Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga D - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lichtenštejnsko : Gibraltar - 9. září 2018   20:45

Lichtenštejnsko
32' Salanović  • 72' Wieser
2:0
(1:0)
Gibraltar
Gibraltar
Büchel – Quintans, Kaufmann, Wieser, Göppel – Sele – Salanović, Meier (89. Kieber), Hasler (C), Wolfinger (74. Kühne) – Gubser (82. Yildiz)
Mario Sant – E. Spiteri, J. Spiteri
Rheinpark Stadion, Vaduz
Gibraltar
Goldwin – De Barr (76. Styche), Barnett, Pons (46. Garro), Sergeant – Walker, Casciaro, Chipolina (C) – Hernandez, Bardon, Mascarenhas-Olivero

Lichtenštejnsko dokázalo proměnit v tomto zápase dvě šance, a tak vyhrává 2:0. Gibraltar nepodalo vůbec špatný výkon, hrálo aktivně a v jistých pasážích mělo chvilkově převahu. Büchel udržel čisté konto.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 10:7. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:13.
90+4'
90+3'
Žlutou kartu dostává Wieser (Lichtenštejnsko).
90+2'
V poklidném tempu se zápas dohrává. Sledujeme klidnější pasáž hry.
90+1'
Tři minuty se budou nastavovat.
90'
Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat ke druhému poločasu.
89'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Meier, přichází Kieber.
88'
Zajímavou akci Lichtenštejnska ukončil pomezní sudí pro postavení mimo hru. V něm byl Yildiz.
86'
Aktivně hrající domácí celek si vypracoval další zajímavou pozici, tentokrát míč mimo branku poslal Salanovič.
85'
Žlutou kartu dostává Styche (Gibraltar).
82'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Gubser, přichází Yildiz.
82'
Stychea Kaufmann byli v osobním souboji, domácí hráč si počínal nedovoleně, a tak budou rozehrávat hosté.
80'
Dostáváme se do finální fáze poločasu. Domácí celek přidal druhou branku. Vede o dva góly, a tak má dobrou výchozí pozici pro závěr utkání.
79'
Jedenáct minut před koncem Walker minul domácí branku. Büchel jen sledoval míč.
78'
Salanović rozehrával domácí rohový kop. Míč se snesl před branku, ale obrana Gibraltaru si poradila.
77'
Nově příchozí Kühne velmi dobře vypálil, jeho projektil musel likvidovat brankář.
76'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Styche, přichází De Barr.
74'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Wolfinger, přichází Kühne.
74'
Styche mohl rychle odpovědět na druhou branku domácích, ale jeho projektil výborně zastavil brankář Büchel.
72'
Lichtenštejnsko právě vstřelilo branku!
Domácí fotbalisté se dostávají do dvoubrankového vedení. Tentokrát do Lichtenštejnsku vyšlo na výbornou. Volný kop rozehrával Salanović a před brankou hlavou usměrnil míč do branky WIESER. Asistence: Salanović.
69'
Walker zakončoval z dobré pozice, jeho projektil bez výraznějších problémů kryje brankář.
67'
Hostující hráč se dopustil faulu, a tak mají možnost na půlce rozehrávat domácí. Jmenovitě Kaufmann.
65'
Domácí fotbalisté kombinují na své polovině, ale nemohou se přes aktivně hrající soupeře dostat do střeleckých pozic.
63'
Mascarenhas-Olivero po rohovém kopu zakončoval. Jeho ránu bez problémů kryje domácí brankář. Hostujícímu celku se tak vyrovnat zatím nepodařilo.
62'
Chipolina vypálil, jeho ránu zblokoval Meier.
61'
Momentálně se hodně bojuje o převahu na polovině hrací plochy. Opticky více ze hry mají domácí hráči.
60'
Ze střední vzdálenosti to nyní zkoušel aktivně hrající Wolfinger. Jeho rána se mezi tři tyče nevešla. A tak bude vykopávat brankář Goldwin.
59'
V osobním souboji si počínal Gubser nedovoleně, a tak budou rozehrávat hostující fotbalisté.
58'
Gibraltar se pokouší vyrovnat, ale zatím na velkou příležitost v tomto poločase čeká.
56'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
54'
Domácí celek rozehrává rohový kop. Wieser centroval před branku, následně pak nepřesně zakončoval autor první branky zápasu.
52'
Žlutou kartu dostává De Barr (Gibraltar).
52'
Hasler pálil po volném kopu, ale míč končí mimo branku. Gólman ani zasahovat nemusel.
50'
Obrana Gibraltaru musela odvrátit dva rohové kopy, což se podařilo. Při druhém rohu zakončoval Wolfinger, jehož ránu zblokoval Da Barr.
49'
Barnett rozehrává volný kop.
47'
Jedno jediné střídání proběhlo během poločasové přestávky.
