Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga C - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rumunsko : Černá Hora - 7. září 2018   20:45

Rumunsko
Tatarusanu – Bancu, Sapunaru, Chiriches (C)(31. Balasa), Benzar – Stanciu, Pintilii(73. Anton), Maxim – Mitrita(68. Budescu), Keseru, Chipciu
I. Kružilak – T. Somolani, B. Hancko (vš. SVK)
Ilie Oană, Ploiesti
Černá Hora
Petkovič – Stojkovič, Savič (C), Simič, Tomaševič – Šcekič(75. Kosovič), Vukčevič – Ivanič – Boljevič(82. Bečiraj), Mugoša, Jovovič,

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 12:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 28:14.
A je dobojováno. Oba celky si z utkání odváží bod. I poslední vzájemný zápas skončil remízou, avšak 1:1. Rumuni byli výrazně lepší a na držení míče zcela vyhráli. Držení míče však utkání nerozhoduje, v celém utkání jsme viděli pouze 4 střely na bránu. Rumunsko se nyní může připravit na Srbsko, zatímco Černá Hora na Litvu.
90+6'
90+4'
Tatarusanu měl veliké štěstí, že jeho tým právě nedostal gól! Špatně si předkopl míč a útočník se na něj rychle rozeběhl, naštěstí si chyby ihned všiml a míč odkopl pryč.
90+3'
Hosté se dopouští ještě faulu.
90'
Rozhodčí nastavuje pět minut.
90'
Jovovič dostal míč na zadní tyč, tam se však odhlavičkovat nepodařilo a vzápětí se do zakončení dostal Bečiraj, jeho pokus dopadl stejně, avšak ten minul pravou tyč.
89'
Vzápětí je tu ještě rohový kop pro Černou Horu.
87'
Černohorci budou ještě zahrávat přímý kop. Ten byl zahrán na krátko a dále už si míč přebrali domácí obránci.
85'
Žlutou kartu dostává Anton (Rumunsko).
83'
Hosté stále pokračují v tvrdé hře a faulují.
82'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Boljevič, přichází Bečiraj.
80'
Hosté drží míč na polovině Rumunska a snaží se dostat dopředu.
78'
Silná rána pro hosty, kteří budou zbytek utkání dohrávat v deseti.
77'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Mugoša (Černá Hora).
75'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Šcekič, přichází Kosovič.
73'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Pintilii, přichází Anton.
72'
Přímý kop hosté moc dobře nezahráli a domácí se dostali do protiútoku. Pintilli místo toho aby nahrál na volného Stancia, tak zkusil střelu z velké dálky a pokusil se lobnout brankáře Petkoviče, ten byl však v bráně rychleji než míč a drží ho ve svých rukavicích.
71'
Žlutou kartu dostává Pintilii (Rumunsko).
71'
Domácí začínají tlačit a nyní se snažili dostat do vápna, hru však lépe přečetl černohorský obránce a vybojoval pro svůj tým volný kop.
70'
Stanciu opět využil své tvrdé střely a na bránu vyslal pokus z cca 30 metrů, ten však Petkoviče nijak neohrozil.
68'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Mitrita, přichází Budescu.
67'
Hosté dostali výhodu přímého kopu a míč byl poslán do vápna, kde si však jeden z útočníku naběhl dříve a pomezní sudí zastavuje hru, svým praporkem.
66'
Nečestná hra pokračuje na obou strannách, s nimi přichází i volné kopy.
63'
Fauly se nám poměrně vyměnili a začínají s tím hosté. Nyní si Stanciu opět kopl přímý kop a namířil ho na hlavičku Kesera, jeho hlavičkový pokus zaplaval těsně nad břevno.
61'
Rumuni se dostali do rychlého protiútoku a Chipciu se dostal do zakončení, tentokrát to zkusil z poměrně velkého úhlu, jeho pokus však zamířil nad.
59'
Boljevič nyní leží na zemi a jsou u něj oštřovatelé, vypadá to na kotník.
57'
Po faulu dostali hosté výhodu přímého kopu, který však nebyl nejlépe kopnutý a v brankovišti míč nikdo nezastihl. Bude to tedy odkop od brány.
55'
Žlutou kartu dostává Balasa (Rumunsko).
54'
Stanciu dostal pěknou přihrávku od Chipcia a následně přišla střela, do které si skvěle lehl obránce Simič a zachránil tak hosty před inkasováním.
53'
Benzar opět fauluje a s ním přichází i volný kop pro Černou Horu.
51'
I hosté se snažili dostat dopředu, avša Jovovič byl načapán v ofsajdovém postavení.
50'
Rohový kop nebyl nejlépe zahraný a ve vápně je zahraný útočný faul.
49'
Žlutou kartu dostává Petkovič (Černá Hora).
48'
Vzápětí přišla dorážka, po kterém se bude zahrávat rohový kop.
47'
Rumuni se ihned tlačili dopředu a došlo i na skvělé zakončení. Keseru poměrně z velké blízkosti vypálil na přední tyč, kde byl však rychleji brankář Petkovič a připisuje si první zákrok v utkání.
46'
Je za námi první poločas, který končí bezbrankovou remízou. Rumunsko je více aktivní, ovšem více fauluje. Je jen štěstí, že Černá Hora nějaký ten faul nevyužila. Rumunsko však bylo malý krůček od gólu, ale branka tam nespadla. Rumunsko zatím drží skvělý Tatarusanu. První poločas byl však poměrně nezáživný a nic velkého nám nepřinesl. Druhý poločas začne přibližně ve 21:45.
45+1'
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu.
42'
Žlutou kartu dostává Boljevič (Černá Hora).
41'
Po přímém kopu je tu rohový kop pro hosty. Kop byl zahrán na krátko a následně přišla střela ve vápně, kterou skvělé chytá Tatarusanu.
40'
Černá Hora bude zahrávat přímý kop z velmi dobré vzdálenosti.
38'
Stanciu se staví za míč a je tu přímý kop pro Rumunsko. Přímý kop byl rozehrán na krátko a míč dostal na kopačku Mitrita a vypálil velmi dobrou střelu, která byla málem v brance, ale nakonec letěla těsně nad břevnem.
37'
Žlutou kartu dostává Mugoša (Černá Hora).
35'
Stanciu to tentokrát poslal na přední tyč, kde se objevil domácí Keseru a zkusil hlavičku. Jeho hlavičku těsně míjela branku.
34'
Domácí si vybojovali rohový kop.
33'
Hra pokračuje a Rumuni se opět tlačí dopředu. Jejich šance zatím čtou skvělý obránci.
31'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Chiriches, přichází Balasa.
31'
Zranění rozhoduje, máme tu první střídání v utkání.
30'
Rumuni jsou sice aktivnějším týmen, ovšem za to hodně faulují.
27'
I hosté se ozívají a Savič zkusil pozemní centr do vápna, to se mu však nepodařilo a jeho míč sbírá Tatarusanu.
25'
Rumunsku se nyní podařila skvělá akce. Chiriches dostal přesnou přihrávku a zpoza malého vápna zkusil pozemní střelu, ta však letěla vedle levé tyče.
23'
Chipciu zkusil prostřelit hostující obranu, ta však byla připravená a míč trefil pouze Simiče.
21'
Stanciu to skvělé kopl a míč zavítal na hlavičku Chirichese, jeho hlavičkový pokus však těsně minul pravou tyč.
20'
Je tu první rohový kop v utkání, zahrají ho domácí.
17'
Utkání je stále bez velké šance, zatím jsme viděli pár menších faulů a tři střely z dálky.
14'
Domácí po dlouhé době ohrozili branku. Do zakončení se dostal Stanciu, avšak stejně jak jeho spoluhráče, též střela letěla nad bránu.
11'
Zatím sledujeme utkání bez šancí a hra se převážně odehrává na polovině hřiště.
9'
Máme tu další faul od domácího hráče, tentokrát se provinil Chiriches.
7'
I na Rumuni zkusili ohrozit branku hostů a do zakončení se pustil Sparťan Chipciu, jeho střela však byla z velké dálky a letěla vysoko nad.
5'
Přichází první menší faul od rumunského hráče. Bude to tedy volný kop pro hosty.
3'
Utkání pokračuje na polovině hřiště, kde míč drží Rumuni a snaží se dostat do zakončení.
2'
Jovovič ihed otestoval rumunského brankáře a zpoza vápna zkusil poměrně tvrdou střelu, s tou si však Tatarusanu poradil.
1'
Hráči již nastupují na hřiště. Domácí mají žluté dresy, jejich soupeř oblékl červené.

