Caillard – Ikoko, Kerbrat, Sorbon, Rebocho – Didot, Phiri, Blas (72. Coco) – Merghem, Roux (81. A. Mendy), Thuram (64. Rodelin).
Caen
Samba – Zahary, Gradit, Sankoh (60. Oniangué), Armougom (83. Moussaki) – Imorou, Deminguet – Guilbert, Tchokounté, Fajr – Crivelli (27. Ninga).
Zelazny – Genevois, Oniangué, Moussaki, Chauí, Ninga, Tutu.

Tímto se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek sobotního večera.
V dnešním utkání byl Guingamp lepším celkem na zeleném pažitu, ale zahodil tři nebo čtyři velké šance. Domácí hráči po konečném hvizdu upadli na trávník, jelikož jejich šance na záchranu se výrazně snížila. Naopak Caen stálo ztrátu na záchranu na tři body. Ovšem dnes si zasloužilo odjet ze hřiště soupeře bez bodů.
90+4'
90+3'
Za šestnáctkou byl napřažený Étienne Didot, který dostal míč proti noze. Jeho pokus pak byl nepřesný a už to vypadá, že duel doputuje k bezbrankové remíze.
90+1'
K postranní lajně přistupuje čtvrtý rozhodčí, který na tabuli ukazuje, že se budou hrát čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.
90'
Žlutou kartu dostává Marcus Coco (EA Guingamp).
Žlutou kartu dostává Jonathan Gradit (SM Caen).
90'
K odraženému míči se na pravé straně dostal Mehdi Merghem, který okamžitě poslal míč na zadní tyč, ovšem hostující obrana znovu zasáhla.
89'
Žlutou kartu dostává Herman Moussaki (SM Caen), jenž pozdě přispěchal s obranným zákrokem.
86'
Centr od rohového praporku vyslal do šestnáctky Pedro Rebocho, jenž pro balon opět vyběhl Brice Samba, který celou situaci v pohodě přerušil.
85'
Centry do hostujícího vápna létají, ale málokdy se dostanou ke spoluhráči. Další snažení bylo "bílou" obranou odvrácené.
83'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Yoel Armougom, přichází Herman Moussaki.
82'
Domácí celek poslal do pokutového území další centr od rohového praporku. Centr byl sice odvrácen, ale z hranice šestnácky zakončil nepřesně Marcus Coco.
81'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Nolan Roux, přichází Alexandre Mendy.
80'
Tak tohle vypadalo na úvodní branku zápasu! Míč před branku poslal Rodrigue Casimir Ninga, ovšem k zakončení se o kousek nedostal Malik Tchokounté. Hostující útočník pak bolestivě atakoval brankáře.
79'
Hostující mužstvo rozehrávalo další standardní situaci z druhé strany. Tentokrát si pro vysoký pas došel Marc-Aurèle Caillard, jenž skvěle vyběhl.
78'
Caen se hnalo po delší době do útočného snažení, ale to bylo zastavené u postranní čáry. Míč do hry poslal Fayçal Fajr, ovšem domácí obrana si s ním poradila.
75'
Patnáct minut plus nastavení schází do konce utkání. Domácí celek je aktivnější a snaží se strhnout stav zápasu na vlastní stranu, ovšem to by musel proměňovat akce.
74'
Další centr byl vyslán z pravé strany a mířil na zadní tyč, kde situaci uzavíral Marcus Coco. Střídající hráč se mohl uvést gólem, to by ale musel vyslat přesnější hlavičku.
72'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Ludovic Blas, přichází Marcus Coco.
71'
Z velké dálky se do míče opřel Mehdi Merghem, jehož pokus byl hodně nepřesný a zamířil jen daleko od levé tyče.
69'
Pro centr z branky vyrazil Brice Samba, který jej získal ale byl faulován. DO souboje šel také Nolan Roux, který byl faulujícím hráčem.
68'
Na pravé straně se k centru dlouho odhodlával Mehdi Merghem, jenž vybojoval další právo rohového kopu.
67'
Na hranici šestnáctky se uvolnil Malik Tchokounté, který si hodil míč na pravou nohu. Až do zakončení bylo vše správně, ale střela už za nic nestála.
66'
Z velké dálky se do míče opřel Lebogang Phiri, do jehož pokusu skočil obránce, a tak EAG bude rozehrávat roh. Centr od rohového praporku mířil na zadní tyč, odkud přišla jen hlavička do země. O zbytek práce se už v pohodě postaral Brice Samba.
65'
Caen rozehrávalo standardní situaci od postranní čáry, míč do hry poslal Fayçal Fajr. Ovšem z branky vystartoval Marc-Aurèle Caillard, který balon ze vzduchu sebral.
