Je tu konec zápasu. Především ve druhém poločase jsme sledovali velmi zajímavý fotbal. Domácí dokázali srovnat na 1:1 a sahali i po obratu v zápase. Druhý gól se jim ale vstřelit nepodařilo a zápas tak skončil remízou 1:1.
90+3
Domácím se podařilo dopravit míč do brány, jenže byl pískaný ofsajd a gól neplatí.
90+2
Cabella se snažil vymyslet další gólovou přihrávku, tentokrát byla ale nepřesná a je z toho jen odkop od hostující brány.
90+1
Hodně ve střehu musel být nyní domácí gólman Jourdren, který musel proti míči vyběhnout daleko mimo vápno. Celou situaci ale zvládl dobře.
90+1
Nastavovat se budou tři minuty.
90
Domácí se hodně tlačili před bránu soupeře. Vše ale pokazil nepovedeným centrem Estrada. Odkop od brány Saint-Étienne.
89
Domácí opět svého soupeře hodně tlačí, hosté ze Saint-Étienne se snaží jen míče odkopávat mimo vlastní polovinu.
87
Po centru Estrady mířil hlavou nad bránu Mounier.
87
A je tu další standardka pro domácí tým. Přímý kop z levého rohu velkého vápna.
86
Hodně tvrdý souboj ve vápně předvedli Mounier a Perrin. Faul se ani na jednu stranu nepíská. Rozehrávat bude hostující gólman.
85
Domácí fotbalisté stále obléhají velké vápno soupeře.
84
Hosté jsou nyní již hodě zatažení a snaží se hodně kouskovat hru.
82
Hosté naposledy střídají. Odešel Gradel a nastupuje Brandao.
81
Montpellier kopal rohový kop a hosté měli nyní štěstí, že se ubránili.
80
Domácí hráči stále hodně bojují o tříbodový zisk. Hosté se naopak v závěru soustředí na defenzivu.
78
Hosté se z největšího tlaku již vymanili a snaží se nyní držet balon.
76
Domácí fotbalisté by určitě rádi otočili vývoj zápasu. Jsou výrazně lepší a ženou se do útoku.
74
Domácí tým opět střídá. Odstupuje Fabien Lemoine a nastupuje Renaud Cohade.
73
Další snaha o útočný výpad domácího týmu skončila ofsajdem Mouniera.
72
Následně střídají také domácí. Místo Camary si zahraje Emmanuel Herrera.
71
Hosté vystřídali. Odešel Hamouma a nastupuje Alonso.
71
Montpellier právě vstřelil branku!
Domácím se přeci jen podařilo balon protlačit do sítě! Do vápna vnikl Cabella a jeho zpětnou přihrávku poslal do brány SOULEYMANE CAMARA.
69
Domácí začínají hrát vabank a sledujeme výborný fotbal.
67
Hraje se nahoru dolů. Po rychlém protiútoku se k zakončení dostal na druhé straně Mignot, s jeho obloučkem si ale brankář Jourdren poradil.
67
Nyní měl další velkou šanci Camara, jenže brankáře nepřekonal.
66
Saint-Étienne mělo možnost kopat rohový kop, domácí se ubránili.
65
Camara byl ve stoprocentní šanci, jenže nedokázal v pádu trefit prázdnou hostující bránu!
63
Po centru do pokutového území se k hlavičce dostal Camara, mířil ale jen doprostřed brány.
63
Žlutou kartu za faul nyní dostal Banel Nicolita.
62
Gól na 0:2 mohl nyní vstřelit po rychlém protiútoku Aubameyang, ranou na vzdálenější tyč ale mířil těsně mimo.
61
Střídání Montpellieru. Odešel Saihi a nastupuje Estrada.
60
Ve druhém poločase sledujeme přeci jen zajímavější fotbal. Domácí hráči musí hodně přidat, pokud chtějí s výsledkem něco udělat.
59
Po rohovém kopu zahrozili také domácí jenže míč nedokázali protlačit za brankovou čáru, kde zasáhl jeden z obránců.
57
Mezi obránce se s k míči dostal Gradel, jeho rána ale mířila doprostřed brány, kde zasáhl brankář Jourdren.
56
Domácí střídají. Odešel Belhanda a nastupuje Karim Ait Fana.
55
Centr do vápna hlavičkou zády k bráně odrazil mimo vápno Saihi. Následuje roh.
54
Tvrdý skluz nyní předvedl Jeunechamp a je z toho standardka pro hosty.
52
Obrovskou šanci na srovnání měl Mounier, který pronikl s míčem do vápna a křížnou ranou mířil na zadní tyč. Mířil ale mimo!
51
Hosté nakonec kopali rohy dva, po tom druhém zasáhl brankář Jourdren již velmi sebejistě.
50
Po centru za obranu byl naopak v obrovské šanci Hamouma. Míč posílal mimo bránu, ale nechybělo mnoho a brankář Jourdren si dal vlastní gól.
49
Individuálně se snažil prosadit Cabella. Jednoho obránce obešel, jenže jeho následný pokus o centr skončil na na dalším obránci.
48
Po rozehrávce nakrátko přišel centr do vápna, hosté se ale ubránili.
47
Domácí se snaží začít aktivně a odměnou jim bude rohový kop.
46
První poločas přinesl hodně vyrovnaný fotbal s minimem šancí. Domácímu celku se jako obhájci titulu vůbec nedaří, a to se potvrdilo i dnes, kdy v nastavení první půle vstřelil gól hostující Aubameyang.
45+2
