Ligue 1 - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Paris SG : Bordeaux - 23. února 2020   21:00

Paris SG
25' Cavani (Di María) • 45+2' Marquinhos (Di María) • 63' Marquinhos  • 69' Mbappé (Cavani)
4:3
(2:2)
Bordeaux
18' Hwang Ui-jo  (Bašić) • 45+6' Pablo   • 83' Pardo
Paris SG
S. Rico – Kehrer, Silva (17. Gueye), Kimpembe, Bernat – Marquinhos, Verratti – Di María (75. Sarabia), Neymar – Cavani (75. Icardi), Mbappé.
Navas – Draxler, Gueye, Icardi, Kurzawa, Paredes, Sarabia.
Bordeaux
Costil – Kwateng (46. Pardo), Sabaly, Koscielny, Pablo, Benito – Kalu, Bašić (70. Adli), Otávio, Hwang Ui-jo (78. Maja) – de Préville.
Poussin – Adli, Jovanović, Kamano, Maja, Pardo, Poundjé.

Paris Saint-Germain FC potvrdilo roli favorita, a tak vyhrává tento zápas 4:3. V závěru zápasu dostal Neymar druhou žlutou, zápas pro něj předčasně skončil.
Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 10:7. Střely mimo: 9:1. Rohy: 10:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:13.
90+5'
90+3'
Nastavují se čtyři minuty, ale hrát se bude zcela jistě o něco déle.
90+2'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Neymar (Paris Saint-Germain FC). Hodně zbytečný faul na polovině hrací plochy pro domácího hráče.
90+2'
Branka neplatí, hosté tedy mají jednobrankový deficit.
90+1'
Platnost branky zkoumá video.
89'
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Domácí celek tento zápas vyhraje, to už je nyní jasné. Po krásné akci spoluhráčů našel Bernat MAURO ICARDIHO, jehož pokus mířil do prázdné a odkryté branky. Hosté se nedokázaly přemístit. Asistence: Juan Bernat. Branka nakonec neplatí pro postavení mimo hru.
88'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase.
87'
Domácím se nyní daří hru držet daleko od jejich branky. Hosté marně čekají na nějako akci a nemohou se dostat do střeleckých pozic.
85'
Žlutou kartu dostává Presnel Kimpembe (Paris Saint-Germain FC).
85'
Pět minut nás dělí od konce poločasu, domácí PSG stále vede, ale už jen o jednu branku. Hosté diktují tempo hry.
83'
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Nádherná rána a je sníženo na rozdíl jediné branky. Odražený míč ránou z první poslal předně pod břevno RUBÉN PARDO.
82'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, zde probíhají souboje o míč.
80'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, domácí fotbalisté vedou o dvě branky a míří za výhrou.
78'
Benoît Costil vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, se kterým si jeho spoluhráči nedokázali poradit, o míč přišli na polovině.
78'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Hwang Ui-jo, přichází Josh Maja.
77'
Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí fotbalisté udělali důležité kroky k výhře v tomto zápase.
75'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Pablo Sarabia.
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Edinson Cavani, přichází Mauro Icardi.
75'
Edinson Cavani (PSG) měl na kopačce pátou branku svého celku, jeho rána z dobré pozice před odkrytou brankou končí nad.
73'
Hostující celek se pokouší s nepříznivým stavem něco udělat, domácí nyní hrají takticky velmi dobře.
72'
Nicolas de Préville (Bordeaux) rozehrával rohový kop, jeden z hráčů zakončoval hlavou. Míč byl obranou zblokovaný na rohový kop. Následný centr z druhé strany byl nepovedený.
70'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Toma Bašić, přichází Yacine Adli.
69'
Hosté špatně rozehráli, Cavani vylepšil následně pozici pro spoluhráče, tím byl KYLIAN MBAPPÉ. Krásnou akci a rychlou zakončoval Mbappé. Asistence: Edinson Cavani.
69'
Presnel Kimpembe měl na kopačce další branku svého celku, ale jeho parádní rána jen těsně minula branku.
67'
Youssouf Sabaly na hranici pravidel obral o míč soupeře, a tak mohou hosté zkusit rychle otočit směr hry. To se jim nepodařilo.
67'
Žlutou kartu dostává Toma Bašić (Girondins Bordeaux FC).
63'
Domácí celek se zaslouženě dostává do vedení, první střelu brankář výborně vyrazil, pak ale na dorážku MARQUINHOSE už neměl šanci dosáhnout. Se štěstím domácí skórují.
62'
Další roh pro domácí.
60'
Znovu Neymar hledal spoluhráče v dobré pozici před brankou, míč však zblokovala obrana.
