Ligue 1 - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Paris SG : Monaco  - 21. února 2021   21:00

0:2
(0:1)
Monaco
5' Diop  (Aguilar) • 51' Maripán
Paris SG
Navas – Florenzi, Marquinhos (C), Kimpembe, Kurzawa – Gueye (55. Rafinha Alcântara), Paredes (73. Danilo Pereira), A. Herrera (55. Verratti) – Kean, Icardi (73. Draxler), Mbappé.
Buquet – Debart, Annonier
Parc des Princes, Paříž
Monaco
Lecomte – Disasi, Maripán, Badiashile, Caio Henrique – Aguilar (80. Sidibé), Fofana, Tchouaméni, Diop (80. Golovin) – Volland (90. Ballo-Touré), Ben Yedder (C) (71. Jovetić).

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Držení míče: 76 % : 24 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:10.
Je konec! V dnešním utkání trochu překvapivě vítězí hostující celek, který stáhne náskok PSG na pouhé dva body! Nakonec jsme v tomto duelu viděli dvě branky, po jedné v každém poločase. V tom druhém se trefil Guillermo Maripán, jenž získal míč na hranici vápna a jeho přízemní střela zapadla přesně k zadní tyči. PSG toho směrem dopředu moc nevymyslelo, a tak musí všechny body odevzdat.
90+5'
90+3'
Pařížané ještě byli v tlaku, ale je pískáno. Kylian Mbappé si počínal hodně neobratně v souboji, když trochu nafackoval soupeři. Za to vidí také žlutou kartu.
90+2'
A nám už běží druhá nastavená minutka. Kylian Mbappé hlavičkou nahrával, ale poslal ji moc prudce, a tak byl první u míče Benjamin Lecomte.
90+1'
Nastavovat se bude pět minut!
90'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Kevin Volland, přichází Fodé Ballo-Touré.
89'
Jeden z host ukázal dobré čtení hry, když vypíchl přihrávku přes šíři hřiště. Posunul však balón jen o kousek dále a domácí fotbalisté zůstávají u míče.
88'
Monaco hraje poslední momenty jinak hodně zkušeně a mělo k dispozici rohový kop. Z něj sice nijak nezahrozilo, ovšem ušetřilo několik cenných sekund.
87'
Alexandr Golovin ale nyní klidně mohl vidět za simulování žlutou kartu... Nikdo se ho ani nedotkl, když upadl s řevem na zem a ještě se držel za záda.
86'
Hlavní rozhodčí má dnešní duel pevně v rukách a nechce dovolit žádné diskuze. To se ukázalo i nyní, když domácí chtěli roh, ale sudí byl neoblomný.
85'
A do konce duelu nám chybí posledních pět minut a nějaké to nastavení! PSG tlačí svého soupeře, ovšem nemůže se dočkat kýženého srovnání.
84'
Danilo Pereira měl na pravé straně celkem hodně prostoru, a tak zkusil vypálit ze strany vápna. Střela mu však nesedla a míč skončil mimo bránu.
83'
Pařížané navíc nyní přišli o balón a hosté zkusili rozjet akci dlouhým pasem na pravou stanu. Ten úspěšný nebyl, a tak domácí mohou rozjet další atak.
82'
Držení míče: 72% – 28%!
81'
A do konce základní hrací doby nám zbývá posledních deset minut, dokáží ještě domácí zdramatizovat dnešní duel? Nebo si hosté dojdou pro tři body?
80'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Ruben Aguilar, přichází Djibril Sidibé.

Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Sofiane Diop, přichází Alexandr Golovin.
79'
Nyní by mohla přjít chvilka klidu pro hostující defenzivu, která je v posledních okamžicích pod obrovským tlakem. Odkop gólmana skončil ale v zámezí.
78'
Následně ještě přišla další zblokovaná střela a rohový kop. Benjamin Lecomte si s ním však poradil na jedničku, když balón vyboxoval do bezpečí.
77'
Konečně nějaká rychlejší akce na domácí straně! Prudký centr z pravé strany zakončoval Moise Kean, avšak trefil jenom soupeře před sebou.
76'
Domácí fotbalisté drž míč téměř už jen ve své moci, avšak zatím jim to k ničemu není... Monaco dnes hraje v obraně velmi kompaktně a dobře.
75'
Domácí celek už udělal čtyři změny v sestavě a posílení útoku je zřejmé, bude to však stačit? To se dozvíme během několika následujících minut!
73'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Mauro Icardi, přichází Julian Draxler.

Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Leandro Paredes, přichází Danilo Pereira.
73'
Z něj navíc žádné nebezpečí nevzešlo a Monaco se přibližuje pomalu ale jistě k tříbodovému zisku. Dnes hraje velmi dobře hlavně do defenzivy.
72'
Pařížané drží míč na svých kopačkách a jednou se rozhodlo pro rychlou akci, která měla skončit přízemním pasem. Guillermo Maripán ho srazil na roh.
71'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Stevan Jovetić.
71'
Avšak domácí hráči se penalty nedočkali, přestože se jeden u nich ocitl na zemi... Po konzultaci s videem je jasně, že tohle na penaltu prostě není.
70'
V akci máme VAR!
69'
No, domácím se však začíná čas potřebný na srovnání krátit velmi rychle. Do konce hry nám zbývá nějakých dvacet minut, ještě se něco bude nastavovat.
68'
Střely na branku: 1 – 3!
67'
Kylian Mbappé se po chybě hostů dostal do vápna, ale skvělým obranným zákrokem se prezentoval soupeř. Ten o něj navíc míč otřel, a tak gólman odkopává.
66'
Domácí si hodně zahrávali ve vlastní šestnáctce! Jeden z hostí ta m vystihl míč, načež se ocitl na zemi. Rozhodčí ho však zvedá a penalta se pískat nebude.
65'
Rafinha Alcântara nebyl spokojený s rozhodnutím sudího, což dával svými gesty celkem jasně najevo. Má však smůlu a hosté budou rozehrávat volný kop.
64'
Příchod dvou nových hráčů do hry přece jen domácí trochu nakopl a kombinují na útočné polovině. Nadále se však nemohou dočkat vstřelené branky.
63'
držení míče: 73% – 27%!
62'
To byla dobrá možnost hostů a s domácími mohlo být hodně zle. Hráč Monaca však na přízemní centr o kousek nedosáhl, a tak nemohl zakončit.
61'
Marco Verratti si nabíhal na levé lajně, ale přihrávka na něj nebyla úplně z těch nejpřesnějších. Proto mohou hosté chvilku podržet balón na svých kopačkách.
60'
A mohl i jsme se ještě dočkat dramatu! Moise Kean si naskočil na povedený centr někam na hranici malého vápna, ale trefil hlavičku prostředek branky, proto gólman hostí zasáhl.
59'
Youssouf Fofana nakonec bude pokračovat v utkání i nadále, když má za sebou krátké ošetření. Monaco navíc bude zahrávat volný kop na polovině.
57'
Leandro Paredes trefil podrážkou kopačky Youssoufa Fofanu, který se uhnout prostě nemohl a bude muset být ošetřen, Hráč domácích vidí žlutou.
57'
Pařížané kombinují na útočné polovině, ale nemohou se probojovat až do vápna. Tak přišel centr, ovšem s tím si obrana hostů znovu bez potíží poradila.
56'
Tak střídání na domácí straně bylo rovnou dvojnásobné! Tak uvidíme, jestli to PSG nějak pomůže... Jestli dokáže zdramatizovat dnešní utkání.
55'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Idrissa Gueye, přichází Rafinha Alcântara.

Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Ander Herrera, přichází Marco Verratti.
54'
Monaco dnes předvádí proti velkoklubu z Paříže velmi dobrý výkon... Domácí fotbalisté ještě nic nevymysleli, zatímco Monaco je nebezpečné.
53'
Rafinha Alcântara se nejspíše chystá do hry, takže na domácí straně se dá čekat brzké vystřídání. Domácí celek bude potřebovat nějaké oživení ofenzivy.
51'
Monaco právě vstřelilo branku!
Hosté dělají obrovský krok za třemi body, jelikož vedou už o dvě branky! GUILLERMO MARIPÁN skvěle zastavil míč na hranici šestnáctky. Následně se s tím nerozpakoval a parádní přízemní ranou se prosadil na zadní tyč! Keylor Navas se natahoval, ovšem tak daleko nedosáhl.
50'
Je za námi prvních pět minut hry druhého poločasu, ve kterých se ještě nestalo vůbec nic. Presnel Kimpembe sestřelil soupeře na pravé straně a vidí žlutou kartu.
49'
Hostující záložník byl ošetřovaný na hřišti, nyní se bude pokračovat za postranní lajnou. Tak uvidíme, jestli bude Tchouaméni schopen se vrátit do hry.
48'
Aurélien Tchouaméni zůstal ležet ba hřišti, když mu nepříjemně vjel pod nohy jeden z domácích. Právě hráč Monaca si ale zkrotil nohu, bude pokračovat?
47'
Tak už nám odstartoval i druhý poločas a vypadá to, že oba týmy do něj vstoupily beze změn. Tak uvidíme, jestli se domácím podaří překonat obranu hostů.
46'
Rozhodčí nenastavil ani jednu minutu navíc, a tak je první poločas za námi. Po tom navíc vedou hostující fotbalisté o jednu branku, když se hned v úvodu hlavičkou trefil Sofiane Diop. Monaco mělo ještě jednu dobrou možnost, ovšem Axel Disasi mířil doprostřed brány... Pařížané sice drželi míč mnohem častěji na kopačkách, ale vyloženou šanci si nevypracovali.

