Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a těším se hned zítra při sledování online přenosu z duelu mezi Lyonem a Remeší.
Je dobojováno! Hosté nakonec uhájili bezbrankovou remízu na půdě favorizovaného Monaca a odváží si možná trošku překvapivý bod. Domácí fotbalisté byli po celou dobu lepším týmem, nedokázali však proměnit žádné své šance. I proto odchází z hřiště se svěšenými hlavami.
90+2
Didot vidí ještě žlutou kartu za zákrok na domácího Germaina.
90
Rozhodčí nastaví v zápase ještě tři minuty.
87
Tyčka! Domácí Toulalan mohl být hrdinou zápasu, jeho střela z velké vzdálenosti překonala hostujícího brankáře Ahamada, skončila ovšem až na tyčce. To už je velká smůla pro domácí fotbalisty, jednu vstřelenou branku by si minimálně za první poločas zasloužili.
87
Poslední střídání domácích, není na co čekat. Ndinga nahradí Ocampose.
85
Střídající Rodríguez měl na noze vítěznou branku, postavil se k míči na přímý kop, jeho pokus ovšem skvělým zákrokem vytěsnil hostující brankář Ahamada dvěma prsty.
83
Sylla přenechává místo M'Bengueovi. Jedná se tak o druhé střídání hostujícího celku.
81
Rodriguez napřáhl ke střele z pětatřiceti metrů, jeho pokus byl však sražen hostující obranou mimo.
80
Domácí fotbalisté útočí stále ve větším a větším počtu. Čas jim totiž rychle kvapí a remíza na domácím hřišti by pro ně byla ztrátou.
78
Přímého kopu se ujal Falcao, umístil ho sice směr brána, bohužel pro něj mu ale nedal patřičnou razanci. Ahamada v poklidu chytá míč do rukavic.
77
Abdennour vidí žlutou kartu za faul na Germaina. Domácí budou mít k dispozici navíc zajímavý přímý kop.
74
Střídají i hosté. Ninkov přenechá své místo Yagovi.
70
Zbývá nám ještě přes dvacet minut do konce zápasu. Útočníci Monaca zatím stále marně hledají recept na nepropustnou zeď Toulouse.
68
Chantôme ležel na zemi po jednom střetu s domácím fotbalistou, brzy se ale zvedá a bude pokračovat ve hře.
66
Druhá půle zatím přináší zcela opačný scénář pro útočníky Monaca. Ti mají mnoho problémů dostat se na dostřel hostující bráně, gólman Ahamada zatím zažívá poměrně klidný poločas.
64
Druhé střídání pro domácí Monaco. Germain nahradí Rivièra.
64
Hosté pomýšleli na rychlý přechod do útoku, bohužel pro ně je brzdí praporek sudího pro ofsajd.
60
Je to tady. Carrasco přenechá místo právě rozcvičenému Rodriguézovi.
59
Na domácí lavičce sledujeme několik pohybů. Zdá se, že se do hry brzy zapojí Rodriguez.
55
Hra se stále více odehrává na polovině hostujícího Toulouse, domácí však oproti první půli mají daleko více problémů vytvořit si nějakou kloudnou šanci.
53
Domácí obránce Kurzawa se ujal rozehrávky přímého kopu, jeho míč však letěla daleko za bránu hostujícího mužstva.
50
Žlutá karta pro domácího Riviera za faul na Auriera.
49
Pěkný centr Oscampose na nabíhajícího si Falcaa. Druhý jmenovaný však nezpracoval ideálně míč.
46
Během přestávky neproběhlo žádné střídání u žádného týmu. Pokračuje se tedy v úvodních jedenáctkách.
46
První poločas je za námi, branku jsme v něm neviděli. Domácí měli několik troufám si tvrdit stoprocentních šancí, zatím ale mohou žehrat na mizernou koncovku. Kdyby vedli 4:0, nikdo se nemůže divit. Zapomínat ovšem nesmíme na aktivního útočníka hostí Treja, který také párkrát ohrozil domácího brankáře.
44
Domácí přidávají na tempu, rádi by zakončili poločas s jednou vstřelenou brankou na kontě. Šancí na to měli nepočítaně.
42
Ocampos dostal chytrou přihrávku od Obbadiho, z otočky však zamířil vysoko nad.
41
Přímý kop Carrasca je odvrácen hlavou Didota.
38
Další velká šance domácích a v ní Fabinho! Brazilský útočník se zmocnil míče a z levé strany vypálil nepříjemnou ránu. Ta byla sice přesně umístěna, na hostujícího gólmana si ale nepřišla, chyběla ji o trošku větší razance.
36
Falcao se zatím nedostává do vážných šancí, hostující obrana si na něj dává velmi dobrý pozor.
34
Hráči Monaca zahrávali svůj první roh v zápase, centr Carrasca však pěkně vyhlavičkoval hostující Abdennour.
32
Znovu hostující Trejo. Tentokrát se zmocnil míče po chybné rozehrávce Fabinha, svoji ránu ale poslal zcela mimo tři tyče.
29
První roh v zápase, z něj ale hosté nic nevytěžili.
28
Zahřmět mohlo na druhé straně. Rána Treja byla ještě tečovaná bránícím Abidalem a nakonec zaplavala těsně kolem levé tyče. Gólman Subašič měl pořádnou dávku štěstí, s tímhle balónem by jen stěží něco udělal.
27
Zatím asi největší šance zápasu a v ní domácí záložník Carrasco! Gólman Ahmada vyrazil míč z přímého kopu jen na paty právě domácího fotbalisty, který z pěti metrů nedokázal trefit zcela volnou bránu Toulouse! Neproměněných šancí domácích začíná dramaticky přibývat.
26
Nařízeného přímého kopu se ujal Falcao, míč však poslal jen do připravené zdi.
25
Tentokrát hostující Trejo za svůj faul již vidí žlutou kartu.
23
Hráči Monaca mají herní převahu, více vážnějších šancí. Jediné co se jim zatím nedaří, je překonat hostujícího brankáře.
21
Kurzawa a jeho pokus z pětadvaceti metrů. Letěl příliš nad.
19
Třetí stoprocentní šance domácího celku! Toulalan odvedl černou práci, zbavil se dvou hráčů a naservíroval míč volnému Rivierimu, který se dokázal v rychlosti zbavit dvou dalších hráčů. Bohužel pro hráče Monaca se však Rivierimu nepodařilo dát do střely pořádnou razanci. Míč tak v rukavicích v klidu drží gólman Ahamada.
18
Domácí hráči se chtěli vydat do rychlého protiútoku, pas Ocampose na nabíhajícího si Carrasca však byl příliš dlouhý. Obránce Ahamada se tak v klidu zmocnil míče.
15
Hostující Trejo si koledoval o žlutou kartu, sudí však jeho zákrok na Toulalana ohodnotil jen přímým kopem.
14
Chantôme se s bolestivou grimasou zvedá z pažitu. Po střetu s Falcaem ale bude nejspíš v pořádku.
12
Další parádní akce domácího mančaftu! Skóre již klidně mohlo být 2:0 pro fotbalisty Monaca! Ocampos uvolnil na levé straně svého spoluhráče Rivièru, který však trestuhodně přestřelil hostující bránu. Aby to domácí nakonec nemuselo mrzet!
11
Braithwaite si zabíhal za obranu domácích, bohužel pro něj byl již v postavení mimo hru.
9
Velká šance domácího mužstva. Carvalho si anskočil na přímý kop Carrasca, hlavou však poslal míč těsně mimo. V ochozech to jen zadunělo.
6
Trenéři obou celků jsou velmi aktivní, usilovně gestikulují na své svěřence pokyny z lavičky.
5
Zatím sledujeme vyrovnaný začátek duelu, více ze hry mají ale domácí fotbalisté.
4
Po rychle rozehraném přímém kopu chtěl Ocampos centrem najít některého ze svých spoluhráčů, míč mu však špatně sedl na kopačky.
2
Carrasco se vrhnul do útočného snažení, byl však brzy zastaven hostujícím zadákem.
1

