Ligue 1 - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Reims : Montpellier - 19. října 2019   20:00

Reims
3' Abdulhamíd (Cafaro)
1:0
(1:0)
Reims
P. Rajković – Foket, Disasi, Abdulhamíd, Konan – Chavalerin, Romao – Oudin (82. Munetsi), Cafaro (68. Donis), Doumbia (78. Kamara) – Dia.
Lemaitre – Munetsi, Kutesa, Donis, Kamara, Suk Hjun-Čun, NKada.
Batta – Danos, Gringore
Stade Auguste-Delaune, Reims
Montpellier
Rulli – Mendes, Hilton, Cozza (64. Savanier) – Souquet, Chotard (42. Camara), Ferri (78. Škuletić), Le Tallec, Oyongo – Mollet – Laborde.
Bertaud – Congré, Ristić, Škuletić, Savanier, Camara, Sambia.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání končí těsným vítězstvím domácích, kteří o své výhře rozhodli hned ve třetí minutě zápasu, kdy se prosadil Abdulhamíd. Pak se sice ještě domácím podařilo jednou skórovat, ale gól neplatil pro ofsajd. Ve druhém poločase hosté mocně bojovali o vyrovnání, ale gól jim dnes dopřán nebyl. Navíc to bylo hlavně trochu chaotickou koncovkou, kdy se sice Montpellier dostával k vápnu Remeše, ale to bylo asi tak všechno. Slovy českého trenéra Csaplára tomu scházel kvalita v pokutovém území...
90+2'
90'
Nastavují se dvě minuty.
89'
Boulaye Dia (Reims) se žene středem k vápnu soupeře, před nímž padá na trávník, pravděpodobně vysílením... nebyl to faul.
88'
Petar Škuletić (Montpellier) hlavičkuje po rohovém kopu, míč ale letí nad branku, vše ještě jistí svým zákrokem Predrag Rajković (Reims).
87'
Ghislain Konan (Reims) zabojoval u levého praporku, na vlastní polovině, ale bylo mu to málo platné, je to roh pro Montpellier.
85'
Ale v podání domácích je to spíše o přidržování míče na polovině soupeře, domácí nechvátají.
84'
Po delší době sledujeme také Remeš v útoku.
83'
Žlutou kartu dostává Jacques-Alaixys Romao (Stade de Reims).
82'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Rémi Oudin, přichází Marshall Munetsi.
80'
Čeká nás posledních deset minut zápasu, hosté usilují o vyrovnání, jsou zhruba v posledních dvaceti minutách lepším týmem.
78'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Jordan Ferri, přichází Petar Škuletić.
78'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Moussa Doumbia, přichází Hassane Kamara.
77'
Montpellier opět na útočné polovině, pokus o přihrávku na střed nevyšel a je z toho rychlý brejk, Anastasios Donis ale neprostřelil gólmana Rulliho.
76'
Jenže to by museli hosté být přesnější i při zahrávání standardek, z nich dnes vůbec nehrozí.
75'
Montpellier vybojoval další roh, domácí si aktuální pasivitou koledují o vyrovnávací gól!
74'
Boulaye Dia (Reims) zkoušel z pravé strany přejít přes obránce, udělal pár přešlapovaček, pak míč odkopl do území nikoho... hodně nepovedená akce.
73'
Centr z pravé strany míří do vápna, kde hlavičkuje nepřesně Souleymane Camara (Montpellier).
72'
Domácí si nyní moc nelámou hlavu s obranou, prostě jen odkopávají míče.
71'
Montpellier se po pravé straně dostává na polovinu Remeše, ale míč se nedostal k vápnu.
70'
Je před námi posledních dvacet minut utkání, v němž i nadále Remeš hájí těsné vedení.
69'
Arnaud Souquet (Montpellier) odehrál míč k vlastní brance, Gerónimo Rulli rozehrává na opačnou, tedy na levou stranu.
68'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mathieu Cafaro, přichází Anastasios Donis.
66'
Téji Savanier (Montpellier) poslal míč na bližší tyč, kde podstoupil souboj Predrag Rajković, který sice nedosáhl na míč, ale ten skončil i tak mimo branku Remeše.
65'
Rohový kop pro Montpellier, hosté rozehrají z pravé strany.
64'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Nicolas Cozza, přichází Téji Savanier.
62'
Statistika držení míče – 55% : 45%.