Rumunsko: Tatarusanu – Bancu, Sapunaru, Chiriches (C), Benzar – Stanciu, Pintilii, Maxim – Mitrita, Keseru, Chipciu
Náhradníci: Pantilimon, Nita, Tosca, Manea, Balasa, Rotariu, Budescu, Anton, Dragus, Stoian, Tucudean, Baluta

Černá Hora: Petkovič – Stojkovič, Savič (C), Simič, Tomaševič – Šcekič, Vukčevič – Ivanič – Boljevič, Mugoša, Jovovič,
Náhradníci: Mijatovič, Ljuljanovič, Kopitovič, Kosovič, Hočko, Jankovič, Beciraj, Savičevič, Haksabanovic, Radunovič, Zorič

Rozhodčí: I. Kružilak – T. Somolani, B. Hancko (vš. SVK).
Hráč ke sledování:

Dnešním hráčem ke sledování je rumunský hráč Eric Bicfalvi. Působí v ruském Uralu, se kterým se dostal do nejvyšší Ruské ligy a je nejlepší střelec týmu.
Vzájemné zápasy:

4.9.2017 – Černá Hora – Rumunsko 1:0
4.9.2016 – Rumunsko – Černá Hora 1:1
31.5.2008 – Rumunsko – Černá Hora 4:0
Černá Hora:

Dnes do utkání vstupují jako outsideři, avšak Rumuny už jednou dokázali porazit. Bilance už není taková jako u Rumunska, z posledních pěti zápasů má Černá Hora 3 remízy a 2 prohry. Černá Hora dokonce uhrála bezbrankovou remízu s Kyprem. Dnes to budou velmi těžké, plus je ještě čeká utkání před rumunskými fanoušky, ti by se na utkání měli sejít ve velkém počtu. Černá Hora se však nenechá zastrašit a určitě se máme na co těšit.
Rumunsko:

Rumuni vstupují do utkání jako favoriti. Drží si skvělou bilanci. Poslední čtyři utkání dokázali zvítězit. Poradili si s Izraelem 2:1, Švédskem 1:0, Chile 3:2, Finskem 2:0. Rumuni se s Černou Horou nesetkají poprvé, a proto nás čeká zajímavá bitva. V jejich skupině se nachází ještě dva celky a to Litva a těžké Srbsko. S Černou Horou se utkali již třikrát. Vyšla z toho tato bilance 1-1-1. Rumuni však vstřelili 5 branek, za to hosté pouze 2.
Dobrý den, vítám Vás u Ligy Národů. Dnes náš čeká utkání ze skupiny C a to mezi Rumunskem a Černou Horou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.