Utkání končí. Hosté dnes nemuseli předvést žádné velké umění a i tak v pohodě vítězí v poměru 0:3. Viděli jsme v prvním poločase velmi pohledný fotbal, který se však poté pomalu vytratil a ve druhém poločase to byla hlavně marná snaha domácích o vstřelení branky. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou.
90+3
Bastia by potřebovala možná další dva zápasy aby dala branku. Další akce končí nepřesným centrem.
90+3
Hraje se poslední minuta nastavení.
90+2
Rozhodčí nastavuje tři minuty.
90+1
Grandel (SET) to zkusil z dálky naprosto mimo.
90
Už se hraje nastavený čas.
89
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!

Tak tento rohový kop byl už trochu symbolický. Ihned z protiútoku si hosté vykombinovali obranu a do prázdné branky zakončoval JOSHUA GUILAVOGUI.
88
Skoro skončil vlastním gólem. Ruffier míč vyboxoval do zad spoluhráče. Další roh.
88
Devátý rohový kop pro domácí.
87
Místo závěrečného tlaku se domácí musí bránit.
86
Domácí Yatabare dostává žluté napomenutí.
86
Hosté si teď nedokázali nahrát na dva metry a tím se připravili o svoji šanci.
85
Hosté si hlídají vedení a domácí i přes svou snahu nemají kvalitu na to s výsledkem něco udělat.
83
Ruffier se při výběhu pro míč srazil s vlastním hráčem, ale domácí nedokázali zakončit do prázdné branky. Střela šla do obránce.
83
Dlouhý aut zahrají domácí.
82
Střela šla přesně do rukavic brankáře.
80
Hosté zahrají přímý volný kop z 24 metrů.
79
I když na druhé straně Modeste předvedl nádhernou ekvilibristiku a vystřelil bočními nůžkami.
79
A Modeste na druhé straně také selhal v naprosté šanci. Je to střelecká nemohoucnost z obou stran.
79
Gradel (SET) z velkého vápna nedokázal obstřelit obránce.
77
Domácí střídají. Odchází Julian Palmieri, místo něj se na hřiště podívá Sambou Yatabare.
77
Ti by však dnes nedali branku ani ze sta rohových kopů. Jejich centry nejsou vůbec nebezpečné.
77
Roh však budou mít domácí.
76
Tak není. Míč šel od hlavy obránce, ale ani jeden z rozhodčích to neviděl.
76
Je z toho roh.
76
Hosté jsou u míče a pokouší se o útok.
74
A domácí Palmieri opět na nikoho. Tento hráč je velmi aktivní, ale naprosto neefektivní.
73
Gradel (SET) se pokusil z hranice vápna zakončit, jeho střela skončila někde v horních patrech na tribuně.
71
Ofsajd zastavuje akci hostí.
70
Palmieri (BSA) se obtočil kolem obránce, ale najednou jakoby každý chtěl střílet a nikdo nenahrává. Jeho střela šla opět do boční sítě.
70
Dvacet minut do konce utkání. Branky jsme se zatím ve druhém poločase nedočkali.
69
Střídání hostí. Odejde Romain Hamouma a místo něj se na hřiště podívá Brandao.
69
Obří šance domácích. Někteří diváci se už radovali z branky, ale Modeste hlavičkoval pouze do boční sítě.
69
A další šance hostí končí nezachycenou přihrávkou skrz velké vápno.
66
Zouma (SET) teď předvedl nádhernou individuální akci, kdy prošel snad přes půl hřiště sám. Poté se však zachoval nezkušeně a vystřelil z dálky slabou ránu. Tohle volalo po nahrávce.
65
Hosté střídají. Trochu více vyhecovaný Lemoine odchází aby nedostal ještě druhou žlutou a nahradil ho Josuha Guilavogui.
65
Hraje se na středu hřiště. Nikomu se nedaří vytvořit si šanci.
62
Hamouma (SET) doslova letěl k dlouhé přihrávce, skluz obránce byl jen o sekundu rychlejší.
60
Skoro to mohli změnit domácí. Palimeri nacentroval na Modesteho a ten hlavičkoval jen kousek vedle!
60
Už to není ten fotbal z prvního poločasu nahoru dolů. Hraje se poměrně ubojovaný fotbal bez šancí.
58
Hra se začíná kouskovat a začíná se hodně faulovat. Rozhodčí bude muset uklidnit emoce.
