Ligue 1 - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Montpellier : Monaco  - 5. října 2019   20:00

Montpellier
31' Mollet (Laborde) • 39' Mendes  • 56' Delort (Mollet)
3:1
(2:0)
Monaco
68' Ben Yedder  (Slímání)
Montpellier
Rulli – Mendes, Hilton (C), Cozza – Sambia, Chotard (89. Congré), Le Tallec, Oyongo – Laborde, Mollet (82. Ristić), Delort (59. Camara).
Bertaud – Congré, Suárez, Dolly, Ristić, Camara, Škuletić.
Francois Letexier – Djemel Zitouni, Cyril Mugnier
Stade de la Mosson, Montpellier
Monaco
Lecomte – Maripán (68. Aguilar), Glik (C), Badiashile – G. Martins, Bakayoko, Fàbregas (69. K. Baldé), Golovin, Ballo-Touré – Ben Yedder, Slímání (86. Adrien Silva).
Benaglio – Jemerson, Aguilar, Bastiao Dias, Adrien Silva, K. Baldé, Augustin.

Utkání je u konce, já Vám přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 8:7. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 18:11.
Utkání je u konce a domácí Montpellier jej celkem hravě dotáhl do zdárného konce. Velké uklidnění si domácí zajistili v 56. minutě, kdy se po rychlé akci prosadil Andy Delort a bylo to už o tři branky. Monaco se dočkalo až v 68. minutě, to se obloučkem trefil Wissam Ben Yedder a vykřesal pro hosty alespoň malou naději. Ta pohasla po Golovinově vyloučení a úplný závěr si domácí již pohlídali. Konečný výsledek tak zní 3:1.
90+3'
90+3'
No a nevypadalo to zase tak zle, Badiashile se natahoval po poskakujícím míči, o kousek ale na něj nedosáhl.
90+2'
Po faulu na Bakayoka tu je ještě jeden přímý kop, zleva přilétne centr před Rulliho.
90+1'
Oslabení hosté neustávají ve snaze s výsledkem ještě něco udělat, naráží ale na v pohodě hrající obranu Montpellieru.
90'
Budou se nastavovat tři minuty.
89'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Joris Chotard, přichází Daniel Congré.
88'
Chotard míří pomalým krokem ke střídačkám, vyprovází jej potlesk tribun. Závěr utkání naopak odehraje Congré.
87'
Střídat budou i domácí, zatím u střídaček probíhá poslední předávání taktických pokynů.
86'
Už je po přímém kopu, opět to nebylo z těch povedených akcí. Rulli má klid na rozehru.
86'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Islám Slímání, přichází Adrien Silva.
85'
Monaco se i v deseti snaží ještě něco udělat s nepříznivým výsledkem, je tu další standardní situace.
84'
Rozehra vůbec nevyšla, naopak z toho byl rychlý kontr domácích. Ten zakončil slabým obloučkem Laborde, byť lepším řešením by asi bylo puštění míče na Le Talleca, který byl volnější.
83'
Další roh pro hostující tým, místo Golovina jej tentokrát musí rozehrát Baldé.
82'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Mihailo Ristić.
81'
Závěr utkání bude pro hosty těžký, neboť Alexandr Golovin dostal za zbytečný faul na Hiltona žlutou kartu a jelikož byla jeho druhá, tak následovala i ta červená.
79'
Slimani si neúspěšně nabíhal na dlouhý pas vzduchem, Mendes míč sklepl ke svému brankáři.
78'
Domácí vhazují na vlastní polovině, Sambia s tím ale vůbec nikam nepospíchá.
76'
Další roh hostů, nyní z velice ostrého úhlu zakončoval Ben Yedder. Netrefil, míč letěl vysoko nad.
76'
Golovin rozehrál další rohový kop Monaka, Le Tallec dokázal dostat míč mimo vápno.
74'
O chvíli později hlavičkoval Slimani, šlo to ale vedle. Rulli tak může v poklidu odkopnout od své branky.
74'
Martins se snažil o oblouček v pokutovém území, tentokrát to domácí dobře přečetli a nebezpečí odvrátili.
72'
Centr od rohového praporku se hostům nevyvedl a Camara už pospíchá na opačnou stranu.
71'
Rázem je Monaco na koni a kombinuje u branky domácích. Je tu rohový kop.
69'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Cesc Fàbregas, přichází Keita Baldé.
68'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Guillermo Maripán, přichází Ruben Aguilar.
68'
Monaco právě vstřelilo branku!
Tak se gólu dočkali i hosté. Po přechodu k vápnu a přihrávce vzduchem přišlo sklepnutí do druhé vlny, WISSAM BEN YEDDER se zbavil obránce a obloučkem přes Rulliho snížil.
67'
Zleva centroval Laborde, hledal nabíhající Camaru, našel ovšem pouze vracejícího se obránce
65'
Gaëtan Laborde přehnal svůj důraz při pokusu o zisk míče a fauloval u vápna Glika. Hosté tak rozehrávají prakticky od vlastní branky.
64'
Tým domácích fotbalistů v poklidu kombinuje na vlastní polovině a čeká na možnost poslat dopředu dlouhý pas.
63'
Pokus hostů projít do útočné akce byl zastaven praporkem pomezního – mával se ofsajd.
61'
Trocha uklidnění na hrací ploše, tohle ale domácím vyhovuje. Ti už nemají potřebu se někam hnát.
59'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Souleymane Camara.
58'
Žlutou kartu za stažení unikajícího Hiltona dostal hostující Alexandr Golovin.
57'
Delort si ale při zakončení ublížil, začal kulhat a chytil se za tříslo. Musíme si chvíli počkat, zda bude pokračovat, či bude muset střídat.
56'
Montpellier právě vstřelil branku!
Je tu třetí gól domácích a s Monakem to nevypadá dobře. Po rychlé akci přihrál Laborde doprava na Molleta, ten centrem našel u zadní tyče zcela nepokrytého ANDYHO DELORTA a ten z první poslal míč do sítě.