AS Monaco FC: Subašič – Kurzawa, Abidal (C), Carvalho, Fabinho – Ferreira-Carrasco, Toulalan, Obbadi, Ocampos – Rivière, Falcao

Toulouse FC: Ahamada – Aurier, Spajić, Abdennour – Ninkov, Chantôme, Didot (C), Trejo, Sylla – Ben Yedder, Braithwaite

Rozhodčí: Kant.
Toulouse v letošním ročníku zatím vybojoval jediný bod, když v minulém kole udržel na domácím hřišti remízu 1:1 proti Bordeaux. V prvním kole totiž nestačil na Valenciennes, kterým podlehl 0:3.
Favoritem zápasu bude jistě ambiciózní nováček ligy z Monaca. Celek z Monackého knížectví, který od roku 2011 vlastní ruský miliardář Dmitry Rybolovlev pomýšlí letos hodně vysoko. Důkazem jsou zatím první dva odehrané zápasy finalisty Ligy mistrů z roku 2004: v prvním kole si Monaco poradilo s Bordeaux na jeho hřišti poměrem 2:0, v kole druhém smetlo Montpellier 4:1. Toulouse, aktuálně se nacházející na devatenácté předposlední pozici, má být dalším chodem.
Pěkný den u sledování online přenosu z utkání třetího kola nejvyšší francouzské fotbalové soutěže nesoucí název Ligue 1. V pátek večer celé kolo načne duel Monaca a Toulouse, který můžete sledovat právě díky našemu online přenosu. Úvodní výkop je na plánu v 20:30 středoevropského času.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.