56
Už trochu hrají roli i emoce. Souboj po rohu končí oboustranným žlutým trestem. Jeden pro brankáře hostí Ruffiera a druhý pro domácího Maoulida.
56
56
A další z mnoha rohových kopů pro domácí.
55
Jejichž akce končí ofsajdem. Vzruch byl zbytečný.
55
Už se hraje. Míč mají hosté.
54
Na trávníku se srazili dva hráči. Nehraje se.
52
Obrovská šance hostí! Obrana Bastii zaváhala a nechal jít z úhlu na branku samotného útočníka Aubameyanga, ten mířil jen kousek vedle!
51
Je však potřeba vyvarovat se nepřesností. Jako nyní, přihrávka nikoho z domácích nenašla.
50
Příliš dlouhá přihrávka na Maolidu (BSA), ten už míč nestihl doběhnout. Na domácích je vidět chuť bojovat o výsledek.
50
Novaes míč vyboxoval do bezpečí.
50
Roh pro hosty.
49
Odrazy míče dnes domácím zatím nepřejí. Po rohu se balón nebezpečně odrážel před brankou, ale mimo dosah kopaček hráčů Bastily.
48
A další roh pro domácí.
47
A právě na tuto zakouřenou polovinu nyní domácí útočí. Drží míč a obléhají branku.
47
Půlka hřiště je nyní zahalena dýmem. Fanoušci zapálili několik dýmovnic.
46
Druhý poločas začala v stejných sestavách jako končil první. U míče jsou hosté.
46
Hráči už přicházejí na trávník a velmi přísný pohled brankáře hostí Ruffiera, který by asi nemohl soutěžit s místními děvčaty v soutěži krásy nás vrací zpátky do fotbalové reality.
Na hřišti vyplňují přestávkový program místní roztleskávačky a hlavně pro mužskou část publika je to pěkný pohled.
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
První poločas je za námi. Hosté se poměrně rychle dostali do dvoubrankového vedení, ale poté se jasně lepším celkem stali domácí. Uvidíme, zda se jim zápas povede ještě zdramatizovat.
45
Nakonec z toho byl nacvičený signál který se nepovedl a poté nepřálo při odrazu míče štěstí.
45
Ještě faul hostí. Je to blízko vápna, ale hodně z rohu. Bude to centr do chumelenice.
44
Konec poločasu však jasně patří pod režii domácích. Hosté se sotva dostanou v posledních deseti minutách na dostřel brance.
44
Ne, ne, rohy Bastie prostě nejdou.
43
No tak to byla šance! Střela šla do zdi, ale poté se odrazila na nohu útočníka domácích, ten nedokázal rychle zareagovat a obránce mu skočil do střely. Je to roh.
42
Další standardní situace pro domácí. Tohle bude na přímou střelu.
41
Po zahrání standardní situace domácích se k hlavičce dostal jeden z hráčů domácích. Hlavičkoval však nad branku.
40
Domácí jsou nyní lepším celkem. Daří se jim odebírat míče soupeři a hned chodit do rychlých brejků.
39
A další střela mimo branku z kopaček domácích.
38
Parádní akce domácích! Nebo spíše Thauvina, ten po křídle prošel přes dva hráče a poté vypálil k tyči. Střela mu moc nesedla a brankář míč v poklidu chytil.
36
Hosté jsou u míče a snaží se o rychlý přechod. Vidíme minimálně kombinací, oba týmy jdou hned rychlým přechodem do útoku.
34
Diváci i přes stav 0:2 ženou při každém doteku s míčem svůj tým dopředu. Bastia nehraje špatně, jen udělala chyby v obraně, za které byla velmi rychle potrestána.
33
Po rohu se ještě dostal k míči domácí Palmieri, jeho střela byla podle všeho tečována, ovšem rozhodčí nařídil odkop od branky.
32
A další rohový kop domácích. Na stadiónu panuje výborná atmosféra, diváci ženou svůj tým dopředu.
31
Rohy domácím zatím vůbec nejdou. Opět neznamenal vůbec žádné nebezpečí.
30
Stále se hraje ve vysokém tempu. Domácí budou zahrávat další rohový kop.
29
Už to vypadalo na hodně nadějnou akci domácích, ale ukončuje ji velmi špatná přihrávka do jasného ofsajdu.
26

