová, Cooková – Formigaová (K), Wangová, Geyorová – Dianiová, Katotová, Lawrenceová.
Náhradníci: Kiedrzyneková – Glasová, Diallová, Zamanianová, Morroniová, Baltimoreová, Bruunová.

Chelsea FC: Bergerová – Blundellová, Mjeldeová, Ericssonová, J. Anderssonová – Spenceová, Ingleová, Jiová – Bachmannová, Englandová, Carneyová (K).
Náhradníci: Lindahlová – Brightová, Carterová, Rileyová, Kirbyová, Engmanová, Cooperová.

Rozhodčí: Bastosová – Kourompyliaová, Almeidaová.
Před týmem PSG nyní tedy stojí celkem složitý úkol. Musí buď vyhrát 2:0 a spoléhat na prodloužení a nebo pokud inkasuje, musí zápas vyhrát o tři a více branek.
První čtvrtfinálový souboj obou dnešních soupeřů skončil výhraou anglického klubu 2:0. Dlouhé minuty se hrálo v Londýně bez branek a do vedení domácí hráčky dostala až v 73. minutě Blundellová. Pro hostující hráčky dlouhou dobu přijatelný výsledek trochu zhoršila v 88. minutě Cuthbertová, která zvýšila na konečných 2:0.
Středeční večer patří mimo jiné také ženskému fotbalu. Dnes nás totiž čekají odvetné zápasy čtvrtfinále Ligy mistrů žen. V rámci této reportáže budeme sledovat souboj domácího celku Paris Saint-Germain FC proti Chelsea FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.