Je dobojováno. Domácí Marseille nakonec porazilo Sochaux 2:0, když se v 54. minutě trefil Gicnac a v samém závěru ještě Fanni. Domácí si vytvořili velké množství brankových šancí, ale využít dokázali pouze dvě, ale i to stačilo k zisku tří bodů. Hosté si vypracovali pouze jednu šanci, ale tu nedokázali proměnit. To je z mé strany vše a těším se zase někdy u onlajn přenosů. Hezký zbytek víkendu.
90+3
O vítězi je rozhodnuto, přesto se ještě domácí ženou dopředu.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minuty.
90
Marseille právě vstřelilo branku!
Míč poslal do vápna hostů Amalfitano a ve vápně se nejlépe zorientoval ROD FANNI, který ho z malého vápna uklidil za záda bezmocného Crose.
90
Ten domácí rozehrávali nakrátko a následně vybojovali faul u rohového praporku.
89
Roh pro Marseille.
89
Po dlouhém nákopu se v šanci ocitl Andé Ayew, ale na Crose nevyzrál!
88
Ale nic nevymýšleli a míč poslali zpět svým obráncům.
87
Domácí jsou u míče a nyní získali faul na polovině Sochaux.
86
Míč mají na svých kopačkách domácí, kteří nikam nepospíchají a kombinují na své polovině.
84
Valbuenu nahradil Jorda Ayew.
83
Další střídání hostů. Odešel Lopy, kterého nahradil Camara.
82
Hosté zakládají další útok. Domácí se soustředí už pouze na obranu.
80
Hosté jsou nyní lepší, ale šanci si ještě nevytvořili.
79
Stále se hraje na polovině domácích.
78
Hosté v posledních minutách víc útočí, zřejmě jsi jsou vědomi toho, že už nemají co ztratit.
76
Nyní hrozili na druhé straně hosté, ale jejich akci zastavil útočný faul. Míč tak mají opět domácí borci.
75
Z ničeho nic se dostal do šance Ayew, ale jeho slabou střelu Cros chytá.
74
U míče už jsou zase domácí a nikam nepospíchají.
73
Zkoušejí to i hosté, ale zatím se nedostávají na dostřel domácí branky.
72
Držení míče po 72. minutách - 65% - 35%. I to jasně ukazuje, kdo na hřišti dominuje.
71
Po krátkém občerstvení u střídaček se už opět hraje.
69
Další střídání hostů. Privata nahradil Yartey.
68
Z rohu nic nebylo a dopředu se hnali hosté. Jejich snažení ale rychle ukončila nepřesná přihrávka.
67
Rohový kop pro Marseille.
66
Domácí jsou v dnešním utkání hodně aktivní a myslím si, že v pohodě dokráčí pro další tři body.
65
Hosté střídají. Dohrál Carlao a zahraje si Boudebouz.
64
Stále se hraje na polovině hostů.
63
Domácí opět skvěle kombinovali a dostali se až do vápna Sochaux, ale vystřelit se jim nepodařilo.
62
Dopředu už jdou opět domácí.
61
Hosté se nemohou dostat s míčem na polovinu Marseille. Pokud chtějí vyrovnat, tak to budou mít dnes velmi těžké.
59
Ze strany vypálil Amalfitano, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou.
58
Parádní kombinace domácích. Ti rozebrali hostující obranu a následně dostali míč až na malé vápno Sochaux, kde stál zcela osamocený GIcnac, ale ten trestuhodně netrefuje branku!
57
Domácí dali další branku, ale podle rozhodčího byl Ayew v ofsajdu.
56
Domácí se stále tlačí před branku Sochaux.
54
A domácí se konečně dočkali. Roh zahrál Cheyrou, který hezkých centrem našel na malém vápně ANDRÉHO - PIERRA GICNACA, který vyskočil nejvýš a překonal Crose.
53
Na druhé straně roh pro domácí celek.
52
A hosté mohli jít do vedení. Na malé vápno dostal míč Bakambu ale hezkou střelou trefil pouze domácího brankáře, který míč vyrazil na roh.
51
Gicnac si počkal na centrovaný míč, poté ho napálil z první, ale ten skončil vysoko nad brankou Sochaux.
50
Ale ani z této příležitosti nic nebylo. Míč má brankář Cros.
49
Rohový kop pro domácí.
48
Domácím se nedaří udržet míč na polovině Sochaux.
47
U míče jsou domácí a rozjíždějí další útočnou akci.
46
První poločas je minulostí. Hráči Marseille si v něm dokázali vytvořit řadu dobrých šancí, ale žádnou se jim nepovedlo proměnit. Hosté prvních 45 minut pouze bránili a domácí branku vůbec neohrozili. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, který začne přibližně v 18:06.
45+4
K vidění je nyní velké množství nepřesných přihrávek.
45+3
V prvním poločase se už zřejmě branky nedočkáme.
45+2
Míč mají hosté ale vůbec nikam nepospíchají. Dokonce nemají ani snahu hrát dopředu.
45+1
Útok domácích zastavila další nepřesná přihrávka.
45
Hlavní rozhodčí nastavil v prvním poločase čtyři minuty.
45
Gicnac je na nohou a hra pokračuje.
44
Po tvrdém střetu zůstal na trávníku ležet Gicnac a domácí raději zakopli míč do zámezí.
