Ligue 1 - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Amiens : Angers - 12. srpna 2017   20:00

0:2
(0:1)
Angers
27' Crivelli  (Mangani) • 56' Mangani
Amiens
Gurtner – Cissokho, Adénon, Bodmer, Dibassy – Fofana (81. N'Gosso), Monconduit – Manzala, Charrier (62. Dompé), Koita (81. Labeau) – G. Kakuta.
Bouet – Gouano, Labeau, Bourgaud, Dompé, El Hajjam, N'Gosso.
Ben El Hadlj – Danos, Gringore
Stade de la Licorne, Amiens
Angers
Letellier – Manceau, Pavlović, Thomas, Andreu – Santamaría – Capelle (60. Toko Ekambi), L. Coulibaly, Mangani, Sunu (82. Fulgini) – Crivelli (68. Guillaume).
Michel – Toko Ekambi, Ciss, Guillaume, Tait, Fulgini, Jean Tahrat.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí vítězstvím Angers, které po jednom bodu z prvního kola s Bordeaux získává plný počet bodů z hřiště ligového nováčka a to se počítá! Amiens se minulý týden blýsklo slušným výsledkem na hřišti PSG, dnes to ale byl v podání domácích zmar. Amiens se vůbec nedařilo v koncovce a hra ligového nováčka byla tak trochu na náhodu, což proti ostřílenému soupeři nevedlo k úspěchu.
90+3'
90+3'
Poslední vteřiny tohoto utkání, Amiens se dostává k míči a domácí to ještě zkouší.
90+2'
Angers se drží na útočné polovině, dohrají hosté zápas daleko od své branky?
90+1'
Žlutou kartu dostává Brighton Labeau (Amiens SC).
90'
Další roh Angers a ani tentokrát hosté branku soupeře neohrozili, ještě Issa Cissokho (Amiens) zkouší dostihnout míč, mířící mimo, zastihnout, což se mu ale nedaří.
89'
Míč dopadl do vápna, kde ale fauluje útočící Thomas Monconduit fauluje bránícího Baptiste Santamaríu.
88'
Rohový kop Amiens, domácí budou rozehrávat z pravé strany, Kakuta si již ve vápně Angers hledá svou pozici.
87'
Nepřesná a chaotická rozehrávka domácích, míč se ale od Ekambiho odráží do autu, domácí tak budou vhazovat.
85'
Posledních pět minut, domácí sice před pár okamžiky dostali míč do branky, nicméně gól neplatil pro ofsajd.
84'
Amiens sice vstřelilo branku, ale gól pro ofsajd zakončujícího Kakuty neplatí!
82'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Gilles Sunu, přichází Angelo Fulgini.
81'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Bachibou Koita, přichází Brighton Labeau.
81'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Guessouma Fofana, přichází Guy N'Gosso.
81'
Závěr zápasu domácím nevychází, Amiens ztrácí spoustu míčů a je to velká křeč, hosté jsou blízko vítězství.
80'
Hlavičkovaná ve vápně Angers, úspěšnější hosté, kteří získali potřebný čas na zformování před vlastním vápnem.
79'
Útočný faul Guillaumeho ale bere hostům míč, takže rychle jdou dopředu domácí.
78'
Míč se dostává až k půlící čáře, z této akce tak domácím nebezpečí nehrozí, ale u míče zůstávají hosté.
77'
Rohový kop Angers, hosté rozehrají z pravé strany.
76'
To potvrdil i rozehrávající Gaël Kakuta (Amiens), který poslal míč před vápno, ale hodně nepřesný, dopadl na nohu bránícího hráče soupeře.
75'
Po faulu bránícího Pavloviće mají domácí výhodu volného kopu, ale je to daleko od branky Letelliera, není to na přímé ohrožení.
74'
Amines chybí hra křídel, do vápna nemíří v podstatě žádné centry, je to všechno neskutečně upracované a ubojované, což zatím na soupeře nestačí.
73'
Míč na polovině Angers, ale domácím se nedaří najít skulinku k pokutovému území soupeře.