64'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Thuram, přichází Ronny Rodelin.
63'
Přenesení hry hostujícího celku mířilo na levou stranu, ovšem pas byl hodně nepřesný, a tak se hra otáčí. Jenže Guingamp se daleko nedostal.
62'
Centr z levé strany vyslal Marcus Thuram, na jeho centr si naskočil Ludovic Blas. Jenže zakončení hlavou mířilo hodně vysoko nad bránu.
60'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Baissama Sankoh, přichází Prince Oniangué.
60'
Caen je u balonu, který drží na vlastní polovině hrací plochy. Hra se tím trochu uklidnila. Uvidíme, kam to až hostující dopracuje.
58'
Až nyní se bude moci hrát, hráči se domluvili, že balon bude mít hostující celek. Fayçal Fajr si vzal balon, ale nepřesným nákopem ho jen odevzdal.
56'
Hlavní rozhodčí přerušuje hru, protože domácí kotel naházel na branku konfety. Na zelený pažit spěchá pořadatelská služba, která "bordel" odstraní.
55'
Zleva si míč k šestnáctce navedl Marcus Thuram, jehož pokus z hranice pokutového území byl nepřesný. Až do střely se ale jednalo o pohlednou individuální akci.
54'
Hra se trochu uklidňuje, tedy na malou chvilku, protože hostující obránce chyboval. Podél pravé postranní čáry se rozeběhl Ludovic Blas, jenž přes soupeře nakonec nepřešel.
52'
Guingamp táhl další útočnou akci po pravé straně, odkud také přišel centr. Ovšem Ludovic Blas se do prostoru, kam mířil míč dostal později než soupeř.
51'
Žlutou kartu dostává Malik Tchokounté (SM Caen), který loktem trefil soupeře do obličeje. Je tak první potrestaným hráčem v druhé půli.
49'
Z hranice pokutového území se napřáhl Étienne Didot, jehož zakončení mělo mířit do levé šibenice. Ovšem pokus zamířil jen nad břevno, první vážnější šance je tak minulostí.
48'
Hostující mužstvo dlouhou dobu kombinovalo na vlastní polovině, ale po vysokém nákopu mohlo přejít do útoku. Ovšem to by se útočník nesměl nacházet v ofsajdovém postavení.
47'
Při pohledu na zelený pažit to vypadá, že oba celky nastoupili ve stejných sestavách, jako na konči úvodní pětačtyřicetiminutovky.
46'
Úvodní poločas nenabídl moc fotbalové krásy a k vidění nebyla ani žádná vážnější šance. Hraje spíše na hostující polovině, ovšem centry ze stran jsou nepřesné. Doufejme, že se úroveň hry zlepší a alespoň jednoho gólu se dočkáme.
45+1'
45+1'
K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, který na tabuli ukazuje, že se bude hrát minutu nad rámec normální hrací doby.
45'
Na straně u pokutového území se o kličku pokoušel Baissama Sankoh, jeho centr byl ale nepřesný, a tak se bude kopat znovu od domácí brány.
44'
Centr z levé strany vyslal Étienne Didot, jeho pas v šestnáctce podskočil Nolan Roux. Pro hostujícího brankáře to potom už bylo jednoduché.
41'
Úvodní pětačtyřicetiminutovka se blíží ke konci a my stále čekáme na první velkou šanci. Tentokrát míč skončil mimo hrací plochu a bude se jen kopat od domácí brány.
39'
Za pasem za obranu pospíchal Rodrigue Casimir Ninga, ovšem z branky vyrazil také Marc-Aurèle Caillard. Domácí brankář byl u míče první a nebezpečnou situaci překazil.
38'
Guingamp nebo spíše Pedro Rebocho rozehrál další rohový kop. Balon opět zamířil na první tyč, odkud byl odvrácen do bezpečných míst.
37'
Ludovic Blas obral na straně soupeře o balon, ale rychle o něj znovu přišel. Aktivita domácího mužstva se stupňuje, ale šance zatím nepřichází.
36'
Nolan Roux ustoupil do strany, kde o balon přišel. Guingamp bude alespoň vhazovat, jenže balon rychle přišel.
33'
Centry před hostující branku sice létají. Ovšem ani snažení z kopačky Marcuse Thurama na spoluhráče nezamířilo, jelikož zasáhl brankář.
32'
Další standardní situaci rozehrál Pedro Rebocho, jeho centr si ve vápně pohlídal Brice Samba, který z brankové čáře dobře vystartoval.
30'
Žlutou kartu dostává Frédéric Guilbert (SM Caen), který u postranní čáry podrazil ve skluzu pronikajícího soupeře.
