Ligue 1 - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Caen : Troyes - 28. října 2017   20:00

Caen
Caen
30' Rodelin (Santini)
1:0
(1:0)
Caen
Vercoutre – Guilbert, Sankoh, Da Silva, Mbengue – Bazile (88. Armougom), Aït Bennasser (46. Delaplace), Féret, Repas – Rodelin (62. Kouakou), Santini.
Samba – S. Peeters, N'Kololo, Kouakou, Diomandé, Delaplace, Armougom.
Miguelgorry – Cano, Boutry
Stade Michel d'Ornano, Caen
Troyes
Samassa – Cordoval, Vizcarrondo, Hérelle, Ch. Traoré – Bellugou (55. Grandsir) – Azamoum (77. Confais), Dingomé – Pelé, Niane (69. Suk Hjun-Čun), Khaoui.
Zelazny – Ben Saada, Confais, Giraudon, Grandsir, J. Obiang, Suk Hjun-Čun.

Z dnešního utkání je to ode mne všechno. Tímto se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek večera!
Ve druhém poločase jsme se již branky nedočkali, a tak dnešní utkání končí nejtěsnější možnou výhrou pro domácí hráče týmu SM Caen. Hráči v modročervených dresech měli v dnešním utkání navrch, první půli absolutně dominovali, vstřelili branku a v druhém poločase víceméně bezpečně kontrolovali své vedení. Troyes dnes neodehrálo příliš dobrý zápas, respektive hosté hráli pěkně aktivně, avšak pouze v období od inkasované branky do konce poločasu a následně zhruba posledních deset či patnáct minut druhé půle – to na výhru zkrátka nestačí a dnes to nestačilo ani na remízu.
90+4'
90+3'
Na řadu přichází pravděpodobně poslední šance Troyes na srovnání stavu dnešního utkání. Centr z volného kopu ani následná aktivita v předbrankovém prostoru kýžené ovoce nepřinesla.
90+2'
Bílí svým centrem z velké vzdálenosti pouze odevzdali balón soupeři. Caen se sice snažilo o rychlý brejk, ale skončilo hned v zárodku.
90+1'
Volný přímý kop pro ESTAC Troyes.
90'
Nastavovat se budou navrch 4 minuty.
89'
Důležitý zákrok Vercoutrea! Hosté rozehráli aut na polovině hřiště a okamžitě se hnali co nejvíce vpřed. Rotující centr za obranu prolétl kolem marně se natahujícího stopera Sankoha, díky čemuž se k míči dostal Grandsir, jehož střelu zblokoval vyběhnutý gólman!
88'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Hervé Bazile, přichází Yoel Armougom.
87'
Kouakou dokázal využít zaváhání soupeře, díky špatné přihrávce se zmocnil balónu a následně z hranice šestnáctky pálil. Skákavá přízemní střela zamířila daleko od brány.
86'
Confais obdržel přihrávku na střed hřiště, zpoza vápna však vystřelil pouze doprostřed brány, kde již čekala otevřená náruč Vercoutrea.
85'
Hráči ESTAC mají v posledních momentech více ze hry, ale nedaří se jim přiblížit do palebných pozic.
84'
Modročervení nepovedeným nákopem posílají balón až k soupeřově brankáři Samassovi.
82'
Kouakou se po levém křídle šikovně uvolnil na letící míč za obranu, avšak se přitom vystavil ofsajdové pasti.
81'
Do konce utkání zbývá necelých deset minut, čas na srovnání se teď bude pro Troyes velmi rychle krátit.
79'
Caen získává míč, Mbengue svým autovým hodem nalézá spoluhráče, kteří však nepovedeným nákopem odevzdávají balón soupeři.
78'
Troyes se sice dostalo na soupeřovu polovinu, ale vzápětí se i díky vlastním chybám v rozehrávce nechalo vytlačit zpět za půlící čáru.
77'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Karim Azamoum, přichází Aloïs Confais.
76'
Azamoum je odnášen z hrací plochy na nosítkách, dnešní utkání pro něj zřejmě končí.
74'
Na hrací ploše nyní zůstává ležet jeden z hostujících hráčů, konkrétně by se mělo jednat o záložníka Azamouma, jenž hlavičkoval letící míč a nešťastně inkasoval od svého spoluhráče, který se pokoušel balón rovněž odehrát, kopačkou úder do hlavy,
72'
Troyes vybojovalo z rychlého protiútoku rohový kop. Na letící centr si na hranici malého vápna naskočil vysoký Vizcarrondo, jenž usměrnil dráhu balónu zhruba metr nad břevno.
71'
Modročervení takřka okamžitě poslali míč před bránu, kde se ho však zmocnili pouze obránci hostí.
70'
Jérémy Cordoval zezadu stáhl rozběhnutého Mbengueho k zemi a okamžitě vidí od sudího žlutou kartu.
69'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Adama Niane, přichází Suk Hjun-Čun.
68'
Delaplace přerušil rychle sehraný protiútok soupeře hned v zárodku, Troyes bude zahrávat pouze volný kop.
66'
Rohový kop Caen, prudký nástřel na bližší tyč skrze přehuštěný prostor neprošel.
65'
Samassa si vyběhl z brankové čáry na vysoký centr, letící míč sice zachytil do rukavic, ale neudržel jej, a dal tak soupeři možnost dál rozvíjet nepříjemný nátlak.
64'
Centr na přední tyč odklidil obránce Cordoval mimo pokutové území.
63'
Rohový kop pro SM Caen.
62'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Ronny Rodelin, přichází Christian Kouakou.
61'
Caen má tak jako v úvodní půli i nyní navrch a svého soupeře do ničeho moc nepustí.
60'
Tentokrát v palebné šanci Ronny Rodelin, ale ani on nyní bránu z hranice velkého vápna netrefuje.
58'
Repas si hravě povodil míč středem hřiště a poté, co se přesunul lehce k pravé straně, tak vypálil. Vystřelil ovšem velmi nepřesně.
56'
Troyes je v rychle sehrané kombinační akci zastaveno pro ofsajd.
55'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází François Bellugou, přichází Samuel Grandsir.
54'
Bazile se prohnal s míčem přes střed hřiště až do blízkosti pokutového území, kde po kontaktu se stoperem Herellem padá k zemi. Sudí nechává hru pokračovat.
