Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga D - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kosovo : Ázerbajdžán - 20. listopadu 2018   20:45

Kosovo
Kosovo
2' Zeneli  • 50' Zeneli  • 61' Rrahmani  • 76' Zeneli
4:0
(1:0)
Ázerbajdžán
Ázerbajdžán
Kosovo
Muric – Vojvoda, Rrahmani, Aliti, Kololli – Šala, Kryeziu – Rašica (74. Žegrova), Beriša (C) (85. Halimi), Zeneli – Muriqi (69. Nuhiu)
Ujkani, Bekaj – Yhemajli, Voca, Halima, Demhasaj, Avdijaj, Paqarada, Kryeziu, Nuhiu Žegrova, Kastrati
Millot – Rahmouni, Jouannaud
Stadiumi Fadil Vokrri - Pristina
Ázerbajdžán
Agajev – Pašajev, Medvedev (C), Hüsejnov, Khililzade – Garajev, Richard Almeida – Madatov (63. Abbasov), Nazarov, Abdullajev (71. Gurbanov), Dadasov (46. Ismajilov)
Magomedalijev, Balajev – Abbasov, Machudov, Abbasov, Gurbanov, Šejdajev, Amirgulijev, Imamverdijev, Alijev, Mammadov, Ismajilov

Kosovo vyhrává tento zápas 4:0 a jakožto vítěz skupiny Liga D postupuje do Ligy C. Zeneli dnes vstřelil hattrick.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:13.
90+3'
90+3'
Poblíž stadionu začínají oslavy, ohňostroj byl právě odpálen.
90+2'
Ázerbájdžán vybojoval rohový kop. Nazarov centroval před branku, obrana si poradila.
90+1'
Domácí Kryeziu nemohl pro postavení mimo hru pokračovat v akci.
90+1'
Tři minuty se budou nastavovat.
90'
Nuhiu byl nachytaný v postavení mimo hru.
90'
Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
88'
Nazarov rozehrával volný kop svého celku. Jeho akci nedokázal nikdo ze spoluhráčů přetavit v branku.
87'
V poklidném tempu se duel dohrává, zde v Kosovu to vypadá na hodně dlouhý večer.
85'
Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Beriša, přichází Halimi.
85'
Rozehrávat bude od své branky domácí gólman, nejprve ale střídání.
83'
Pátou branku svého celku mohl přidat Kololli. Tentokrát však sám před brankou minul branku.
81'
Po dlouhé době se nyní ke slovanu dostal hostující tým, Abbasov minul branku.
80'
Deset minut před koncem to zkoušel z dobré pozice domácí hráč. Kololli pálil ze střední vzdálenosti. Jeho projektil postrádal přesnost.
79'
Kryeziu rozehrává volný kop po faulu soupeře. Nazarov byl tím, kdo fauloval.
76'
Kosovo právě vstřelilo branku!
Tohle není sen, nýbrž realita. Domácí celek přidává další branku a fanoušci jsou v sedmém nebi. Míč získal ARBER ZENELI. Propracoval se do střelecké pozice, a pak poslal balon mimo dosah brankáře. Těžké chvíle pro hostující družstvo. Asistence: Hekuran Kryeziu.
74'
Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Rašica, přichází Žegrova.
72'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, domácí hráči míří za výhrou a hosté na výraznější příležitost čekají.
71'
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Abdullakev, přichází Gurbanov.
70'
Dvacet minut hry dělí Kosovo od důležitého fotbalového milníku. Postoupí z Ligy D do vyšší skupiny C.
69'
Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Muriqi, přichází Nuhiu.
69'
Tato akce Ázerbájdžánu pokračovat nemůže, Ismajilov byl nachytaný v postavení mimo hru.
68'
Hostující Nazarov bude po faulu na svou osobu rozehrávat volný kop. Hosté se nemohou propracovat do výraznější střelecké pozice.
66'
Abbasov, který před malou chvílí na trávník přišel, mohl nyní snížit. Jenže jeho zakončení postrádalo důraz Domácí brankář dokázal zasáhnout, a tak vyrazil balon na roh.
65'
Dostáváme se do poloviny druhého poločasu, domácí tým dominuje a kontroluje hru.
64'
Stadionem zní Seven Nation Army od The White Stripes v podání domácích fanoušků. Tady se bude slavit dlouho.
63'
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Madatov, přichází Abbasov.
61'
Teď už je to prakticky jasné. Domácí celek postoupí do lepší skupiny. Kolilli rozehrával volný kop. Centroval před branku a jeho projektil hlavou usměrnil do brány RRAHMANI. Asistence: Benjamin Kololli.
60'
Žlutou kartu dostává Khalilzade (Ázerbájdžán).
59'
Žlutou kartu dostává Aliti (Kosovo).
58'
Hostující gólman musel zasahovat. Poradil s ránou Šaly.
55'
Místo zlepšené hry hostujícího celku přišla domácí branka. Kosovo má osud ve svých rukou. Duel má rozehraný výborně.
53'
Abdullajev rozehrával rohový kop hostujícího celku, který nyní musí rozhodně přidat. Do výraznější šance se Ázerbájdžán nedostal.
50'
Fanoušci slaví, neboť Kosovo má zatraceně blízko k postupu do Ligy C. Výbornou přihrávku dostal ARBER ZENELI na osu hřiště před branku, a pak už si snadno poradil s brankářem soupeře. Asistence: Vedat Muriqi.