Nádherná branka hostí! Do centru se najednou nohou jak ve stylu filmů s Van Dammem přiřítil se svým kopem pravačkou PIERRE-EMERICK AUBAMEYANG a míč doslova napálil volejem do sítě.
24
A následně jsou přistiženi v ofsajdu. Hraje se ve velmi vysokém tempu. Nesledujeme špatný fotbal.
24
Roh zahrávali hosté.
22
Po rohu následovalo vypíchnutí míče a nebezpečný protiútok hostí, ovšem bez rychlosti. Z prvotní situace 4 na 2 se díky sprintu záložníků stala situace 4 na 5 a posléze zpětná přihrávka celou akci zhatila. Hraje se ale hodně ze strany na stranu.
22
Hra se hodně rychle přesunuje od branky k brance. Domácí mají další rohový kop. Už začínají chytat tempo hry.
21
Novaes (BSA) musel zasahovat. Stáhl hlavičku do své náruče. Není to nějaký ofenzivní fotbal, ale oba týmy dokáží zahrozit.
20
Hosté se pokusili přenést hru po pravém křídle, ale nakonec se dostali do problému a o míč přišli.
19
Rothen (BSA) vypálil do boční sítě.
19
Gól z rohu sice nepadl, ale Bastina teď ukázala že bude kousat.
17
Je to roh.
17
Rychlý protiútok domácích musel skokem vyhlavičkovat obránce do bezpečí.
16
Bastia se zatím jen brání. Přeci jen kvalita kádru dnes hovoří jasně pro hosty.
15
Míč drží hosté.
15
Domácí se pokouší o kombinaci, ale hosté dobře napadají a vše musí začít od jejich brankáře.
13
Hosté jsou zatím jasně lepší. Další jejich akce končila u brankáře Novaese.
12

Tak nakonec úvodní tlak hostí přináší svoje ovoce. Obrovský zmatek vnesl do obrany domácích Lemoine, který si dokázal parádně naběhnout, natáhl na sebe obránce a poté posunul míč na RENAUDA COHADEHO, který nádherně zamířil přesně k tyči.
9
Obrana domácích musela řešit ošemetnou situaci a zahrála míč na rohový kop.
8
Hraje se daleko od obou branek, mírnější převahu mají hosté. Ti se nyní snaží rozjet svůj útok.
6
A i první střelu v utkání si připisují hosté. Jsou nyní aktivnějším celkem, Aubameyang mířil nepřesně.
4
První rohový kop zápasu rozehrají hosté.
4
Ani jednomu z celků se zatím nedaří o nějakou povedenou akci, hraje se hlavně na středu hřiště.
3
Po akci domácích končí míč v zámezí.
1
Utkání bylo zahájeno. Zatím je to opatrný začátek.
1

SC Bastia: Novaes - Harek, Marchal, Cioni, Mary, Palmieri, Rothen, Cahuzac, Thauvin, Maolida, Modeste

AS Saint-Étienne: Ruffier - Clerc, Zouma, Perrin, Brison, Lemoine, Clement, Hamouma, Cohade, Gradel, Aubameyang

Rozhodčí: B. Varela
Zápas samotný začíná v 20:00 a já se v tuto dobu přihlásím s komentářem.
Jelikož Bastia je nováčkem a poslední zápasy mezi těmito celky se datují až do roku 1995, těžko dnes přihlížet k vzájemným zápasům.
Domácí jsou na šestém místě tabulky se dvěma výhrami a jednou prohrou a hosté zaujímají desáté místo tabulky, kdy si připsali jednu výhru a dvě porážky.
Ještě jednou Vás vítám u online textového přenosu. Dnes máme na programu utkání 4. kola Ligue 1 mezi týmy SC Bastia a hostujícím celkem AS Saint Etienne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.