59'
Bordeaux se poslední minuty musí bránit tlaku soupeře, domácí fotbalisté hrají aktivně, snadněji si vypracovávají střelecké příležitosti.
57'
Kylian Mbappé (PSG) hledal před brankou spoluhráče, ale další nepřesná přihrávka zkazila finální pas na volného spoluhráče.
56'
Žlutou kartu dostává Idrissa Gueye (Paris Saint-Germain FC).
56'
Centr před branku poslal jeden z domácích hráčů, ale obrana si dokázala snadno poradit.
55'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden tým se nyní nemůže dostat do střeleckých pozic, diváci sledují spíše taktickou bitvu.
52'
Hwang Ui-jo vedl akci svého celku. Vymyslel dobrou ránu, tak tak míč minul vzdálenější tyč. Sergio Rico by na míč nedosáhl.
52'
Domácí rozehrávali rohový kop. Ángel Di María centroval před branku, ale obrana si dokázala poradit.
50'
Během úvodních pěti minut druhého poločasu měli dobré šance fotbalisté obou týmů.
49'
Samuel Kalu (Bordeaux) se dostal do výborné střelecké pozice, ale jeho projektil zblokoval na hranici pravidel jeden z domácích beků. Hra pokračuje dál, hosté se marně dožadovali pokutového kopu.
47'
Domácí pokračují v aktivní hře, Kylian Mbappé pálil z bezprostřední blízkosti, ale branku netrefil.
47'
Jednu jedinou změnu provedli trenéři o přestávce před druhým poločasem.
46'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Enock Kwateng, přichází Rubén Pardo.
46'
Hwang Ui-jo poslal hosty do vedení, Edinson Cavani a Marquinhos otočili vývoj zápasu. V samotném závěru se prosazuje Pablo, který srovnal na 2:2.
45'
45+7'
Žlutou kartu dostává Neymar (Paris Saint-Germain FC).
45+6'
Žlutou kartu dostává Edinson Cavani (Paris Saint-Germain FC).
45+6'
Sergio Rico (PSG) předvedl obrovskou chybu. Míč po přihrávce od spoluhráče napálil přímo do soupeře, od kterého se balon dostal do brány. Autorem branky je PABLO.
45+5'
Branka platí.
45+2'
Domácí celek se dostává do vedení, Ángel Di María centroval před brankou. Ramenem usměrnil spoluhráčům centr do brány MARQUINHOS. Situaci zkoumá video. Asistence: Ángel Di María.
45+2'
Žlutou kartu dostává Enock Kwateng (Girondins Bordeaux FC).
45+1'
Edinson Cavani (PSG) stál v postavení mimo hru, a proto akci domácích končí. Vykopávat tak bude brankář.
45+1'
Nastavovat se budou tři minuty.
45'
Nicolas de Préville (Bordeaux) se dostal do zajímavé pozice, pokračoval směrem k brance, ale v souboji s obráncem přišel o míč.
44'
Domácí fotbalisté se pokouší hrát aktivně a získat vedení na svou stranu ještě v prvním poločase. Obrana Bordeaux je proti, hraje zodpovědně.
42'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se stabilněji nemůže propracovat na polovinu soupeře.
41'
Nicolas de Préville (Bordeaux) se nyní vrací do hry, zdá se, že v zápase bude schopný pokračovat. To už se dostáváme do finální fáze hry v prvním poločase.
39'
Nicolas de Préville (Bordeaux) byl dohraný hodně důrazně, rozeběhli se k němu lékaři.
38'
Ángel Di María to zkoušel individuálně, dostal se do velmi dobré střelecké pozice, ale míč nezpracoval. Následně neuspěl ani Presnel Kimpembe.
36'
Juan Bernat (PSG) hledal spoluhráče, ale obrana jeho úmysl přečetla, a tak zakončit domácí hráč nedokázal. Směr hry se rychle otáčí.
35'
Ángel Di María (PSG) rozehrával volný kop po faulu Samuela Kalua. Nikdo z hráčů PSG se ke střílenému centru nedostal.
32'
Kylian Mbappé (PSG) to vzal na sebe, jeho rána končí mimo branku, hostující gólman bude vykopávat.
32'
Rohový kop rozehrával domácí celek, ale do výraznější šance se po centru před branku nikdo z hráčů ve tmavých dresech nedostal.
31'
Neymar (PSG) to zkoušel individuálně, Toma Bašić (Bordeaux) jej ale zablokoval, a tak šikovný hráč PSG nedokázal něco vymyslet.