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Hosté dokonale rozhodili domácí tým a ve třetí minutě nastavení po rychlém brejku skórují, když se prosadil PIERRE-EMERICK AUBAMEYANG! Bylo to po rychlém brejku a po přihrávce Gradela z levé strany.
45+2
Hamouma vyskočil jako laňka, což se nelíbilo domácím fanouškům ani lavičce. Dokonce z toho vznikla strkanice a Hamouma dostal žlutou kartu.
45+1
Již se hraje nastavený čas první půle, Hamouma bude v pořádku.
45
Hostující Hamouma dostal loktem do hlavy a zůstává s bolestivou grimasou ležet na hrací ploše. Následovat bude ošetření.
44
Všichni svatí nyní stáli při domácích. Po zaváhání obrany se do obrovské šance dostal Aubameyang, ve skluzu trefil ale jen tyč!
43
Domácí hráči stále nemohou svého soupeře nijak překvapit. Po centru do vápna se k míči dostával Camara. Byl ale málo důrazný a o balon přišel.
41
Hosté byli blízko ke gólu. Po centru z levé strany se k hlavičce v gólové pozici dostával Loic Perrin, jenže byl v ofsajdu.
39
Pomalu se blíží závěr prvního poločasu. Obraz hry je hodně vyrovnaný, na šanci čekáme.
37
Do náznaku šance se nyní dostávali také domácí, jenže po dlouhém pasu za obranu měl nejblíže k balonu hostující gólman Ruffier.
36
Centr do vápna ale tentokrát zakončení nepřinesl.
36
Hosté kopali přímý kop a po pěkném signálu se snažil po centru z pravé strany hlavičkovat Guilavogui. Jeho zakončení ale odvrátil jeden z obránců na další roh.
34
Po centru do vápna hlavičkoval hostující kapitán Perrin. V záklonu ale mířil nad bránu.
34
Nyní je tu ale další roh pro Saint-Étienne.
33
Hosté zahrávali před vápnem Montpellieru autové vhazování. Místo šance ale následoval rychlý protiútok domácích. I ten měl ale velmi krátké trvání a zakončení nepřišlo.
31
Na hrací ploše zůstal ležet Hamouma, bude ale pokračovat ve hře, aniž by musel být ošetřovaný.
29
Máme za sebou téměř třetinu zápasu a nedá se říci, že by mistrovský celek nějak dominoval.
27
Stále se hraje převážně ve středu hřiště, na další zajímavější zakončení čekáme již dlouhé minuty.
25
Hosté kopali další rohový kop, tentokrát měli domácí již více problémů, přesto se ale nakonec ubránili.
24
Stále sledujeme velice rozpačitý výkon domácího týmu, který jakoby nevěděl, co má hrát.
22
Hosté nakonec kopali rohy dva, ani po jednom ale domácí bránu neohrozili.
21
Dezorientovaný Yanga-Mbiwa nyní raději odehrál míč hlavou na rohový kop.
20
Stále sledujeme hlavně boj o každý metr hřiště. Domácím fotbalistům se vůbec nedaří dostat do tempa a z tribun se začíná ozývat pískot.
18
Hosté jsou stále více u balonu, jenže proti zformované domácí obraně se budou prosazovat asi složitě.
17
Nyní jsou u míče více hostující fotbalisté. Na jejich další šanci ale zatím čekáme.
15
V gólové pozici byl nyní hostující Guilavogui, po centru z levé strany ale nedokázal míč usměrnit do odkryté brány.
13
Hosté hned od úvodních minut výrazně šetří čas a nikam se neženou.
11
Domácí fotbalisté začínají být výrazně aktivnější než soupeř, který se musí nyní hlavně bránit.
10
Po centru z levé strany se snažil efektivně přes hlavu zakončit Mounier, míč ale nedokázal efektivně trefit.
9
Domácí měli možnost kopat další přímý kop, jenže centr do vápna se nepovedl a šel na prvního obránce v řadě.
7
Po dlouhém autu se odrazil míč k Mignotovi, jeho rána byla ale zblokovaná.
6
Gradel na levé straně vybojoval autové vhazování pro hosty. Ti ale své šance ohrozit bránu soupeře nevyužili.
5
Po přihrávce Camary se do šance dostával Cabella. Při přebírání míče na hranici vápna byl ale v ofsajdu.
3
Úvod zápasu je plný nepřesností. Na první náznak šance zatím čekáme.
1
Domácí fotbalisté jako držitelé mistrovského titulu chtějí dnes konečně zabrat. Po pěti odehraných kolech mají na svém kontě pouhé čtyři body a jsou šestnáctí.
1
Výkop měli domácí fotbalisté, kteří hrají v tradičních fialovo modrých dresech. Hosté mají bílozelenou kombinaci.
1

Montpellier HSC: Jourdren - Hilton, Jeunechamp, Yanga-Mbiwa, Bedimo, Stambouli, Saihi, Cabella, Belhanda, Camara, Mounier

AS Saint-Étienne: Ruffier - Mignot, Ghoulam, Clément, Perrin, Nicoliţă, Lemoine, Guilavogui, Hamouma, Aubameyang, Gradel

Rozhodčí: Jaffredo - Philippe, Zakrani.
Dobrý večer při sledování online reportáže ze zápasu nejvyšší francouzské ligy Ligue 1 mezi domácím Montpellierem a AS Saint-Étienne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.