Další poločas začne přibližně v 22:03.
45'
44'
Žlutou kartu dostává Idrissa Gueye (Paris Saint-Germain FC).
44'
Domácí nejsou spokojení s tím, jak dlouho Monacu trvá zahrání autu. Rozhodčí to však nijak moc neřeší, hosté nejspíše půjdou do šaten ve vedení.
43'
Alessandro Florenzi si nabíhal na pravou stranu vápna, kam mu spoluhráč posílal jemný lob. Ten byl znovu o něco delší, a tak míč skončil mimo hrací plochu.
42'
V posledních minutách nesledujeme moc atraktivní podívanou... Pařížané se sice snaží, ale k ničemu to nevede, naopak hostující hráči se víceméně jen brání.
40'
Moise Kean ovládl souboj na pravé straně hřiště, i když to neměl jednoduché. Nakonec se ale píská a Monaco má k dispozici volný kop.
39'
Pařížané se snaž a odebírají soupeřům míč na polovině hřiště bez větších potíží. Dlouhou přihrávku dopředu ovšem odpálil do bezpečí Benjamin Lecomte.
38'
První poločas se nám pomalu ale jistě začíná blížit ke svému konci... Velké individuality na domácí straně ještě moc vidět nebyly, povede se jim to změnit?
37'
Ander Herrera vyslal nečekaný centr na hranici vápna, kde doslova trefil svého spoluhráče. Ten míč nejspíše nečekal, a tak se od něj odrazil pryč...
36'
Marquinhos vyvezl míč až na polovinu hřiště a Monaco se v posledních minutách vlastně jen brání. Dělá to však dobře a domácí zatím nijak nehrozí.
35'
Avšak to byla hodně zajímavá střela v podání domácího hráče! Idrissa Gueye napřáhl na nějakých dvaceti metrech a jenom těsně minul levou tyčku.
34'
Hráči v modročervených dresech mají mnohem větší držení míče, ale nebezpeční jsou především hosté. To se nezměnilo ani po centru domácích.
33'
Držení míče: 65% – 35%!
32'
Hostující hráč si nevybral správný směr akce a místo odkopu běžel ke své vlastní bráně. Tam o míč přišel, a tak Pařížané získali balón v nebezpečném prostoru.
31'
Všichni rozhodčí museli uklidnit vášně na hřišti, když po souboji Alessandro Florenzi ještě skopl svého soupeře na zem. Nakonec se vše obešlo bez karet.
30'
A už je za námi třicet minuty, což je plná třetina utkání! Hostující fotbalisté nadále vedou, když se trefili už v páté minutě... Od té doby drž míč hlavně PSG.
29'
Akce hostů tak nepřinesla žádný úspěch a dopředu mohou domácí. Ti mají zatím velké problémy ve finální fázi, vždyť ještě brankáře Monaca neprověřili.
28'
Hráči v bíločervených dresech se stále drží na míči, avšak nyní opustili i útočnou polovinu. Následovala dlouhá přihrávka, která skončila jen v zámezí.
27'
Hostující hráč se statečně pral s dvěma napadajícími soupeři a udržel v těžké pozici balón přestože už byl na zemi. Monako proto může zakombinovat.
26'
Střely na branku: 0 – 2!
25'
Již je za námi více jak polovina prvního poločasu, po které budou spokojenější hostující fotbalisté. Ti totiž nadále vedou zásahem z úvodu zápasu.
24'
Dvacátá čtvrtá minuta a domácí dvacet čtyřka v akci. Alessandro Florenzi to měl hodně těžké, a tak nedokázal zpracovat hodně těžký centr na pravou stranu.
23'
Alessandro Florenzi si trochu zahrával a pod tlakem poslal hodně mizernou nahrávku. Nakonec je však zákrok na něj posouzený jako faul, míč pro domácí.
22'
Poté vybojovali hosté dokonce roh. Ruben Aguilar si vzal na starosti jeho rozehrávku a poslal skvělý centr přesně na hlavu Axela Disasise. Ten ovšem zamířil přesně doprostřed brány, navíc nevyslal nijak prudkou hlavičku.
21'
Presnel Kimpembe předvedl dobrý obranný skluz, kterým zamezil šanci Monaka. To ale vybojovalo alespoň autové vhazování nedaleko brány PSG.
20'
Nakonec jsme viděli celkem zajímavý centr do největšího ohně před Navasem. Právě domácí gólman vše ale zažehnal vyboxováním míče do bezpečí.
19'
A tak se dopředu mohli hnát zase hosté, kteří vypíchli nepřesnou rozehrávku. Kevin Volland zkoušel centrovat, ale Marquinhos srazil míč na roh.
18'
Avšak i další akce PSG skončila ještě před šestnáctou, právě tam končí většina jeho akcí. Zatím domácí nevymysleli vůbec nic překvapivého...
17'
Domácí se během chvilky dostali zpět k balónu a snaží se trpělivě kombinovat. Nějakou vyloženější možnost si však ještě nedokázali vypracovat.
16'
Nakonec nechybělo moc k tomu, aby bylo srovnáno! Layvin Kurzawa to nakonec vzal na sebe a poslal zajímavou střelu, která skončila těsně nad břevnem.
14'
Aurélien Tchouaméni předvedl hodně nebezpečný zákrok, když vzal Keana jako na saních. Za svůj zákrok vidí žlutou a domácí mají zajímavou standardku.
14'
Domácí fotbalisté se museli chvilku bránit, ale jejich soupeři tentokrát ani nevystřelili... PSG tak může vymýšlet nějakou další ofenzivní akci.
13'
Kylian Mbappé rychle vhodil aut, avšak tento hráč ještě dnes moc vidět nebyl. Nyní proto rýsoval zajímavý centr, ale Alessandro Florenzi na něj nedosáhl.
12'
Moise Kean se šikovně uvolnil na pravé straně a chtěl to zkusit individuální akcí. V té však neuspěl, a tak Benjamin Lecomte bude moci odkopávat od své brány.
11'
Držení míče: 64% – 36%!
10'
Již je za námi úvodních deset minut hry, ve kterých jsme se dočkali úvodní branky. O tu se postaral hostující Sofiane Diop, a tak hosté překvapivě vedou.
9'
Nyní z toho bude rohový kop pro domácí celek. Hostující gólman si úplně neporadil se skákavým centrem na přední tyč, který posla právě jen na roh.
8'
Tak pařížští fotbalisté mají už od začátku co dohánět. Jeden z domácích vyslal střelu ze střední vzdálenosti, ale Benjamin Lecomte zasahovat nemusel.
5'
Tak to je poněkud překvapivé, jelikož hosté se jako první v tomto utkání dostávají do vedení, stačila jim k tomu první střela na bránu! Ruben Aguilar vrátil přetažený centr zpět před branku, kde byl úplně volný SOFIANE DIOP, jenž prudkou hlavičkou Navasovi šanci nedal.
5'
Axel Disasi rozehrál na obranné polovině a Monako se žene do první šance v zápasu. Finální centr však skončil jen na kopačce obránce domácího týmu.
4'
Benjamin Lecomte se poprvé v tomto utkání potkal s balónem, když spoluhráčům pomohl s rozehrávkou. Žádný zákrok tak ještě dnes předvést nemusel.
3'
Axel Disasi si vzal na starosti rozehrání autového vhazování. Brzy však přišla na hostující straně ztráta, a tak dopředu mohou jít zase domácí hráči.
2'
Právě Pařížané měli na starosti úvodní výkop utkání a od té doby se drží na balónu. Zatím však kombinují v uctivé vzdálenosti od možnosti pro střelu.
1'
A dnešní utkání nám právě odstartovalo! Domácí fotbalisté by dnes měli být favority a hrají v modročervených dresech, Monako v bíločervené.
1'