52'
Vizcarrondo s velkým zápalem naskočil do hlavičkového souboje a udeřil svým loktem Santiniho do zátylku. Žlutá karta.
51'
Modročervení nyní měli na starost rozehrávku rohového kopu, nepřesný centr nenašel žádného z domácích hráčů.
50'
Hra je aktuálně pozastavena, na hrací ploše zůstává ležet Rodelin, jenž už je v péči lékařů.
48'
Domácí i nadále pokračují v útočné aktivitě.
47'
Rodelin si ve vápně naskočil na centrovaný míč a svou hlavičkou nechal pořádně protáhnout brankáře Samassu. Ten ostatně musel zakročit i při následném rohovém kopu.
46'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Youssef Aït Bennasser, přichází Jonathan Delaplace.
46'
Úvodní dějství končí za lehce výhodnějšího stavu pro domácí Caen, které po první půli vede 1:0. Nutno bez jakýchkoliv debat říct, že Caen bylo v průběhu celé půle výrazně lepší, svého soupeře neustále drželo pod tlakem a zvolnilo až po vstřelené brance. Troyes zatím hraje „druhé housle“ a jeho jedinou možností jsou potencionálně rychlé protiútoky – z jednoho takového se dostal do velmi dobré šance Pelé, avšak brankáře nepřekonal.
45'
45'
Rozehrávka rohového kopu tentokrát žádný větší rozruch nenapáchala. Posléze jsou domácí přerušeni v ofenzivě pro ofsajd.
44'
Ovšem ještě rychleji získalo Caen míč zpátky na své kopačky, Ait Bennasser zkusil překvapit gólmana hostí střelou téměř ze středového kruhu. Samassa sice skočil po míči, ale nedokázal jej pevně zachytit – rohový kop.
43'
Troyes se rychle vymanilo ze sevření a hráči v bílých dresech okamžitě utíkají do protiútoku.
41'
Do rozehrávky Caen se zapojuje také gólman Vercoutre.
40'
Domácí Caen nyní hraje poněkud laxně, Troyes má stále více a více prostoru ve hře.
38'
Pelé se nebezpečně uvolnil na přihrávku za obranu a najednou se ocitl v šestnáctce sám proti brankáři! Vyběhnutého Vercoutrea však nepřekonal, a tak hosté budou zahrávat pouze roh.
37'
Guilbert si počínal ve středu hřiště příliš důrazně a vidí od sudího žlutou kartu.
36'
Hosté po zřejmě secvičeném signálu rozehráli balón na přední tyč, odkud jej díky sérii hlaviček protáhli na zadní tyč, kde sice čekal připravený Pelé, avšak ten zaprvé netrefil odkrytou bránu a zadruhé stál v ofsajdu.
35'
Rohový kop pro ESTAC Troyes.
34'
Modročervení kombinují na středu hřiště a postupně přecházejí do ofenzivy. Repasův centr směřující na Ivana Santiniho končí v brankářově náruči.
33'
Míč mimo hrací plochu, Samassa pošle balón do hry výkopem od brány.
32'
Troyes má snahu na inkasovanou branku rychle zareagovat, ale veškeré úsilí nakonec přichází vniveč.
30'
Caen právě vstřelilo branku!
Domácí se dostávají zaslouženě do vedení! Obránce Da Silva dlouhým nákopem přenesl míč na hranici pokutového území, kde Santini důraznou hlavičkou sklepl balón na střelu RONNYMU RODELINOVI, jenž dělovkou k levé tyči propálil brankáře.
29'
Ait Bennasserův nepřesný centr adresáta před bránou nenašel.
27'
Bazile z pravého křídla nebezpečně centroval před bránu, kde naběhnutý Sankoh prodloužil míč zhruba metr od levé tyče.
26'
Příčinou, proč Bazile zůstal ležet na trávníku, je Traorého šlapák v předchozím souboji o míč. Žlutá karta pro obránce hostí.
25'
Hra je aktuálně přerušena, na hrací ploše zůstává ležet domácí záložník Bazile.
23'
Ait Bennasser vyváží míč přes středový kruh, a načíná tak další ofenzivní akci.
22'
Z následného rohového kopu nedokázalo Troyes nic vytěžit, míč prakticky ihned končí na kopačkách soupeře.
21'
Domácí brankář Vercoutre zatím neměl vůbec žádnou práci, ačkoliv teď musel vytěsnit nebezpečně padající centr pod horní břevno.
20'
Modročervení vzbudili díky sérii vzdušných přihrávek před gólmanem Samassou pořádný rozruch, nakonec celou akci přerušuje útočný faul Repase.
19'
Hostující ESTAC je zatím pevně sevřen na vlastní polovině hřiště.
17'
Rodelinův nástřel do zdi hosté zblokovali, míč následně putuje až za půlící čáru.
16'
Khaoui svou nohou znemožnil Féretovi proniknout do pokutového území, Caen bude zahrávat přímý kop ze třiadvaceti metrů.
15'
Troyes se nyní zkouší vymanit ze spárů soupeře, ovšem pokus o rychlý ofenzivní výpad domácí záhy likvidují.
14'
Slepý nákop do Samassova předbrankového prostoru hostující defenziva bez větších problémů zneškodnila.
12'
Domácí mají stále míč na svých kopačkách.
11'
Féret v roli vrchního nahrávače hledal na pravém křídle nabíhajícího Bazilea, obránce Traoré stihl míč včas odkopnout.
10'
Féret chytře myšleným nákopem uvolnil Repase za obranu, jenže ten dokázal zachytit míč až za postranní čárou.
8'
Rodelin na pravém křídle vybojoval míč, kličkou si připravil prostor na střelu, ale ve finále vystřelil mimo.
7'
Modročervení se postupným přechodem usazují na polovině Troyes, hra se však stále pohybuje v blízkosti půlící čáry.
5'
Prudký nákop do předbrankového prostoru úspěch neslavil, posléze navíc sám Azamoum fauloval brejkujícího Bazilea.
4'
Azamoum se nedokázal prosadit podél pravé postranní čáry, avšak díky kontaktu s Mbenguem vybojoval přímý kop.
3'
Míč mimo hrací plochu, brankář Samassa bude odkopávat od brány.
2'
Caen vstupuje do zápasu rychlým nákopem na soupeřovu polovinu, hosté bez problému získávají balón.
1'

