Ligue 1 - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Metz : Štrasburk - 9. ledna 2022   15:00

0:2
(0:0)
Štrasburk
50' Ajorque  (Bellegarde) • 90+1' Aholou  (Ajorque)
Metz
Caillard – Mikelbrencis (61. Yade), Kana-Biyik, Jemerson (41. Niakaté) – Pajot, B. Traoré, Mbengue, Delaine – de Préville (C) (68. L. Gueye), Tchimbembé (68. Bassi) – Niane (61. Nguette).
Ba – Bassi, L. Gueye, Lacroix, Nguette, Niakaté, Sabaly, Yade, Zilliox.
Gautier – Benkemouche, Coniglio
Stade Saint-Symphorien, Méty
Štrasburk
Kawašima – Guilbert, Perrin, Nyamsi, Liénard (C) (90+2. Caci) – Thomasson, Bellegarde (74. Aholou), Prcić, Sissoko – Gameiro (77. Sahi), Ajorque.
Bellaarouch – Aholou, Caci, Sahi, Fila, Kandil, Waris, Gilbert.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 4:10. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:6.
Je konec. Štrasburk zvítězil na půdě Mét 2:0 a odváží si cenné tři body.
První poločas branku nenabídl. V 9. minutě ovšem mohl jít Štrasburk do vedení, ale míč trefil břevno a následná dorážka byla zblokována brankářem. Méty úvodní tlak soupeře ustály a následně byla k vidění vyrovnaná partie.
Do druhé části zápasu vstoupili hosté skvěle, protože v 50. minutě otevřel brankový účet Ajorque. Následně to byli spíše hosté, kteří měli ze hry více a v 90+1. minutě to potvrdil gólem na 2:0 Aholou.
90+3'
90+3'
Méty sice poslaly centr z levé strany do vápna, ale ten nenabídl nic nebezpečného.
90+2'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Dimitri Liénard, přichází Anthony Caci.
90+1'
Štrasburk právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Po centru z volného kopu se míč odrazil k Ajorquemu, který hlavou posunul balón na volného JEAN-EUDESE AHOLOUA a ten z bezprostřední blízkosti zakončil do prázdné. Asistence: Ludovic Ajorque.
90'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.
90'
Amadou Mbengue zahrál rukou a následně za řeči uviděl žlutou kartu.
89'
Centr z pravé strany byl ale zblokován a neprošel tak do vápna.
88'
Domácí nyní získali autové vhazování na polovině soupeře a vyvíjí si tlak.
87'
Amine Bassi to posléze zkoušel z levé strany, ale minul bránu Štrasburku.
86'
Méty se sice dostaly do vápna soupeře, ale do zakončení už nikoliv.
85'
Marc-Aurèle Caillard si připisuje další skvělý zákrok, neboť se hostující útočník Moïse Sahi dostal do úniku, ale domácího gólmana nepropálil!
84'
Méty se ještě snaží něco vymyslet ke konci zápasu, ale opět přicházejí o míč.
83'
Hostující útočník si sběhl za obranu a ocitl se ve velké šanci, ovšem domácí obránce jej zastavil čistým skluzem.
81'
Ejdži Kawašima si poradil s nákopem soupeře a chytil balón do rukou.
80'
Dimitri Liénard přerušil únik soupeře a uviděl žlutou kartu.
79'
Gerzino Nyamsi se dostal ke hlavičce, ale tu poslal jen těsně nad domácí bránu!
78'
Nyní hostující celek získal rohový kop z levé strany a může si pojistit své vedení.
77'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Moïse Sahi.
76'
Útok domácích po pravém křídle nepřinesl nic nebezpečného a Štrasburk se dokázal ubránit.
75'
Další faul domácího celku, který už je podrážděný, neboť sudí Gautier jim píská skoro vše.
74'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Jean-Ricner Bellegarde, přichází Jean-Eudes Aholou.
73'
Domácí se snaží napadat rozehrávku hostujícího celku, ale nakonec je z toho pouze faul.
71'
Dalekonosná střela domácího hráče nepříjemně skákala, ale Ejdži Kawašima si poradil.
69'
Štrasburk vybojoval rohový kop z pravé strany, ale následný centr odvrátila obrana soupeře do bezpečí.
68'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Warren Tchimbembé, přichází Amine Bassi.
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Nicolas de Préville, přichází Lamine Gueye.
66'
Kévin Gameiro se ocitl v zajímavé příležitosti, ale z velkého úhlu napálil jen brankáře Caillarda.
65'
Nicolas de Préville se snažil prodrat ke hlavičce po centru z pravé strany, ale dopustil se pouze faulu.