Paris Saint-Germain FC: Navas – Florenzi, Marquinhos, Kimpembe, Kurzawa – Gueye, Paredes, A. Herrera – Kean, Icardi, Mbappé.
Náhradníci: S. Rico – Bakker, Verratti, Rafinha Alcântara, Danilo Pereira, Simons, Draxler, Kehrer, A. Diallo.

AS Monaco FC: Lecomte – Disasi, Maripán, Badiashile, Caio Henrique – Aguilar, Fofana, Tchouaméni, Diop – Volland, Ben Yedder.
Náhradníci: Mannone – Jovetić, Diatta, Sidibé, Golovin, Fàbregas, Ballo-Touré, Matsima, Matazo.

Rozhodčí: Buquet – Debart, Annonier.
AS Monaco FC

Ovšem Monaco rozhodně letos není za otloukánka, vždyť se nachází jen jednu pozici za svým dnešním soupeřem! Po dvaceti pěti kolech má čtyřicet devět bodů, což mu stačí na čtvrtou pozici. Hostující fotbalisté inkasují poměrně hodně branek, vždyť jich dostali už sedmatřicet. Sami jich však nasázeli dvaapadesát, mohli bychom se dnes dočkat gólových hodů. Monako získalo v posledních třech duelech sedm bodů, když porazilo Nice a Nimes. V posledním duelu ale remizovalo na domácím hřišti s Lorientem.
Paris Saint-Germain FC

PSG sice nevede ligu, ale na úplné čelo mu chybí jediný bod... Po dvaceti pěti zápasech má na svém kontě čtyřiapadesát bodů, což mu stačí na třetí pozici. Pařížané se mohou pyšnit především ofenzivou, jelikož nasázeli padesát sedm gólů, zatímco jich sami inkasovali jen patnáct. V těchto ohledech jsou nejlepšími v celé lize. PSG v posledních třech duelech v lize bralo devět bodů, jelikož postupně porazilo Nimes, Marseille a Nice.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u utkání v rámci Ligue1! V tomto střetu se spolu podíváme na zápas mezi PSG a Monacem. Výkop je naplánován na 21:00 a my budeme u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.