61'
Žlutou kartu dostává Mathieu Cafaro (Stade de Reims).
60'
Je za námi hodina hry a domácí stále hájí těsné vedení, čeká nás poslední půl hodina, dočkáme se ještě nějakého gólu?
59'
Predrag Rajković (Reims) zatím svými zákroky dává domácím borcům pocit klidu a bezpečí.
58'
Ale hra Montpellieru je v dosavadním průběhu druhé půle až příliš poznamenána množstvím chyb.
57'
Axel Disasi (Reims) fauluje na své polovině, míč získávají hosté.
56'
Míč končí u branky Remeše, Predrag Rajković pochopitelně nespěchá s výkopem.
55'
Sudí bleskově zkonzultoval situaci, kdy to vypadalo na hraní rukou u vápna Montpellieru, v podání bránícího Hiltona, ale nakonec z toho nic není.
53'
Ambroise Oyongo (Montpellier) se prezentuje zajímavou střelou z levé strany, která ale končí nad brankou Remeše.
51'
Florent Mollet (Montpellier) poslal z levé strany míč do vápna, tam ale úřadují obránci Remeše.
49'
Domácí sice rohový kop soupeře dokázali ubránit, ale po faulu Cafara mají hosté výhodu další standardky z levé strany.
48'
Rohový kop pro Montpellier, hosté rozehrají z levé strany.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
První poločas končí vítězstvím domácích, kteří šli bleskově do vedení již v úvodu zápasu. Pak se hrál poměrně vyrovnaný fotbal, kdy se Remeš spoléhala hlavně na rychlé protiútoky, kterými trápila svého soupeře. Kombinace Montpellieru byly takové těžkopádné a není divu, že zatím k brance nevedly. Vedení Remeše mohlo být ještě větší, nebýt neuznaného gólu na 2:0.
45+2'
45+1'
Útočným faulem končí akce Montpellieru, míč pro domácí.
45'
43'
Těžko říci, co je za střídám Chotarda, ten každopádně sleduje rohový kop svého týmu již z lavičky... hosté rozehráli z pravé strany, ale nic moc.
42'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Joris Chotard, přichází Souleymane Camara.
42'
Rohový kop pro Montpellier, mezitím ale budou hosté střídat.
41'
Také hosté zkusili bleskově zaútočit, ale jsou tam pouze ve dvou a o míč přišli.
40'
Moussa Doumbia (Reims) skončil na trávníku, po souboji s bránícím Souquetem, ale faul to nebyl, hraje se dál.
39'
A i další útočnou akci Remeši znehodnocuje ofsajd, tentokrát již včas odpískaný.
38'
Remeš získává volný kop na polovině soupeře, míč se ale vrací zpět na polovinu domácího týmu.
36'
Je to jasné, gólové situaci předcházel ofsajd Doumbii, takže gól Remeše neplatí.
35'
Pozor, do hry vstupuje VAR, celá situace se ještě bude posuzovat, zda nešlo o ofsajd.
34'
Reims právě vstřelilo branku!
Montpellier zkusil napadat rozehrávku, ale domácí podruhé v zápase udeřili! Po bleskovém brejku přihrává do vápna soupeře Moussa Doumbia, tam si naběhl RÉMI OUDIN, který i trochu se štěstím překonává gólmana Montpellieru.
33'
Predrag Rajković (Reims) si došel ve vápně pro míč, velmi dobrý zákrok domácího gólmana.
31'
Nepřesným nákopem na levou stranu končí akce domácích, ale Montpellier se k míči nedostal.
30'
Míč získávají hosté, domácí se nedokázali na polovině HSC prosadit.
29'
Júnis Abdulhamíd (Reims) si bere míč a bude moci vhazovat z levé strany, na polovině soupeře.
27'
Predrag Rajković (Reims) získává míč, s rozehrávkou od své branky nespěchá.
26'
Míč ve středu hřiště, na kopačkách hráčů Montpellieru.
24'
Jordan Ferri (Montpellier) to znovu zkouší středem, jenže domácí jsou zformováni, tak je tu zpětná přihrávka k půlící čáře.
23'
Hosté útočí středem, míč na hranici šestnáctky odhlavičkovává Axel Disasi (Reims).
22'
Mathieu Cafaro (Reims) rozehrál roh z pravé strany, akci domácích ale přerušuje hvizd sudího – útočný faul.
21'
Remeš v útoku, Mathieu Cafaro vybojoval rohový kop, který jde sám z pravé strany rozehrát.