54'
A branku netrefil ani domácí Delort, když se po levé straně dostal do rychlého kontru. Při zakončení podklouzl a i to sehrálo roli v nepřesné střele.
53'
I po rozehrání rohu se do zakončení dostal Maripán, tentokrát zakončil mimo.
52'
Přímý kop si vzal na starost Fàbregas, jenže trefil pouze zeď. Následnou Maripánovu dorážku vyrazil Rulli na roh.
51'
Nejprve jde ale hlavní rozhodčí promluvit s hlavním pořadatelem, neboť kotel hostujících diváků rozjel za brankou regulérní ohňostroj.
50'
Kousek od pokutového území byl faulován hostující Golovin, bude z toho poměrně nebezpečný přímý kop.
49'
Glik zastavil rodící se akci domácího celku, ten bude vhazovat. K míči pomaličku jde Sambia.
47'
Hned v úvodu druhé půle je tu žlutá karta, za faul na unikajícího protivníka ji dostal domácí Nicolas Cozza.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:00.
První poločas je za námi a domácí tým musí být maximálně spokojen. Vstoupil do zápasu rozhodně lépe, začal si vytvářet šance a i když poté na chvíli pustil soupeře do tlaku, tak jej přečkal a sám se dočkal dvou branek. Jako první se ve 31. minutě trefil hlavou Florent Mollet a o osm minut později se dorážkou prosadil Pedro Mendes. Do kabin se tak odešlo za stavu 2:0 pro Montpellier a v kabině hostů tak bude rozhodně o čem přemýšlet.
45'
44'
Závěr poločasu se odehrává na polovině hostujícího týmu, Montpellier utkání zvládá na výbornou.
42'
Po centru na zadní tyč se nejprve neúspěšně snažil o zakončení Cozza, poté i Mendes a ten byl gólu rozhodně blíže. Lecomte jeho hlavičku ale vyrazil.
41'
Samotná rozehra střelou neskončila, přesto mohou domácí i nadále doufat, je tu totiž rohový kop.
40'
Po Glikově faulu na Sambiu je tu přímý kop pro Montpellier, ten rozehraje Mollet.
39'
A už je to o dvě branky. Domácí tým rozehrál rohový kop, prudkou Delortovu hlavičku Lecomte zvládl vyrazit, ale na dorážku PEDRA MENDESE z bezprostřední blízkosti už neměl nárok.
37'
Už je to tlaku domácích, Lecomte a jeho obrana zvládli pokrýt rohový kop a vydat se do protiútoku.
36'
A opět Laborde. Nyní se k němu odrazil míč a on se do něj opřel tvrdou střelou. Lecomte jeho ránu vyrazil na rohový kop.
34'
Obrovská šance domácích na navýšení náskoku. Laborde se vydal do brejku, dokázal se zbavit i vracejícího se Glika, prudkou střelou ale Lecomteho nepřekonal!
33'
Vedoucí branka domácí tým nabudila, opět se hráči Montpellieru vydali do útoku.
31'
Domácí tým jde do vedení! Po akci, která začala u brankáře Rulliho se Montpellier dostal bleskově na útočnou polovinu a po výměně míče s Labordem se ke gólové hlavičce dostal FLORENT MOLLET. Lecomte si sice na jeho hlavičku sáhl, ale vyrazit ji nedokázal.
30'
Míč je u domácí branky, Rulli se v naprostém klidu připravuje na postupnou rozehru.
28'
Výpad Monaka pravou stranou skončil centrem Martinse, vysokou přihrávku si ale Rulli zvládl stáhnout do rukavic.
27'
Centr od rohového praporku však pro Lecomteho nebezpečný nebyl, obrana mu významně pomohla.
27'
Už se zase hraje na půlce hostujícího týmu, Montpellier má rohový kop z pravé strany.
26'
S Fàbregasem si pěkně narazil Golovin, dostal se do volného prostoru na levé straně pokutového území, křížná střela však šla vedle!
25'
A nevypadalo to zle, neboť Lecomte na centr nedosáhl. Z útočících hráčů se pak ale nenašel žádný, kdo by míč sklepl na branku.
25'
Andy Delort vybojoval rohový kop pro Montpellier, ten rozehraje Florent Mollet.
24'
Nepřesný pas na Martinse, ten jen bezmocně rozhodil ruce. Dopředu už jde domácí Oyongo.
22'
Bakayoko byl tvrdě atakován zezadu, nedovoleného zákroku se na něm dopustil Le Tallec.
22'
Poklidná malá domů hlavičkou na Rulliho, ten ihned poslal míč dopředu. Pokračuje tak svižný fotbal.
20'
Martins přesprintoval Oyonga, následná přihrávka po zemi však skončila u pozorného Rulliho.
18'
Ben Yedderův centr z pravé strany byl na Slimaniho až moc prudký, míč mu tak uskočil do zámezí.
17'
Po úkroku na střed vystřelil Martins, jeho rána ale letěla poměrně vysoko nad břevno.
15'
No a po rohu to málem bylo 0:1. Na centr od rohového praporku si naskočil Glik a jeho prudkou hlavičku vyrazil Rulli jen za pomoci skvělého reflexu!
14'
Fàbregas hledal Ben Yeddera, toho ubránil Mendes pouze za cenu rohového kopu.
12'
Ben Yedder vysunoval narážečkou Martinse, ani tohle však nebylo vůbec přesné.
11'
Zleva centroval Delort, ale ani jeho pas nebyl přesný. Skončil mimo pokutové území Monaka.
10'
Slimani chtěl přihrát do běhu Golovinovi, jenže pasu dal až mnoho síly a míč skončil u Rulliho.
9'
Faul na Glika u středové čáry, Monaco pospíchá s rozehrávkou směrem k Rulliho brance.
8'
Monaco je v úvodních minutách jakoby zakřiknuté, nemůže se dostat do tempa a do souvislejších akcí.
6'
První vážnější útok Montpellieru. Po centru z levé strany pálil z úhlu právě Sambia, trefil však pouze boční síť.
5'
Přenesení hry na pravou stranu se domácím příliš nevyvedlo, přesto z toho mají alespoň autové vhazování. To provede Sambia.
3'
Úvod utkání je poklidný, hráči se vlastně teprve seznamují a zjišťují, co si mohou dovolit.
1'