64'
Jean-Ricner Bellegarde se po přihrávce spoluhráče opřel do míče uvnitř vápna, ale ten netrefil čistě a balón skončil vedle brány.
63'
Štrasburk má míč znovu ve svém držení a snaží se dostat dopředu.
61'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Ibrahima Niane, přichází Opa Nguette.
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází William Mikelbrencis, přichází Papa Ndiaga Yade.
60'
Vincent Pajot to zkusil zpoza vápna, ale jeho rána letěla pouze nad bránu soupeře.
58'
Nyní se hosté dostali do velké šance, ale Marc-Aurèle Caillard předvedl velmi dobrý zákrok!
57'
Tentokrát hosté poslali z levé strany centr do vápna, ale ten nedokázal zakončit nikdo z útočníku Štrasburku.
56'
Neúspěšný útok Štrasburku po pravé straně skončil jen u obrany Mét.
55'
Méty získaly volný kop z pravé strany, ale po jeho zahrání se domácí hráč nachytal v ofsajdovém postavení.
53'
Domácí přišli o míč na levé straně, ale po chvíli jej získali zpět na své kopačky.
52'
Nyní se sice dopředu dostaly Méty, ale nebylo z toho nic vážnějšího.
50'
Hosté otevírají brankový účet zápasu! Jean-Ricner Bellegarde se dostal k centru z levé strany do vápna, kde si našel místo pro zakončení hlavou LUDOVIC AJORQUE a nekompromisně zavěsil pod horní tyč. Asistence: Jean-Ricner Bellegarde.
49'
Útok domácího celku po pravé straně se moc nepovedl a Štrasburk tak může vyrazit dopředu.
47'
Domácí celek získal na začátku druhé poloviny rohový kop, ale ten nakonec nepřinesl nic vážnějšího.
46'
První poločas je u svého konce a branky jsme se zatím v tomto utkání nedočkali. V 9. minutě ovšem mohl jít Štrasburk do vedení, ale míč trefil břevno a následná dorážka byla zblokována brankářem. Méty úvodní tlak soupeře ustály a následně byla k vidění vyrovnaná partie.
45+1'
45+1'
Méty se ještě snaží něco vymyslet ke konci první půle, ale nakonec přišly o balón.
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu navíc.
44'
Nepřesný centr hostů skončil pouze v zámezí.
43'
Balón tentokrát skončil jen za bránou domácího mužstva a Marc-Aurèle Caillard se postará o další odkop.
42'
Z levého kraje se Štrasburk snažil prodrat do zakončení, ale obrana Mét si opět vedla velice dobře.
41'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Jemerson, přichází Sikou Niakaté.
39'
Domácí hráč nyní sedí na hrací ploše a stěžuje si na zadní stehenní sval, což pro lavičku domácích není zrovna přívětivé.
38'
Pomalu to vypadá, že nám první půle utkání branku nepřinese, neboť toho momentálně k vidění moc není.
36'
Už se zdálo, že se Kévin Gameiro dostane do zajímavé šance, ale skvělý zásah obránce mu to znemožnil.
35'
Další střelecký pokus hostů končí jen vysoce nad bránou Caillarda.
33'
Nicolas de Préville pálil z dálky levačkou, ale jeho rána neměla ani menší šanci na úspěch.
32'
Domácí celek získal rohový kop z pravé strany, ovšem následný centr skončil jen u soupeře.
30'
Půl hodina utkání je za námi a na úvodní branku zatím marně čekáme. Nejblíž k ní byl Štrasburk, ale chybělo trochu štěstí.
29'
Sanjin Prcić to zkusil z velké dálky a jeho pokus nebyl úplně marný, ale nakonec letěl vedle levé tyče.
28'
Warren Tchimbembé to tentokrát se svou dravostí v hlavičkovém souboji přehnal a byl mu tak odpískán faul.
27'
Štrasburk se ovšem nyní nemůže dostat hlouběji na polovinu Mét, které se už dostaly do zápasu.
26'
Hosté tentokrát zapojili do své kombinace také brankáře Ejdžiho Kawašimu, který ale jen posunul míč svému obránci.
25'
Nepovedená přihrávka Štrasburku skončila jen v zámezí a Méty tak budou mít autové vhazování na své polovině.
24'
Znovu byly k vidění tvrdé souboje ve středu hrací plochy a poslední minuty se nám hra celkem srovnala.
23'
Fantastický obranný zákrok Gerzina Nyamsiho, který šel ve vápně do velice riskantního skluzu, ale nakonec dokázal vypíchnout míč Ibrahimovi Nianému.
22'
Posléze se Méty vydaly dopředu po pravé straně a získaly rohový kop.