72'
Míč z levé strany míří do vápna Amiens, kde se nejrychleji zorientoval bránící Mathieu Bodmer (Amiens), který pohotově míč odkopl mimo vápno.
71'
Rohový kop pro Angers, dočkáme se třetího gólu hostů?
69'
Žlutou kartu dostává Baptiste Guillaume (Angers SCO).
68'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Enzo Crivelli, přichází Baptiste Guillaume.
67'
Po levé straně to nyní zkusil Bakaye Dibassy (Amiens), ale v souboji s bránícím Civellim ztrácí míč.
66'
Hraje se ve středu hřiště, hosté s míčem na svých kopačkách.
65'
Do rozevřené obrany nyní hosté útočí, ale špatnou přihrávkou na hranici vápna vše končí.
64'
Útočným faulem končí akce domácích, míč tak získává gólman hostů Alexandre Letellier.
62'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Charly Charrier, přichází Jean-Luc Dompé.
61'
Domácí s míčem u půlící čáry, ale druhý gól se na jejich sebevědomí nepříjemně podepsal.
60'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Pierrick Capelle, přichází Karl Toko Ekambi.
58'
Odkop od branky Angers, hosté se druhým gólem dostali do pohody.
56'
Angers právě vstřelilo branku!
Chyba domácích, gólman Régis Gurtner prohrál souboj s THOMASEM MANGANIM, který parádním lobem dostal míč do branky.
54'
Následuje nepřesný pas k hranici vápna, ale hosté se nakonec dostávají zpět k míči.
53'
Angers na útočné polovině, zase se ale postup hostů zastavuje za středovým kruhem.
51'
Bakaye Dibassy (Amiens) neudržel míč na hřišti, ten skončil v autu, hosté vhazují z pravé strany, na své straně.
50'
Od Régise Gurtnera začíná další akce domácích, která ale končí ztrátou míče u středového kruhu.
48'
Domácí s míčem na útočné polovině, nepřesný pas na hranici vápna, ale domácí se udrželi na míči.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:05.
První poločas končí vítězstvím hostů, kteří zatím vedou 1:0. Domácí se sice snaží, ale v útočné fázi to zatím není ono. Hosté se snaží získávat míče již ve středu hřiště a tím dobře narušují hru soupeře.
45+4'
45+3'
Odkop od branky Angers, hosté drží míč u půlící čáry.
45'
Probíhá pětačtyřicátá minuta, sudí však ještě nastaví minuty čtyři, vzhledem k častému přerušování není divu.
43'
Žlutou kartu dostává Khaled Adénon (Amiens SC).
42'
Je to škoda, hru zatím sráží množství ostrých faulů, po nichž se hráči kácí na trávník jak kuželky...
41'
Hosté i nadále drží těsné vedení, do konce poločasu zbývá zhruba pět minut a nyní se opět více nehraje, než hraje.
40'
Pierrick Capelle (Angers) je již na nohou a snaží se to rozchodit.
39'
Žlutou kartu dostává Mathieu Bodmer (Amiens SC) za ostrý faul na Pierricka Capelleho, který se s mohutným křikem svalil na trávník.
38'
Domácí to zkouší levé straně, ale jen do té doby, než Harisson Manzala pokazil přihrávku na střed hřiště.
36'
Další odkop od branky Angers, hosté se nyní musí pozorně bránit, domácí zvýšili útočnou aktivitu.
34'
Nepřesný odkop hostujícího gólmana Letelliera, míč získává soupeř.
32'
Obrovská šance domácích, diváci již viděli míč v bráně, ale ten se nakonec odrazil od tyče ven z branky!
30'
Útočný faul Crivelliho, který rozhodně nehraje v rukavičkách.
29'
Domácí málem vybojovali rohový kop, ale to se nakonec nepovedlo a musí vzít zavděk autovým vhazováním.
27'
Tato akce Angers již končí brankou, domácí chybují v rozehrávce ve středu hřiště, k míči se dostal důrazný Thomas Mangani, který parádně vysunul do brejku ENZO CRIVELLIHO, jež se dostal za obranu soupeře a poté i prostřelil gólmana.