Montpellier HSC: Rulli – Mendes, Hilton (C), Cozza – Sambia, Chotard, Le Tallec, Oyongo – Laborde, Mollet, Delort.
Náhradníci: Bertaud – Congré, Suárez, Dolly, Ristić, Camara, Škuletić.

AS Monaco FC: Lecomte – Maripán, Glik (C), Badiashile – G. Martins, Bakayoko, Fàbregas, Golovin, Ballo-Touré – Ben Yedder, Slímání.
Náhradníci: Benaglio – Jemerson, Aguilar, Bastiao Dias, Adrien Silva, K. Baldé, Augustin.

Rozhodčí: Francois Letexier – Djemel Zitouni, Cyril Mugnier.
Zápas na Stade de la Mosson začne ve 20:00, takže si na večer nic nechystejte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Francois Letexier, kterému budou na pomezí asistovat Djemel Zitouni a Cyril Mugnier.
AS Monaco FC

Hosté jsou na tom tedy o něco hůře, s devíti body jim patří 13. místo, nicméně to vypadá, že tým nalezl formu. Poslední dva zápasy byly tříbodové, klub využil svého domácího prostředí a porazil Nice 3:1 a v minulém kole Brest dokonce 4:1. O góly se v tomto vydařeném utkání podělili Ben Yedder, Slimani, Martins a Baldé. Monaco je tak rozjeté a dnes se pokusí o zkompletování vítězného hattricku.

Montpellier HSC

Domácí tým je v tuto chvíli na desátém místě tabulky se ziskem 11 bodů a dvoubodovým náskokem na dnešního soupeře. Výsledky tohoto celku jsou jako na houpačce a minulý týden přišel jeden z horších výsledků. Na půdě Štrasburku HSC prohrálo 0:1, když jedinou branku zápasu dal ve 25. minutě Ajorque.

Nantes – Montpellier 1:0
Montpellier – Nice 2:1
Marseille – Montpellier 1:1
Montpellier – Nîmes 1:0
Štrasburk – Montpellier 1:0
Dobrý večer u francouzské Ligue 1. Společně se podíváme na utkání devátého kola mezi týmy Montpellier HSC a AS Monaco FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.