49'
Hostující celek rozehrával rohový kop. Pro přímou střelu se rozhodl Nazarov. Branku však minul.
48'
V poklidném tempu začíná druhý poločas. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.
46'
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Dadasov, přichází Ismajilov.
46'
V prvním poločase jsme branku viděli hned v úvodu zápasu, domácí se dostali do vedení. Pak už byli brankáři bezchybní. Kosovo vede 1:0 po prvním poločase.
45+2'
45+1'
Jedna minuta se bude nastavovat.
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
44'
Žlutou kartu dostává Abdullajev (Ázerbájdžán). Příliš důrazný byl nyní v souboji s domácím Rašicou hostující hráč.
42'
Rohový kop Kosova rozehrával Zeneli.
41'
Abdullajev minul v dobré pozici branku. Následně se po rychlé domácí akci do střelecké pozice dostal Kololli, jenže jeho projektil zblokoval Medvedev..
40'
Po gólové střele tu máme druhou ránu na branku v tomto zápase. Tentokrát se do šance dostali hosté, Madatov se rozhodl pro zakončení, které vyrazil Muric. Následná dorážka byla nepřesná.
37'
Kololli fauloval v souboji Pašajeva, a tak budou mít balon hosté.
36'
Nazarov sice centroval před branku, ale jeho projektil byl hodně dlouhý.
35'
Abdullajev zakončoval z dobré pozice, jeho ránu Vojvoda zblokoval, a tak budou hosté rozehrávat roh.
34'
Kosovo se pokouší hrát balony na Muriqiho. Finální přihrávky ale ale hodně nepřesné.
30'
Půlhodina hry je pryč, domácí fotbalisté za hlasité podpory z hlediště kontrolují hru.
29'
Domácí celek měl k dispozici volný kop. Pro přímou střelu na branku se rozhodl Beriša. Jeho projektil minul branku jen o malý kousek.
28'
Khalilzade bude rozehrávat volný kop po falu domácího Zeneliho.
25'
Centr před branku byl hodně přetažený, a tak poměrně snadno dokázala zasáhnout obrana.
24'
Hostující Nazarov sice minul branku, ale jeho projektil tečovala domácí obrana, takže následoval rohový kop.
22'
V souboji se soupeřem si Vojvoda pomohl nedovoleně, a tak bude rozehrávat Ázerbájdžán. Domácím fanouškům se verdikt rozhodčího nelíbí.
22'
Sledujeme divácky nepříliš atraktivní fotbal. Souboje o míč se odehrávají zejména na polovině hrací plochy. Ani jeden celek se nikam nežene.
20'
Po velmi dlouhé době registrujeme střelu. Hostující Madatov vypálil a domácí Kololli jeho pokus zblokoval.
19'
Další pokus domácích končí postavením mimo hru a v něm Muriqi.
18'
Rašica centroval před branku. Míč byl hodně nepřesný a jeho spoluhráč špatně hlavičkoval.
17'
Domácí celek pokračuje v aktivní hře, akce Kosova byla odvrácena jen za cenu rohového kopu.
15'
Po klidnější pasáži hry jsme viděli náznak šance, jenže hostující Madatov byl nachytaný v postavení mimo hru. Akce hostujícího celku tak končí přestupkem.
12'
Domácí fanoušci se dožadují odpískání faulu na Berišu, sudí ale nechává hru plynout.
11'
Žlutou kartu dostává Nazarov (Ázerbájdžán). Hostující hráč fauloval Šalu, za což vidí kartu.
10'
Deset minut hry je pryč, úvodní a zatím jedinou střelou na branku se domácí Kosovo dokázalo prosadit.
9'
Nazarov fauloval, rozehrávat tak bude Rrahmani.
8'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry. Jakmile se k míči na útočné polovině dostane hostující celek, domácí fanoušci začnou hvízdat a znervózňovat soupeře.
6'
Beriša pro své spoluhráče vybojoval volný kop.
4'
Abdullajev rozehrával po domácím faulu volný kop. Rozhodl se pro přímou střelu na branku, ale míč končí mimo prostor vymezený třemi tyčemi.
2'
Zdejší stadion se třese v základech. Domácí se v úvodu zápasu dostávají do vedení. Kololli našel ARBERA ZENELIHO, jehož rána na vzdálenější tyč zapadla přesně k tyčce, od které se odrazila do branky. Gólman zasáhnout nedokázal.. Asistence: Benjamin Kololli.
1'
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí Kosovo a Ázerbájdžán.

Kosovo odehrálo pět zápasů s bilancí 3-2-0 a získalo 11 bodů. V tabulce je první. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Faerskými ostrovy 2:0, Maltou 3:1 a 5:0.

Ázerbájdžán odehrál pět zápasů s bilancí 2-3-0 a získal 9 bodů. Z posledních zápas vyhrál dva. Poradil si s Faerskými Ostrovy 3:0 a 2:0. Remizoval s Kosovem 0:0, Maltou 1:1 a 1:1.

Vzájemný zápas
Vzájemný zápas sehrál 7. září a diváci v Baku Olympic Stadium branku neviděli. 19 500 fanoušků sledovalo nepříliš záživný fotbal, domácí vypálili dvakrát na branku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.