19'
Boulaye Dia (Reims) neuspěl na polovině soupeře, v souboji s dvěma protihráči přišel o míč.
18'
Arnaud Souquet (Montpellier) fauluje v pokutovém území soupeře bránícího Jacques-Alaixyse Romaa.
17'
Statistika držení míče – 54% : 46%.
15'
Domácí častěji drží míč a snaží se co nejdéle kombinovat, hosté ale dobře přistupují a presují.
14'
Míč se dostává až k brankáři Rajkovićovi, který rozehrává na pravou stranu.
13'
Rémi Oudin (Reims) se dostal s míčem k vápnu, z pravé strany, vystřelil, ale jeho pokus zablokoval obránce.
12'
Série nepřesností na obou stranách, nyní končí míč v autu, vhazují domácí, z pravé strany, na své polovině.
11'
Po levé straně se nyní dostal Joris Chotard (Montpellier) dopředu, v souboji s obráncem Remeše ale přišel o míč.
10'
Jenže střela Molleta byla tečována, takže je z toho roh Mönchengladbachu, z levé strany... po kterém mimo branku hlavičkuje Gaëtan Laborde (Montpellier).
9'
Také na druhé straně netrefuje pětadvacítka branku, v sestavě Montpellieru jde o Florenta Molleta.
8'
Moussa Doumbia (Reims) to zkusil poměrně z velké vzdálenosti, ale branku netrefuje.
7'
Hraje se u půlící čáry, kde domácí trochu vyčkávají na to, co předvede soupeř.
6'
Montpellier je pod tlakem při vlastní rozehrávce.
5'
Tentokrát to domácí zkouší po levé straně, ale nejsou úspěšní.
3'
No vida, tak to je skvělý vstup domácích do tohoto zápasu! Po rohovém kopu Cafara se dostal k hlavičce, ve skrumáži ve vápně, JÚNIS ABDULHAMÍD a míč končí v síti Montpellieru.
2'
Mathieu Cafaro (Reims) poslal z pravé strany míč do vápna Montpellieru a je z toho první roh v zápase.
2'
Míč končí v autu, vhazují domácí, z pravé strany, na vlastní polovině.
1'

Stade de Reims: P. Rajković – Foket, Disasi, Abdulhamíd, Konan – Chavalerin, Romao – Oudin, Cafaro, Doumbia – Dia.
Náhradníci: Lemaitre – Munetsi, Kutesa, Donis, Kamara, Suk Hjun-Čun, NKada.

Montpellier HSC: Rulli – Mendes, Hilton, Cozza – Souquet, Chotard, Ferri, Le Tallec, Oyongo – Mollet – Laborde.
Náhradníci: Bertaud – Congré, Ristić, Škuletić, Savanier, Camara, Sambia.

Rozhodčí: Batta – Danos, Gringore.
MONTPELLIER HSC
Montpellier má, v porovnání s Remeší, bilanci přesně opačnou a aktuálně patří mezi nejhorší týmy v bilanci venkovních zápasů. Ze čtyř duelů vytěžil Montpellier pouhé dva body za dvě remízy (v Bordeaux 1:1 a v Marseille 1:1). Právě tyto výsledky (remízy v Bordeaux a v Marseille) dávají ale hráčům Montpellieru sebevědomí, neboť obrali o body velmi silné týmy v jejich prostředích! Podaří se to i v Remeši?
STADE DE REIMS
Po reprezentační pauze dojde v tomto utkání k souboji dvou tabulkových sousedů. Remeši patří aktuálně šesté místo, se stejným počtem bodů, jako má sedmý Montpellier. Remeš je v dosavadním průběhu Ligue 1 úspěšnější na hřištích soupeřů, což vůbec nebývá obvyklé. Právě z hřišť soupeřů si Remeš odvezla již devět bodů za tři výhry a díky je v tabulce venkovních zápasů na děleném druhém místě, společně s ligovým suverénem posledních let PSG! Lepší je pouze Girondins Bordeaux, které na hřištích soupeřů nasbíralo o bod více. Bilance v domácím prostředí je naopak pro Remeš nelichotivá... doma ze čtyř pokusů vyhrála pouze jedinkrát, když ve 4. kole zdolala Lille 2:0.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 10. kola francouzské Ligue 1, v němž STADE DE REIMS přivítá na svém stadionu MONTPELLIER HSC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.