Ligue 1 - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Metz : Monaco  - 18. srpna 2017   20:45

0:1
(0:0)
Monaco
78' Falcao  (R. Ghezzal)
Metz
Didillon – Rivierez, Diagné, Niakhaté, Assou-Ekotto – Cafú, Poblete – Jouffre (81. Hein), Cohade (C), A. Jallow (75. Udol) – Roux (78. Niane).
Kawašima – Udol, Hein, Niane, Balliu, Mollet, Philipps.
Letexier – Mugnier, Rahmouni
Stade Saint-Symphorien, Mety
Monaco
Subašić – Sidibé, Glik, Jemerson, Jorge – Moutinho, Fabinho – Diakhaby (67. R. Ghezzal), Rony Lopes (46. Carrillo), Lemar – Falcao (C) (90+2. Tielemans).
Benaglio – Tielemans, Carrillo, Meïté, T. Kongolo, R. Ghezzal, Moussa Sylla.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 2:11. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 17:16.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec lépe zvládlo Monako, které vyhrálo na hřišti Métz 1:0, když jedinou branku vstřelil Radamel Falcao. Nutno dodat, že hostující celek byl aktivnější a vyhrál zaslouženě. Domácí tedy po třech kolech nemají ani bod, napak Monako má plný počet, takže má na svém kontě bodů devět.
90+3'
90+2'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Radamel Falcao, přichází Youri Tielemans.
90+1'
Rozhodčí přidal tři minuty.
90'
Po chybě se do vápna dostal domácí Gauthier Hein, ale s jeho slabým pokusem si Danijel Subašić v pohodě poradil.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Hostující hráči stále drží míč a kombinují. Diváci samozřejmě pískají.
87'
Monako zvládá konec utkání na jedničku. Stále drží míč, kombinuje a kontroluje své jednobrankové vedení.
85'
Z rohu velkého vápna to vyzkoušel Falcao, ale tento jeho pokus byl velmi nepřesný a míč skončil nad brankou.
83'
Monako drží míč a nikam nepospíchá, což je za současného stavu zcela pochopitelné.
81'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Yann Jouffre, přichází Gauthier Hein.
80'
A hostující celek je nyní na koni a stále se tlačí dopředu. Méty to budou mít nyní velmi, ale opravdu už velmi složité.
78'
Monaco právě vstřelilo branku!
Tak hosté se přeci jen dočkali a jdou zcela zaslouženě do vedení 1:0! Ghezzal poslal míč do vápna, tam si naběhl RADAMEL FALCAO, který obešel brankáře a uklidil balón do branky.
78'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Nolan Roux, přichází Ibrahima Niane.
77'
Domácí celek zahrával už sedmý rohový kop, ale ani z něho nic nevytěžilo a na úvodní branku tedy i nadále čekáme.
76'
Rohový kop pro domácí celek.
75'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Ablie Jallow, přichází Matthieu Udol.
73'
A po rohu hlavičkoval Glik, ale parádním zákrokem se prezentoval Thomas Didillon, který s vypětím všech sil míč vyrazil!
72'
Nyní to hosté skvěle vykombinovali, ale střelu z hranice penalty zblokoval na rohový kop Jonathan Rivierez!
71'
Posledních dvacet minut má Monako na to, aby vstřelilo vítěznou branku. Čeká nás velmi zajímavý konec utkání.
69'
Už se hraje pouze na polovině domácího celku, který se brání zuby nehty, ale zatím stále drží cennou remízu.
67'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Adama Diakhaby, přichází Rachid Ghezzal.
66'
Po centru měl práci Thomas Didillon, ale zvládl to a před dotírajícím protihráčem míč sebral.
65'
Žlutou kartu dostává Jonathan Rivierez (FC Méty).
64'
Monako drží míč a opět se tlačí dopředu. Domácí celek je v posledních minutách pod neustálým tlakem.
62'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že je to stále 0:0, tak je jasné, že to bude ještě velmi zajímavé.
60'
Po centru hlavičkoval Guido Carrillo a míč orazítkoval tyč! Nyní měl domácí celek obrovské štěstí!
59'
Ale ani ze svého čtvrtého rohu domácí celek nic nevytěžil a už se zase musí bránit, protože Monako pospíchá dopředu.
58'
Rohový kop pro Méty.
57'
Monako diktuje tempo hry, stále se tlačí dopředu, ale zatím z toho nebyla žádná šance.
55'
Z velké dálky to vyzkoušel Marcos Rony Lopes, ale rána se mu vůbec nepovedla a míč skončil vysoko nad břevnem.
53'
Falcao si ve vápně domácího celku zpracoval míč, ale otočení s ním už nezvládl, protože mu stopku vystavil Fallou Diagné.
52'
Monako je ve druhém poločase o poznání aktivnější, ale domácí dnes zatím velmi dobře brání a drží cennou remízu.
50'
Po levé straně pláchl João Moutinho, ale zpětnou přihrávku nezvládl a ani z této akce tedy nebylo vůbec nic.
49'
Dopředu se vydali i hosté, ale Falcao se neprosadil a míč doputoval do zámezí.
48'
Jako první se dopředu ve druhém poločase vydali domácí, ale Ablie Jallow nezvládl přihrávku a daroval míč Monaku.
46'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Marcos Rony Lopes, přichází Guido Carrillo.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:45.
První poločas je za námi. Příliš nám toho nenabídl a Monako tak hraje s Méty trochu překvapivě bez branek. Ve druhém poločase je tedy o co hrát a myslím si, že se máme na co těšit.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Marcos Rony Lopes to vyzkoušel z hranice velkého vápna a míč proletěl jen těsně vedle pravé šibenice!
42'
Nakonec ale vše skončilo ofsajdem, ve kterém byl Falcao.
41'
Hostující borci v závěru prvního poločasu přidali a je to znát, ale zatím kombinují daleko od domácí svatyně.
40'
Po centru z pravé strany se do zakončení dralo několik hostujících hráčů, ale ani jeden se nakonec k balónu nedostal.
38'
Žlutou kartu dostává Jorge (AS Monaco FC).
37'
Po centru z levé strany to vypadalo hodně nadějně, ale nakonec domácí hráč ve skluzu míč do branky nedopravil! Z následného rohu se nic neurodilo.
36'
Z rohu ale nic nebylo a dopředu hned šli domácí, ovšem celé snažení skončilo nepřesným centrem.
35'
Rohový kop pro Monako.
34'
Falcao byl v souboji velmi důrazný, ale nakonec mu byl odpískán faul a u míče jsou domácí, kteří nikam nepospíchají.
32'
Očekávalo se, že by v tomto duelu mohlo padnout dost branek, ale zatím to tedy žádná ofenzivní show rozhodně není a příliš jsme toho neviděli.
30'
Po rohu si ale pro míč došel pozorný Danijel Subašić, který ho nadvakrát sebral.
29'
Rohový kop pro domácí.
28'
Na druhé straně se ke střele dostával Cafú, ale nakonec bylo vše zbytečné, ofsajd.
27'
Ale ani ze čtvrtého rohu hostující celek nic nevytěžil. Následně vše ukončil faul a u míče už jsou domácí borci.
26'
25'
Kombinační akce domácího celku skončila ofsajdem a na tahu je tak Monako, které toho zatím směrem dopředu příliš nepředvedlo.
23'
Moutinho se prezentoval povedeným centrem, míč nakonec propadl až do branky, ale tam byl připravený Thomas Didillon.
22'
Žlutou kartu dostává Gerónimo Poblete (FC Méty).
21'
Ale neprosadilo se ani Monako, protože Falcao nezvládl přihrávku a míč doslova daroval domácímu Rivierezovi.
20'
Po hezké přihrávce se ve vápně zjevil Nolan Roux, ale nezvládl zpracování míče a ten mu nakonec utekl do zámezí.
19'
Domácím se zatím směrem dopředu příliš nedaří a většina akcí končí nepřesnou přihrávkou, kterých je zatím k vidění opravdu hodně.
17'
Ale ani z třetího rohu nic nebylo a stav se tedy nemění. Méty hrají s Monakem zatím bez branek.
16'
Nakonec to vzal na sebe Thomas Lemar, ale míč se od zdi odrazil pouze na rohový kop.
15'
Po faulu je tu zajímavá standardní situace pro hostující celek, téměř z hranice velkého vápna.
14'
Jeden z domácích hráčů se dostal do zakončení hlavou, ale měl to velmi složité a míč skončil nad brankou, kterou střeží Danijel Subašić.
13'
Nakonec se hráči v červených dresech vydali dopředu a vybojovali svůj první rohový kop.
13'
Domácí se dostali k míči a kombinují na své polovině.
11'
Dopředu se vydali i domácí, ale Nolan Roux byl až příliš důrazný a nakonec mu byl při napadání odpískán faul.
10'
Z dálky to vyzkoušel hostující Marcos Rony Lopes, ale jeho rána byla spíše propagační a Thomas Didillon s ní neměl žádný problém.
8'
Po centru se do zakončení dralo několik hráčů, ale nakonec vše skončilo útočným faulem a rozehrávat budou domácí.
7'
Hostující celek vybojoval svůj druhý rohový kop.
6'
Nakonec se hráči Métz dopředu vydali, ale jejich akci ukončila nepřesná přihrávka a na tahu je tak opět obhájce titulu, tedy Monako.
5'
Ale ani z jedné akce zatím nic nebylo. Nyní jsou u míče domácí fotbalisté, kteří drží míč a nikam nepospíchají.
3'
Ale z prvního rohového kopu nic nebylo. Hosté jsou však stále u míče a tlačí se dopředu.
2'
1'
Hostující celek začal hodně zostra a hned se usadil na polovině svého soupeře.
1'