43
K míči se postavil Cheyrou, ale trefil pouze zeď.
42
Amalfitano byl faulován a domácí budou rozehrávat přímý volný kop zhruba z třiceti metrů od branky Crose.
41
Hostům se ale nedaří držet míč na svých kopačkách.
40
Akci domácích zastavil útočný faul.
39
Domácí nedají hostům vydechnout a neustále se tlačí před jejich branku. Obrana Sochaux je zatím pozorná, ale také musí dodat, že má velké štěstí.
38
Domácí tlačí a vybojovali další roh.
37
A ten už byl o poznání nebezpečnější. Na malém vápně zůstal osamocený Fanni, který ale poslal míč hlavou těsně vedle hostující branky! Obrovská příležitost.
37
Další roh pro Marseille.
36
Ale ani ze třetího rohu domácí nic nevytěžili.
35
34
Domácí to nyní zkoušeli dlouhým nákopem, ale míč sebrala obrana Sochaux. Takhle to zřejmě nepůjde.
33
Aktivní Gicnac napřáhl z hranice velkého vápna, ale míč skončil nad brankou Crose.
32
Před branku Crose se cpal Gicnac, ale hostující obránce skvěle zasáhl.
31
Marseille je jasně lepší, ale nedaří se ji to vyjádřit brankově.
30
Na zemi zůstal ležet Corchia a téměř dvě minuty se kvůli ošetřování nehrálo.
28
Gicnac utekl po pravé straně a nahrával do malého vápna hostů, tam ale na míč nedosáhl Ayew, kterému chybělo pár centimetrů!
27
Další obrovská šance domácích. Míč se kutálel po malém vápně, ale žádná hráč do nedopravil branky hostů.
26
Domácí kombinují na polovině Sochaux, ale do šance se nemohou dostat.
24
Rozhodčí poslal hráče občerstvit. Také ve Francii panují tropické teploty.
23
Domácím se nyní nedaří kombinovat a většina jejich útoku končí daleko před vápnem Sochaux.
22
Po menší přestávce se už opět hraje.
21
Na hřišti zůstal ležet jeden z hostujících borců a rozhodčí hru raději přerušil.
20
Hosté už brání pozorněji, jak v úvodu utkání, a Marseille do ničeho nepouštějí.
19
Další akci domácích zastavil útočný faul.
18
Hosté si při své rozehrávce často pomáhají s brankářem Crosem, což se nelíbí domácím fanouškům, kteří na to reagují pískotem.
17
Držení míče po 17. minutách: 58% - 42%.
16
U míče jsou nyní hosté, kteří ale stále kombinují na své polovině.
15
Fotbalisté Sochaux zatím kazí velké množství přihrávek.
14
Hosté se ale o míč připravili nepřesnou přihrávkou.
13
Domácí po rohu svojí akci překombinovali a o míč přišli.
12
Jeden z domácích poslal do vápna hostů přízemní centr, míč si zpracoval a následně vystřelil Gicnac, ale jeho pokus opět zneškodnil hostující brankář, který míč vyrazil na rohový kop.
11
Hráči Marseille se opět ženou dopředu.
10
Domácí stále tlačí a snaží se co nejdříve vstřelit úvodní branku tohoto duelu.
9
Ale z rohu nic nebylo. Míč má ve své moci Cros.
8
Po krásné kombinační akci se dostal ke střele z velkého vápna Gicnac, ale jeho přízemní střelu hostující brankář jen tak tak vyráží na rohový kop!
7
Domácí borci zatím hostům vůbec nepůjčují míč.
6
A po přímém volném kopu viděli diváci první velkou šanci. Na míč si naskočil útočník Ayew, ale poslal ho jen těsně vedle branky Crose.
5
Hosté se s tím nemažou. Valbuena byl teď tvrdě faulován u rohové praporku Sochaux.
4
Další útok domácích zastavila nepřesná přihrávka.
3
Domácí hned od úvodních minut hráčům Sochaux ukazují, že dnes neberou nic jiného, než tři body.
2
U míče jsou domácí hráči, kteří kombinují na polovině Sochaux.
1
Domácí celek vede jako hlavní trenér Elie Baup. Hosty koučuje Eric Hely.

Olympique Marseille: Bracigliano, Mbow, Mango, N´Doumbou, J.Ayew, Abdullah, Raspentino

FC Sochaux: Pouplin, Banana, Perquis, Poujol, Boudebouz, Camara, Yartey

Olympique Marseille: Mandanda (C) - Azpilicueta, Nkoulou, Morel, Fanni, Cheyrou, Amalfitano, Kabore, Valbuena, Gicnac, Ayew

FC Sochaux: Cros - Corchia, Kante, Peybernes, Sauget (C), Doubai, Carlao, Lopy, Privat, Roudet, Bakambu

Rozhodčí: Bartolomeu VARELA - David BENECH, Matthieu LOMBARD.
Marseille v prvním kole nové sezony zvítězila na hřišti Reims 1:0 a vybojovala tedy hodně cenné tři body. Sochaux možná trochu překvapivě v prvním kole prohrálo na svém hřišti s Bastií, které podlehlo 2:3.
Přeji krásný den všem fotbalovým fanouškům. Francouzská Ligue 1 dnes pokračuje svým druhým kolem a my budeme sledovat utkání mezi slavným Olympiquem Marseille a FC Sochaux. Podle sázkových kanceláří je favoritem tohoto utkání domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.