26'
Enzo Crivelli (Angers) v dobré pozici, uvnitř vápna soupeře, hlavičkuje, míč však míří pouze vedle branky.
25'
Z dálky to nyní zkouší domácí Khaled Adénon, ale jeho pokus nemohl nadělat starosti Alexandre Letellierovi.
24'
Míč zamířil na bližší tyč, kde ho odhlavičkoval do autu dobře bránící Gilles Sunu (Angers).
23'
Roh pro Amiens, domácí budou rozehrávat z pravé strany.
22'
Régis Gurtner (Amiens) rozehrává od své branky, domácí se dostávají po pravé straně na polovinu soupeře.
20'
Je za námi první dvacetiminutovka zatím velmi urputného a bojovného zápasu.
18'
Statistika držení míče – 56% : 44%.
17'
Míč končí znovu nad brankou Amiens, hosté nyní zahrozili, branku se jim ale vstřelit nepodařilo.
16'
Thomas Mangani (Angers) rozehrál přímý kop z velmi dobré pozice, ovšem míč přizvedl nad branku bránící Thomas Monconduit, roh pro Angers.
15'
Gilles Sunu (Angers) utrpěl nějaký ten šrám, při souboji na hranici vápna soupeře, zatím se hraje hodně ostře a hra je často přerušována.
14'
Hosté mají k dispozici rohový kop, který budou rozehrávat z pravé strany.
13'
Ofsajdem končí útočná akce Amiens, míč má gólman Angers, který bude moci rozehrávat, zkouší to na pravou stranu.
12'
Jenže šanci jim vzal včasným výběhem gólman Angers Alexandre Letellier.
11'
Pokračuje se ve hře, domácí jdou do útoku.
11'
Enzo Crivelli (Angers SCO) je nakonec za svou přehnanou aktivitu potrestán kartou.
10'
Oba borci musí být nyní ošetřování, Crivelli (Angers) do toho souboje před brankou šel možná až zbytečně ostře.
9'
Régis Gurtner (Amiens) a Enzo Crivelli se nyní bolestivě srazili ve vápně Amiens.
8'
Hosté se snaží vymanit ze sevření a dostat se z vlastní půlky, to se jim i daří.
6'
Míč mají v držení domácí, konkrétně Bachibou Koita.
5'
Régis Gurtner (Amiens) si jde na hranici vlastního vápna pro míč, aby se mohl zapojit do rozehrávky svého týmu.
3'
Míč z pravé strany směřuje na bližší tyč, kde hlavičkuje Mathieu Bodmer (Amiens), ovšem pouze nad branku Angers.
2'
Z čehož nakonec pramení první rohový kop zápasu!
2'
Hraje se ve středu hřiště, domácí získávají míč a jdou dopředu.
1'

Amiens SC: Gurtner – Bodmer, Adénon, Monconduit, Cissokho – Dibassy, Charrier, Fofana, Manzala – G. Kakuta, Koita.
Náhradníci: Bouet – Gouano, Labeau, Bourgaud, Dompé, El Hajjam, N'Gosso.

Angers SCO: Letellier – Pavlović, Thomas, Manceau, Andreu – Mangani, Capelle, Santamaría, L. Coulibaly – Sunu, Crivelli.
Náhradníci: Michel – Toko Ekambi, Ciss, Guillaume, Tait, Fulgini, Jean Tahrat.

Rozhodčí: Ben El Hadlj – Danos, Gringore.
Ligový nováček Amiens minulý týden, v prvním ligovém kole, zabojoval na hřišti giganta PSG a za prohru 0:2 se rozhodně nemůže stydět! Nováčkovské nadšení by dnes domácím mohlo pomoci k vítězství nad Angers, které v ligové premiéře muselo urputně bojovat o body s Bordeaux. Na konečných 2:2 vyrovnával dvě minuty před koncem Baptiste Guillaume.
Vítejte u onlajn přenosu utkání druhého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí AMIENS SC přivítá na Stade de la Licorne v Amiens ANGERS SCO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.