FC Méty: Didillon – Rivierez, Diagné, Niakhaté, Assou-Ekotto – Cafú, Poblete – Jouffre, Cohade (C), Jallow – Roux.
Náhradníci: Kawašima – Udol, Hein, Niane, Balliu, Mollet, Philipps.

AS Monaco FC: Subašić – Sidibé, Glik, Jemerson, Jorge – Moutinho, Fabinho – Diakhaby, Rony Lopes, Lemar – Falcao (C).
Náhradníci: Benaglio – Tielemans, Carrillo, Meïté, T. Kongolo.

Méty – Monako 0:2
FC Méty nevstoupily do nové sezony dobře. Domácí celek začal novovou sezonu domácím zápasem s Guingampem, ale byla z toho porážka 1:3. Ve druhém kole hrály Méty na hřišti Bordeaux, kde padly 0:2. Dnes je také nečeká nic lehkého, protože narazí na Monako.

AS Monaco FC obhajuje titul a do sezony vstoupilo na jedničku. V prvním kole hostilo Toulouse a nakonec vyhrálo 3:2. Ve druhém kole hrálo Monako venku, konkrétně na hřišti Dijonu a byla z toho druhá výhra, a to 4:1.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Ligue 1 má na programu třetí kolo a my budeme sledovat jeho úvodní duel, ve kterém vyzvou Méty obhájce titulu, tedy Monako. Favoritem tohoto utkání je hostující mužstvo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.