21'
Další střela ze strany hostů byla zblokována domácím obráncem.
20'
Méty nyní získaly autové vhazování na polovině svého soupeře, ale dlouho u míče nezůstaly.
19'
Nicolas de Préville šel na druhé straně ve vápně k zemi po souboji s Lucasem Perrinim, ale sudí nechal hru pokračovat.
18'
Málem si hosté vypracovali další obrovskou šanci, ale útočník Štrasburku těsně nedosáhl na přízemní centr z pravé strany, kdy mohl zakončovat naprosto sám.
17'
Hosté zatím jsou jednoznačně lepším celkem na trávníku, ale Méty se srdatně brání.
16'
Po odraženém centru přišla střela Sanjina Prciče z voleje, ale ta letěla vysoce nad bránu Caillarda.
15'
Nyní přišel nedovolený zákrok ze strany domácích a Štrasburk získal volný kop z pravé strany.
14'
Standardní situace Mét ovšem nepřinesla nic vážnějšího a centr skončil bezpečně v rukou brankáře Ejdžiho Kawašimy.
13'
Méty se dostaly do rychlého brejku, ale centr z levé strany nebyl přesný, ovšem Ibrahima Sissoko nesmyslně zakopl míč do zámezí a nabídl domácím rohový kop.
11'
Znovu se Štrasburk snažil dostat dopředu, ale centr z pravého křídla byl zblokován a následuje tak autové vhazování.
10'
Nyní ovšem přišel faul Sanjina Prciče na druhé straně a Méty mohou na chvíli uklidnit hru.
9'
A byla z toho velká šance, neboť hlavička po centru z rohu orazítkovala břevno a následná dorážka skončila na skvělém zákroku Marc-Aurèle Caillarda!
8'
Následně hostující mužstvo získalo také rohový kop, o který se postará Dimitri Liénard.
7'
Kévin Gameiro byl zfaulován na polovině soupeře Vincentem Pajotem a Štrasburk bude pokračovat v tlaku.
6'
Méty se dnes musí obejít bez spoustu hráčů, které odcestovali na Pohár afrických národů.
5'
Pomezní rozhodčí tentokrát zastavil útok Štrasburku, když zvedl praporek na signalizaci ofsajdu.
4'
Nákop Štrasburku skončil pouze za obranou domácích, konkrétně v rukou brankáře Marc-Aurèle Caillarda.
3'
Hosté jsou na začátku utkání v tlaku, ale zatím pouze drží balón na polovině svého soupeře.
2'
Domácí celek pouze nakopl balón na polovinu svého soupeře a Štrasburk se může pokusit o kombinaci.
1'

FC Méty: Caillard – Mikelbrencis, Kana-Biyik, Jemerson – Pajot, B. Traoré, Mbengue, Delaine – de Préville (C), Tchimbembé – Niane.
Náhradníci: Ba – Bassi, L. Gueye, Lacroix, Nguette, Niakaté, Sabaly, Yade, Zilliox.
Trenér: Frédéric Antonetti

RC Štrasburk: Kawašima – Guilbert, Perrin, Nyamsi, Liénard (C) – Thomasson, Bellegarde, Prcić, Sissoko – Gameiro, Ajorque.
Náhradníci: Bellaarouch – Aholou, Caci, Sahi, Fila, Kandil, Waris, Gilbert.
Trenér: Julien Stéphan

Rozhodčí: Gautier – Benkemouche, Coniglio.
Méty se momentálně nachází na 18. místě s 16 body a skóre 23:39. Po výhře 4:1 doma s Lorientem se Méty ukázaly na půdě Lyonu. První poločas branku nenabídl. Ve druhé části utkání se každý celek trefil jednou a zrodila se remíza 1:1.
Štrasburk se aktuálně nachází na 10. pozici s 26 body a skóre 34:24. Po výhře 3:0 na půdě třetího Nice se utkal Štrasburk doma s Marseille. Ani tady první půle branku nenabídla, ale ve druhé části se dvakrát prosadil soupeř a Štrasburk odjel s prohrou 0:2.
Ve 20. kole Francouzské Ligue 1 Uber Eats se proti sobě utkají týmy FC Méty a RC Štrasburk. Naposled se spolu tato mužstva utkala v září na půdě Štrasburku. V 6. minutě poslal domácí celek do vedení Ajorque. O deset minut později se trefil Diallo. Ve 40. minutě se Diallo trefil podruhé a to bylo v tomto zápase vše. Štrasburk tak vyhrál 3:0. Dnes se bude bojovat na Stade Saint-Symphorien. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Gautier a jeho asistenti Benkemouche a Coniglio. Úvodní výkop je naplánován na 15:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.