30'
Kylian Mbappé (PSG) se dostal do velmi dobré pozice. Mohl ještě pokračovat k brance, ale rozhodl se pro zakončení. Jeho ránu tak tak Benoît Costil (Bordeaux) vytáhl na rohový kop.
27'
Domácí fotbalisté se pokouší co nejrychleji získat vedení na svou stranu.
25'
A je vyrovnáno. Ángel Di María centroval výborně před branku, tam byl obranou nepokrytý EDINSON CAVANI. Jeho hlavička zapadla předně do brány. Asistence: Ángel Di María.
23'
Edinson Cavani (PSG) měl dobrou střeleckou pozici, ale jeho pokus výborně vyrazil Benoît Costil na rohový kop.
21'
Nicolas de Préville (Bordeaux) to myslel dobře, centroval před branku, kde hledal kolegu. Nikdo ze spoluhráčů se k míči nedostal.
20'
Nyní se domácí jen těžko vzpamatovávají z inkasované branky, PSG je nyní poněkud v útlumu.
18'
Překvapivě se hostující celek dostává do vedení, Toma Bašić rozehrával rohový kop, míč si před brankou našel HWANG UI-JO, který jej dostal za brankovou čáru. Asistence: Toma Bašić.
17'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Thiago Silva, přichází Idrissa Gueye.
17'
Dobrá rána hostujícího celku, domácí Sergio Rico tak tak vytáhl míč na roh.
15'
Čtvrthodiny hry je pryč, na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme.
14'
Thiago Silva (PSG) a Marco Verratti (PSG) rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
12'
Paris Saint-Germain hraje aktivněji, za hlasité podpory diváků kombinuje na polovině hrací plochy a snaží se přejít až na útočnou část.
11'
Úvodních deset minut hry ukázalo, že podle papírových předpokladů jsou domácí fotbalisté aktivnější, mají převahu. Jsou favority, ale hosté nic nedají bez boje.
9'
Další rohový kop pro domácí. Nakrátko rozehráno. Kylian Mbappé centroval před branku, ale jeho kolega Neymar hlavičkoval mimo.
8'
Neymar a Ángel Di María kombinovali na útočné polovině poblíž velkého vápna, ale vypálit nedokázal ani jeden z nich.
7'
Marco Verratti (PSG) dobře zapracoval na svém polovině, a tak překazil akci soupeře. Následně se na útočnou polovinu dostali jeho spoluhráči.
6'
Marquinhos (PSG) to zkoušel individuálně, ale přes obránce soupeře se do střelecké pozice dostat nedokázal. Od úvodních minut je aktivnější domácí celek.
5'
Ángel Di María (PSG) rozehrává rohový kop z druhé strany, ani tento pokus však výraznější šanci nepředznamenal.
4'
Domácí celek rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
2'
Samuel Kalu byl tvrdě dohraný v osobním souboji, na hrací plochu za hostujícím hráčem míří lékaři. Domácí hráč se důrazně upozorněn, že takto tvrdě hrát nebude.
2'
Domácí hrají ve tmavém, hostující celek hraje v bílém.
1'
Utkání začalo za velmi silného deště. To ale fanouškům ani hráčům nevadí. Všichni se těší na parádní fotbal.
1'
Úvodní výkop mají k dispozici hostující fotbalisté, zápas začíná.
1'
Za malý moment půjdou hráči na hrací plochu.

Paris Saint-Germain FC: S. Rico – Kehrer, Silva, Kimpembe, Bernat – Marquinhos, Verratti – Di María, Neymar – Cavani, Mbappé.
Náhradníci: Navas – Draxler, Gueye, Icardi, Kurzawa, Paredes, Sarabia.

Girondins Bordeaux FC: Costil – Kwateng, Sabaly, Koscielny, Pablo, Benito – Kalu, Bašić, Otávio, Hwang Ui-jo – de Préville.
Náhradníci: Poussin – Adli, Jovanović, Kamano, Maja, Pardo, Poundjé..
Jasným favoritem tohoto zápasu je domácí celek, který je v tabulce na první pozici. Bodoval v posledních pěti zápasech, čtyři z nich vyhrál. Jednou remizoval. PSG má skóre 67:21. Bordeux je dvanácté s bilancí 9-8-8 a získalo 35 bodů. Tým bodoval v posledních pěti zápasech, vyhrál dva a remizoval třikrát. Podle sázkových kanceláří je jasným favoritem domácí celek. Poslední dva vzájemné zápasy vyhrálo PSG shodně 1:0. Poslední vzájemný zápas rozhodl Neymar, před tím rozhodl o výhře PSG Cavani.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí Paris Saint-Germain FC a Girondins Bordeaux FC .
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.