SM Caen: Vercoutre – Guilbert, Sankoh, Da Silva, Mbengue – Bazile, Aït Bennasser, Féret, Repas – Rodelin, Santini.
Náhradníci: Samba – S. Peeters, N'Kololo, Kouakou, Diomandé, Delaplace, Armougom.

ESTAC Troyes: Samassa – Cordoval, Vizcarrondo, Hérelle, Ch. Traoré – Bellugou – Azamoum, Dingomé – Pelé, Niane, Khaoui.
Náhradníci: Zelazny – Ben Saada, Confais, Giraudon, Grandsir, J. Obiang, Suk Hjun-Čun.

Rozhodčí: Miguelgorry – Cano, Boutry.
Příjemný sobotní večer! V rámci 11.kola francouzské nejvyšší soutěže se dnes společně podíváme na střetnutí dvou týmu ze středu tabulky, konkrétně se bude jednat o domácí SM Caen a hostující ESTAC Troyes.

Caen má po deseti odehraných zápasech na svém kontě 15 bodů, s bilancí pěti výher a pěti proher se umisťuje na průběžné 9.příčce. V posledních dvou zápasech domácí nestačili 2:0 na venkovní půdě Monaku a stejným výsledkem podlehli i doma Angers. Nejlepším střelcem týmu je se třemi góly Ivan Santini.

Troyes se se 12 body nachází na průběžné 13.pozici, avšak pouhé 3 body od sestupových míst. V bilanci posledních pěti zápasu hosté dvakrát vyhráli, remizovali 2:2 s Lille a nestačili na Montpellier a Lyon, od nějž v minulém kole dostali pětigólový příděl. Nejvíce gólů, tedy konkrétně pouze dvě branky, má na svém účtu Stephane Darbion.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.