46'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Pons, přichází Garro.
46'
Úvodní poločas mnoho šancí nenabídl. Domácí celek se krátce po půlhodině hry prosadil, trefil se Salanović. Hosté také měli velkou šanci, ale trefili břevno.
45+1'
45+1'
Hostující akce končí postavením mimo hru a v něm Pons.
45+1'
Jedna minuta se bude nastavovat.
45'
Uvidíme, kolik minut se bude k prvnímu poločasu nastavovat.
44'
V poklidném tempu se dohrává první poločas. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
41'
Hostující Chipolina pálí mimo branku.
40'
Žlutou kartu dostává Wolfinger (Lichtenštejnsko).
40'
Lichtenštejnsko bude rozehrávat rohový kop. Wieser centroval před branku, následně dokázala obrana odvrátit míč.
37'
Sele zakončoval domácí akci, navýšit vedení se mu ale nepodařilo, neboť pálí mimo tři tyče.
36'
Walker rozehrával roh,následně zakončoval Casciaro. Míč však nedokázal poslat do branky.
35'
Salanović výborně vypálil. Jeho ránu z bezprostřední blízkosti nadvakrát zneškodnil brankář hostujícího celku.
34'
Pro Gibraltar mohlo být ještě hůře, naštěstí pro něj domácí Sele minul branku.
32'
Tentokrát do vyšlo domácím. Po pěkné samostatné akci se dostal do střelecké pozici DENNIS SALANOVIĆ. Jeho rána ke vzdálenější tyčce byla přesná. Brankář se pokoušel míč zasáhnout, ale nepodařilo se mu to.
31'
Půlhodina hry je pryč, největší šanci měl Hernandez, jehož ránu zastavilo břevno.
30'
Žlutou kartu dostává Salanović (Lichtenštejnsko). Domácí hráč fauloval v souboji se Sergeantem. Dostává žlutou kartu.
29'
Büchel po nepřesné akci rozehrává od své branky.
28'
Domácí mužstvo rozehrávalo rohový kop, Hasler hledal spoluhráče, ale jeho rána byla zblokovaná.
25'
Hernandez to zkoušel z velké dálky. Jeho rána se odrazila zpět do hry. Akce pokračovala dál a následně Bardon vyslal projektil, který končí vysoko nad. Velkou šanci měl nyní hostující celek.
23'
Pons hledal spoluhráče na útočné polovině dlouhým centrem, který ale získali soupeři, a tak se směr hry otáčí.
22'
Domácí rozehrávali volný kop. Sele poslal míč do hry, a pak Wieser pálil mimo.
20'
Hostující celek se nyní dostal na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet. Hernandez zkoušel centrovat před branku, ale jeho pokus nebyl vůbec povedený.
18'
Domácí Salanovic se dopustil faulu, a tak bude rozehrávat hostující Gibraltar.
16'
Hra se přelévá ze strany na stranu. Nejvíce soubojů probíhá na polovině hrací plochy.
15'
Lichtenštejnsko se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře. Z ze střední vzdálenosti zakončoval Salanovic. Míč končí mimo.
11'
Zajímavá rána hostujícího Walkera končí mimo branku. Rozehrávat bude po nepřesné akci Büchel.
10'
Deset minut hry je pryč, sledujeme rychlý fotbal. Na výraznější střeleckou příležitost v tomto duelu čekáme.
9'
Hostující Hernandez vypálil, jeho rána až k brance nedolétla, Wieser zblokoval míč.
8'
Göppel vypálil z dobré střelecké pozice, De Barr výborně zpracoval míč a dobře zasáhl.
5'
Büchel po nepřesné akci soupeře vykopává od své branky. Na půlce míč získali jeho spoluhráči.
4'
Hostující brankář rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop. Domácí hrají v modrém, hosté v bílém.
2'
Sledujeme poklidný úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění momentálně není.
1'
Meier se dopustil faulu, rozehrávat tak bude hostující celek, jmenovitě Walker.
1'

Lichtenštejnsko: Büchel – Quintans, Kaufmann, Wieser, Göppel – Sele – Salanovic, Meier, Hasler (C), Wolfinger – Gubser
Náhradníci: Hobi, Lo Russo – Eberle, Malin, Erne, Kühne, Flatz, Yildiz, Sele, Wolfinger, Kieber, Rechsteiner,

Gibraltar: Goldwin – De Barr, Barnett, Pons, Sergeant – Walker, Casciaro, Chipolina (C) – Hernandez, Bardon, Mascarenhas-Olivero
Náhradníci: Cafer, Coleing – Garcia, Torilla, Annesley, Styche, Chipolina, Garro, Hernandez, Britto

Rozhodčí: Mario Sant – E. Spiteri, J. Spiteri.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto zápase Ligy národů proti sobě nastoupí Lichtenštejnsko a Gibraltar.

Lichtenštejnsko hrálo první zápas skupiny na půdě Arménie. Ta vyhrála 2:1. Jedinou branku Lichtenštejnska vstřelil Wolfinger.

Gibraltar odehrál úvodní zápas skupiny 4 na domácí půdě. Nestačil na Makedonii 0:2. Tento tým na úvodní branku ve skupině čeká.