29'
Fanoušci se baví, poskakují na tribunách. Ovšem fotbal se zatím hraje hodný postavení obou celků v tabulce.
27'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Enzo Crivelli, přichází Rodrigue Casimir Ninga.
26'
Za obranu se hnal Nolan Roux, který běžel sám na brankáře, ale jeho akci skluzem překazil Jonathan Gradit. Až poté byl odpískán ofsajd domácímu útočníkovi.
25'
A další centr z levé strany vyslal Ludovic Blas, jenže jeho pas byl nepřesný a skončil až mimo hrací plochu.
24'
Do pokutového území zleva zamířil Étienne Didot, jemuž cestu překazil Fayçal Fajr. Opět je žádán pokutový kop, ovšem znovu bylo vše v pořádku.
23'
Další přízemní centr letěl před hostující branku z levé strany, ale ani tentokrát velkou šanci neregistrujeme, protože Caen bylo znovu na místě.
21'
Do šestnáctky hostujícího mužstva letěl centr z levé strany, který si pohlídal jeden ze stoperů. Poté přišla stejná situace, ale pokus na zadní tyči postrádal razanci.
20'
Dvacet minut je minulostí a spíše sledujeme bitvu ve středu hrací plochy. Další útočnou akci měli na svědomí hosté, kteří o balon přišli po patičce Baissamy Sankohy.
19'
Do další útočné akce se hnal Lebogang Phiri, který stáhl soupeře k trávníku. Škoda, domácí by jinak kopali rohový kop.
17'
Domácí publikum si žádá pokutový kop, ovšem dle rozhodčího bylo vše v pořádku. Do vápna pronikal Ludovic Blas, který si naběhl mezi dva soupeře a upadl.
15'
Guingamp je od úvodních minut aktivnější, vždyť potřebuje nutně zvítězit, aby měl větší šanci na záchranu mezi francouzskou smetánkou.
14'
Domácímu celku se znovu na pravé straně nedařilo, a tak se Caen vydalo do protiútoku. Ovšem Enzo Crivelli byl u půlící čáry takticky poslál k zemi.
11'
O rozehrání volného kopu se centrem postaral Pedro Rebocho, jenže ve vápně našel jen soupeře. Po chvíli se EAG vrátilo k míči, ale útok po levé straně byl přerušen.
10'
Hráči v bílých dresech míč opět jen odevzdali, Marcus Thuram byl faulován, a tak Guingamp bude rozehrávat další standardní situaci.
9'
Caen nám zatím nepředvedlo vůbec nic, hostujícímu mužstvu se dopředu téměř nic nevydalo. Ovšem stále je teprve začátek utkání.
7'
Na pravé straně šestnáctky se ocitl osamocený Mehdi Merghem, jenž měl kolem sebe hodně prostoru, ovšem dlouho čekal, a tak musel zakončovat nahoru, jelikož se skluzem prezentoval obránce. Pokus domácího hráče pak byl nepřesný.
6'
Domácí celek rozehrál standardní situaci centrem do vápna, kde došlo ke kontaktu Marcuse Thurama a Bricem Sambou. Ovšem hostující brankář míč na dvakrát zlikvidoval.
5'
Mehdi Merghem ototčil hru, ovšem Lebogang Phiri zapomněl míč za sebou a na malou chvilku se hra otočila.
3'
Guingamp nastoupil do dnešního střetnutí v červených dresech, naopak hostující celek zvolil bílou sadu.
2'
U rohového praporku pracoval Marcus Thuram, jenž se snažil vybojovat proti dvojici soupeřů roh. Ovšem ani jednoho netrefil a hra se otáčí.
1'
Oba celky jsou ohroženy sestupem, a tak si pojďme jejich postavení v tabulce přiblížit. Guingamp získal jen čtyřiadvacet bodů a najdeme jej na posledním místě tabulky. Domácí celek s největší pravděpodobností půjde o soutěž níže a pokud dnes prohraje, bude jeho šance na záchranu tak pěti procentní. Nejlepším střelcem týmu pak je jednadvacetiletý útočník Marcus Thuram, jenž se prosadil osmkrát. O něco lépe je na tom Caen, které aktuálně drží s devětadvaceti body osmnáctou, tedy jedinou barážovou pozici o udržení v nejvyšší soutěži. Jelikož hostující mužstvo získalo v posledních pěti duelech devět bodů, může myslet na přímou záchranu. Protože na Amiens a Monaco ztrácí pouhé čtyři body. Nejlepším střelcem týmu je Enzo Crivelli, jenž soupeřům nasázel šest branek.
Vítám všechny fanoušky francouzského fotbalu u pětatřicátého kola Ligue 1, v němž se představí EA Guingamp a SM Caen.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.